Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

De ‘kersen op de taart’ op een rij: de regionale derby’s (za)

Casa Ramon artikelbanner
Amstel radler artikelbanner

Geen enkele club kan meer dan drie punten verdienen bij een zege, maar het is meestal toch net nog even een overwinning met iets meer glans: winnen van een regiogenoot. Onze redactie zette de stads, dorps-en regionale derby’s op een rij van tweede divisie tot en met vierde klasse. De beginnen bij de zaterdagclubs. Bijna geen enkel weekend ontbeert een of meerdere derby’s! Voor de agenda derhalve.

9 september: VVSB-FC Lisse (2e div), FC Rijnvogels-Noordwijk (hoofdklasse)

16 september: FC Lisse-Katwijk (2e div)

Amstel radler artikelbanner
Sport2000 artikelbanner

23 september: Ter Leede-Noordwijk (hoofdklasse), Lugdunum-TAVV (2C)

30 september: Rijnsburgse Boys-VVSB (2e div), DoCoS-RCL (2C), UVS-Valken’68 (2C), Kagia-Van Nispen (3A), LSVV’70-Koudekerk (3A)

7 oktober: Katwijk-Rijnsburgse Boys (2e div), Lugdunum-DoCoS (2C), Roodenburg-Meerburg (4A)

14 oktober: Voorschoten’97-Valken’68 (2C), Kagia-Koudekerk (3A), Football Factory-Oegstgeest (4A)

21 oktober: FC Rijnvogels-Ter Leede (hoofdklasse), RCL-Valken’68 (2C), TAVV-Voorschoten’97 (2C), BSC’68-Koudekerk (3A), Oegstgeest-Hazerswoudse Boys (4A)

28 oktober: Lugdunum-RCL (2C), Valken’68-TAVV (2C), Voorschoten’97-DoCoS (2C), Hazerswoudse Boys-Meerburg (4A), Roodenburg-Football Factory

4 november: UVS-Voorschoten’97 (2C), LSVV’70-Kagia (3A), BSC’68-Zwammerdam (3A), Meerburg-UDO (4A)

18 november: UVS-TAVV (2C), Koudekerk-Leiden (3A), Roodenburg-Oegstgeest (4A)

25 november: DoCoS-UVS (2C), Lugdunum-Valken’68 (2C), Football Factory-UDO (4A)

2 december: TAVV-DoCoS (2C), Kagia-Leiden (3A), Koudekerk-Zwammerdam (3A), UDO-Oegstgeest (4A)

9 december: Rijnsburgse Boys-FC Lisse (2e div), VVSB-Katwijk (2e div), RCL-Voorschoten’97 (2C), Leiden-LSVV’70 (3A), Roodenburg- Hazerswoudse Boys (4A)

16 december: UVS-RCL (2C), Valken’68-DoCoS (2C), Voorschoten’97-Lugdunum (2C), Meerburg-Football Factory (4A)

20 januari: Ter Leede-FC Rijnvogels (hoofdklasse)

27 januari: VVSB- Rijnsburgse Boys (2e div), Lugdunum-UVS (2C), RCL-TAVV (2C), Oegstgeest-Meerburg (4A), Roodenburg-UDO (4A)

3 februari: TAVV-Lugdunum (2C), UDO-Hazerswoudse Boys (4A)

10 februari: Valken’68-Voorschoten’97 (2C), Koudekerk-Kagia (3A), Oegstgeest-Football Factory (4A)

17 februari: FC Lisse-VVSB (2e div), Noordwijk- FC Rijnvogels (hoofdklasse), DoCoS-Lugdunum (2C), Meerburg-Roodenburg (4A)

24 februari: Katwijk-FC Lisse (2e div)

10 maart: Noordwijk- Ter Leede (hoofdklasse), Voorschoten’97-UVS (2C), Zwammerdam-BSC’68 (3A), UDO-Meerburg (4A)

17 maart: Rijnsburgse Boys-Katwijk (2e div), RCL-Lugdunum (2C), TAVV-Valken’68 (2C), Football Factory-Roodenburg (4A), Meerburg-Hazerswoudse Boys (4A)

24 maart: Valken’68-RCL (2C), Voorschoten’97-TAVV (2C), Koudekerk-BSC’68 (3A), Hazerswoudse Boys-Oegstgeest (4A)

31 maart: TAVV-UVS (2C), Leiden-Koudekerk (3A), Football Factory-Hazerswoudse Boys (4A), Oegstgeest-Roodenburg (4A)

7 april: RCL-DoCoS (2C), Valken’68-UVS (2C), Koudekerk-LSVV’70 (3A), Van Nispen-Kagia (3A)

14 april: TAVV-RCL (2C), UVS-Lugdunum (2C), Meerburg-Oegstgeest (4A), UDO-Roodenburg (4A)

21 april: DoCoS-TAVV (2C), Leiden-Kagia (3A), Zwammerdam-Koudekerk (3A), Oegstgeest-UDO (4A)

28 april: FC Lisse-Rijnsburgse Boys (2e div), Katwijk-VVSB (2e div)

12 mei: UVS-DoCoS (2C), Valken’68-Lugdunum (2C), UDO-Football Factory (4A)

19 mei: DoCoS-Valken’68 (2C), Lugdunum-Voorschoten’97 (2C), RCL-UVS (2C), Football Factory-Meerburg (4A)

26 mei: Voorschoten’97-RCL (2C), LSVV’70-Leiden (3A), Hazerswoudse Boys-Roodenburg (4A)

Slingerland artikelbanner