Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programmaboekje voetbalweekend 30-31 januari

Brasserie VIS artikelbanner
Rumling bouw artikel

Wanneer de weergoden het toelaten-er schijnt weer een boel water uit de lucht te komen de komende dagen- zal aanstaand weekend de tweede volledige speelronde worden afgewerkt van de terugronde. Onze redactie zette alle wedstrijden alvast op een rijtje.

ZATERDAG

Hoofdklasse B

Geco artikelbanner
Stadsbrouwhuis Leiden artikel
Rabobank artikelbanner
Knijnenburg artikelbanner

Speelronde 15, periode 2

30/01/2016         ASWH                    Haaglandia

30/01/2016         Heinenoord          Hoek

30/01/2016         Noordwijk             Deltasport

30/01/2016         Rijnvogels             Spijkenisse

30/01/2016         Sportlust ’46         XerxesDZB

30/01/2016         Ter Leede             Quick Boys

30/01/2016         Zwaluwen             Jodan Boys

Eerste klasse B    

Speelronde 15, periode 2

30/01/2016 ARC                                WV-HEDW

30/01/2016 Argon                             Vitesse Delft

30/01/2016 ‘s Gravenzande            Valken ’68

30/01/2016 Neptunus-Sch.              Alexandria ’66

30/01/2016 Nootdorp                      CSW

30/01/2016 Voorschoten ’97          Volendam

30/01/2016 Zwaluwen ’30               Forum Sport

Tweede klasse C

Speelronde 15, periode 2

30/01/2016         LYRA                      KMD

30/01/2016         RCL                         VDL

30/01/2016         SEV                         DSO

30/01/2016         SVC ’08                  GHC

30/01/2016         TAVV                      HVC ’10

30/01/2016         UVS                        SC Monster

30/01/2016         Westlandia           Be Fair

Derde klasse A

Speeronde 15, periode 2

30/01/2016         DWO                      BSC ’68

30/01/2016         DoCoS                    Oegstgeest

30/01/2016         Floreant                Lugdunum

30/01/2016         Hazersw. Boys      CVC Reeuwijk

30/01/2016         Koudekerk            Zwammerdam

30/01/2016         Rohda ’76             Kagia

30/01/2016         WDS                       NSV ’46                 

Vierde klasse A

Speelronde 15, periode 2

30/01/2016         LSVV ’70                UDO

30/01/2016         Football Factory   Blauw Zwart

30/01/2016         Roodenburg         Haagse Hout

30/01/2016         vrij                          Oosterheem

30/01/2016         VVSB                      Leiden

30/01/2016         Wilhelmus            Boshuizen

30/01/2016         Wassenaar            Leidsche Boys

Vierde klasse C

Speelronde 15, periode 2

30/01/2016         Gouda                    Kamerik

30/01/2016         Linschoten            Rijnstreek

30/01/2016         Moerkapelle        WVC

30/01/2016         Nieuwkoop           Aarlanderveen

30/01/2016         Sportief                 Oudewater

30/01/2016         Woubrugge          Siveo ’60

30/01/2016         Vrij                          Alphia

 

ZONDAG

Eerste klasse B

Speelronde 15, periode 2

31/01/2016         Boshuizen             PFC

31/01/2016         DRL                        GDA

31/01/2016         IFC                          Poortugaal

31/01/2016         TAC ’90                  VOC

31/01/2016         VELO                      Wat. Veld/GONA

31/01/2016         CVV Zwervers       Olympia

Tweede klasse C

Speelronde 15, periode 2

31-1-2016            BMT                       Wilhelmus

31-1-2016            Delft                       Hillegom sv

31-1-2016            FC Lisse                 GSC ESDO

31-1-2016            Foreholte              DOSR

31-1-2016            Laakkwartier        VUC

31-1-2016            RKDEO                   Voorschoten’97

31-1-2016            ROAC                     HVV

Derde klasse A

Speelronde 19, periode 2

31/01/2016         Alphen                  Gr. Willem II VAC

31/01/2016         Altior                     UDO

31/01/2016         MMO                     Stompwijk

31/01/2016         Meerburg             Bernardus

31/01/2016         Van Nispen          SJZ

31/01/2016         Teylingen             ASC

31/01/2016         WVC                     FC Rijnland

31/01/2016         Vrij          Nicolaas Boys

Vierde klasse A

Speelronde 15, periode 2

31/01/2016         Houtwijk                Wanica Star

31/01/2016         Kickers ’69            Warmunda

31/01/2016         Oosterheem         Toofan

31/01/2016         Roodenburg         Leidsche Boys

31/01/2016         SVH                        Delfia

31/01/2016         WIK                        Oranjeplein-Pd

Van Marwijk artikelbanner
Seven gifts artikel

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten