Laatste speelronde groepsfase districtsbeker (t/m za 27-08)

Beker Voetbalnieuws-leiden
Rurh gold artikelbanner
Vergulde vos artikelbanner

Zaterdag 27 augustus was de eerste speeldag van de slotronde van de groepsfase in de districtsbeker. De eerste ploegen plaatsten zich voor de knock-out fase van dit bekertoernooi. Zondag vallen de laatste beslissingen. Zoals in het gehele toernooi plaatst onze redactie ook nu de uitslagen, doelpuntenmakers en standen. Komende maandag het vervolg en een korte terugblik op deze groepsfase. In groep 1 plaatsten zich gisteren: Valken’68, UVS, RCL, DoCoS en ARC voor de volgende ronde. In groep 2 konden de handen omhoog bij Quick Boys 2, Kagia, VV Leiden en Alphia.

GROEP 1

Poule 14:

Geco artikelbanner
Knijnenburg artikelbanner
Brasserie buitenhuis
Scheffer sportprijzen artikel

20/08: Teylingen-UVS 1-2 (Van der Vlugt/Van der Plaat, Artimi), Overbos-Hillegom 0-1

24/08: Hillegom-UVS 5-2 (Artimi, Van der Weijden), Teylingen-Overbos 1-2 (J.Zwetsloot)

1.Hillegom 2-6, 2.UVS 3-6, 3.Overbos 3-3, 4.Teylingen 2-0

27/08: UVS-Overbos 8-1 (Van der Plaat 3, Ligtvoet 2, Artimi 2, J.Maaskant)

28/08: Hillegom-Teylingen (14.00)

Geplaatst: Hillegom en UVS

Poule 15:

20/08: DOSR-CSW 2-4 (Disseldorp 2), Legmeervogels-FC Aalsmeer 1-2

24/08: CSW-Aalsmeer 2-1, Legmeervogels-DOSR 2-2 (Van Diemen, L. van der Meer)

27/08: CSW-Legmeervogels 1-2, Aalsmeer-DOSR 2-0

1.CSW 3-6, 2.FC Aalsmeer 3-6, 3.Legmeervogels 3-4, 4. DOSR 3-1

Geplaatst: CSW en FC Aalsmeer

Poule 23:

RCL-Alphense Boys 3-2 (Wijnalda 2, Permanand/Mailoa, Facunda) , ROAC-TAVV 1-1 (Van Seggelen/Van de Hoorn)

23/08: TAVV-Alphense Boys 1-3 (Van der Hoorn/Manusama, Mailoa, Krop), RCL-ROAC 4-1 (Sinteur, Wijnalda, Van Bemmel, Scheurwater)/?)

27/08: TAVV-RCL 1-2 (Konings/Wijnalda, Scheurwater)

1.RCL 3-9, 2.Alphense Boys 2-3, 3. TAVV 3-1, 4.ROAC 2-1

28/08: Alphense Boys-ROAC (14.00)

Geplaatst: RCL

Poule 24:

FC Boshuizen-Voorschoten’97 2-0 (Bekooij 2), Valken’68-Foreholte 4-0 (Van Delft 3, Van Rijn)

23/08: FC Boshuizen-Valken’68 1-2 (Noomen/ Van der Bent, Van Rijn), Foreholte-Voorschoten’97 3-2 (V’97: Constancia 2)

27/08: Voorschoten’97-Valken’68 1-3 (Bakker (pen)/ Van Rijn, Van der Bent 2

1.Valken’68 3-9, 2.FC Boshuizen 2-3, 3.Foreholte 2-3, 4.Voorschoten’97 3-0

28/08: Foreholte-Boshuizen (14.00)

Geplaatst: Valken’68

Poule 25:

Meerburg-ARC (wedstrijd is uit programma geschrapt), DoCoS-RVC’33 8-1 (Gezici 2, Elkerbout 2, Van Empel, Jouby, Overvliet, Maaskant)

23/08: RVC’33-ARC 0-2 (Beukenholdt)

27/08: ARC-DoCoS 2-0 (Van Leeuwen, Den Horder)

1.ARC 2-6, 2.DoCoS 2-3, 3.RVC’33 2-0

Geplaatst: ARC en DoCoS

GROEP 2

Poule 5:

Lugdunum-Quick Steps 1-2 (Schaafstra), Duindorp-FC Rijnland (za) 5-1 (Demirbas)

23/08: Lugdunum-Duindorp 4-2 (De Cler 2, S.Youssef 2), FC Rijnland-Quick Steps 0-4

27/08: Quick Steps-Duindorp 1-3, Rijnland-Lugdunum 3-4 (De Roode 2, Demirbas/A.Atif 2, De Cler, Vrede)

1. Duindorp 3-6, 2.Quick Steps 3-6, 3.Lugdunum 3-6, 4.FC Rijnland 3-0

Geplaatst: Duindorp

Poule 10:

Roodenburg (za)-Nieuwkoop 6-2 (Khalid 3, Mkadmi 3), Quick Boys 2-Aarlanderveen 10-0 (Paap 3, Gillissen 3, H.van Duijn 3, De Bruin)

23/08: Aarlanderveen-Nieuwkoop 4-4, Roodenburg-Quick Boys 2 0-4 (Houwaart 2, Van Duijn 2)

27/08: Aarlanderveen-Roodenburg uitgesteld, Nieuwkoop-Quick Boys2 1-3(Houwaart, Gillissen 2)

1.Quick Boys 2 3-9, 2.Roodenburg 2-3, 3.Aarlanderveen 2-1, 4. Nieuwkoop 3-1

Geplaatst: Quick Boys 2

Poule 18:

Alphia-Football Factory 2-0 (Van Leeuwen 2), Floreant-Vredenburch 2-3

23/08: Vredenburch-Football Factory 4-1 , Alphia-Floreant 3-3 (Van Leeuwen 2, De Bruin)

27/08: Vredenburch-Alphia 2-4 (Van Leeuwen 2, De Bruin 2), Football Factory- Floreant 0-1

1.Alphia 3-7, 2.Vredenburch 3-6, 3.Floreant 3-1, 4.Football Factory 3-0

Geplaatst: Alphia

Poule 21:

Hazerswoudse Boys-FC Rijnvogels 2 1-5 (Louwers/ Dijk 3, Acrif, Van Kruistum), Koudekerk-vv Leiden 2-2 (Mansoor, Biya/Boot, Schreuder)

23/08: Hazerswoudse Boys-Koudekerk 0-4 (De Schepper, De Groot, Blijleven, Vogels), Leiden-FC Rijnvogels 2 3-2 (VV Leiden: Devilee, Lakhal, Dieke/L.Heemskerk 2)

27/08: FC Rijnvogels 2-Koudekerk 4-0 (Dijk, Heemskerk, Houwer, Ko), Leiden-Hazerswoudse Boys 3-1 (Bakker 2, Middelkoop/ Van Wetten)

1.VV Leiden 3-7, 2.FC Rijnvogels 2 3-6, 3.Koudekerk 3-4, 4.Hazerswoudse Boys 3-0

Geplaatst: VV Leiden

Poule 26:

Zevenhoven-Van Nispen 1-1, NSV’46-Kagia 0-2 (Imanse, Van Kesteren)

23/08: Zevenhoven-NSV’46 1-4, Kagia-Van Nispen 2-1 (Schaap, T.Sluijmer)

27/08: Kagia-Zevenhoven 3-0 (Ligtenberg 2, Schaap), Van Nispen-NSV’46 2-3

1.Kagia 3-9, 2.NSV’46 3-6, 3. Van Nispen 3-1, 4. Zevenhoven 3-1

Geplaatst: Kagia

Poule 29:

GDA-Oegstgeest (donderdag 18/08, 2-2, Den Hollander 2), PGS/Vogel-Quintus 2-0

23/08: GDA-PGS/Vogel 0-2, Quintus-Oegstgeest 0-1 (Van Tulder)

27/08: Oegstgeest-PGS/Vogel 1-3 (Leeuwenburg), Quintus-GDA 0-2

1.PGS/Vogel 3-9, 2. GDA 3-4, 3.Oegstgeest 3-4, 4.Quintus 3-0

Geplaatst: PGS/Vogel

Poule 35:

Sportief-VVSB (za) 9-1 (Heemskerk), Siveo’60-Haagse Hout 0-1

23/08: Sportief-Siveo’60 2-3, Haagse Hout-VVSB(zat) 2-0

27/08: VVSB(zat)-Siveo’60 2-2 (Taskin, Schrooder), Haagse Hout-Sportief 2-0

1.Haagse Hout 3-9 , 2. Siveo’60 3-4, 3. Sportief 3-3, 4. VVSB (za) 3-1

Geplaatst: Haagse Hout

Poule 36:

Zwammerdam-Dilettant (verplaatst naar 30/08), Woubrugge-Rijnstreek 8-1 (E.Buntsma 3, Van der Kolk 2, Hu, Petri, T.Buntsma)

23/08: Zwammerdam-Woubrugge 4-2 (L.Kremer/J.Bons De Bruin, Van Delft/ E. Buntsma 2), Rijnstreek-Dilettant 1-7

27/08: Rijnstreek-Zwammerdam 2-8 (Van Delft 2, Bergshoeff 2, J.Bons 3, S.Schmand) , Dilettant-Woubrugge 10-2 (Ras 2)

1.Dilettant 2-6, 2.Zwammerdam 2-6, 3.Woubrugge 3-3, 4.Rijnstreek 3-0

30/08: Zwammerdam-Dilettant (20.00)

Poule 37:

SEV-LSVV’70 3-4 (Petersen 2, Stjepanovic, Van Kessel), Hercules-UDO 3-0

23/08: SEV-Hercules 3-0, UDO-LSVV’70 0-1 (De Groot)

27/08: LSVV’70-Hercules 2-5 (Jansen, Guffens), UDO-SEV 0-4

1.SEV 3-6, 2.Hercules 3-6, 3.LSVV’70 3-6, 4.UDO 3-0

Geplaatst: SEV

Poule 43:

Bodegraven-Altior 2-3, Hillegersberg-WVC afgelast

23/08: Bodegraven-Hillegersberg 1-2, WVC-Altior 0-3

1.Altior 2-6, 2.Hillegersberg 1-3, 3.WVC 1-0, 4.Bodegraven 2-0

28/08: WVC-Bodegraven (14.00), Altior-Hillegersberg (14.00)

Poule 44:

Quick 2-ODB 3-2, FC Rijnland (zo)- Toofan 2-0 (Van Noort, De Haas)

23/08: Toofan-ODB 2-3, Quick 2-Rijnland 2-2 (Kromwijk, Van Leeuwen)

1.FC Rijnland (zo) 2-4, 2. Quick 2 2-4, 3. ODB 2-3, 4. Toofan 2-0

28/08: ODB-Rijnland (14.00), Toofan-Quick 2 (14.30)

Poule 45:

BZC/Zuiderpark-WIK 3-2, De Ster-ASC afgelast

23/08: WIK-ASC 1-3 (Rousseau, Akkermans,eigen doel WIK) BZC/Zuiderpark-De Ster 0-2

1.ASC 1-3, 2.De Ster 1-3, 3. BZC/Zuiderpark 2-3, 4.WIK 2-0

28/08: ASC-BZC/Zuiderpark (14.30), WIK-De Ster (14.30)

Poule 47:

ASW-Haastrecht 2-3, Kickers’69-Slikkerveer afgelast

23/08: ASW-Kickers’69 1-0, Slikkerveer-Haastrecht 3-1

1.Slikkerveer 1-3, 2.ASW 2-3, 3.Haastrecht 2-3, 4.Kickers’69 1-0

28/08: Haastrecht-Kockers’69 (14.00), Slikkerveer-ASW (14.00)

Poule 48:

Bernardus-ESTO 0-2, SJZ-Zoetermeer 0-7

23/08: Bernardus-SJZ 1-5 ( SJZ: Willemse 3, Versteegen, Griffioen), Zoetermeer-ESTO 6-0

1.Zoetermeer 2-6, 2.SJZ 2-3, 3.ESTO 2-3, 4.Bernardus 2-0

28/08: ESTO-SJZ (14.00), Zoetermeer-Bernardus (14.30)

Poule 50:

SV Madestein-Leidsche Boys 0-0

23/08: Voorschoten’97-Leidsche Boys 6-0 (Van den Berg 2, Kloeke, Witsmeer, Kers, Hilders), Madestein-HVV 0-3

1.Voorschoten’97 1-3, 2.SV Madestein 1-1, 3.Leidsche Boys 2-1

28/08: Voorschoten’97-Madestein (14.00), Leidsche Boys-HVV (14.30)

Poule 53:

Van Nispen-Graaf Willem II VAC 2-1, VVSB 2-Roodenburg (zo) 12-0 (Schell 5, Schouten 3, Menken 2, Hogenboom, Van Wieringen)

23/08: Van Nispen-VVSB 2 0-4 (Schell 2, Aartman, e.d Van Nispen), Roodenburg-Graaf Willem II VAC 0-10

1. VVSB 2 2-6, 2.Graaf Willem II VAC, 3. Van Nispen 2-3, 4. Roodenburg (zo) 2-0

28/08: Graaf Willem II VAC-VVSB2 (14.00), Roodenburg-Van Nispen (14.30)

Poule 54:

NOC/Kralingen-Besiktas 4-0, avv Alphen-Pretoria 2-1 (De Vries, Barraki)

23/08: Pretoria-Besiktas 5-1, NOC/Kralingen-avv Alphen 3-6 (Illias 3, Bryan 1, Omed 1, Marouan 1)

1.avv Alphen 2-6, 2. Pretoria 2-3, 3. NOC/Kralingen 2-3, 4.Besiktas 2-0

28/08: Pretoria-NOC/Kralingen (14.30), Besiktas-avv Alphen

Poule 56:

SVH-ESDO 4-0, Escamp-Stompwijk’92 0-2 (Ammerlaan, Biegel Esteves)

23/08: Stompwijk’92-GSC ESDO 2-6 (Ammerlaan, Winter), SVH-Escamp HSV 2-1

1.SVH 2-6, 2. ESDO 2-3, 3.Stompwijk’92 2-3, 4. Escamp 2-0

28/08: Stompwijk-SVH (14.00), GSC ESDO-Escamp HSV (14.30)

Poule 59:

REMO-GOL Sport 4-1, HDV-Warmunda 2-4 (Esman 2, Kramer, Rajabzadah)

23/08: REMO-HDV (19.30), Warmunda-GOL Sport 2-2 (Van Noort, Van Winsen)

28/08: Warmunda-REMO (14.00), GOL Sport-HDV (14.30)

Onze redactie stelt zich niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden. Melden van een foutje mag altijd!

Brasserie meelfabriek
Seven gifts artikel