Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Overzicht districtsbeker, groep 2 (za), uitslagen, doelpuntenmakers en programma

Rurh gold artikelbanner
Vergulde vos artikelbanner

Groep II

ZATERDAGTEAMS

Poule 1

Johlex bouw artikelbanner
Brasserie buitenhuis

2/9: Ter Leede 2- Aarlanderveen 4-0 (Wajer, Robertson, Hoekstra, Van den Berg), VVSB-Van Nispen 1-0 (Immerzeel)

9/9: Van Nispen-Ter Leede 2 (14.30), Aarlanderveen-VVSB (14.30)

3: Ter Leede 2-VVSB (10.30), Van Nispen-Aarlanderveen (14.30)

Poule 8

2/9: Gouda-Zwammerdam 0-4 (L.Kremer 2, Van Leeuwen, Van der Neut), Siveo’60-Alphia 1-0

9/9: Alphia-Gouda (14.30), Zwammerdam-Siveo’60 (14.30)

3: Gouda-Siveo’60 (14.30), Alphia-Zwammerdam (14.30)

Poule 19

2/9: SV Duindorp-RAS 5-0, Oegstgeest-Vredenburch 3-1 (Den Hollander 2, Elkerbout)

9/9: Vredenburch-SV Duindorp (14.30), RAS-Oegstgeest (14.45)

16/9: SV Duindorp-Oegstgeest (14.00), Vredenburch-RAS (14.30)

Poule 22

2/9: Sportief-Football Factory 5-1 (Person), VV Leiden-SV Madestein 2-4 (Lammers, Bakker)

9/9: SV Madestein-Sportief (14.30), Football Factory-VV Leiden (14.30)

16/9: Sportief-VV Leiden (14.30), SV Madestein- Football Factory (14.30)

Poule 23

2/9: Koudekerk-Zevenhoven 6-0 (Veltman 2, Roosenbrand 2, De Groot, eigen doelpunt Zevenhoven), Meerburg-VCS 6-1 (Van der Poel 2, Weijers, Laan, De Jong, Muller)

9/9: VCS-Koudekerk (14.30), Zevenhoven-Meerburg (14.30)

16/9: Koudekerk-Meerburg (14.30), VCS-Zevenhoven (14.30)

Poule 27

2/9: Roodenburg-Floreant afgelast

9/9: Floreant-DWO (14.30)

16/9: DWO-Roodenburg (14.30)

Poule 28

2/9: Kagia-Woubrugge 3-0 (Van der Voort 2, Van Beelen), Oosterheem-WVC 1-5 (gegevens WVC onbekend, oproep aan de club!)

9/9: WVC-Kagia (14.30), Woubrugge-Oosterheem (14.30)

16/9: Kagia-Oosterheem (14.30), WVC-Woubrugge (14.30)

Poule 29

2/9: Blauw Zwart-Verburch 1-2, Laakkwartier- PGS/Vogel 2-2

9/9: PGS/Vogel-Blauw Zwart (14.30), Verburch-Laakkwartier (15.00)

16/9: Blauw Zwart-Laakkwartier (15.00), PGS/Vogel-Verburch (14.30)

Poule 31

29/8: Quick Boys 2-NSV’46 6-0 (gegevens QB onbekend, oproep aan de club)

2/9: LSVV’70-SEV 1-6 (Stjepanovic)

9/9: NSV’46- LSVV’70 (14.30) SEV-Quick Boys 2 (14.30)

16/9: LSVV’70- Quick Boys 2 (14.00), NSV’46- SEV (14.30)

Poule 40

2/9: BSC’68- Zoetermeer 8-2, Hazerswoudse Boys-Rijnstreek 5-2 (Van Zanten, Martens, Van de Voort, Kastelein, Nieuwhof)

9/9: Rijnstreek-BSC’68 (14.30), Zoetermeer-Hazerswoudse Boys (16.30)

16/9: BSC’68- Hazerswoudse Boys (14.30), Rijnstreek-Zoetermeer (14.30)

Poule 42

2/9: Semper Altius- KMD 2-4, Wanica Star-UDO 1-3 (P.Franken 2, Van ’t Hooft)

9/9: UDO-Semper Altius (15.00), KMD-Wanica Star (14.30)

16/9: Semper Altius-Wanica Star (15.00), UDO-KMD (15.00)

 

Slingerland artikelbanner
Henny’s rits artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Er worden geen gegevens opgeslagen anders dan uw browsesessie binnen leidenamateurvoetbal.nl en de verzameling van gegevens voor Google analytics.

Sluiten