Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Schema nacompetitie 2016/2017 tot 1 juni

Wederom zijn er beslissingen gevallen en andere clubs weten bijna waar ze aan toe zijn. Wordt het degraderen, promoveren of is er sprake van handhaving. Een up-date van de nacompetitie met betrekking tot onze regioclubs. We zijn er bijna..

Tweede divisie/Derde divisie

Ronde 1, woensdag 17 mei en zaterdag 20 mei

Sepa green artikelbanner
Geco artikelbanner
Rabobank artikelbanner
Scheffer sportprijzen artikel

A.Hercules-Spakenburg 2-1, Spakenburg-Hercules 4-2

B. Harkemase Boys-UNA 0-1, Harkemase Boys-UNA 1-3

C.Rijnsburgse Boys-Westlandia 1-2, Westlandia-Rijnsburgse Boys 1-5

D. Dongen- FC Lisse 2-5, FC Lisse-Dongen 2-1

Ronde 2, dinsdag 23 mei en zaterdag 27 mei

23 mei: FC Lisse-Harkemase Boys 1-2, Rijnsburgse Boys-Spakenburg 2-1

27 mei: Harkemase Boys-FC Lisse 1-4, Spakenburg-Rijnsburgse Boys 2-3

Rijnsburgse Boys en FC Lisse promoveren naar de tweede klasse, Spakenburg degradeert naar derde divisie

Derde divisie/Hoofdklasse

Ronde 1, dinsdag 16 mei en dinsdag 23 mei

A. Apeldoorn-SteDoCo 2-2, SteDoCo-Apeldoorn 5-2 (na verlenging)

B. Achilles Veen-Odin’59 0-1, Odin’59-Achilles Veen 2-1

C. Noordwijk-DOVO 2-3, DOVO-Noordwijk 3-1 (na verlenging)

D. Staphorst-Ter Leede 2-0, Ter Leede-Staphorst 3-0

Ronde 2: zaterdag 27 mei en zaterdag 3 juni

E. DOVO-SteDeCo 3-0, SteDeCo

F. Ter Leede-Odin’59 1-1, Odin’59-Ter Leede

De winnaars van de tweede ronde plaatsen zich voor de derde divisie A. De verliezers van de eerste en tweede ronde plaatsen zich voor de Hoofdklasse.

Eerste Klasse  / Tweede Klasse

Ronde 1: zaterdag 20 en dinsdag 23 mei 2017

  1. DVC-SVC’08 2-1, SVC’08-DCV 1-1
  2. DoCoSARC 1-2, ARC-DoCoS 3-0
  3. Valken’68-Nieuwenhoorn 2-3, Nieuwenhoorn-Valken’68 3-1
  4. Hellevoetsluis-RCL 1-3, RCL-Hellevoetsluis 3-3 (na verlenging)

Ronde 2: zaterdag 27 mei en 3 juni

RCL-ARC 4-2, ARC-RCL

Nieuwenhoorn-DCV 0-4, DCV-Nieuwenhoorn

Tweede Klasse  / Derde Klasse
Ronde 1: 20 en 23 mei

LPK3B – NR12 2C Naaldwijk-SC Monster 0-0, Monster-Naaldwijk 1-2
LPK3A – NR11 2C Koudekerk-LYRA 0-0, LYRA-Koudekerk 1-1 (LYRA w.n.s.)
MPK3A – HPK3B CVC Reeuwijk-GDA 2-2 (3), GDA-CVC Reeuwijk 2-3
MPK3B – HPK3A Verburch-Nieuwkoop 2-1 (4), Nieuwkoop-Verburch 4-2

Finales: 27 mei en 3 juni

  1. Nieuwkoop- LYRA 2-1, LYRA-Nieuwkoop
  2. CVC Reeuwijk- Naaldwijk 3-0, Naaldwijk-CVC Reeuwijk

Derde klasse/ Vierde klasse

Poule 1 : Nr 11 3A , MPK 4C, LPK 4A (Floreant, Bergambacht, VV Leiden)

20 mei: VV Leiden-Bergambacht 3-0

27 mei: Floreant-VV Leiden 1-2

3 juni: Bergambacht-Floreant vervalt

VV Leiden promoveert naar derde klasse, Floreant degradeert naar vierde klasse

Poule 2: Nr 12 3A, HPK 4A, LPK 4C (Linschoten, Blauw Zwart, Kamerik)

3 juni: Kamerik-Blauw Zwart

Datum onbekend: Linschoten-Kamerik

Datum onbekend: Blauw Zwart-Linschoten

Poule 4: Nr 12 3B, HPK 4B, MPK 4A, LPK 4D (Quick Steps, RAS, Oegstgeest, Semper Altius)

20 mei: Quick Steps-Semper Altius 3-0, Oegstgeest-RAS 0-1

27 mei: RAS-Quick Steps 2-6, Semper Altius-Oegstgeest 2-6

3 juni: Quick Steps-Oegstgeest, RAS-Semper Altius

De poulewinnaars promoveren of handhaven zich in de derde klasse van het zaterdagvoetbal 2017/2018

West I

Halve finale voor promotie naar eerste klasse:

20 mei: TAVV-Rohda’46 1-4, ZOB-CSW 1-2

27 mei: Rohda’46-TAVV, CSW-ZOB 2-1

Finale CSW-Roda’46

 

Halve finale voor promotie naar tweede klasse:

20 mei: Kagia-Monnickendam 0-6

27 mei: Monnickendam-Kagia 2-2

Finale Monnickendam-Hellas Sport

 

ZONDAGVOETBAL

Hoofdklasse / Eerste Klasse
Poulefase

Poule 5: HPK 1A (AFC’34), LPK 1E (Alcides), MPK 1C (Brabantia), MPK 1B (FC Boshuizen)

18 mei: Alcides-Brabantia 3-0, AFC’34-FC Boshuizen 3-0

21 mei: Brabantia-AFC’34 1-1, FC Boshuizen-Alcides 4-0

25 mei: AFC’34-Alcides 1-2, Brabantia-FC Boshuizen 1-2

28 mei: Nieuw-Buinen-FC Boshuizen 0-1

1 juni: Goes-Nieuw-Buinen

5 juni: FC Boshuizen-Goes

Poule 6:

Emmen, Velsen, Alphense Boys, SC Bemmel

18 mei: Emmen-Velsen 0-1, Alphense Boys-SC Bemmel 3-0

21 mei: Velsen-Alphense Boys 1-1, SC Bemmel- Emmen 0-1

25 mei: Alphense Boys-Emmen 8-0, Velsen- SC Bemmel 3-2

28 mei: Quick 1888-Alphense Boys 0-2

1 juni: VELO-Quick 1888

5 juni: Alphense Boys-VELO

Tweede klasse / Derde Klasse
Ronde 1: zondag 21 mei en donderdag 25 mei

LPK3B – NR12 2C Full-Speed-Teylingen 1-4, Teylingen-Full Speed 6-0
LPK3A – NR11 2C SJZ-DOSR 3-2, DOSR-SJZ 4-0
MPK3A – HPK3B Aalsmeer-ODB 2-2, ODB-Aalsmeer 2-2 (ODB w.n.s.)
MPK3B – HPK3A AVV Alphen-ESDO 4-1 (21 mei), ESDO- AVV Alphen 1-4

Finales:

28 mei: AVV Alphen-DOSR 1-3

5 juni: DOSR-AVV Alphen

28 mei: ODB-Teylingen 0-0

5 juni: Teylingen-ODB

Onze redactie stelt zich niet aansprakelijk voor eventuele fouten!!

Aanvullingen of verbeteringen? Mail gerust naar redactie@leidenamateurvoetbal.nl