Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programmaboekje voorbereiding regioclubs

Bos van der Burg artikelbanner
Vergulde vos artikelbanner

Zoals elk seizoen staat onze redactie open om de programmaboekjes te delen op deze website aangaande de voorbereiding op het seizoen. In dit seizoen start de competitie van de eerste tot en met de vierde klasse in de laatste week van september. Eerst wordt er gespeeld in de groepsfase van de beker (eerste drie weekenden in de negende maand). Tot die tijd wordt er volop geoefend. FC Rijnvogels, FC Rijnland, Football Factory, Lugdunum, Meerburg, SJZ, UVS, Valken’68 en Voorschoten’97 (zo) meldden zich ondertussen met het programma. Wie volgt? De informatie kan worden doorgespeeld aan redactie@leidenamateurvoetbal.nl!

FC Rijnland

Dinsdag 15 augustus                     FC Rijnland-FC Boshuizen (19.30 uur)

Sport2000 artikelbanner
Johlex bouw artikelbanner

Zondag 20 augustus                      FC Rijnland-UVS A1 (12.00 uur, onder voorbehoud)

Vrijdag 25 augustus                       Marco Kamphues Toernooi met om 19.30 VV Leiden-Lugdunum en FC Rijnland-Roodenburg

Zondag 27 augustus                       Finaledag toernooi, aanvang 14.00 uur

Dinsdag 29 augustus                      Blauw Zwart-FC Rijnland (19.30 uur)

Zondag 3 september                       FC Rijnland-Bodegraven (14.00 uur, beker))

Dinsdag 5 september                      FC Rijnland-MMO (20.00 uur)

Zondag 10 september                     GOL Sport-FC Rijnland (14.30 uur, beker)

Dinsdag 12 september                    VV Leiden-FC Rijnland (19.30 uur)

Zondag 17 september                      Voorschoten’97-FC Rijnland (14.00 uur, beker)

FC Rijnvogels

Zaterdag 1 juli                                 RKAVV-FC Rijnvogels 0-3 (Lauhouh, Van der Stoep 2)

Dinsdag 4 juli                                 FC Rijnvogels-Rotterdam Oost 3-1 (Van der Stoep, Van Duijn, Leonard)

Zaterdag 5 augustus                      FC Rijnvogels- Kon. HFC 2-2

Dinsdag 8 augustus                        FC Rijnvogels-Quick 1-1 (Van der Stoep)

Zaterdag 12 augustus                      Katwijk-FC Rijnvogels (15.00 uur)

Dinsdag 15 augustus                        VVSB-FC Rijnvogels (19.30 uur)

Zaterdag 19 augustus                       Jong FC Volendam-FC Rijnvogels (14.30 uur)

Dinsdag 22 augustus                        FC Rijnvogels-EDO (20.00 uur)

Zaterdag 26 augustus                       FC Rijnvogels-VV Berkum (14.30 uur)

Zaterdag 2 september                       Start competitie

Football Factory

Zaterdag 19 augustus                     Aarlanderveen-Football Factory (14.30 uur)

Zaterdag 26 augustus                     Henk Pieters Toernooi, met RVV VOB-Football Factory (11.00 uur) en Football Factory-RAS (14.00 uur)

Zaterdag 2 september                    Sportief-Football Factory (14.30 uur, beker)

Woensdag 6 september                 HVV Football Factory-LVV Football Factory (20.00 uur)

Zaterdag 9 september                   Football Factory- VV Leiden (14.30 uur, beker)

Lugdunum

Vrijdag 25 augustus                       v.v. Leiden – Lugdunum (19.30 uur), in kader van het Marco Kamphues toernooi bij FC Rijnland

Zondag 27 augustus                       Lugdunum – FC Rijnland of Roodenburg (1e/2e plaats of 3e/4e plaats) i.k.v. het Marco Kamphues toernooi bij Fc Rijnland (14.00 uur)

Dinsdag 29 augustus                      v.v. Oegstgeest – Lugdnum (20.00 uur)

Zaterdag 02 september                  s.v. Hoofddorp – Lugdunum (17.00 uur, beker)

Zaterdag 09 september                  Lugdunum – ASV Arsenal (14.30 uur, beker)

Dinsdag 12 september                    SEV – Lugdunum (20 uur)

Zaterdag 16 september                   SVW’27 – Lugdunum (17.00 uur, in Heerhugowaard, beker)

Meerburg

Zaterdag 12 augustus                     Presentatie staf

Vrijdag 25 augustus                        Start trainingskamp Midwolda, Groningen (inclusief oefenwedstrijd)

Dinsdag 29 augustus                      Meerburg-DoCoS (20 uur)

Zaterdag 2 september                    Meerburg-VCS (14.00 uur, beker)

Zaterdag 9 september                    Zevenhoven-Meerburg (14.00 uur, beker)

Dinsdag 12 september                    Meerburg-Bernardus (20.00 uur)

Zaterdag 16 september                   Koudekerk-Meerburg (14.30 uur, beker)

SJZ

Zondag 13 augustus                       SJZ 1 – SEP 1      (14.00 uur)

Zondag 20 augustus                       Klupp Sportswear toernooi met 3 wedstrijden van 45 minuten met:

Stompwijk 1- SJZ 1          (13.00 uur)

VEP 1 – Stompwijk 1      (14.15 uur)

SJZ 1 – VEP 1                     (15.30 uur)

Donderdag 24 augustus               SJZ 1 – Koudekerk 1       (20.00 uur)

Zondag 27 augustus                       Bodegraven 1 – SJZ 1     (14.00 uur)

Dinsdag 29 augustus                      Schipluiden 1 – SJZ 1      (20.00 uur)

UVS

Zaterdag 5 augustus   : Quick Boys 2 – UVS combinatie 2-2

Zaterdag 12 augustus : UVS – FC Boshuizen (14.30 uur)

Zondag 27 augustus    : Teylingen – UVS (14.00 uur)

Zaterdag 2 september : UVS – Blauw Wit (14.30 uur, 1e bekerwedstrijd)

Dinsdag 5 september  : UVS – VUC (20.00 uur)

Zaterdag 9 september : Alkmaarsche Boys – UVS   (2e bekerwedstrijd)

Zaterdag 16 september: UVS – ROAC (14.30 uur  3e bekerwedstrijd)

Zaterdag 23 september : aanvang competitie SVC ’08 – UVS

Valken’68

Zaterdag 19 augustus        Valken’68- Blauw Wit Beursbengels (14.30 uur)

Zaterdag 26 augustus        Valken’68 – Overbos (14.30 uur)

Dinsdag  29 augustus       Alphense Boys-Valken’68 (20.15 uur)

Zaterdag 2 september     Valken’68- Teylingen (17.00 uur, beker)

Dinsdag 5 september      Valken’68 – ROAC (20.00 uur)

Zaterdag  9 september     Aalsmeer-Valken’68 (14.30 uur, beker)

Dinsdag 12 september   Valken’68 – Quick Boys 2 (19.30 uur)

Zaterdag 16 september   Valken’68-Hillegom (17.00 uur, beker)

Dinsdag 19 september   Valken’68- Koudekerk (20.00 uur)

Zaterdag 23 september   start competitie

Voorschoten’97 (zo)

Zondag 13 augustus          V’97 – HMSH (14.00 uur)

Donderdag 17 augustus    V’97 – Hercules (20.15 uur)

Zondag 20 augustus          ODB  – V’97 (14.00 uur)

Dinsdag 22 augustus        V’97 – UDO (20.00 uur)

Zondag 27 augustus          Toernooi bij SEP

Dinsdag 29 augustus         V’97 – FC Zoetermeer (20.15 uur)

Zondag 3 september          V’97 – GOL Sport (14.00 uur, beker)

Dinsdag 5 september         VUC 2 – V’97 (19.30 uur)

Zondag 12 september         Kranenburg – V’97 (20.00 uur)

Slingerland artikelbanner
Henny’s rits artikelbanner