Programmaboekje 29 en 30 oktober

Programmaboekje
Brasserie VIS artikelbanner
ALV artikelbanner

Na een weekendje inhalen en bekeren gaan we weer verder met een compleet programma. Ook nu een wekelijks overzicht van de wedstrijden op de (regionale) velden.

ZATERDAG 29/10/2016

Derde divisie

Knijnenburg artikelbanner
Sepa green artikelbanner
Scheffer sportprijzen artikel
Voorthuijzen artikelbanner

ASWH-VVOG

DVS ’33-IJsselmeervogels

FC Lisse-Jong Almere City

Harkemase Boys-Rijnsburgse Boys

Jong Groningen-Rijnvogels

Jong Volendam-Scheveningen

ONS Sneek-Huizen

Quick Boys-Capelle

SteDoCo-Odin ’59

Eerste klasse B   

’s Gravenzande-SC Feyenoord

Forum Sport-Voorschoten ’97

Nootdorp-Deltasport

SVC ’08-Neptunus-Sch.

Sportlust ’46-Brielle

Vitesse Delft-XerxesDZB

Westlandia-ARC

Tweede klasse C

CWO-HVC ’10

DSO-Soccer Boys

DoCoS-VDL

Honselersdijk-LYRA

Kethel Spaland-RCL

Te Werve-Valken ’68

UVS-SC Monster

Derde klasse A

Floreant-CVC Reeuwijk

Linschoten-LSVV ’70

Lugdunum-BSC ’68

Nieuwkoop-WDS

Perkouw-Zevenhoven

Schoonhoven-Siveo ’60

Zwammerdam-Koudekerk

Vierde klasse A

Football Factory-van Nispen

Leiden-KSD-Marine

Oosterheem-WVC

Roodenburg-Rijnland

UDO-Oegstgeest

Wassenaar-VVSB

Woubrugge-Blauw Zwart

Vierde klasse C

 Alphia-NSV ’46

Bergambacht-Rohda ’76

Gouda-Oudewater

Kamerik-SPV ’81

Moerkapelle-Hertha

Rijnstreek-Hazersw. Boys

Sportief-Aarlanderveen

 

ZONDAG 30/10/2016

Eerste klasse B

Alphense Boys-Woerden

Boshuizen-CVV Zwervers

Laakkwartier-OVV

Leonidas-Olympia

TAC ’90-Poortugaal

VELO-DRL

VOC-Nieuwerkerk

Tweede klasse C

Delft-Foreholte

Den Hoorn-Meerburg

DONK-Concordia

DOSR-TOGB

RKDEO-ROAC

Teylingen-RVC ’33

Wippolder-Groeneweg

Derde klasse A

Kickers ’69-Aalsmeer

Nicolaas Boys-Alphen

Van Nispen-WVC

Rijnland-ASC

Stompwijk-KDO

Voorschoten ’97-SJZ

Warmunda-MMO

Vierde klasse A   

ASW-SVH

Bernardus-DIOS

Delfia-Leidsche Boys

Moordrecht-RKDES

Roodenburg-Floreant

Taurus-GOL Sport

VEP-Altior

Rebel Horeca artikelbanner
Brasserie meelfabriek