Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Spelerscarrousel per 31 mei

Duke of Oz artikel
ALV artikelbanner

Nog twee weken en we weten weer hoe de selecties er voor volgend seizoen uitzien. Tot die tijd zijn er geruchten, speculaties en ook waarheden van spelers die komen en gaan bij een club. Op regelmatige basis plaatst onze redactie een ‘tussenstand’ van verschuivingen die bij ons bekend zijn. Is er concrete informatie bij uw club en wilt u dat delen? Gaarne even een berichtje aan redactie@leidenamateurvoetbal.nl. Onze redactie stelt zich niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden in het overzicht. Nu de stand van zaken per 31 mei, voor zover dus bij ons bekend.

Vetgedrukt: meest recente overschrijvingen. Indeling volgens seizoen 2015-2016.

ZATERDAG

Knijnenburg artikelbanner
Rabobank artikelbanner
Sepa green artikelbanner
Voorthuijzen artikelbanner

Topklasse

FC Lisse

Gekomen: Martin van Eeuwijk (Rijnsburgse Boys), Steven Olsthoorn (Katwijk), Brian van der Werff (Ajax,am.), Jurriaan Nannes (Kagia)

Vertrokken: Maik van Zanten (Noordwijk), Mo Messaoud (onbekend), Mak de Vries (Katwijk), Tom Broekhuizen (VVSB)

Katwijk

Gekomen: Rick Arnoldus (FC Boshuizen), Mike van den Ban (Kon. HFC), Kay Blokland (Capelle), Mark de Vries (FC Lisse), Daily Hoogkamer (UVS), Isi Adima (UVS), Jessie Vink (Alphense Boys)

Vertrokken: Mitchel Bolck (VVSB), Danny de Jel (Noordwijk), Jeffrey Jongeneelen (Rijnsburgse Boys), Atam Koroglu (onbekend), Marc Langeveld (Valken’68), Steven Olsthoorn (FC Lisse), Mart Spierdijk (FC Rijnvogels), Kevin Sterling (Kon. HFC), Chris de Lange (Voorschoten’97), Danny Guijt (lager elftal)

Rijnsburgse Boys

Gekomen: Jeffrey Jongeneelen (Katwijk), Masies Artien (Genemuiden), Wesley Goeman (Scheveningen), Jorn van Lunteren (Jodan Boys), Hidde Prijs (Kon. HFC), Wesley de Ruiter (Sportlust’46), Donny Verdam (Kon. HFC), Rachid el Yaakoubi (Kon. HFC), Max Hudepohl (Quick), Wesley de Ruiter (Sportlust’46), Jordy Strooker (spakenburg), Martijn Tjon A Njoek (FC Rijnvogels)

Vertrokken: Rick van den Burg (SC Feyenoord), Ismael Çelen (Xerxes/DZB), Martin van Eeuwijk (FC Lisse), Raily Ignacio (Kozakken Boys), Nick Kuipers (onbekend), Leon Tol (Volendam), Renee Troost (Ter Leede), Jeffrey Vlug (Hercules), Danny van der Vijver (lager elftal).

Hoofdklasse

FC Rijnvogels

Gekomen: Arno Dijkstra (EDO), Mart Spierdijk (Katwijk), Jop Verhagen (RKAVV), Thom de Vries (Quick Boys), Jim Havenaar (TOGB), Ogur Kaya (ADO’20), Romano van der Stoep (Sparta R), Teun Guijt (Rijnsburgse Boys), Bright Ampong (Quick)

Vertrokken: Peter de Best (Valken’68), Jaco van der Bent (Valken’68), Sammy Zandbergen (FC Boshuizen), Mitchel Zandbergen (FC Boshuizen), Martin Onderwater (onbekend), Gert Labots (ARC), Orlando Ouwehand (gestopt)

Noordwijk

Gekomen: Danny de Jel (Katwijk), Jim van der Krogt (Voorschoten’97), Nick Sanders (Zwaluwen), Tjeerd Westdijk (HBS), Maik van Zanten (FC Lisse), Steven Knijnenburg (Voorschoten’97), Kasper Michel (Voorschoten’97), Bart Spil (Hollandia)

Vertrokken: Sander Bosma (SJC), Rowin Mol (Purmersteyn), Maurits Splinter (Ter Leede), Jaber Akhriff (Valken’68), Thabisio van Zeijl (Sportlust’46), Rob Overvliet (Amstelveen), Otmane Mouhyieddine (onbekend), Ayoub Artimi (UVS)

Quick Boys

Gekomen: Jordy Groot (SJC), Kenneth Misa Danso (Ajax, am.)

Vertrokken: Mike Derlagen (OFC), Ruben van der Does (Ter Leede), Stefan Van der Plas (Valken’68), Mike Ruijter (onbekend), Thom de Vries (FC Rijnvogels), Thomas de Vries (Odin’59), Mike Ruijter (Swift), Yordi Teijsse (FC Dundee)

Ter Leede

Gekomen: Mehmet Güngör (FC Boshuizen), Ruben van der Does (Quick Boys), Renee Troost (Rijnsburgse Boys), Maurits Splinter (Noordwijk)

Vertrokken: Selmo Kurbegovic (Xerxes/DZB), Nick van der Wiel (Aalsmeer), Raydell Kewal (onbekend)

Eerste Klasse

ARC

Gekomen: Gert Labots (FC Rijnvogels)

Vertrokken: Ricardo van Rijswijk (Koudekerk), Ilias Bahri (Voorschoten’97)

Valken’68

Gekomen: Artjan van der Plas (Quick Boys), Marc Langeveld (Katwijk), Lars van Bommel (FC Boshuizen), Peter de Best (FC Rijnvogels), Stefan van der Plas (Quick Boys), Jaco van der Bent (FC Rijnvogels), Kevin Sip (Oegstgeest), Jaber Akhriff (Noordwijk)

Vertrokken: Rens van Klaveren (Oegstgeest), Robin Noort (Oegstgeest), Franklin Owel (Voorschoten’97)

Voorschoten’97

Gekomen: Danny van den Berg (Zwaluwen), Qendrim Gashi (GHC), Soufiane Boukhidous (FC Boshuizen), Enrico de Geus (Stompwijk’92), Sven Tourné (Woubrugge), Tommy Jimenez (DHC), Achmed Faridi Blazquez (GHC), Peer van Paasen, Justin van Wijk en Jurgen van der Hulst (allen eigen jeugd), Donovan Valies (JOS/Watergraafsmeer), Chris de Lange (Katwijk), Ilias Bahri (ARC), Shanton Giel (WIK), Franklin Owel (Valken’68)

Vertrokken: Sipan Khalid (Roodenburg), Richard Guffens (stopt), Bas Beijersbergen (FC Boshuizen), Bob den Hollander (Oegstgeest), Kasper Michel (Noordwijk), Jeffrey Loozen (GHC), Steven Knijnenburg (Noordwijk), Jim van der Krogt (Noordwijk), Casper Koreman (Lugdunum)

Tweede klasse

GHC

Gekomen: Colin Oudenaarden (Leidsche Boys,za), Rick Filippo (onbekend), Michael Derksen (Leidsche Boys,zo), Kay Oudenaarden (Leidsche Boys,za), Carlo Arnoldus (Roodenburg,za), Derk Hachmang (Roodenburg), Daniel Coret (SJZ), Hans Coret (GDA), Youssef ait Blal (Lugdunum), Maikel van Doorn (UVS), Nick van Kins (onbekend), Sem Schilthuizen (Leidsche Boys), Mohammed Kassi (REMO), Jeffrey Loozen (Voorschoten’97,za), Daan Hoogbruin (SJZ), Mitchel Netjes (Leidsche Boys)

Vertrokken: Qendrim Gashi (Voorschoten’97), Achmed Faridi Blazquez (Voorschoten’97), Marouane El Idrissi (UVS), Bilal Karasahin (Lugdunum), Denzio Narcisio (Lyra), Sami Mouchih (Sparta Rotterdam), Tolga Karpuz (UVS)

RCL

Gekomen: Danny Scheurwater (UDO,za), Patrick van der Spoel (terug op nest)

Vertrokken: geen

TAVV

Gekomen: Roy van den Berg (Koudekerk), Sven Aartman (ARC), Stefan Rijsdam (Sportlust’46), Edwin Pieterse (Argon)

Vertrokken: Paulus Egberts (stopt), Rik Vogels (Koudekerk)

UVS

Gekomen: Yorick Moors (DSO), Marouane El Idrissi (GHC), Bas Nieuwenburg (UDO), Berend Verdoes (Katwijk), Tolga Karpuz (GHC), Justin Maaskant (eigen jeugd), Ayoub Artimi (Noordwijk)

Vertrokken: Isi Adima (Katwijk), Daily Hoogkamer (Katwijk), Rico Westdorp (Quick)

Derde klasse:

DoCoS

Gekomen: Ian van der Wilden (geen club), Simon Jouby (Voorschoten’97,za), Roy Elkerbout (Oegstgeest)

Vertrokken: Wim de Bolster (FC Rijnland), Rob van Noort (FC Rijnland), Peter Hamelink (VV Leiden), Sil Brockötter (VV Leiden)

Kagia

Gekomen: Rick Verdegaal (FC Lisse, za 2), Patrick Schaap (FC Lisse,zo), Sam van der Veek (FC Lisse,zo), Tom Hoejenbos (FC Lisse, zo), Daimen Augustinus (FC Lisse,zo), Mike van Rooijen, Jelle Boot (FC Lisse), Tom van Dijk (eigen jeugd), Joey Smit (eigen jeugd), Giovanni van Dam (eigen jeugd)

Vertrokken: Jurriaan Nannes (FC Lisse,za)

Koudekerk

Gekomen: Ricardo van Rijswijk (ARC), Daan Randeraat (eigen jeugd), Marvin Kraan (eigen jeugd), Daan van der Zwet (ARC), Rik Vogels (TAVV), Brian de Bruin (Alphense Boys), Timo Bons (was gestopt, ARC), Sam van Tongeren (lager elftal)

Vertrokken: Roy van den Berg (TAVV), Akke Pennin (Amsterdam), Mike van Velzen (lager elftal), Mitchell Goudkuil (per direct gestopt, gaat naar Bernardus)

Lugdunum

Gekomen: Houssin Bezzai (Leidsche Boys,za), Bilal Karasahin (GHC), Casper Koreman (Voorschoten’97)

Vertrokken: Patrick Heijmans (assistent-trainer Katwijk), Leroy Brooks (Roodenburg), Bas van den Berg (vv Leiden)

Oegstgeest

Gekomen: Bob den Hollander (Voorschoten’97), Danny Weenink (FC Rijnvogels), Adil Harfaoui (FC Rijnvogels), Ramon Bakker (geen club), Huig Jan Heeringa (trainer, FC Rijnvogels), Robin Noort (Valken’68), Rens van Klaveren (Valken’68), Lucas van der Meij (Valken’68), Roy Dijkstra (lager elftal)

Vertrokken: Kevin Sip (Valken’68), Roy Elkerbout (DoCoS), Guido Leugering (onbekend), Ruben Reus (stopt), Thymen Kruider (stopt)

Zwammerdam

Gekomen:

Vertrokken:

Vierde klasse

Alphia

Gekomen:

Vertrokken:

FC Boshuizen

Gekomen: niet meer relevant

Vertrokken: Victor Leonora (Roodenburg), Kamal Belkerma (Roodenburg)

Football Factory

Gekomen:

Vertrokken: Kay Labrie (Roodenburg), Tim Slingerland (Roodenburg), Nino Poulina (trainer Roodenburg), Rocky Poulina (gestopt)

Leidsche Boys

Gekomen: niet relevant

Vertrokken: Houssin Bezzai (Lugdunum), Colin Oudenaarden (GHC), Kay Oudenaarden (GHC), Sem Schilthuizen (GHC), Michael Derksen (GHC), Michael Netjes (GHC)

LSVV’70

Gekomen:

Vertrokken:

Roodenburg

Gekomen: Sipan Khalid (Voorschoten’97,za), Victor Leonora (FC Boshuizen,za), Kamal Belkerma (FC Boshuizen,za), Mobin Osmani (RCL), Leroy Brooks (Lugdunum), Kay Labrie (Football Factory), Tim Slingerland (Football Factory)

Vertrokken: Carlo Arnoldus (GHC), Derk Hachmang (GHC), Abdou Farhane (lager elftal), Mike Armitage (Haagse Hout),

VV Leiden

Gekomen: Peter Hamelink (DoCoS), Sil Brockötter (DoCoS), Bas van den Berg (Lugdunum), Yayha Dkissi (Roodenburg), Loek Wansink (SJZ)

Vertrokken: Emiel van Duijvenbode (Leidsche Boys, lager elftal), Sven Vinkeles (VUC)

VVSB

Gekomen:

Vertrokken:

Woubrugge

Gekomen:

Vertrokken: Sven Tourné (Voorschoten’97,za), Stan Verwoerd (stopt)

ZONDAG

Topklasse

VVSB

Gekomen: Mitchel Bolck (Katwijk), Michael Schouten (FC Boshuizen), Tom Broekhuizen (FC Lisse), Richelo Fecunda (HBS)

Vertrokken: Brandon Zigo Tichem (Westlandia), Stijn van der Slot (Verenigde Staten), Koen Damen (Van Nispen)

Eerste klasse

Alphense Boys

Gekomen: Ian Quak (eigen jeugd)

Vertrokken: Lars van der Plank (Sportlust’46), Edwin Sudibyo (JOS/Watergraafsmeer), Nordin Westenberg (onbekend), Jessie Vink (Alphense Boys), Levi Paulides (Meerburg)

FC Boshuizen

Gekomen: Rick Siere (Quick Boys), Ron de Roode (Quick Boys), Bas Beijersbergen (Voorschoten’97,za), Sammy Zandbergen (FC Rijnvogels), Mitchel Zandbergen (FC Rijnvogels), Mo Maatoug (Voorschoten’97, zo), Lorenzo Pengel (DRL), Rayvano van Alphen (GDA,zo), Mykola Volskyi (TAC’90), Gökhan Yazici (Turkse club, eerder UVS)

Vertrokken: Michael Schouten (VVSB), Rick Arnoldus (Katwijk), Mehmet Güngör (Ter Leede), Soufiane Boukhidous (Voorschoten’97), Brayan Caicedo Mosquera (Spanje)

SJC

Gekomen: Sander Bosma (Noordwijk)

Vertrokken: Jordy Groot (Quick Boys)

Tweede klasse

DOSR

Gekomen:

Vertrokken:

Foreholte

Gekomen: Joost den Hollander (UDO)

Vertrokken:

FC Lisse

Gekomen: niet relevant meer

Vertrokken:

ROAC

Gekomen:

Vertrokken:

Voorschoten ’97

Gekomen:

Vertrokken: Mo Maatoug (FC Boshuizen)

Derde klasse

ASC

Gekomen:

Vertrokken:

Avv Alphen

Gekomen:

Vertrokken:

FC Rijnland

Gekomen: Wim de Bolster (DoCoS), Koos Habraken (UDO), Mitchel Holswilder (Leidsche Boys), Rob van Noort (DoCoS), Joshua van Haarlem (Leidsche Boys,zo), Marko Spasic (Leidsche Boys), Chris Wassenaar (Leidsche Boys), Jan-Willem Besselse (Leidsche Boys)

Vertrokken:

Meerburg

Gekomen: Levi Paulides (Alphense Boys)

Vertrokken:

MMO

Gekomen:

Vertrokken:

SJZ

Gekomen:

Vertrokken: Daniel Coret (GHC), Daan Hoogbruin (GHC), Loek Wansink (vv Leiden)

Stompwijk ’92

Gekomen:

Vertrokken:

Teylingen

Gekomen:

Vertrokken:

UDO

Gekomen: niet relevant

Vertrokken: Bas Nieuwenburg (UVS), Koos Habraken (FC Rijnland), Joost den Hollander (Foreholte)

Vierde klasse

Kickers ’69

Gekomen:

Vertrokken:

Leidsche Boys

Gekomen:

Vertrokken: Joshua van Haarlem (FC Rijnland), Marko Spasic (FC Rijnland), Chris Wassenaar (FC Rijnland), Jan-Willem Besselse (FC Rijnland)

Roodenburg

Gekomen:

Vertrokken: Yahya Dkhissi (VV Leiden)

Warmunda

Gekomen: Reza Rajabzadah, Luuk Holverda, Jasper Kortekaas, Brian van Noort, Roy Komen, Koen Mastemaker, Rob Burley en Sjoerd van de Voort (allen eigen jeugd), Michael Wijsman (teruggekomen), Nick Groen in het Woud (teruggekomen)

Vertrokken: Patrick Kalkema (gestopt)

 

Brasserie meelfabriek
Seven gifts artikel

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten