Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Uitslagenbord districtsbeker groepsfase t/m 28 augustus

Catsanddogs artikel
Brasserie Park

Op enkele wedstrijden na, door afgelasting of uitstel, zit de groepsfase er bijna op. Nu het overzicht tot en met de vandaag, zondag 28 augustus, gespeelde wedstrijden. Alle uitslagen, doelpuntenmakers en standen op een rij. Op naar de knock-out fase. Van de resterende wedstrijden zal onze redactie de lezer uiteraard op de hoogte houden.

GROEP 1

Poule 14:

Brasserie buitenhuis
Stadsbrouwhuis Leiden artikel
Scheffer sportprijzen artikel
Voorthuijzen artikelbanner

20/08: Teylingen-UVS 1-2 (Van der Vlugt/Van der Plaat, Artimi), Overbos-Hillegom 0-1

24/08: Hillegom-UVS 5-2 (Artimi, Van der Weijden), Teylingen-Overbos 1-2 (J.Zwetsloot)

27/08: UVS-Overbos 8-1 (Van der Plaat 2, Ligtvoet 2, Artimi 2, Van der Weijden, J.Maaskant)

28/08: Hillegom-Teylingen 1-1 (Van der Voort)

1.Hillegom 3-7, 2.UVS 3-6, 3.Overbos 3-3, 4.Teylingen 3-1

Geplaatst: Hillegom en UVS

Poule 15:

20/08: DOSR-CSW 2-4 (Disseldorp 2), Legmeervogels-FC Aalsmeer 1-2

24/08: CSW-Aalsmeer 2-1, Legmeervogels-DOSR 2-2 (Van Diemen, L. van der Meer)

27/08: CSW-Legmeervogels 1-2, Aalsmeer-DOSR 2-0

1.CSW 3-6, 2.FC Aalsmeer 3-6, 3.Legmeervogels 3-4, 4. DOSR 3-1

Geplaatst: CSW en FC Aalsmeer

Poule 23:

20/08: RCL-Alphense Boys 3-2 (Wijnalda 2, Permanand/Mailoa, Facunda) , ROAC-TAVV 1-1 (Van Seggelen/Van de Hoorn)

23/08: TAVV-Alphense Boys 1-3 (Van der Hoorn/Manusama, Mailoa, Krop), RCL-ROAC 4-1 (Sinteur, Wijnalda, Van Bemmel, Scheurwater)/?)

27/08: TAVV-RCL 1-2 (Konings/Wijnalda, Scheurwater)

28/08: Alphense Boys-ROAC 1-1 (Nouwens/Van Seggelen)

1.RCL 3-9, 2.Alphense Boys 3-4, 3.ROAC 3-2, 4. TAVV 3-1

Geplaatst: RCL en Alphense Boys

Poule 24:

20/08: FC Boshuizen-Voorschoten’97 2-0 (Bekooij 2), Valken’68-Foreholte 4-0 (Van Delft 3, Van Rijn)

23/08: FC Boshuizen-Valken’68 1-2 (Noomen/ Van der Bent, Van Rijn), Foreholte-Voorschoten’97 3-2 (V’97: Constancia 2)

27/08: Voorschoten’97-Valken’68 1-3 (Bakker (pen)/ Van Rijn, Van der Bent 2)

28/08: Foreholte-Boshuizen 0-1 (Pengel)

1.Valken’68 3-9, 2.FC Boshuizen 3-6, 3.Foreholte 3-3, 4.Voorschoten’97 3-0

Geplaatst: Valken’68 en FC Boshuizen

Poule 25:

20/08: Meerburg-ARC (wedstrijd is uit programma geschrapt), DoCoS-RVC’33 8-1 (Gezici 2, Elkerbout 2, Van Empel, Jouby, Overvliet, Maaskant)

23/08: RVC’33-ARC 0-2 (Beukenholdt)

27/08: ARC-DoCoS 2-0 (Van Leeuwen, Den Horder)

1.ARC 2-6, 2.DoCoS 2-3, 3.RVC’33 2-0

Geplaatst: ARC en DoCoS

GROEP 2

Poule 5:

20/08: Lugdunum-Quick Steps 1-2 (Schaafstra), Duindorp-FC Rijnland (za) 5-1 (Demirbas)

23/08: Lugdunum-Duindorp 4-2 (De Cler 2, S.Youssef 2), FC Rijnland-Quick Steps 0-4

27/08: Quick Steps-Duindorp 1-3, Rijnland-Lugdunum 3-4 (De Roode 2, Demirbas/A.Atif 2, De Cler, Vrede)

1. Duindorp 3-6, 2.Quick Steps 3-6, 3.Lugdunum 3-6, 4.FC Rijnland 3-0

Geplaatst: Duindorp

Poule 10:

20/08: Roodenburg (za)-Nieuwkoop 6-2 (Khalid 3, Mkadmi 3), Quick Boys 2-Aarlanderveen 10-0 (Paap 3, Gillissen 3, H.van Duijn 3, De Bruin)

23/08: Aarlanderveen-Nieuwkoop 4-4, Roodenburg-Quick Boys 2 0-4 (Houwaart 2, Van Duijn 2)

27/08: Aarlanderveen-Roodenburg uitgesteld, Nieuwkoop-Quick Boys2 1-3(Houwaart, Gillissen 2)

1.Quick Boys 2 3-9, 2.Roodenburg 2-3, 3.Aarlanderveen 2-1, 4. Nieuwkoop 3-1

Geplaatst: Quick Boys 2

Poule 18:

20/08: Alphia-Football Factory 2-0 (Van Leeuwen 2), Floreant-Vredenburch 2-3

23/08: Vredenburch-Football Factory 4-1 , Alphia-Floreant 3-3 (Van Leeuwen 2, De Bruin)

27/08: Vredenburch-Alphia 2-4 (Van Leeuwen 2, De Bruin 2), Football Factory- Floreant 0-1

1.Alphia 3-7, 2.Vredenburch 3-6, 3.Floreant 3-1, 4.Football Factory 3-0

Geplaatst: Alphia

Poule 21:

20/08: Hazerswoudse Boys-FC Rijnvogels 2 1-5 (Louwers/ Dijk 3, Acrif, Van Kruistum), Koudekerk-vv Leiden 2-2 (Mansoor, Biya/Boot, Schreuder)

23/08: Hazerswoudse Boys-Koudekerk 0-4 (De Schepper, De Groot, Blijleven, Vogels), Leiden-FC Rijnvogels 2 3-2 (VV Leiden: Devilee, Lakhal, Dieke/L.Heemskerk 2)

27/08: FC Rijnvogels 2-Koudekerk 4-0 (Dijk, Heemskerk, Houwer, Ko), Leiden-Hazerswoudse Boys 3-1 (Bakker 2, Middelkoop/ Van Wetten)

1.VV Leiden 3-7, 2.FC Rijnvogels 2 3-6, 3.Koudekerk 3-4, 4.Hazerswoudse Boys 3-0

Geplaatst: VV Leiden

Poule 26:

20/08: Zevenhoven-Van Nispen 1-1, NSV’46-Kagia 0-2 (Imanse, Van Kesteren)

23/08: Zevenhoven-NSV’46 1-4, Kagia-Van Nispen 2-1 (Schaap, T.Sluijmer)

27/08: Kagia-Zevenhoven 3-0 (Ligtenberg 2, Schaap), Van Nispen-NSV’46 2-3

1.Kagia 3-9, 2.NSV’46 3-6, 3. Van Nispen 3-1, 4. Zevenhoven 3-1

Geplaatst: Kagia

Poule 29:

20/08: GDA-Oegstgeest (donderdag 18/08, 2-2, Den Hollander 2), PGS/Vogel-Quintus 2-0

23/08: GDA-PGS/Vogel 0-2, Quintus-Oegstgeest 0-1 (Van Tulder)

27/08: Oegstgeest-PGS/Vogel 1-3 (Leeuwenburg), Quintus-GDA 0-2

1.PGS/Vogel 3-9, 2. GDA 3-4, 3.Oegstgeest 3-4, 4.Quintus 3-0

Geplaatst: PGS/Vogel

Poule 35:

20/08: Sportief-VVSB (za) 9-1 (Heemskerk), Siveo’60-Haagse Hout 0-1

23/08: Sportief-Siveo’60 2-3, Haagse Hout-VVSB(zat) 2-0

27/08: VVSB(zat)-Siveo’60 2-2 (Taskin, Schrooder), Haagse Hout-Sportief 2-0

1.Haagse Hout 3-9 , 2. Siveo’60 3-4, 3. Sportief 3-3, 4. VVSB (za) 3-1

Geplaatst: Haagse Hout

Poule 36:

20/08: Zwammerdam-Dilettant (verplaatst naar 30/08), Woubrugge-Rijnstreek 8-1 (E.Buntsma 3, Van der Kolk 2, Hu, Petri, T.Buntsma)

23/08: Zwammerdam-Woubrugge 4-2 (L.Kremer/J.Bons De Bruin, Van Delft/ E. Buntsma 2), Rijnstreek-Dilettant 1-7

27/08: Rijnstreek-Zwammerdam 2-8 (Van Delft 2, Bergshoeff 2, J.Bons 3, S.Schmand) , Dilettant-Woubrugge 10-2 (Ras 2)

1.Dilettant 2-6, 2.Zwammerdam 2-6, 3.Woubrugge 3-3, 4.Rijnstreek 3-0

30/08: Zwammerdam-Dilettant (20.00)

Poule 37:

20/08: SEV-LSVV’70 3-4 (Petersen 2, Stjepanovic, Van Kessel), Hercules-UDO 3-0

23/08: SEV-Hercules 3-0, UDO-LSVV’70 0-1 (De Groot)

27/08: LSVV’70-Hercules 2-5 (Jansen, Guffens), UDO-SEV 0-4

1.SEV 3-6, 2.Hercules 3-6, 3.LSVV’70 3-6, 4.UDO 3-0

Geplaatst: SEV

Poule 42:

21/08: CKC-Floreant 7-0, Stolwijk-MMO 6-4 (T.Disseldorp 3, De Vlieger)

23/08: Floreant-MMO 8-1 (Vlieger), Stolwijk-CKC 3-4

28/08: MMO-CKC 0-1, Floreant-Stolwijk 2-3

1.CKC 3-9, 2.Stolwijk 3-6, 3.Floreant 3-3, 4. MMO 3-0

Geplaatst: CKC

Poule 43:

21/08: Bodegraven-Altior 2-3, Hillegersberg-WVC afgelast

23/08: Bodegraven-Hillegersberg 1-2, WVC-Altior 0-3

28/08: WVC-Bodegraven 2-2 (Wenink, Verdel), Altior-Hillegersberg 4-4

1.Altior 3-7, 2.Hillegersberg 2-4, 3.WVC 2-1, 4.Bodegraven 3-1

Altior geplaatst

Poule 44:

Quick 2-ODB 3-2, FC Rijnland (zo)- Toofan 2-0 (Van Noort, De Haas)

23/08: Toofan-ODB 2-3, Quick 2-Rijnland 2-2 (Kromwijk, Van Leeuwen)

28/08: ODB-Rijnland 1-1 (De Bolster), Toofan-Quick 2 0-4

1.Quick 2 3-7, 2. FC Rijnland 3-5, 3. ODB 3-4, 4. Toofan 3-0

Quick 2 geplaatst

Poule 45:

BZC/Zuiderpark-WIK 3-2, De Ster-ASC afgelast

23/08: WIK-ASC 1-3 (Rousseau, Akkermans,eigen doel WIK) BZC/Zuiderpark-De Ster 0-2

28/08: ASC-BZC/Zuiderpark 3-2 (Rousseau 2, Rutte), WIK-De Ster 0-5

1.De Ster 2-6, 2.ASC 2-6, 3. BZC/Zuiderpark 3-3, 4.WIK 3-0

Poule 47:

ASW-Haastrecht 2-3, Kickers’69-Slikkerveer afgelast

23/08: ASW-Kickers’69 1-0, Slikkerveer-Haastrecht 3-1

28/08: Haastrecht-Kickers’69 3-4 (Van de Hoorn, Bakker, Van Vliet, Straathof), Slikkerveer-ASW 2-3

1.ASW 3-6, 2. Slikkerveer 2-3, 3.Kickers’69 2-3, 4.Haastrecht 3-3

Poule 48:

Bernardus-ESTO 0-2, SJZ-Zoetermeer 0-7

23/08: Bernardus-SJZ 1-5 ( SJZ: Willemse 3, Versteegen, Griffioen), Zoetermeer-ESTO 6-0

28/08: ESTO-SJZ 3-2 (Willemse, H.Coret), Zoetermeer-Bernardus 1-1 (Schinagl)

1.Zoetermeer 3-7, 2.ESTO 3-6, 3.SJZ 3-3, 4.Bernardus 3-1

Geplaatst: Zoetermeer

Poule 50:

SV Madestein-Leidsche Boys 0-0

23/08: Voorschoten’97-Leidsche Boys 6-0 (Van den Berg 2, Kloeke, Witsmeer, Kers, Hilders), Madestein-HVV 0-3 (buiten mededinging)

28/08: Voorschoten’97-Madestein 4-3 (Kloeke, Van den Berg 2, Nikic), Leidsche Boys-HVV 0-2 (buiten mededinging)

1.Voorschoten’97 2-6, 2.SV Madestein 2-1, 3. Leidsche Boys 2-1

Geplaatst: Voorschoten’97 (zo)

Poule 53:

Van Nispen-Graaf Willem II VAC 2-1, VVSB 2-Roodenburg (zo) 12-0 (Schell 5, Schouten 3, Menken 2, Hogenboom, Van Wieringen)

23/08: Van Nispen-VVSB 2 0-4 (Schell 2, Aartman, e.d Van Nispen), Roodenburg-Graaf Willem II VAC 0-10

28/08: Graaf Willem II VAC-VVSB 2 1-1 (Immerzeel), Roodenburg-Van Nispen 0-8

1. VVSB 2 3-7, 2. Van Nispen 3-6, 3.Graaf Willem II VAC 3-4, 4. Roodenburg (zo) 3-0

VVSB 2 geplaatst

Poule 54:

NOC/Kralingen-Besiktas 4-0, avv Alphen-Pretoria 2-1 (De Vries, Barraki)

23/08: Pretoria-Besiktas 5-1, NOC/Kralingen-avv Alphen 3-6 (Alla 3, De Vries 1, Latifi 1, Fennich 1)

28/08: Pretoria-NOC/Kralingen 2-6, Besiktas-avv Alphen 2-5 (Alla 2, El Bouny, Fennich 2)

1.avv Alphen 3-9, 2.NOC/Kralingen 3-6, 3. Pretoria 3-3, 4.Besiktas 3-0

Geplaatst: avv Alphen

Poule 56:

ESDO-SVH  4-0, Escamp-Stompwijk’92 0-2 (Ammerlaan, Biegel Esteves)

23/08: Stompwijk’92-GSC ESDO 2-6 (Ammerlaan, Winter), SVH-Escamp HSV 2-1

28/08: Stompwijk-SVH 9-0 (Van der Linden 2, Geus 3, Ammerlaan 2, Luchtigheid, Biegel), GSC ESDO-Escamp HSV 3-0

1.ESDO 3-9, 2.Stompwijk’92 3-6, 3.SVH 3-3, 4. Escamp 3-0

Geplaatst: ESDO

Poule 59:

REMO-GOL Sport 4-1, HDV-Warmunda 2-4 (Esman 2, Kramer, Rajabzadah), HDV teruggetrokken

23/08: Warmunda-GOL Sport 2-2 (Van Noort, Van Winsen)

28/08: Warmunda-REMO 1-0 (Van Winsen)

1.Warmunda 2-4, 2.REMO 2-3, 3.GOL Sport 2-1

Geplaatst: Warmunda

Onze redactie stelt zich niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden. Melden van een foutje mag altijd!

Seven gifts artikel
Slingerland artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten