Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programmaboekje tot en met einde van het seizoen

Rumling bouw artikel
Brasserie VIS artikelbanner

De finales staan voor de deur en vanaf nu zal onze redactie het programmaboekje per klasse delen tot en met het laatste programma. Wekelijks zal het programmaboekje dus slinken en zal de spanning oplopen. Nu een blik op het programma van 23 april tot en met 15 mei! Zoek uw club en de wedstrijden van de concurrentie..Hoofdklasse B

ZATERDAG

Hoofdklasse B

Sport2000 artikelbanner
Knijnenburg artikelbanner
Scheffer sportprijzen artikel
Rabobank artikelbanner

Speelronde 23, periode 3

23/04/2016         Deltasport             Jodan Boys

23/04/2016         Haaglandia            Ter Leede

23/04/2016         Hoek                      Quick Boys

23/04/2016         Rijnvogels             Noordwijk

23/04/2016         Spijkenisse            Heinenoord

23/04/2016         Sportlust ’46         Zwaluwen

23/04/2016         XerxesDZB            ASWH

Speelronde 24, periode 3

30/04/2016         ASWH                    Deltasport

30/04/2016         Heinenoord          XerxesDZB

30/04/2016         Jodan Boys            Quick Boys

30/04/2016         Noordwijk             Spijkenisse

30/04/2016         Rijnvogels             Sportlust ’46

30/04/2016         Ter Leede             Hoek

30/04/2016         Zwaluwen             Haaglandia

Speelronde 25, periode 3

07/05/2016         ASWH                    Rijnvogels

07/05/2016         Heinenoord          Noordwijk

07/05/2016         Hoek                      Deltasport

07/05/2016         Jodan Boys            Haaglandia

07/05/2016         Quick Boys            XerxesDZB

07/05/2016         Ter Leede             Sportlust ’46

07/05/2016         Zwaluwen             Spijkenisse

Speelronde 26, periode 3

14/05/2016         Deltasport             Quick Boys

14/05/2016         Haaglandia            Hoek

14/05/2016         Noordwijk             ASWH

14/05/2016         Rijnvogels             Zwaluwen

14/05/2016         Spijkenisse            Ter Leede

14/05/2016         Sportlust ’46         Heinenoord

14/05/2016         XerxesDZB            Jodan Boys

Eerste klasse B

Speeldag 23, periode 3

23/04/2016      CSW                          Alexandria ’66
23/04/2016      ‘s Gravenzande       ARC
23/04/2016      Forum Sport           Neptunus-Sch.
23/04/2016      Valken ’68               Nootdorp
23/04/2016      Volendam                Zwaluwen ’30
23/04/2016      Voorschoten ’97     Argon
23/04/2016     WV-HEDW              Vitesse Delft

Speeldag 24, periode 3

30/04/2016     ARC                           Valken ’68
30/04/2016     Argon                        Forum Sport
30/04/2016     ‘s Gravenzande        Voorschoten ’97
30/04/2016     Neptunus-Sch.        CSW
30/04/2016     Nootdorp                  Volendam
30/04/2016     Vitesse Delft             Alexandria ’66
30/04/2016     Zwaluwen ’30           WV-HEDW

Speeldag 25, periode 3

07/05/2016     Alexandria ’66           Volendam
07/05/2016     Argon                          Valken ’68
07/05/2016     CSW                             WV-HEDW
07/05/2016     Neptunus-Sch.           Voorschoten ’97
07/05/2016     Nootdorp                    ARC
07/05/2016     Vitesse Delft               Forum Sport
07/05/2016     Zwaluwen ’30            ’s Gravenzande

Speeldag 26, periode 3

14/05/2016     ARC                              Zwaluwen ’30
14/05/2016     ‘s Gravenzande          Argon
14/05/2016     Forum Sport              CSW
14/05/2016     Valken ’68                  Neptunus-Sch.
14/05/2016     Volendam                   Vitesse Delft
14/05/2016     Voorschoten ’97        Nootdorp
14/05/2016     WV-HEDW                Alexandria ’66

Tweede klasse C

 

Speelronde 23, periode 3

23/04/2016         DSO        Be Fair

23/04/2016         GHC        TAVV

23/04/2016         KMD       HVC ’10

23/04/2016         RCL         SEV

23/04/2016         SC Monster  SVC ’08

23/04/2016         UVS         Westlandia

23/04/2016         VDL         LYRA

Speelronde 24, periode 3

30/04/2016         Be Fair   HVC ’10

30/04/2016         LYRA       SC Monster

30/04/2016         RCL         UVS

30/04/2016         SEV         VDL

30/04/2016         SVC ’08  DSO

30/04/2016         TAVV      KMD

30/04/2016         Westlandia GHC

Speelronde 25, periode 3

07/05/2016         Be Fair   GHC

07/05/2016         HVC ’10  SC Monster

07/05/2016         KMD       DSO

07/05/2016         LYRA       SEV

07/05/2016         SVC ’08  RCL

07/05/2016         TAVV      UVS

07/05/2016         Westlandia  VDL

Speelronde 26, periode 3

14/05/2016         DSO        HVC ’10

14/05/2016         GHC        KMD

14/05/2016         RCL         Westlandia

14/05/2016         SEV         SVC ’08

14/05/2016         SC Monster Be Fair

14/05/2016         UVS         LYRA

14/05/2016         VDL         TAVV

Derde klasse A

Speelronde 23, periode 3

23/04/2016         BSC ’68                  Koudekerk

23/04/2016         CVC Reeuwijk       DoCoS

23/04/2016         DWO                       Rohda ’76

23/04/2016         Hazersw. Boys      WDS

23/04/2016         NSV ’46                  Kagia

23/04/2016         Oegstgeest             Lugdunum

Speelronde 24, periode 3

30/04/2016         DoCoS                    BSC ’68

30/04/2016         Floreant                 Oegstgeest

30/04/2016         Hazersw. Boys      DWO

30/04/2016         Kagia                      Lugdunum

30/04/2016         Koudekerk            NSV ’46

30/04/2016         Rohda ’76             Zwammerdam

30/04/2016         WDS                      CVC Reeuwijk

Speelronde 25, periode 3

07/05/2016         DoCoS                    WDS

07/05/2016         Floreant                 DWO

07/05/2016         Kagia                      Zwammerdam

07/05/2016         Koudekerk            Hazersw. Boys

07/05/2016         Lugdunum            BSC ’68

07/05/2016         Oegstgeest           NSV ’46

07/05/2016         Rohda ’76             CVC Reeuwijk

Speelronde 26, periode 3

14/05/2016         BSC ’68                  Kagia

14/05/2016         CVC Reeuwijk       Floreant

14/05/2016         DWO                      DoCoS

14/05/2016         Hazersw. Boys      Rohda ’76

14/05/2016         NSV ’46                  Lugdunum

14/05/2016         WDS                        Koudekerk

14/05/2016         Zwammerdam      Oegstgeest

Vierde klasse A

Speelronde 23, periode 3

23/04/2016         Blauw Zwart          Roodenburg

23/04/2016         Boshuizen             Leidsche Boys

23/04/2016         LSVV ’70                 Wilhelmus

23/04/2016         Leiden                   Football Factory

23/04/2016         Oosterheem         Haagse Hout

23/04/2016         VVSB                       Wassenaar

Speelronde 24, periode 3

30/04/2016         LSVV ’70                 VVSB

30/04/2016         Football Factory   Boshuizen

30/04/2016         Leidsche Boys      Haagse Hout

30/04/2016         Roodenburg         Oosterheem

30/04/2016         Wilhelmus            UDO

30/04/2016         Wassenaar            Blauw Zwart

Speelronde 25, periode 3

07/05/2016         Haagse Hout         Leiden

07/05/2016         Football Factory   LSVV ’70

07/05/2016         Leidsche Boys      Blauw Zwart

07/05/2016         Oosterheem         Boshuizen

07/05/2016         Roodenburg         VVSB

07/05/2016         Wassenaar            UDO

Speelronde 26, periode 3

14/05/2016         Blauw Zwart          Oosterheem

14/05/2016         Boshuizen             Haagse Hout

14/05/2016         LSVV ’70                Wassenaar

14/05/2016         Leiden                   Leidsche Boys

14/05/2016         UDO                       Roodenburg

14/05/2016         Wilhelmus            Football Factory

Vierde klasse C

Speeldag 23, periode 3

23/04/2016         WVC       Vrij

23/04/2016         Alphia                    Aarlanderveen

23/04/2016         Gouda                    Woubrugge

23/04/2016         Kamerik                 Sportief

23/04/2016         Moerkapelle        Linschoten

23/04/2016         Oudewater           Nieuwkoop

23/04/2016         Rijnstreek             Siveo ’60

Speeldag 24, periode 3

30/04/2016         Linschoten            WVC

30/04/2016         Moerkapelle        Gouda

30/04/2016         Nieuwkoop           Alphia

30/04/2016         Siveo ’60               Aarlanderveen

30/04/2016         Sportief                 Rijnstreek

30/04/2016         Woubrugge          Oudewater

30/04/2016         Vrij          Kamerik

Speeldag 25, periode 3

07/05/2016         Aarlanderveen    Kamerik

07/05/2016         Alphia                    Rijnstreek

07/05/2016         Nieuwkoop           Gouda

07/05/2016         Siveo ’60               Oudewater

07/05/2016         Sportief                 Moerkapelle

07/05/2016         Woubrugge          WVC

07/05/2016         Vrij          Linschoten

Speeldag 26, periode 3

14/05/2016         WVC                       Nieuwkoop

14/05/2016         Gouda    Vrij

14/05/2016         Kamerik                 Siveo ’60

14/05/2016         Linschoten            Sportief

14/05/2016         Moerkapelle         Woubrugge

14/05/2016         Oudewater            Alphia

14/05/2016         Rijnstreek             Aarlanderveen
ZONDAG

Eerste klasse B

Speelronde 23, periode 3

24/04/2016         DRL                        TAC ’90

24/04/2016         GDA                        Boshuizen

24/04/2016         Olympia                 IFC

24/04/2016         PFC                         VELO

24/04/2016         Poortugaal            Wat. Veld/GONA

24/04/2016         SJC                         VOC

Speelronde 24, periode 3

01/05/2016         Boshuizen             SJC

01/05/2016         IFC                         GDA

01/05/2016         TAC ’90                 PFC

01/05/2016         VELO                     Poortugaal

01/05/2016         VOC                        Wat. Veld/GONA

01/05/2016         CVV Zwervers       DRL

Speelronde 25, periode 3

08/05/2016         Boshuizen             CVV Zwervers

08/05/2016         Poortugaal            SJC

08/05/2016         TAC ’90                 Olympia

08/05/2016         VELO                     DRL

08/05/2016         VOC                        PFC

08/05/2016         Wat. Veld/GONA GDA

Speelronde 26, periode 3

16/05/2016         DRL                          IFC

16/05/2016         GDA                         VOC

16/05/2016         Olympia                   VELO

16/05/2016         PFC                           Poortugaal

16/05/2016         SJC                           Wat. Veld/GONA

16/05/2016         CVV Zwervers       TAC ’90

Tweede klasse C

Speelronde 23, periode 3

24/04/2016         Delft                        Laakkwartier

24/04/2016         Lisse                        Wilhelmus

24/04/2016         GSC ESDO              ROAC

24/04/2016         Hillegom                RKDEO

24/04/2016         HVV                        BMT

24/04/2016         Voorschoten ’97  Foreholte

24/04/2016         VUC                       DOSR

Speelronde 24, periode 3

01/05/2016         BMT                       Lisse

01/05/2016         Delft                       Voorschoten ’97

01/05/2016         DOSR                     Wilhelmus

01/05/2016         Foreholte              HVV

01/05/2016         Laakkwartier        Hillegom

01/05/2016         RKDEO                  GSC ESDO

01/05/2016         ROAC                     VUC

Speelronde 25, periode 3

08/05/2016         BMT                      Voorschoten ’97

08/05/2016         DOSR                   HVV

08/05/2016         Lisse                     VUC

08/05/2016         Foreholte             Hillegom

08/05/2016         RKDEO                Laakkwartier

08/05/2016         ROAC                    Delft

08/05/2016         Wilhelmus            GSC ESDO

Speelronde 26, periode 3

16/05/2016         Delft                         Foreholte

16/05/2016         GSC ESDO              DOSR

16/05/2016         Hillegom                BMT

16/05/2016         HVV                        Lisse

16/05/2016         Laakkwartier        ROAC

16/05/2016         Voorschoten ’97  RKDEO

16/05/2016         VUC                        Wilhelmus

Derde klasse A

Inhaal

21/04/2016         ASC                        MMO (P2R20)

Speelronde 27, periode 2

24/04/2016         ASC                        Rijnland

24/04/2016         Altior                     Meerburg

24/04/2016         MMO                     Van Nispen

24/04/2016         Nicolaas Boys       Bernardus

24/04/2016         SJZ                        Stompwijk

24/04/2016         Teylingen              Vrij

24/04/2016         UDO                     Gr. Willem/VAC

24/04/2016         WVC                     Alphen

Speelronde 28, periode 2

01/05/2016         Alphen                    UDO

01/05/2016         Bernardus              Rijnland

01/05/2016         Gr. Willem/VAC   SJZ

01/05/2016         MMO                      Teylingen

01/05/2016         Meerburg              Nicolaas Boys

01/05/2016         Van Nispen           Altior

01/05/2016         Stompwijk             ASC

01/05/2016         Vrij          WVC

Speelronde 29, periode 2

08/05/2016         ASC                        Alphen

08/05/2016         Altior      Vrij

08/05/2016         Nicolaas Boys       MMO

08/05/2016         Rijnland                Gr. Willem/VAC

08/05/2016         SJZ                        Meerburg

08/05/2016         Stompwijk            Bernardus

08/05/2016         UDO                      Van Nispen

08/05/2016         WVC                     Teylingen

Speelronde 30, periode 2

16/05/2016         Alphen                   Nicolaas Boys

16/05/2016         Bernardus              ASC

16/05/2016         Gr. Willem/VAC   Stompwijk

16/05/2016         MMO                      Altior

16/05/2016         Meerburg             UDO

16/05/2016         Van Nispen           WVC

16/05/2016         Teylingen              Rijnland

16/05/2016         Vrij          SJZ

Vierde klasse A

Speelronde 23, periode 3

24/04/2016      Houtwijk                SVH
24/04/2016      Leidsche Boys       Kickers ’69
24/04/2016      Roodenburg          Oosterheem
24/04/2016      Toofan                    Delfia
24/04/2016      Wanica Star           Escamp
24/04/2016      Warmunda            Oranjeplein-Pd
24/04/2016      Wassenaar             WIK

Speelronde 24, periode 3

01/05/2016      Delfia                      Oranjeplein-Pd
01/05/2016      Escamp                  Toofan
01/05/2016      Kickers ’69            Wanica Star
01/05/2016      Oosterheem          Leidsche Boys
01/05/2016      Roodenburg          Houtwijk
01/05/2016      SVH                        Wassenaar
01/05/2016      WIK                        Warmunda

Speelronde 25, periode 3

08/05/2016     Delfia                     Wassenaar
08/05/2016     Escamp                  Roodenburg
08/05/2016     Kickers ’69            Oosterheem
08/05/2016     Oranjeplein-Pd    Wanica Star
08/05/2016     SVH                        Leidsche Boys
08/05/2016    WIK                         Houtwijk
08/05/2016     Warmunda            Toofan

Speelronde 26, periode 3

16/05/2016      Houtwijk               Kickers ’69
16/05/2016      Leidsche Boys      WIK
16/05/2016      Oosterheem         Escamp
16/05/2016      Roodenburg         SVH
16/05/2016      Toofan                  Oranjeplein-Pd
16/05/2016     Wanica Star          Delfia
16/05/2016     Wassenaar            Warmunda

 

Johlex bouw artikelbanner
Slingerland artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten