Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programmaboekje tot en met laatste speelronde

Den gapender eter artikel
Rurh gold artikelbanner

Komend weekend is er een summier inhalprogramma. Maar dat is stilte voor de storm. Daarna gaan de finales worden gespeeld en vanaf nu zal onze redactie het programmaboekje per klasse delen tot en met het laatste programma. Wekelijks zal het programmaboekje dus slinken en zal de spanning oplopen. Nu een eerste blik op het programma van 26 maart tot en met 15 mei!

Hoofdklasse B

Inhaal

Brasserie buitenhuis
Pennenburg Loodgieterij

26/03/2016         Zwaluwen             XerxesDZB (P2R17)

26/03/2016         Deltasport            Sportlust’46 (P3R18)

Speelronde 21, periode 3

02/04/2016         ASWH                    Zwaluwen

02/04/2016         Deltasport             XerxesDZB

02/04/2016         Haaglandia            Heinenoord

02/04/2016         Noordwijk             Ter Leede

02/04/2016         Rijnvogels             Quick Boys

02/04/2016         Spijkenisse            Hoek

02/04/2016         Sportlust ’46         Jodan Boys

Speelronde 22, periode 3

09/04/2016         ASWH                    Sportlust ’46

09/04/2016         Heinenoord          Deltasport

09/04/2016         Hoek                      XerxesDZB

09/04/2016         Jodan Boys            Spijkenisse

09/04/2016         Quick Boys            Haaglandia

09/04/2016         Ter Leede             Rijnvogels

09/04/2016         Zwaluwen             Noordwijk

Speelronde 23, periode 3

23/04/2016         Deltasport             Jodan Boys

23/04/2016         Haaglandia            Ter Leede

23/04/2016         Hoek                      Quick Boys

23/04/2016         Rijnvogels             Noordwijk

23/04/2016         Spijkenisse            Heinenoord

23/04/2016         Sportlust ’46         Zwaluwen

23/04/2016         XerxesDZB            ASWH

Speelronde 24, periode 3

30/04/2016         ASWH                    Deltasport

30/04/2016         Heinenoord          XerxesDZB

30/04/2016         Jodan Boys            Quick Boys

30/04/2016         Noordwijk             Spijkenisse

30/04/2016         Rijnvogels             Sportlust ’46

30/04/2016         Ter Leede             Hoek

30/04/2016         Zwaluwen             Haaglandia

Speelronde 25, periode 3

07/05/2016         ASWH                    Rijnvogels

07/05/2016         Heinenoord          Noordwijk

07/05/2016         Hoek                      Deltasport

07/05/2016         Jodan Boys            Haaglandia

07/05/2016         Quick Boys            XerxesDZB

07/05/2016         Ter Leede             Sportlust ’46

07/05/2016         Zwaluwen             Spijkenisse

Speelronde 26, periode 3

14/05/2016         Deltasport             Quick Boys

14/05/2016         Haaglandia            Hoek

14/05/2016         Noordwijk             ASWH

14/05/2016         Rijnvogels             Zwaluwen

14/05/2016         Spijkenisse            Ter Leede

14/05/2016         Sportlust ’46         Heinenoord

14/05/2016         XerxesDZB            Jodan Boys

Eerste klasse B   

Speeldag 21, periode 3

02/04/2016       ARC                          Neptunus-Sch.
02/04/2016       ‘s Gravenzande      Alexandria ’66
02/04/2016       Forum Sport          Nootdorp
02/04/2016       Valken ’68              CSW
02/04/2016       Voorschoten ’97    Vitesse Delft
02/04/2016       WV-HEDW            Volendam
02/04/2016       Zwaluwen ’30        Argon

Speeldag 22, periode 3

09/04/2016      Alexandria ’66         Forum Sport
09/04/2016      Argon                        ARC
09/04/2016      CSW                          Volendam
09/04/2016      Neptunus-Sch.        ‘s Gravenzande
09/04/2016      Nootdorp                 WV-HEDW
09/04/2016      Vitesse Delft            Valken ’68
09/04/2016      Zwaluwen ’30          Voorschoten ’97

Speeldag 23, periode 3

23/04/2016      CSW                          Alexandria ’66
23/04/2016      ‘s Gravenzande       ARC
23/04/2016      Forum Sport           Neptunus-Sch.
23/04/2016      Valken ’68               Nootdorp
23/04/2016      Volendam                Zwaluwen ’30
23/04/2016      Voorschoten ’97     Argon
23/04/2016     WV-HEDW              Vitesse Delft

Speeldag 24, periode 3

30/04/2016     ARC                           Valken ’68
30/04/2016     Argon                        Forum Sport
30/04/2016     ‘s Gravenzande        Voorschoten ’97
30/04/2016     Neptunus-Sch.        CSW
30/04/2016     Nootdorp                  Volendam
30/04/2016     Vitesse Delft             Alexandria ’66
30/04/2016     Zwaluwen ’30           WV-HEDW

Speeldag 25, periode 3

07/05/2016     Alexandria ’66           Volendam
07/05/2016     Argon                          Valken ’68
07/05/2016     CSW                             WV-HEDW
07/05/2016     Neptunus-Sch.           Voorschoten ’97
07/05/2016     Nootdorp                    ARC
07/05/2016     Vitesse Delft               Forum Sport
07/05/2016     Zwaluwen ’30            ’s Gravenzande

Speeldag 26, periode 3

14/05/2016     ARC                              Zwaluwen ’30
14/05/2016     ‘s Gravenzande          Argon
14/05/2016     Forum Sport              CSW
14/05/2016     Valken ’68                  Neptunus-Sch.
14/05/2016     Volendam                   Vitesse Delft
14/05/2016     Voorschoten ’97        Nootdorp
14/05/2016     WV-HEDW                Alexandria ’66

Tweede klasse C

Inhaal

26/03/2016          TAVV     HVC’10 (P2R15)

26/03/2016          Be Fair   SVC’08 (P3R18)

Speelronde 21, periode 3

02/04/2016         DSO        SC Monster

02/04/2016         GHC        LYRA

02/04/2016         RCL         HVC ’10

02/04/2016         SEV         TAVV

02/04/2016         SVC ’08  Westlandia

02/04/2016         UVS         Be Fair

02/04/2016         VDL         KMD

Speelronde 22, periode 3

09/04/2016         Be Fair   VDL

09/04/2016         HVC ’10  GHC

09/04/2016         KMD       SC Monster

09/04/2016         LYRA       DSO

09/04/2016         SVC ’08  UVS

09/04/2016         TAVV      RCL

09/04/2016         Westlandia SEV

Speelronde 23, periode 3

23/04/2016         DSO        Be Fair

23/04/2016         GHC        TAVV

23/04/2016         KMD       HVC ’10

23/04/2016         RCL         SEV

23/04/2016         SC Monster  SVC ’08

23/04/2016         UVS         Westlandia

23/04/2016         VDL         LYRA

Speelronde 24, periode 3

30/04/2016         Be Fair   HVC ’10

30/04/2016         LYRA       SC Monster

30/04/2016         RCL         UVS

30/04/2016         SEV         VDL

30/04/2016         SVC ’08  DSO

30/04/2016         TAVV      KMD

30/04/2016         Westlandia GHC

Speelronde 25, periode 3

07/05/2016         Be Fair   GHC

07/05/2016         HVC ’10  SC Monster

07/05/2016         KMD       DSO

07/05/2016         LYRA       SEV

07/05/2016         SVC ’08  RCL

07/05/2016         TAVV      UVS

07/05/2016         Westlandia  VDL

Speelronde 26, periode 3

14/05/2016         DSO        HVC ’10

14/05/2016         GHC        KMD

14/05/2016         RCL         Westlandia

14/05/2016         SEV         SVC ’08

14/05/2016         SC Monster Be Fair

14/05/2016         UVS         LYRA

14/05/2016         VDL         TAVV

Derde klasse A  

Speelronde 21, periode 3

02/04/2016         CVC Reeuwijk       Oegstgeest

02/04/2016         DWO                       Kagia

02/04/2016         Hazersw. Boys      Lugdunum

02/04/2016         Koudekerk            Rohda ’76

02/04/2016         NSV ’46                 BSC ’68

02/04/2016         WDS                       Floreant

02/04/2016         Zwammerdam      DoCoS

Speelronde 22, periode 3

09/04/2016         DoCoS                   NSV ’46

09/04/2016         Floreant                Hazersw. Boys

09/04/2016         Kagia                      CVC Reeuwijk

09/04/2016         Koudekerk            DWO

09/04/2016         Lugdunum            Zwammerdam

09/04/2016         Oegstgeest           BSC ’68

09/04/2016         Rohda ’76             WDS

Speelronde 23, periode 3

23/04/2016         BSC ’68                  Koudekerk

23/04/2016         CVC Reeuwijk       DoCoS

23/04/2016         DWO                       Rohda ’76

23/04/2016         Hazersw. Boys      WDS

23/04/2016         NSV ’46                  Kagia

23/04/2016         Oegstgeest             Lugdunum

Speelronde 24, periode 3

30/04/2016         DoCoS                    BSC ’68

30/04/2016         Floreant                 Oegstgeest

30/04/2016         Hazersw. Boys      DWO

30/04/2016         Kagia                      Lugdunum

30/04/2016         Koudekerk            NSV ’46

30/04/2016         Rohda ’76             Zwammerdam

30/04/2016         WDS                      CVC Reeuwijk

Speelronde 25, periode 3

07/05/2016         DoCoS                    WDS

07/05/2016         Floreant                 DWO

07/05/2016         Kagia                      Zwammerdam

07/05/2016         Koudekerk            Hazersw. Boys

07/05/2016         Lugdunum            BSC ’68

07/05/2016         Oegstgeest           NSV ’46

07/05/2016         Rohda ’76             CVC Reeuwijk

Speelronde 26, periode 3

14/05/2016         BSC ’68                  Kagia

14/05/2016         CVC Reeuwijk       Floreant

14/05/2016         DWO                      DoCoS

14/05/2016         Hazersw. Boys      Rohda ’76

14/05/2016         NSV ’46                  Lugdunum

14/05/2016         WDS                        Koudekerk

14/05/2016         Zwammerdam      Oegstgeest

Vierde klasse A

Inhaal

26/03/2016         Leidsche Boys       Football Factory (P2R18)

Speelronde 21, periode 3

02/04/2016         Boshuizen             Leiden

02/04/2016         LSVV ’70                 Haagse Hout

02/04/2016         Football Factory   Wassenaar

02/04/2016         UDO                       Oosterheem

02/04/2016         VVSB                       Leidsche Boys

02/04/2016         Wilhelmus            Roodenburg

Speelronde 22, periode 3

09/04/2016         Haagse Hout         Blauw Zwart

09/04/2016         Football Factory   VVSB

09/04/2016         Leidsche Boys      UDO

09/04/2016         Oosterheem         Leiden

09/04/2016         Roodenburg         LSVV ’70

09/04/2016         Wassenaar            Wilhelmus

Speelronde 23, periode 3

23/04/2016         Blauw Zwart          Roodenburg

23/04/2016         Boshuizen             Leidsche Boys

23/04/2016         LSVV ’70                 Wilhelmus

23/04/2016         Leiden                   Football Factory

23/04/2016         Oosterheem         Haagse Hout

23/04/2016         VVSB                       Wassenaar

Speelronde 24, periode 3

30/04/2016         LSVV ’70                 VVSB

30/04/2016         Football Factory   Boshuizen

30/04/2016         Leidsche Boys      Haagse Hout

30/04/2016         Roodenburg         Oosterheem

30/04/2016         Wilhelmus            UDO

30/04/2016         Wassenaar            Blauw Zwart

Speelronde 25, periode 3

07/05/2016         Haagse Hout         Leiden

07/05/2016         Football Factory   LSVV ’70

07/05/2016         Leidsche Boys      Blauw Zwart

07/05/2016         Oosterheem         Boshuizen

07/05/2016         Roodenburg         VVSB

07/05/2016         Wassenaar            UDO

Speelronde 26, periode 3

14/05/2016         Blauw Zwart          Oosterheem

14/05/2016         Boshuizen             Haagse Hout

14/05/2016         LSVV ’70                Wassenaar

14/05/2016         Leiden                   Leidsche Boys

14/05/2016         UDO                       Roodenburg

14/05/2016         Wilhelmus            Football Factory

Vierde klasse C

Inhaal

26/03/2016         Aarlanderveen     Woubrugge (P2R18)

26/03/2016         Kamerik                 Linschoten (P2R18)

Speeldag 21, periode 3

02/04/2016         WVC                       Alphia

02/04/2016         Gouda                    Siveo ’60

02/04/2016         Linschoten            Nieuwkoop

02/04/2016         Moerkapelle        Aarlanderveen

02/04/2016         Oudewater           Vrij

02/04/2016         Rijnstreek             Kamerik

02/04/2016         Sportief                 Woubrugge

Speeldag 22, periode 3

09/04/2016         Aarlanderveen    Oudewater

09/04/2016         Alphia                    Kamerik

09/04/2016         Nieuwkoop           Moerkapelle

09/04/2016         Siveo ’60               WVC

09/04/2016         Sportief                 Gouda

09/04/2016         Woubrugge          Linschoten

09/04/2016         Vrij          Rijnstreek

Speeldag 23, periode 3

23/04/2016         WVC       Vrij

23/04/2016         Alphia                    Aarlanderveen

23/04/2016         Gouda                    Woubrugge

23/04/2016         Kamerik                 Sportief

23/04/2016         Moerkapelle        Linschoten

23/04/2016         Oudewater           Nieuwkoop

23/04/2016         Rijnstreek             Siveo ’60

Speeldag 24, periode 3

30/04/2016         Linschoten            WVC

30/04/2016         Moerkapelle        Gouda

30/04/2016         Nieuwkoop           Alphia

30/04/2016         Siveo ’60               Aarlanderveen

30/04/2016         Sportief                 Rijnstreek

30/04/2016         Woubrugge          Oudewater

30/04/2016         Vrij          Kamerik

Speeldag 25, periode 3

07/05/2016         Aarlanderveen    Kamerik

07/05/2016         Alphia                    Rijnstreek

07/05/2016         Nieuwkoop           Gouda

07/05/2016         Siveo ’60               Oudewater

07/05/2016         Sportief                 Moerkapelle

07/05/2016         Woubrugge          WVC

07/05/2016         Vrij          Linschoten

Speeldag 26, periode 3

14/05/2016         WVC                       Nieuwkoop

14/05/2016         Gouda    Vrij

14/05/2016         Kamerik                 Siveo ’60

14/05/2016         Linschoten            Sportief

14/05/2016         Moerkapelle         Woubrugge

14/05/2016         Oudewater            Alphia

14/05/2016         Rijnstreek             Aarlanderveen

 

ZONDAG

Eerste klasse B

Inhaal

28/03/2016         Poortugaal             CVV Zwervers (P2R18)

Speelronde 21, periode 3

03/04/2016         Boshuizen             TAC ’90

03/04/2016         DRL                        VOC

03/04/2016         Olympia                 Poortugaal

03/04/2016         PFC                         IFC

03/04/2016         SJC                         GDA

03/04/2016         CVV Zwervers      Wat. Veld/GONA

Speelronde 22, periode 3

10/04/2016         Boshuizen             DRL

10/04/2016         IFC                          SJC

10/04/2016         Poortugaal            GDA

10/04/2016         VELO                     CVV Zwervers

10/04/2016         VOC                       Olympia

10/04/2016         Wat. Veld/GONA PFC

Speelronde 23, periode 3

24/04/2016         DRL                        TAC ’90

24/04/2016         GDA                        Boshuizen

24/04/2016         Olympia                 IFC

24/04/2016         PFC                         VELO

24/04/2016         Poortugaal            Wat. Veld/GONA

24/04/2016         SJC                         VOC

Speelronde 24, periode 3

01/05/2016         Boshuizen             SJC

01/05/2016         IFC                         GDA

01/05/2016         TAC ’90                 PFC

01/05/2016         VELO                     Poortugaal

01/05/2016         VOC                        Wat. Veld/GONA

01/05/2016         CVV Zwervers       DRL

Speelronde 25, periode 3

08/05/2016         Boshuizen             CVV Zwervers

08/05/2016         Poortugaal            SJC

08/05/2016         TAC ’90                 Olympia

08/05/2016         VELO                     DRL

08/05/2016         VOC                        PFC

08/05/2016         Wat. Veld/GONA GDA

Speelronde 26, periode 3

16/05/2016         DRL                          IFC

16/05/2016         GDA                         VOC

16/05/2016         Olympia                   VELO

16/05/2016         PFC                           Poortugaal

16/05/2016         SJC                           Wat. Veld/GONA

16/05/2016         CVV Zwervers       TAC ’90

Tweede klasse C

Speelronde 21, periode 3

03/04/2016         Delft                        Wilhelmus

03/04/2016         Hillegom                Lisse

03/04/2016         HVV                        RKDEO

03/04/2016         Laakkwartier        BMT

03/04/2016         ROAC                     Foreholte

03/04/2016         Voorschoten ’97  DOSR

03/04/2016         VUC                       GSC ESDO

Speelronde 22, periode 3

10/04/2016         BMT                       Delft

10/04/2016         DOSR                    Hillegom

10/04/2016         Lisse                      GSC ESDO

10/04/2016         Foreholte              Laakkwartier

10/04/2016         RKDEO                 VUC

10/04/2016         ROAC                    Voorschoten ’97

10/04/2016         Wilhelmus            HVV

Speelronde 23, periode 3

24/04/2016         Delft                        Laakkwartier

24/04/2016         Lisse                        Wilhelmus

24/04/2016         GSC ESDO              ROAC

24/04/2016         Hillegom                RKDEO

24/04/2016         HVV                        BMT

24/04/2016         Voorschoten ’97  Foreholte

24/04/2016         VUC                       DOSR

Speelronde 24, periode 3

01/05/2016         BMT                       Lisse

01/05/2016         Delft                       Voorschoten ’97

01/05/2016         DOSR                     Wilhelmus

01/05/2016         Foreholte              HVV

01/05/2016         Laakkwartier        Hillegom

01/05/2016         RKDEO                  GSC ESDO

01/05/2016         ROAC                     VUC

Speelronde 25, periode 3

08/05/2016         BMT                      Voorschoten ’97

08/05/2016         DOSR                   HVV

08/05/2016         Lisse                     VUC

08/05/2016         Foreholte             Hillegom

08/05/2016         RKDEO                Laakkwartier

08/05/2016         ROAC                    Delft

08/05/2016         Wilhelmus            GSC ESDO

Speelronde 26, periode 3

16/05/2016         Delft                         Foreholte

16/05/2016         GSC ESDO              DOSR

16/05/2016         Hillegom                BMT

16/05/2016         HVV                        Lisse

16/05/2016         Laakkwartier        ROAC

16/05/2016         Voorschoten ’97  RKDEO

16/05/2016         VUC                        Wilhelmus

Derde klasse A

Inhaal

26/03/2016         MMO                     Stompwijk (P2R19)

28/03/2016         ASC                        MMO (P2R20)

Speelronde 25, periode 2

03/04/2016         Altior                    Stompwijk

03/04/2016         MMO     Vrij

03/04/2016         Nicolaas Boys      ASC

03/04/2016         Van Nispen          Alphen

03/04/2016         SJZ                        Rijnland

03/04/2016         Teylingen             Gr. Willem/VAC

03/04/2016         UDO                     Bernardus

03/04/2016         WVC                     Meerburg

Speelronde 26, periode 2

10/04/2016         ASC                        SJZ

10/04/2016         Alphen                  Teylingen

10/04/2016         Bernardus             WVC

10/04/2016         Gr. Willem/VAC   Altior

10/04/2016         Meerburg             MMO

10/04/2016         Rijnland               UDO

10/04/2016         Stompwijk            Nicolaas Boys

10/04/2016         Vrij                        Van Nispen

Speelronde 27, periode 2

24/04/2016         ASC                        Rijnland

24/04/2016         Altior                     Meerburg

24/04/2016         MMO                     Van Nispen

24/04/2016         Nicolaas Boys       Bernardus

24/04/2016         SJZ                        Stompwijk

24/04/2016         Teylingen              Vrij

24/04/2016         UDO                     Gr. Willem/VAC

24/04/2016         WVC                     Alphen

Speelronde 28, periode 2

01/05/2016         Alphen                    UDO

01/05/2016         Bernardus              Rijnland

01/05/2016         Gr. Willem/VAC   SJZ

01/05/2016         MMO                      Teylingen

01/05/2016         Meerburg              Nicolaas Boys

01/05/2016         Van Nispen           Altior

01/05/2016         Stompwijk             ASC

01/05/2016         Vrij          WVC

Speelronde 29, periode 2

08/05/2016         ASC                        Alphen

08/05/2016         Altior      Vrij

08/05/2016         Nicolaas Boys       MMO

08/05/2016         Rijnland                Gr. Willem/VAC

08/05/2016         SJZ                        Meerburg

08/05/2016         Stompwijk            Bernardus

08/05/2016         UDO                      Van Nispen

08/05/2016         WVC                     Teylingen

Speelronde 30, periode 2

16/05/2016         Alphen                   Nicolaas Boys

16/05/2016         Bernardus              ASC

16/05/2016         Gr. Willem/VAC   Stompwijk

16/05/2016         MMO                      Altior

16/05/2016         Meerburg             UDO

16/05/2016         Van Nispen           WVC

16/05/2016         Teylingen              Rijnland

16/05/2016         Vrij          SJZ

Vierde klasse A 

Inhaal

28/03/2016         Roodenburg       Kickers’69

Speelronde 21, periode 3

03/04/2016       Escamp                  SVH
03/04/2016       Houtwijk               Delfia
03/04/2016       Leidsche Boys      Warmunda
03/04/2016      Oosterheem          WIK
03/04/2016      Roodenburg          Oranjeplein-Pd
03/04/2016      Toofan                   Wanica Star
03/04/2016      Wassenaar             Kickers ’69

Speelronde 22, periode 3

10/04/2016      Delfia                       Leidsche Boys
10/04/2016      Escamp                   Houtwijk
10/04/2016      Kickers ’69             Toofan
10/04/2016      Oranjeplein-Pd     Wassenaar
10/04/2016      SVH                         Oosterheem
10/04/2016      WIK                         Roodenburg
10/04/2016      Warmunda             Wanica Star

Speelronde 23, periode 3

24/04/2016      Houtwijk                SVH
24/04/2016      Leidsche Boys       Kickers ’69
24/04/2016      Roodenburg          Oosterheem
24/04/2016      Toofan                    Delfia
24/04/2016      Wanica Star           Escamp
24/04/2016      Warmunda            Oranjeplein-Pd
24/04/2016      Wassenaar             WIK

Speelronde 24, periode 3

01/05/2016      Delfia                      Oranjeplein-Pd
01/05/2016      Escamp                  Toofan
01/05/2016      Kickers ’69            Wanica Star
01/05/2016      Oosterheem          Leidsche Boys
01/05/2016      Roodenburg          Houtwijk
01/05/2016      SVH                        Wassenaar
01/05/2016      WIK                        Warmunda

Speelronde 25, periode 3

08/05/2016     Delfia                     Wassenaar
08/05/2016     Escamp                  Roodenburg
08/05/2016     Kickers ’69            Oosterheem
08/05/2016     Oranjeplein-Pd    Wanica Star
08/05/2016     SVH                        Leidsche Boys
08/05/2016    WIK                         Houtwijk
08/05/2016     Warmunda            Toofan

Speelronde 26, periode 3

16/05/2016      Houtwijk               Kickers ’69
16/05/2016      Leidsche Boys      WIK
16/05/2016      Oosterheem         Escamp
16/05/2016      Roodenburg         SVH
16/05/2016      Toofan                  Oranjeplein-Pd
16/05/2016     Wanica Star          Delfia
16/05/2016     Wassenaar            Warmunda

 

 

 

 

 

Brasserie meelfabriek
Slingerland artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Er worden geen gegevens opgeslagen anders dan uw browsesessie binnen leidenamateurvoetbal.nl en de verzameling van gegevens voor Google analytics.

Sluiten