Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programmaboekje 7 tot en met 16 mei

Vergulde vos artikelbanner
ALV artikelbanner

De finales staan voor de deur en onze redactie deelt het programmaboekje per klasse tot en met het laatste programma. Wekelijks zal het programmaboekje dus slinken en zal de spanning oplopen. Nu een blik op het programma van 7 tot en met 16 mei! Zoek uw club en de wedstrijden van de concurrentie..

Hoofdklasse B

ZATERDAG

Sepa green artikelbanner
Brasserie buitenhuis
Geco artikelbanner
Stadsbrouwhuis Leiden artikel

Hoofdklasse B

Speelronde 25, periode 3

07/05/2016         ASWH                    Rijnvogels

07/05/2016         Heinenoord          Noordwijk

07/05/2016         Hoek                      Deltasport

07/05/2016         Jodan Boys            Haaglandia

07/05/2016         Quick Boys            XerxesDZB

07/05/2016         Ter Leede             Sportlust ’46

07/05/2016         Zwaluwen             Spijkenisse

Speelronde 26, periode 3

14/05/2016         Deltasport             Quick Boys

14/05/2016         Haaglandia            Hoek

14/05/2016         Noordwijk             ASWH

14/05/2016         Rijnvogels             Zwaluwen

14/05/2016         Spijkenisse            Ter Leede

14/05/2016         Sportlust ’46         Heinenoord

14/05/2016         XerxesDZB            Jodan Boys

Eerste klasse B

Speeldag 25, periode 3

07/05/2016     Alexandria ’66           Volendam
07/05/2016     Argon                          Valken ’68
07/05/2016     CSW                             WV-HEDW
07/05/2016     Neptunus-Sch.           Voorschoten ’97
07/05/2016     Nootdorp                    ARC
07/05/2016     Vitesse Delft               Forum Sport
07/05/2016     Zwaluwen ’30            ’s Gravenzande

Speeldag 26, periode 3

14/05/2016     ARC                              Zwaluwen ’30
14/05/2016     ‘s Gravenzande          Argon
14/05/2016     Forum Sport              CSW
14/05/2016     Valken ’68                  Neptunus-Sch.
14/05/2016     Volendam                   Vitesse Delft
14/05/2016     Voorschoten ’97        Nootdorp
14/05/2016     WV-HEDW                Alexandria ’66

Tweede klasse C

Speelronde 25, periode 3

07/05/2016         Be Fair                     GHC

07/05/2016         HVC ’10                   SC Monster

07/05/2016         KMD                        DSO

07/05/2016         LYRA                       SEV

07/05/2016         SVC ’08                   RCL

07/05/2016         TAVV                      UVS

07/05/2016         Westlandia             VDL

Speelronde 26, periode 3

14/05/2016         DSO                         HVC ’10

14/05/2016         GHC                        KMD

14/05/2016         RCL                         Westlandia

14/05/2016         SEV                         SVC ’08

14/05/2016         SC Monster           Be Fair

14/05/2016         UVS                        LYRA

14/05/2016         VDL                        TAVV

Derde klasse A

Speelronde 25, periode 3

07/05/2016         DoCoS                    WDS

07/05/2016         Floreant                 DWO

07/05/2016         Kagia                      Zwammerdam

07/05/2016         Koudekerk            Hazersw. Boys

07/05/2016         Lugdunum            BSC ’68

07/05/2016         Oegstgeest           NSV ’46

07/05/2016         Rohda ’76             CVC Reeuwijk

Speelronde 26, periode 3

14/05/2016         BSC ’68                  Kagia

14/05/2016         CVC Reeuwijk       Floreant

14/05/2016         DWO                      DoCoS

14/05/2016         Hazersw. Boys      Rohda ’76

14/05/2016         NSV ’46                  Lugdunum

14/05/2016         WDS                        Koudekerk

14/05/2016         Zwammerdam      Oegstgeest

Vierde klasse A

Speelronde 25, periode 3

07/05/2016         Haagse Hout         Leiden

07/05/2016         Football Factory   LSVV ’70

07/05/2016         Leidsche Boys      Blauw Zwart

07/05/2016         Oosterheem         Boshuizen

07/05/2016         Roodenburg         VVSB

07/05/2016         Wassenaar            UDO

Speelronde 26, periode 3

14/05/2016         Blauw Zwart          Oosterheem

14/05/2016         Boshuizen             Haagse Hout

14/05/2016         LSVV ’70                Wassenaar

14/05/2016         Leiden                   Leidsche Boys

14/05/2016         UDO                       Roodenburg

14/05/2016         Wilhelmus            Football Factory

Vierde klasse C

Speeldag 25, periode 3

07/05/2016         Aarlanderveen    Kamerik

07/05/2016         Alphia                    Rijnstreek

07/05/2016         Nieuwkoop           Gouda

07/05/2016         Siveo ’60               Oudewater

07/05/2016         Sportief                 Moerkapelle

07/05/2016         Woubrugge          WVC

07/05/2016         Vrij          Linschoten

Speeldag 26, periode 3

14/05/2016         WVC                       Nieuwkoop

14/05/2016         Gouda    Vrij

14/05/2016         Kamerik                 Siveo ’60

14/05/2016         Linschoten            Sportief

14/05/2016         Moerkapelle         Woubrugge

14/05/2016         Oudewater            Alphia

14/05/2016         Rijnstreek             Aarlanderveen
ZONDAG

Eerste klasse B

Speelronde 25, periode 3

08/05/2016         Boshuizen             CVV Zwervers

08/05/2016         Poortugaal            SJC

08/05/2016         TAC ’90                 Olympia

08/05/2016         VELO                     DRL

08/05/2016         VOC                        PFC

08/05/2016         Wat. Veld/GONA GDA

Speelronde 26, periode 3

16/05/2016         DRL                          IFC

16/05/2016         GDA                         VOC

16/05/2016         Olympia                   VELO

16/05/2016         PFC                           Poortugaal

16/05/2016         SJC                           Wat. Veld/GONA

16/05/2016         CVV Zwervers       TAC ’90

Tweede klasse C

Inhaal

08/05/2016       BMT                       Voorschoten’97 (zondag 1/5 gestaakt na 45′ bij 0-3)

Speelronde 25, periode 3

012/05/2016        BMT                       FC Lisse

12/05/2016        DOSR                     HVV

12/05/2016        Foreholte               Hillegom

12/05/2016        RKDEO                  Laakkwartier

12/05/2016        ROAC                     Delft

12/05/2016        Voorschoten’97    VUC

12/05/2016        Wilhelmus            GSC ESDO

Speelronde 26, periode 3

16/05/2016         Delft                       Foreholte

16/05/2016         FC Lisse                 RKDEO

16/05/2015         GSC ESDO             DOSR

16/05/2016         Hillegom                BMT

16/05/2016         HVV                        Voorschoten’97

16/05/2016         Laakkwartier         ROAC

16/05/2016         VUC                         Wilhelmus

Derde klasse A

Speelronde 29, periode 2

08/05/2016         ASC                        Alphen

08/05/2016         Altior      Vrij

08/05/2016         Nicolaas Boys       MMO

08/05/2016         Rijnland                Gr. Willem/VAC

08/05/2016         SJZ                        Meerburg

08/05/2016         Stompwijk            Bernardus

08/05/2016         UDO                      Van Nispen

08/05/2016         WVC                     Teylingen

Speelronde 30, periode 2

16/05/2016         Alphen                   Nicolaas Boys

16/05/2016         Bernardus              ASC

16/05/2016         Gr. Willem/VAC   Stompwijk

16/05/2016         MMO                      Altior

16/05/2016         Meerburg             UDO

16/05/2016         Van Nispen           WVC

16/05/2016         Teylingen              Rijnland

16/05/2016         Vrij          SJZ

Vierde klasse A

Speelronde 25, periode 3

08/05/2016     Delfia                     Wassenaar
08/05/2016     Escamp                  Roodenburg
08/05/2016     Kickers ’69            Oosterheem
08/05/2016     Oranjeplein-Pd    Wanica Star
08/05/2016     SVH                        Leidsche Boys
08/05/2016    WIK                         Houtwijk
08/05/2016     Warmunda            Toofan

Speelronde 26, periode 3

16/05/2016      Houtwijk               Kickers ’69
16/05/2016      Leidsche Boys      WIK
16/05/2016      Oosterheem         Escamp
16/05/2016      Roodenburg         SVH
16/05/2016      Toofan                  Oranjeplein-Pd
16/05/2016     Wanica Star          Delfia
16/05/2016     Wassenaar            Warmunda

 

Seven gifts artikel
Gerard Bol artikel

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten