Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programma alle klassen regioclubs ’17-’18

Mooi artikelbanner
Brasserie Park

Voorlopig duurt het nog wel even, maar alle schema’s van de diverse competities zijn ondertussen bekend. De hogere klassen gaan zoals elk jaar eerder van start en de overige klassen starten vervolgens een aantal weken later. Hieronder een overzicht van alle klassen met regionale vertegenwoordigers. Voor het gemak wordt ook aangegeven welke speelronde het betreft en in welke periode het desbetreffende duel valt. P1R1 is bijvoorbeeld de eerste periode en de eerste speelronde. Het is een enorme lijst, maar wel handig om alles bij elkaar te hebben. Later een uitsplitsing met wat krenten uit de pap.

Zaterdag

Tweede divisie

Pennenburg Loodgieterij
Rabobank artikelbanner
Amstel radler artikelbanner
ALV artikelbanner

26-8-2017 AFC Achilles ’29 P1R1
26-8-2017 De Treffers GVVV P1R1
26-8-2017 HHC Kon. HFC P1R1
26-8-2017 IJsselmeervogels Kozakken Boys P1R1
26-8-2017 Jong Sparta R Excelsior M. P1R1
26-8-2017 Katwijk TEC P1R1
26-8-2017 Lienden FC Lisse P1R1
26-8-2017 Rijnsburgse Boys Barendrecht P1R1
26-8-2017 VVSB De Dijk P1R1

2-9-2017 Achilles ’29 IJsselmeervogels P1R2
2-9-2017 Barendrecht Lienden P1R2
2-9-2017 De Dijk Jong Sparta R P1R2
2-9-2017 Excelsior M. De Treffers P1R2
2-9-2017 FC Lisse HHC P1R2
2-9-2017 GVVV Rijnsburgse Boys P1R2
2-9-2017 Kon. HFC Katwijk P1R2
2-9-2017 Kozakken Boys AFC P1R2
3-9-2017 TEC VVSB P1R2

9-9-2017 De Treffers Barendrecht P1R3
9-9-2017 HHC Kozakken Boys P1R3
9-9-2017 Jong Sparta R Achilles ’29 P1R3
9-9-2017 Katwijk GVVV P1R3
9-9-2017 Lienden IJsselmeervogels P1R3
9-9-2017 Rijnsburgse Boys AFC P1R3
9-9-2017 TEC Excelsior M. P1R3
9-9-2017 VVSB FC Lisse P1R3
10-9-2017 De Dijk Kon. HFC P1R3

16-9-2017 Achilles ’29 Excelsior M. P1R4
16-9-2017 AFC Jong Sparta R P1R4
16-9-2017 Barendrecht VVSB P1R4
16-9-2017 FC Lisse Katwijk P1R4
16-9-2017 GVVV De Dijk P1R4
16-9-2017 IJsselmeervogels HHC P1R4
16-9-2017 Kozakken Boys De Treffers P1R4
16-9-2017 Lienden Rijnsburgse Boys P1R4
17-9-2017 Kon. HFC TEC P1R4

23-9-2017 De Dijk Achilles ’29 P1R5
23-9-2017 De Treffers FC Lisse P1R5
23-9-2017 Excelsior M. Kon. HFC P1R5
23-9-2017 HHC AFC P1R5
23-9-2017 Jong Sparta R Barendrecht P1R5
23-9-2017 Katwijk Lienden P1R5
23-9-2017 Rijnsburgse Boys IJsselmeervogels P1R5
23-9-2017 TEC GVVV P1R5
23-9-2017 VVSB Kozakken Boys P1R5

30-9-2017 Achilles ’29 Katwijk P1R6
30-9-2017 Barendrecht TEC P1R6
30-9-2017 FC Lisse Kon. HFC P1R6
30-9-2017 GVVV Excelsior M. P1R6
30-9-2017 IJsselmeervogels Jong Sparta R P1R6
30-9-2017 Kozakken Boys De Dijk P1R6
30-9-2017 Lienden HHC P1R6
30-9-2017 Rijnsburgse Boys VVSB P1R6
1-10-2017 AFC De Treffers P1R6

7-10-2017 De Dijk FC Lisse P1R7
7-10-2017 De Treffers HHC P1R7
7-10-2017 Excelsior M. Kozakken Boys P1R7
7-10-2017 GVVV Achilles ’29 P1R7
7-10-2017 Jong Sparta R Lienden P1R7
7-10-2017 Katwijk Rijnsburgse Boys P1R7
7-10-2017 Kon. HFC Barendrecht P1R7
7-10-2017 VVSB IJsselmeervogels P1R7
8-10-2017 TEC AFC P1R7

14-10-2017 Achilles ’29 TEC P1R8
14-10-2017 Barendrecht De Dijk P1R8
14-10-2017 FC Lisse Excelsior M. P1R8
14-10-2017 HHC Katwijk P1R8
14-10-2017 IJsselmeervogels De Treffers P1R8
14-10-2017 Kozakken Boys GVVV P1R8
14-10-2017 Rijnsburgse Boys Jong Sparta R P1R8
15-10-2017 AFC VVSB P1R8
15-10-2017 Lienden Kon. HFC P1R8

21-10-2017 Excelsior M. De Dijk P1R9
21-10-2017 HHC Rijnsburgse Boys P1R9
21-10-2017 IJsselmeervogels AFC P1R9
21-10-2017 Jong Sparta R Kozakken Boys P1R9
21-10-2017 Katwijk Barendrecht P1R9
21-10-2017 Kon. HFC GVVV P1R9
21-10-2017 TEC FC Lisse P1R9
21-10-2017 VVSB Achilles ’29 P1R9
22-10-2017 De Treffers Lienden P1R9

28-10-2017 Achilles ’29 FC Lisse P1R10
28-10-2017 Barendrecht HHC P1R10
28-10-2017 Excelsior M. Katwijk P1R10
28-10-2017 GVVV IJsselmeervogels P1R10
28-10-2017 Jong Sparta R De Treffers P1R10
28-10-2017 Kon. HFC VVSB P1R10
28-10-2017 Kozakken Boys Rijnsburgse Boys P1R10
29-10-2017 AFC Lienden P1R10
29-10-2017 De Dijk TEC P1R10

4-11-2017 Achilles ’29 De Treffers P1R11
4-11-2017 AFC Katwijk P1R11
4-11-2017 Barendrecht Excelsior M. P1R11
4-11-2017 FC Lisse GVVV P1R11
4-11-2017 HHC Jong Sparta R P1R11
4-11-2017 IJsselmeervogels Kon. HFC P1R11
4-11-2017 Kozakken Boys TEC P1R11
4-11-2017 Rijnsburgse Boys De Dijk P1R11
5-11-2017 Lienden VVSB P1R11

18-11-2017 De Treffers Rijnsburgse Boys P2R12
18-11-2017 Excelsior M. HHC P2R12
18-11-2017 FC Lisse Kozakken Boys P2R12
18-11-2017 GVVV Barendrecht P2R12
18-11-2017 Katwijk IJsselmeervogels P2R12
18-11-2017 Kon. HFC Achilles ’29 P2R12
18-11-2017 TEC Lienden P2R12
18-11-2017 VVSB Jong Sparta R P2R12
19-11-2017 De Dijk AFC P2R12

25-11-2017 Barendrecht FC Lisse P2R13
25-11-2017 HHC De Dijk P2R13
25-11-2017 IJsselmeervogels TEC P2R13
25-11-2017 Jong Sparta R Katwijk P2R13
25-11-2017 Kozakken Boys Achilles ’29 P2R13
25-11-2017 Lienden GVVV P2R13
25-11-2017 Rijnsburgse Boys Excelsior M. P2R13
26-11-2017 AFC Kon. HFC P2R13
26-11-2017 De Treffers VVSB P2R13

2-12-2017 Achilles ’29 Barendrecht P2R14
2-12-2017 De Dijk IJsselmeervogels P2R14
2-12-2017 Excelsior M. Lienden P2R14
2-12-2017 FC Lisse AFC P2R14
2-12-2017 GVVV Jong Sparta R P2R14
2-12-2017 Katwijk De Treffers P2R14
2-12-2017 Kon. HFC Kozakken Boys P2R14
2-12-2017 TEC Rijnsburgse Boys P2R14
2-12-2017 VVSB HHC P2R14

9-12-2017 AFC GVVV P2R15
9-12-2017 HHC Achilles ’29 P2R15
9-12-2017 IJsselmeervogels Excelsior M. P2R15
9-12-2017 Jong Sparta R TEC P2R15
9-12-2017 Kozakken Boys Barendrecht P2R15
9-12-2017 Rijnsburgse Boys FC Lisse P2R15
9-12-2017 VVSB Katwijk P2R15
10-12-2017 De Treffers Kon. HFC P2R15
10-12-2017 Lienden De Dijk P2R15

16-12-2017 Achilles ’29 Rijnsburgse Boys P2R16
16-12-2017 Barendrecht AFC P2R16
16-12-2017 De Dijk Katwijk P2R16
16-12-2017 Excelsior M. VVSB P2R16
16-12-2017 FC Lisse IJsselmeervogels P2R16
16-12-2017 GVVV HHC P2R16
16-12-2017 Kon. HFC Jong Sparta R P2R16
16-12-2017 Kozakken Boys Lienden P2R16
17-12-2017 TEC De Treffers P2R16

13-1-2018 AFC Excelsior M. P2R17
13-1-2018 HHC TEC P2R17
13-1-2018 IJsselmeervogels Barendrecht P2R17
13-1-2018 Jong Sparta R FC Lisse P2R17
13-1-2018 Katwijk Kozakken Boys P2R17
13-1-2018 Lienden Achilles ’29 P2R17
13-1-2018 Rijnsburgse Boys Kon. HFC P2R17
13-1-2018 VVSB GVVV P2R17
14-1-2018 De Treffers De Dijk P2R17

20-1-2018 Achilles ’29 VVSB P2R18
20-1-2018 AFC IJsselmeervogels P2R18
20-1-2018 Barendrecht Katwijk P2R18
20-1-2018 De Dijk Excelsior M. P2R18
20-1-2018 FC Lisse TEC P2R18
20-1-2018 GVVV Kon. HFC P2R18
20-1-2018 Kozakken Boys Jong Sparta R P2R18
20-1-2018 Rijnsburgse Boys HHC P2R18
21-1-2018 Lienden De Treffers P2R18

27-1-2018 De Dijk Kozakken Boys P2R19
27-1-2018 Excelsior M. GVVV P2R19
27-1-2018 HHC Lienden P2R19
27-1-2018 Jong Sparta R IJsselmeervogels P2R19
27-1-2018 Katwijk Achilles ’29 P2R19
27-1-2018 Kon. HFC FC Lisse P2R19
27-1-2018 TEC Barendrecht P2R19
27-1-2018 VVSB Rijnsburgse Boys P2R19
28-1-2018 De Treffers AFC P2R19

3-2-2018 De Treffers Jong Sparta R P2R20
3-2-2018 FC Lisse Achilles ’29 P2R20
3-2-2018 HHC Barendrecht P2R20
3-2-2018 IJsselmeervogels GVVV P2R20
3-2-2018 Katwijk Excelsior M. P2R20
3-2-2018 Rijnsburgse Boys Kozakken Boys P2R20
3-2-2018 VVSB Kon. HFC P2R20
4-2-2018 Lienden AFC P2R20
4-2-2018 TEC De Dijk P2R20

17-2-2018 Achilles ’29 Jong Sparta R P2R21
17-2-2018 AFC Rijnsburgse Boys P2R21
17-2-2018 Barendrecht De Treffers P2R21
17-2-2018 Excelsior M. TEC P2R21
17-2-2018 FC Lisse VVSB P2R21
17-2-2018 GVVV Katwijk P2R21
17-2-2018 IJsselmeervogels Lienden P2R21
17-2-2018 Kon. HFC De Dijk P2R21
17-2-2018 Kozakken Boys HHC P2R21

24-2-2018 De Dijk GVVV P2R22
24-2-2018 De Treffers Kozakken Boys P2R22
24-2-2018 Excelsior M. Achilles ’29 P2R22
24-2-2018 HHC IJsselmeervogels P2R22
24-2-2018 Jong Sparta R AFC P2R22
24-2-2018 Katwijk FC Lisse P2R22
24-2-2018 Rijnsburgse Boys Lienden P2R22
24-2-2018 VVSB Barendrecht P2R22
25-2-2018 TEC Kon. HFC P2R22

3-3-2018 Achilles ’29 De Dijk P3R23
3-3-2018 AFC HHC P3R23
3-3-2018 Barendrecht Jong Sparta R P3R23
3-3-2018 FC Lisse De Treffers P3R23
3-3-2018 GVVV TEC P3R23
3-3-2018 IJsselmeervogels Rijnsburgse Boys P3R23
3-3-2018 Kon. HFC Excelsior M. P3R23
3-3-2018 Kozakken Boys VVSB P3R23
3-3-2018 Lienden Katwijk P3R23

10-3-2018 De Dijk Rijnsburgse Boys P3R24
10-3-2018 De Treffers Achilles ’29 P3R24
10-3-2018 Excelsior M. Barendrecht P3R24
10-3-2018 GVVV FC Lisse P3R24
10-3-2018 Jong Sparta R HHC P3R24
10-3-2018 Katwijk AFC P3R24
10-3-2018 Kon. HFC IJsselmeervogels P3R24
10-3-2018 TEC Kozakken Boys P3R24
10-3-2018 VVSB Lienden P3R24

17-3-2018 Achilles ’29 GVVV P3R25
17-3-2018 Barendrecht Kon. HFC P3R25
17-3-2018 FC Lisse De Dijk P3R25
17-3-2018 HHC De Treffers P3R25
17-3-2018 IJsselmeervogels VVSB P3R25
17-3-2018 Kozakken Boys Excelsior M. P3R25
17-3-2018 Lienden Jong Sparta R P3R25
17-3-2018 Rijnsburgse Boys Katwijk P3R25
18-3-2018 AFC TEC P3R25

31-3-2018 De Dijk Barendrecht P3R26
31-3-2018 De Treffers IJsselmeervogels P3R26
31-3-2018 Excelsior M. FC Lisse P3R26
31-3-2018 GVVV Kozakken Boys P3R26
31-3-2018 Jong Sparta R Rijnsburgse Boys P3R26
31-3-2018 Katwijk HHC P3R26
31-3-2018 Kon. HFC Lienden P3R26
31-3-2018 TEC Achilles ’29 P3R26
31-3-2018 VVSB AFC P3R26

7-4-2018 Achilles ’29 Kon. HFC P3R27
7-4-2018 Barendrecht GVVV P3R27
7-4-2018 HHC Excelsior M. P3R27
7-4-2018 IJsselmeervogels Katwijk P3R27
7-4-2018 Kozakken Boys FC Lisse P3R27
7-4-2018 Rijnsburgse Boys De Treffers P3R27
8-4-2018 AFC De Dijk P3R27
8-4-2018 Jong Sparta R VVSB P3R27
8-4-2018 Lienden TEC P3R27

14-4-2018 Achilles ’29 Kozakken Boys P3R28
14-4-2018 De Dijk HHC P3R28
14-4-2018 Excelsior M. Rijnsburgse Boys P3R28
14-4-2018 FC Lisse Barendrecht P3R28
14-4-2018 GVVV Lienden P3R28
14-4-2018 Katwijk Jong Sparta R P3R28
14-4-2018 Kon. HFC AFC P3R28
14-4-2018 TEC IJsselmeervogels P3R28
14-4-2018 VVSB De Treffers P3R28

21-4-2018 AFC FC Lisse P3R29
21-4-2018 Barendrecht Achilles ’29 P3R29
21-4-2018 De Treffers Katwijk P3R29
21-4-2018 HHC VVSB P3R29
21-4-2018 IJsselmeervogels De Dijk P3R29
21-4-2018 Jong Sparta R GVVV P3R29
21-4-2018 Kozakken Boys Kon. HFC P3R29
21-4-2018 Lienden Excelsior M. P3R29
21-4-2018 Rijnsburgse Boys TEC P3R29

28-4-2018 Achilles ’29 HHC P3R30
28-4-2018 Barendrecht Kozakken Boys P3R30
28-4-2018 Excelsior M. IJsselmeervogels P3R30
28-4-2018 FC Lisse Rijnsburgse Boys P3R30
28-4-2018 GVVV AFC P3R30
28-4-2018 Katwijk VVSB P3R30
28-4-2018 Kon. HFC De Treffers P3R30
28-4-2018 TEC Jong Sparta R P3R30
29-4-2018 De Dijk Lienden P3R30

5-5-2018 AFC Barendrecht P3R31
5-5-2018 HHC GVVV P3R31
5-5-2018 IJsselmeervogels FC Lisse P3R31
5-5-2018 Jong Sparta R Kon. HFC P3R31
5-5-2018 Katwijk De Dijk P3R31
5-5-2018 Lienden Kozakken Boys P3R31
5-5-2018 Rijnsburgse Boys Achilles ’29 P3R31
5-5-2018 VVSB Excelsior M. P3R31
6-5-2018 De Treffers TEC P3R31

12-5-2018 Achilles ’29 AFC P3R32
12-5-2018 Barendrecht Rijnsburgse Boys P3R32
12-5-2018 Excelsior M. Jong Sparta R P3R32
12-5-2018 FC Lisse Lienden P3R32
12-5-2018 GVVV De Treffers P3R32
12-5-2018 Kon. HFC HHC P3R32
12-5-2018 Kozakken Boys IJsselmeervogels P3R32
12-5-2018 TEC Katwijk P3R32
13-5-2018 De Dijk VVSB P3R32

19-5-2018 AFC Kozakken Boys P3R33
19-5-2018 De Treffers Excelsior M. P3R33
19-5-2018 HHC FC Lisse P3R33
19-5-2018 IJsselmeervogels Achilles ’29 P3R33
19-5-2018 Jong Sparta R De Dijk P3R33
19-5-2018 Katwijk Kon. HFC P3R33
19-5-2018 Lienden Barendrecht P3R33
19-5-2018 Rijnsburgse Boys GVVV P3R33
19-5-2018 VVSB TEC P3R33

26-5-2018 Achilles ’29 Lienden P3R34
26-5-2018 Barendrecht IJsselmeervogels P3R34
26-5-2018 De Dijk De Treffers P3R34
26-5-2018 Excelsior M. AFC P3R34
26-5-2018 FC Lisse Jong Sparta R P3R34
26-5-2018 GVVV VVSB P3R34
26-5-2018 Kon. HFC Rijnsburgse Boys P3R34
26-5-2018 Kozakken Boys Katwijk P3R34
26-5-2018 TEC HHC P3R34

Derde divisie A

26-8-2017 ACV Magreb ’90 P1R1
26-8-2017 ASWH Spakenburg P1R1
26-8-2017 DOVO DVS ’33 P1R1
26-8-2017 ONS Sneek ODIN ’59 P1R1
26-8-2017 Spijkenisse Jong Groningen P1R1
26-8-2017 VVOG Scheveningen P1R1
26-8-2017 Jong Almere City Harkemase Boys P1R1
26-8-2017 Jong FC Twente Capelle P1R1
26-8-2017 Jong Volendam Quick Boys P1R1

2-9-2017 Capelle Jong Volendam P1R2
2-9-2017 DVS ’33 ACV P1R2
2-9-2017 Harkemase Boys VVOG P1R2
2-9-2017 ODIN ’59 Jong Almere City P1R2
2-9-2017 Quick Boys Jong FC Twente P1R2
2-9-2017 Scheveningen Spijkenisse P1R2
2-9-2017 Spakenburg ONS Sneek P1R2
2-9-2017 Jong Groningen DOVO P1R2
2-9-2017 Magreb ’90 ASWH P1R2

9-9-2017 ACV Harkemase Boys P1R3
9-9-2017 ASWH Jong Groningen P1R3
9-9-2017 DOVO Quick Boys P1R3
9-9-2017 ONS Sneek Capelle P1R3
9-9-2017 Spakenburg DVS ’33 P1R3
9-9-2017 Spijkenisse Jong Volendam P1R3
9-9-2017 VVOG Jong FC Twente P1R3
9-9-2017 Jong Almere City Scheveningen P1R3
9-9-2017 Magreb ’90 ODIN ’59 P1R3

16-9-2017 Capelle ODIN ’59 P1R4
16-9-2017 DVS ’33 Magreb ’90 P1R4
16-9-2017 Harkemase Boys Spakenburg P1R4
16-9-2017 Quick Boys Jong Almere City P1R4
16-9-2017 Scheveningen ASWH P1R4
16-9-2017 Spijkenisse VVOG P1R4
16-9-2017 Jong Groningen ACV P1R4
16-9-2017 Jong FC Twente ONS Sneek P1R4
16-9-2017 Jong Volendam DOVO P1R4

23-9-2017 ACV Spijkenisse P1R5
23-9-2017 ASWH Quick Boys P1R5
23-9-2017 DOVO Jong FC Twente P1R5
23-9-2017 ODIN ’59 DVS ’33 P1R5
23-9-2017 ONS Sneek Scheveningen P1R5
23-9-2017 Spakenburg Capelle P1R5
23-9-2017 VVOG Jong Volendam P1R5
23-9-2017 Jong Almere City Jong Groningen P1R5
23-9-2017 Magreb ’90 Harkemase Boys P1R5

30-9-2017 Capelle ACV P1R6
30-9-2017 Harkemase Boys ODIN ’59 P1R6
30-9-2017 Quick Boys Spakenburg P1R6
30-9-2017 Scheveningen Magreb ’90 P1R6
30-9-2017 Spijkenisse DOVO P1R6
30-9-2017 VVOG ASWH P1R6
30-9-2017 Jong Groningen DVS ’33 P1R6
30-9-2017 Jong FC Twente Jong Almere City P1R6
30-9-2017 Jong Volendam ONS Sneek P1R6

7-10-2017 ACV VVOG P1R7
7-10-2017 ASWH Jong Volendam P1R7
7-10-2017 DVS ’33 Scheveningen P1R7
7-10-2017 Harkemase Boys Capelle P1R7
7-10-2017 ODIN ’59 Quick Boys P1R7
7-10-2017 ONS Sneek Spijkenisse P1R7
7-10-2017 Spakenburg Jong Groningen P1R7
7-10-2017 Jong Almere City DOVO P1R7
7-10-2017 Magreb ’90 Jong FC Twente P1R7

14-10-2017 Capelle Magreb ’90 P1R8
14-10-2017 DOVO ACV P1R8
14-10-2017 Quick Boys Harkemase Boys P1R8
14-10-2017 Scheveningen Spakenburg P1R8
14-10-2017 Spijkenisse DVS ’33 P1R8
14-10-2017 VVOG ONS Sneek P1R8
14-10-2017 Jong Groningen ODIN ’59 P1R8
14-10-2017 Jong FC Twente ASWH P1R8
14-10-2017 Jong Volendam Jong Almere City P1R8

21-10-2017 ACV Scheveningen P1R9
21-10-2017 ASWH Capelle P1R9
21-10-2017 DOVO VVOG P1R9
21-10-2017 DVS ’33 Harkemase Boys P1R9
21-10-2017 ODIN ’59 Spakenburg P1R9
21-10-2017 ONS Sneek Quick Boys P1R9
21-10-2017 Jong Almere City Spijkenisse P1R9
21-10-2017 Jong Volendam Jong FC Twente P1R9
21-10-2017 Magreb ’90 Jong Groningen P1R9

28-10-2017 Capelle Jong Groningen P1R10
28-10-2017 DVS ’33 ASWH P1R10
28-10-2017 Harkemase Boys Jong Volendam P1R10
28-10-2017 ODIN ’59 ACV P1R10
28-10-2017 ONS Sneek Jong Almere City P1R10
28-10-2017 Quick Boys VVOG P1R10
28-10-2017 Scheveningen DOVO P1R10
28-10-2017 Spakenburg Magreb ’90 P1R10
28-10-2017 Jong FC Twente Spijkenisse P1R10

4-11-2017 Capelle Jong Almere City P1R11
4-11-2017 DOVO ONS Sneek P1R11
4-11-2017 Quick Boys Magreb ’90 P1R11
4-11-2017 Scheveningen ODIN ’59 P1R11
4-11-2017 Spijkenisse ASWH P1R11
4-11-2017 VVOG Spakenburg P1R11
4-11-2017 Jong Groningen Harkemase Boys P1R11
4-11-2017 Jong FC Twente ACV P1R11
4-11-2017 Jong Volendam DVS ’33 P1R11

18-11-2017 ACV Jong Volendam P2R12
18-11-2017 ASWH ONS Sneek P2R12
18-11-2017 DVS ’33 Capelle P2R12
18-11-2017 Harkemase Boys Scheveningen P2R12
18-11-2017 ODIN ’59 DOVO P2R12
18-11-2017 Spakenburg Jong FC Twente P2R12
18-11-2017 Jong Almere City VVOG P2R12
18-11-2017 Jong Groningen Quick Boys P2R12
18-11-2017 Magreb ’90 Spijkenisse P2R12

25-11-2017 DOVO Spakenburg P2R13
25-11-2017 ONS Sneek ACV P2R13
25-11-2017 Quick Boys Capelle P2R13
25-11-2017 Scheveningen Jong Groningen P2R13
25-11-2017 Spijkenisse Harkemase Boys P2R13
25-11-2017 VVOG ODIN ’59 P2R13
25-11-2017 Jong Almere City ASWH P2R13
25-11-2017 Jong FC Twente DVS ’33 P2R13
25-11-2017 Jong Volendam Magreb ’90 P2R13

2-12-2017 ACV Jong Almere City P2R14
2-12-2017 ASWH DOVO P2R14
2-12-2017 Capelle Scheveningen P2R14
2-12-2017 DVS ’33 Quick Boys P2R14
2-12-2017 Harkemase Boys ONS Sneek P2R14
2-12-2017 ODIN ’59 Spijkenisse P2R14
2-12-2017 Spakenburg Jong Volendam P2R14
2-12-2017 Jong Groningen Jong FC Twente P2R14
2-12-2017 Magreb ’90 VVOG P2R14

9-12-2017 ASWH ACV P2R15
9-12-2017 DOVO Capelle P2R15
9-12-2017 ONS Sneek Magreb ’90 P2R15
9-12-2017 Quick Boys Scheveningen P2R15
9-12-2017 Spijkenisse Spakenburg P2R15
9-12-2017 VVOG Jong Groningen P2R15
9-12-2017 Jong Almere City DVS ’33 P2R15
9-12-2017 Jong FC Twente Harkemase Boys P2R15
9-12-2017 Jong Volendam ODIN ’59 P2R15

16-12-2017 Capelle VVOG P2R16
16-12-2017 DVS ’33 ONS Sneek P2R16
16-12-2017 Harkemase Boys DOVO P2R16
16-12-2017 ODIN ’59 ASWH P2R16
16-12-2017 Quick Boys Spijkenisse P2R16
16-12-2017 Scheveningen Jong FC Twente P2R16
16-12-2017 Spakenburg ACV P2R16
16-12-2017 Jong Groningen Jong Volendam P2R16
16-12-2017 Magreb ’90 Jong Almere City P2R16

13-1-2018 ACV Quick Boys P2R17
13-1-2018 ASWH Harkemase Boys P2R17
13-1-2018 DOVO Magreb ’90 P2R17
13-1-2018 ONS Sneek Jong Groningen P2R17
13-1-2018 Spijkenisse Capelle P2R17
13-1-2018 VVOG DVS ’33 P2R17
13-1-2018 Jong Almere City Spakenburg P2R17
13-1-2018 Jong FC Twente ODIN ’59 P2R17
13-1-2018 Jong Volendam Scheveningen P2R17

20-1-2018 Capelle ASWH P2R18
20-1-2018 Harkemase Boys DVS ’33 P2R18
20-1-2018 Quick Boys ONS Sneek P2R18
20-1-2018 Scheveningen ACV P2R18
20-1-2018 Spakenburg ODIN ’59 P2R18
20-1-2018 Spijkenisse Jong Almere City P2R18
20-1-2018 VVOG DOVO P2R18
20-1-2018 Jong Groningen Magreb ’90 P2R18
20-1-2018 Jong FC Twente Jong Volendam P2R18

27-1-2018 ACV Capelle P2R19
27-1-2018 ASWH VVOG P2R19
27-1-2018 DOVO Spijkenisse P2R19
27-1-2018 DVS ’33 Jong Groningen P2R19
27-1-2018 ODIN ’59 Harkemase Boys P2R19
27-1-2018 ONS Sneek Jong Volendam P2R19
27-1-2018 Spakenburg Quick Boys P2R19
27-1-2018 Jong Almere City Jong FC Twente P2R19
27-1-2018 Magreb ’90 Scheveningen P2R19

3-2-2018 ACV ODIN ’59 P2R20
3-2-2018 ASWH DVS ’33 P2R20
3-2-2018 DOVO Scheveningen P2R20
3-2-2018 Spijkenisse Jong FC Twente P2R20
3-2-2018 VVOG Quick Boys P2R20
3-2-2018 Jong Almere City ONS Sneek P2R20
3-2-2018 Jong Groningen Capelle P2R20
3-2-2018 Jong Volendam Harkemase Boys P2R20
3-2-2018 Magreb ’90 Spakenburg P2R20

17-2-2018 Capelle ONS Sneek P2R21
17-2-2018 DVS ’33 Spakenburg P2R21
17-2-2018 Harkemase Boys ACV P2R21
17-2-2018 ODIN ’59 Magreb ’90 P2R21
17-2-2018 Quick Boys DOVO P2R21
17-2-2018 Scheveningen Jong Almere City P2R21
17-2-2018 Jong Groningen ASWH P2R21
17-2-2018 Jong FC Twente VVOG P2R21
17-2-2018 Jong Volendam Spijkenisse P2R21

24-2-2018 ACV Jong Groningen P2R22
24-2-2018 ASWH Scheveningen P2R22
24-2-2018 DOVO Jong Volendam P2R22
24-2-2018 ODIN ’59 Capelle P2R22
24-2-2018 ONS Sneek Jong FC Twente P2R22
24-2-2018 Spakenburg Harkemase Boys P2R22
24-2-2018 VVOG Spijkenisse P2R22
24-2-2018 Jong Almere City Quick Boys P2R22
24-2-2018 Magreb ’90 DVS ’33 P2R22

3-3-2018 Capelle Spakenburg P3R23
3-3-2018 DVS ’33 ODIN ’59 P3R23
3-3-2018 Harkemase Boys Magreb ’90 P3R23
3-3-2018 Quick Boys ASWH P3R23
3-3-2018 Scheveningen ONS Sneek P3R23
3-3-2018 Spijkenisse ACV P3R23
3-3-2018 Jong Groningen Jong Almere City P3R23
3-3-2018 Jong FC Twente DOVO P3R23
3-3-2018 Jong Volendam VVOG P3R23

10-3-2018 ACV Jong FC Twente P3R24
10-3-2018 ASWH Spijkenisse P3R24
10-3-2018 DVS ’33 Jong Volendam P3R24
10-3-2018 Harkemase Boys Jong Groningen P3R24
10-3-2018 ODIN ’59 Scheveningen P3R24
10-3-2018 ONS Sneek DOVO P3R24
10-3-2018 Spakenburg VVOG P3R24
10-3-2018 Jong Almere City Capelle P3R24
10-3-2018 Magreb ’90 Quick Boys P3R24

17-3-2018 Capelle Harkemase Boys P3R25
17-3-2018 DOVO Jong Almere City P3R25
17-3-2018 Quick Boys ODIN ’59 P3R25
17-3-2018 Scheveningen DVS ’33 P3R25
17-3-2018 Spijkenisse ONS Sneek P3R25
17-3-2018 VVOG ACV P3R25
17-3-2018 Jong Groningen Spakenburg P3R25
17-3-2018 Jong FC Twente Magreb ’90 P3R25
17-3-2018 Jong Volendam ASWH P3R25

31-3-2018 ACV DOVO P3R26
31-3-2018 ASWH Jong FC Twente P3R26
31-3-2018 DVS ’33 Spijkenisse P3R26
31-3-2018 Harkemase Boys Quick Boys P3R26
31-3-2018 ODIN ’59 Jong Groningen P3R26
31-3-2018 ONS Sneek VVOG P3R26
31-3-2018 Spakenburg Scheveningen P3R26
31-3-2018 Jong Almere City Jong Volendam P3R26
31-3-2018 Magreb ’90 Capelle P3R26

7-4-2018 Capelle DVS ’33 P3R27
7-4-2018 DOVO ODIN ’59 P3R27
7-4-2018 ONS Sneek ASWH P3R27
7-4-2018 Quick Boys Jong Groningen P3R27
7-4-2018 Scheveningen Harkemase Boys P3R27
7-4-2018 Spijkenisse Magreb ’90 P3R27
7-4-2018 VVOG Jong Almere City P3R27
7-4-2018 Jong FC Twente Spakenburg P3R27
7-4-2018 Jong Volendam ACV P3R27

14-4-2018 ACV ONS Sneek P3R28
14-4-2018 ASWH Jong Almere City P3R28
14-4-2018 Capelle Quick Boys P3R28
14-4-2018 DVS ’33 Jong FC Twente P3R28
14-4-2018 Harkemase Boys Spijkenisse P3R28
14-4-2018 ODIN ’59 VVOG P3R28
14-4-2018 Spakenburg DOVO P3R28
14-4-2018 Jong Groningen Scheveningen P3R28
14-4-2018 Magreb ’90 Jong Volendam P3R28

21-4-2018 DOVO ASWH P3R29
21-4-2018 ONS Sneek Harkemase Boys P3R29
21-4-2018 Quick Boys DVS ’33 P3R29
21-4-2018 Scheveningen Capelle P3R29
21-4-2018 Spijkenisse ODIN ’59 P3R29
21-4-2018 VVOG Magreb ’90 P3R29
21-4-2018 Jong Almere City ACV P3R29
21-4-2018 Jong FC Twente Jong Groningen P3R29
21-4-2018 Jong Volendam Spakenburg P3R29

28-4-2018 ACV ASWH P3R30
28-4-2018 Capelle DOVO P3R30
28-4-2018 DVS ’33 Jong Almere City P3R30
28-4-2018 Harkemase Boys Jong FC Twente P3R30
28-4-2018 ODIN ’59 Jong Volendam P3R30
28-4-2018 Scheveningen Quick Boys P3R30
28-4-2018 Spakenburg Spijkenisse P3R30
28-4-2018 Jong Groningen VVOG P3R30
28-4-2018 Magreb ’90 ONS Sneek P3R30

5-5-2018 ACV Spakenburg P3R31
5-5-2018 ASWH ODIN ’59 P3R31
5-5-2018 DOVO Harkemase Boys P3R31
5-5-2018 ONS Sneek DVS ’33 P3R31
5-5-2018 Spijkenisse Quick Boys P3R31
5-5-2018 VVOG Capelle P3R31
5-5-2018 Jong Almere City Magreb ’90 P3R31
5-5-2018 Jong FC Twente Scheveningen P3R31
5-5-2018 Jong Volendam Jong Groningen P3R31

12-5-2018 Capelle Jong FC Twente P3R32
12-5-2018 DVS ’33 DOVO P3R32
12-5-2018 Harkemase Boys Jong Almere City P3R32
12-5-2018 ODIN ’59 ONS Sneek P3R32
12-5-2018 Quick Boys Jong Volendam P3R32
12-5-2018 Scheveningen VVOG P3R32
12-5-2018 Spakenburg ASWH P3R32
12-5-2018 Jong Groningen Spijkenisse P3R32
12-5-2018 Magreb ’90 ACV P3R32

19-5-2018 ACV DVS ’33 P3R33
19-5-2018 ASWH Magreb ’90 P3R33
19-5-2018 DOVO Jong Groningen P3R33
19-5-2018 ONS Sneek Spakenburg P3R33
19-5-2018 Spijkenisse Scheveningen P3R33
19-5-2018 VVOG Harkemase Boys P3R33
19-5-2018 Jong Almere City ODIN ’59 P3R33
19-5-2018 Jong FC Twente Quick Boys P3R33
19-5-2018 Jong Volendam Capelle P3R33

26-5-2018 Capelle Spijkenisse P3R34
26-5-2018 DVS ’33 VVOG P3R34
26-5-2018 Harkemase Boys ASWH P3R34
26-5-2018 ODIN ’59 Jong FC Twente P3R34
26-5-2018 Quick Boys ACV P3R34
26-5-2018 Scheveningen Jong Volendam P3R34
26-5-2018 Spakenburg Jong Almere City P3R34
26-5-2018 Jong Groningen ONS Sneek P3R34
26-5-2018 Magreb ’90 DOVO P3R34

Hoofdklasse A

2-9-2017 Achilles Veen Argon P1R1
2-9-2017 ’s Gravenzande SteDoCo P1R1
2-9-2017 Hoek Smitshoek P1R1
2-9-2017 Noordwijk AFC P1R1
2-9-2017 Nootdorp RVVH P1R1
2-9-2017 Rijsoord Ter Leede P1R1
2-9-2017 Swift Jodan Boys P1R1
2-9-2017 Zwaluwen Vl. Rijnvogels P1R1

9-9-2017 AFC Nootdorp P1R2
9-9-2017 Argon Swift P1R2
9-9-2017 Rijnvogels Noordwijk P1R2
9-9-2017 Jodan Boys Hoek P1R2
9-9-2017 RVVH Rijsoord P1R2
9-9-2017 Smitshoek Zwaluwen Vl. P1R2
9-9-2017 SteDoCo Achilles Veen P1R2
9-9-2017 Ter Leede ’s Gravenzande P1R2

16-9-2017 Achilles Veen RVVH P1R3
16-9-2017 ’s Gravenzande Smitshoek P1R3
16-9-2017 Hoek Ter Leede P1R3
16-9-2017 Jodan Boys Argon P1R3
16-9-2017 Noordwijk Nootdorp P1R3
16-9-2017 Rijsoord AFC P1R3
16-9-2017 Swift Rijnvogels P1R3
16-9-2017 Zwaluwen Vl. SteDoCo P1R3

23-9-2017 AFC ’s Gravenzande P1R4
23-9-2017 Argon Hoek P1R4
23-9-2017 Rijnvogels Achilles Veen P1R4
23-9-2017 Nootdorp Swift P1R4
23-9-2017 RVVH Zwaluwen Vl. P1R4
23-9-2017 Smitshoek Jodan Boys P1R4
23-9-2017 SteDoCo Rijsoord P1R4
23-9-2017 Ter Leede Noordwijk P1R4

30-9-2017 Argon Nootdorp P1R5
30-9-2017 ’s Gravenzande Rijnvogels P1R5
30-9-2017 Hoek RVVH P1R5
30-9-2017 Jodan Boys Achilles Veen P1R5
30-9-2017 Rijsoord Smitshoek P1R5
30-9-2017 SteDoCo Noordwijk P1R5
30-9-2017 Swift AFC P1R5
30-9-2017 Ter Leede Zwaluwen Vl. P1R5

7-10-2017 Achilles Veen Ter Leede P1R6
7-10-2017 AFC Jodan Boys P1R6
7-10-2017 Rijnvogels Rijsoord P1R6
7-10-2017 Noordwijk Swift P1R6
7-10-2017 Nootdorp ’s Gravenzande P1R6
7-10-2017 RVVH Argon P1R6
7-10-2017 Smitshoek SteDoCo P1R6
7-10-2017 Zwaluwen Vl. Hoek P1R6

14-10-2017 Argon Noordwijk P1R7
14-10-2017 ’s Gravenzande Zwaluwen Vl. P1R7
14-10-2017 Hoek Rijnvogels P1R7
14-10-2017 Jodan Boys RVVH P1R7
14-10-2017 Rijsoord Nootdorp P1R7
14-10-2017 SteDoCo AFC P1R7
14-10-2017 Swift Achilles Veen P1R7
14-10-2017 Ter Leede Smitshoek P1R7

21-10-2017 Achilles Veen ’s Gravenzande P1R8
21-10-2017 AFC Hoek P1R8
21-10-2017 Rijnvogels Ter Leede P1R8
21-10-2017 Noordwijk Rijsoord P1R8
21-10-2017 Nootdorp SteDoCo P1R8
21-10-2017 RVVH Swift P1R8
21-10-2017 Smitshoek Argon P1R8
21-10-2017 Zwaluwen Vl. Jodan Boys P1R8

28-10-2017 AFC Smitshoek P1R9
28-10-2017 ’s Gravenzande Jodan Boys P1R9
28-10-2017 Hoek Swift P1R9
28-10-2017 Noordwijk Achilles Veen P1R9
28-10-2017 Nootdorp Rijnvogels P1R9
28-10-2017 Rijsoord Zwaluwen Vl. P1R9
28-10-2017 SteDoCo Argon P1R9
28-10-2017 Ter Leede RVVH P1R9

4-11-2017 Achilles Veen Hoek P1R10
4-11-2017 Argon ’s Gravenzande P1R10
4-11-2017 Rijnvogels AFC P1R10
4-11-2017 Jodan Boys Rijsoord P1R10
4-11-2017 RVVH SteDoCo P1R10
4-11-2017 Smitshoek Nootdorp P1R10
4-11-2017 Swift Ter Leede P1R10
4-11-2017 Zwaluwen Vl. Noordwijk P1R10

18-11-2017 AFC Zwaluwen Vl. P2R11
18-11-2017 Rijnvogels RVVH P2R11
18-11-2017 ’s Gravenzande Hoek P2R11
18-11-2017 Noordwijk Smitshoek P2R11
18-11-2017 Nootdorp Achilles Veen P2R11
18-11-2017 Rijsoord Swift P2R11
18-11-2017 SteDoCo Jodan Boys P2R11
18-11-2017 Ter Leede Argon P2R11

25-11-2017 Achilles Veen AFC P2R12
25-11-2017 Argon Rijsoord P2R12
25-11-2017 Hoek SteDoCo P2R12
25-11-2017 Jodan Boys Ter Leede P2R12
25-11-2017 RVVH Noordwijk P2R12
25-11-2017 Smitshoek Rijnvogels P2R12
25-11-2017 Swift ’s Gravenzande P2R12
25-11-2017 Zwaluwen Vl. Nootdorp P2R12

2-12-2017 AFC Argon P2R13
2-12-2017 Rijnvogels Jodan Boys P2R13
2-12-2017 Noordwijk Hoek P2R13
2-12-2017 Nootdorp Ter Leede P2R13
2-12-2017 Rijsoord ’s Gravenzande P2R13
2-12-2017 Smitshoek RVVH P2R13
2-12-2017 SteDoCo Swift P2R13
2-12-2017 Zwaluwen Vl. Achilles Veen P2R13

9-12-2017 Achilles Veen Smitshoek P2R14
9-12-2017 Argon Rijnvogels P2R14
9-12-2017 ’s Gravenzande Noordwijk P2R14
9-12-2017 Hoek Rijsoord P2R14
9-12-2017 Jodan Boys Nootdorp P2R14
9-12-2017 RVVH AFC P2R14
9-12-2017 Swift Zwaluwen Vl. P2R14
9-12-2017 Ter Leede SteDoCo P2R14

16-12-2017 Achilles Veen Rijsoord P2R15
16-12-2017 AFC Ter Leede P2R15
16-12-2017 Rijnvogels SteDoCo P2R15
16-12-2017 Noordwijk Jodan Boys P2R15
16-12-2017 Nootdorp Hoek P2R15
16-12-2017 RVVH ’s Gravenzande P2R15
16-12-2017 Smitshoek Swift P2R15
16-12-2017 Zwaluwen Vl. Argon P2R15

20-1-2018 Argon Smitshoek P2R16
20-1-2018 ’s Gravenzande Achilles Veen P2R16
20-1-2018 Hoek AFC P2R16
20-1-2018 Jodan Boys Zwaluwen Vl. P2R16
20-1-2018 Rijsoord Noordwijk P2R16
20-1-2018 SteDoCo Nootdorp P2R16
20-1-2018 Swift RVVH P2R16
20-1-2018 Ter Leede Rijnvogels P2R16

27-1-2018 Achilles Veen Jodan Boys P2R17
27-1-2018 AFC Swift P2R17
27-1-2018 Rijnvogels ’s Gravenzande P2R17
27-1-2018 Noordwijk SteDoCo P2R17
27-1-2018 Nootdorp Argon P2R17
27-1-2018 RVVH Hoek P2R17
27-1-2018 Smitshoek Rijsoord P2R17
27-1-2018 Zwaluwen Vl. Ter Leede P2R17

3-2-2018 Argon RVVH P2R18
3-2-2018 ’s Gravenzande Nootdorp P2R18
3-2-2018 Hoek Zwaluwen Vl. P2R18
3-2-2018 Jodan Boys AFC P2R18
3-2-2018 Rijsoord Rijnvogels P2R18
3-2-2018 SteDoCo Smitshoek P2R18
3-2-2018 Swift Noordwijk P2R18
3-2-2018 Ter Leede Achilles Veen P2R18

17-2-2018 Achilles Veen SteDoCo P2R19
17-2-2018 ’s Gravenzande Ter Leede P2R19
17-2-2018 Hoek Jodan Boys P2R19
17-2-2018 Noordwijk Rijnvogels P2R19
17-2-2018 Nootdorp AFC P2R19
17-2-2018 Rijsoord RVVH P2R19
17-2-2018 Swift Argon P2R19
17-2-2018 Zwaluwen Vl. Smitshoek P2R19

24-2-2018 AFC Noordwijk P2R20
24-2-2018 Argon Achilles Veen P2R20
24-2-2018 Rijnvogels Zwaluwen Vl. P2R20
24-2-2018 Jodan Boys Swift P2R20
24-2-2018 RVVH Nootdorp P2R20
24-2-2018 Smitshoek Hoek P2R20
24-2-2018 SteDoCo ’s Gravenzande P2R20
24-2-2018 Ter Leede Rijsoord P2R20

10-3-2018 Achilles Veen Rijnvogels P3R21
10-3-2018 ’s Gravenzande AFC P3R21
10-3-2018 Hoek Argon P3R21
10-3-2018 Jodan Boys Smitshoek P3R21
10-3-2018 Noordwijk Ter Leede P3R21
10-3-2018 Rijsoord SteDoCo P3R21
10-3-2018 Swift Nootdorp P3R21
10-3-2018 Zwaluwen Vl. RVVH P3R21

17-3-2018 AFC Rijsoord P3R22
17-3-2018 Argon Jodan Boys P3R22
17-3-2018 Rijnvogels Swift P3R22
17-3-2018 Nootdorp Noordwijk P3R22
17-3-2018 RVVH Achilles Veen P3R22
17-3-2018 Smitshoek ’s Gravenzande P3R22
17-3-2018 SteDoCo Zwaluwen Vl. P3R22
17-3-2018 Ter Leede Hoek P3R22

24-3-2018 Argon Zwaluwen Vl. P3R23
24-3-2018 ’s Gravenzande RVVH P3R23
24-3-2018 Hoek Nootdorp P3R23
24-3-2018 Jodan Boys Noordwijk P3R23
24-3-2018 Rijsoord Achilles Veen P3R23
24-3-2018 SteDoCo Rijnvogels P3R23
24-3-2018 Swift Smitshoek P3R23
24-3-2018 Ter Leede AFC P3R23

31-3-2018 Achilles Veen Swift P3R24
31-3-2018 AFC SteDoCo P3R24
31-3-2018 Rijnvogels Hoek P3R24
31-3-2018 Noordwijk Argon P3R24
31-3-2018 Nootdorp Rijsoord P3R24
31-3-2018 RVVH Jodan Boys P3R24
31-3-2018 Smitshoek Ter Leede P3R24
31-3-2018 Zwaluwen Vl. ’s Gravenzande P3R24

7-4-2018 Achilles Veen Zwaluwen Vl. P3R25
7-4-2018 Argon AFC P3R25
7-4-2018 ’s Gravenzande Rijsoord P3R25
7-4-2018 Hoek Noordwijk P3R25
7-4-2018 Jodan Boys Rijnvogels P3R25
7-4-2018 RVVH Smitshoek P3R25
7-4-2018 Swift SteDoCo P3R25
7-4-2018 Ter Leede Nootdorp P3R25

14-4-2018 AFC RVVH P3R26
14-4-2018 Rijnvogels Argon P3R26
14-4-2018 Noordwijk ’s Gravenzande P3R26
14-4-2018 Nootdorp Jodan Boys P3R26
14-4-2018 Rijsoord Hoek P3R26
14-4-2018 Smitshoek Achilles Veen P3R26
14-4-2018 SteDoCo Ter Leede P3R26
14-4-2018 Zwaluwen Vl. Swift P3R26

21-4-2018 Achilles Veen Nootdorp P3R27
21-4-2018 Argon Ter Leede P3R27
21-4-2018 Hoek ’s Gravenzande P3R27
21-4-2018 Jodan Boys SteDoCo P3R27
21-4-2018 RVVH Rijnvogels P3R27
21-4-2018 Smitshoek Noordwijk P3R27
21-4-2018 Swift Rijsoord P3R27
21-4-2018 Zwaluwen Vl. AFC P3R27

12-5-2018 AFC Achilles Veen P3R28
12-5-2018 Rijnvogels Smitshoek P3R28
12-5-2018 ’s Gravenzande Swift P3R28
12-5-2018 Noordwijk RVVH P3R28
12-5-2018 Nootdorp Zwaluwen Vl. P3R28
12-5-2018 Rijsoord Argon P3R28
12-5-2018 SteDoCo Hoek P3R28
12-5-2018 Ter Leede Jodan Boys P3R28

19-5-2018 Achilles Veen Noordwijk P3R29
19-5-2018 Argon SteDoCo P3R29
19-5-2018 Rijnvogels Nootdorp P3R29
19-5-2018 Jodan Boys ’s Gravenzande P3R29
19-5-2018 RVVH Ter Leede P3R29
19-5-2018 Smitshoek AFC P3R29
19-5-2018 Swift Hoek P3R29
19-5-2018 Zwaluwen Vl. Rijsoord P3R29

26-5-2018 AFC Rijnvogels P3R30
26-5-2018 ’s Gravenzande Argon P3R30
26-5-2018 Hoek Achilles Veen P3R30
26-5-2018 Noordwijk Zwaluwen Vl. P3R30
26-5-2018 Nootdorp Smitshoek P3R30
26-5-2018 Rijsoord Jodan Boys P3R30
26-5-2018 SteDoCo RVVH P3R30
26-5-2018 Ter Leede Swift P3R30

Eerste klasse A

23-9-2017 Breukelen ARC P1R1
23-9-2017 CSW Vitesse Delft P1R1
23-9-2017 Te Werve Aalsmeer P1R1
23-9-2017 Volendam rkav Forum Sport P1R1
23-9-2017 Westlandia WV-HEDW P1R1
23-9-2017 XerxesDZB Sportlust ’46 P1R1
23-9-2017 Zwaluwen ’30 Marken P1R1

30-9-2017 ARC CSW P1R2
30-9-2017 Aalsmeer Breukelen P1R2
30-9-2017 Forum Sport Westlandia P1R2
30-9-2017 Marken Volendam rkav P1R2
30-9-2017 Sportlust ’46 Te Werve P1R2
30-9-2017 Vitesse Delft XerxesDZB P1R2
30-9-2017 WV-HEDW Zwaluwen ’30 P1R2

7-10-2017 Breukelen Sportlust ’46 P1R3
7-10-2017 CSW XerxesDZB P1R3
7-10-2017 Marken Forum Sport P1R3
7-10-2017 Te Werve Vitesse Delft P1R3
7-10-2017 Volendam rkav WV-HEDW P1R3
7-10-2017 Westlandia ARC P1R3
7-10-2017 Zwaluwen ’30 Aalsmeer P1R3

14-10-2017 ARC Volendam rkav P1R4
14-10-2017 Aalsmeer Westlandia P1R4
14-10-2017 Forum Sport Zwaluwen ’30 P1R4
14-10-2017 Sportlust ’46 CSW P1R4
14-10-2017 Vitesse Delft Breukelen P1R4
14-10-2017 WV-HEDW Marken P1R4
14-10-2017 XerxesDZB Te Werve P1R4

21-10-2017 ARC Forum Sport P1R5
21-10-2017 Aalsmeer CSW P1R5
21-10-2017 Breukelen Westlandia P1R5
21-10-2017 Sportlust ’46 Marken P1R5
21-10-2017 Te Werve Zwaluwen ’30 P1R5
21-10-2017 Vitesse Delft WV-HEDW P1R5
21-10-2017 XerxesDZB Volendam rkav P1R5

28-10-2017 Breukelen Te Werve P1R6
28-10-2017 CSW WV-HEDW P1R6
28-10-2017 Forum Sport Sportlust ’46 P1R6
28-10-2017 Marken Aalsmeer P1R6
28-10-2017 Volendam rkav Vitesse Delft P1R6
28-10-2017 Westlandia XerxesDZB P1R6
28-10-2017 Zwaluwen ’30 ARC P1R6

4-11-2017 ARC Marken P1R7
4-11-2017 Aalsmeer Volendam rkav P1R7
4-11-2017 Sportlust ’46 Westlandia P1R7
4-11-2017 Te Werve CSW P1R7
4-11-2017 Vitesse Delft Zwaluwen ’30 P1R7
4-11-2017 WV-HEDW Forum Sport P1R7
4-11-2017 XerxesDZB Breukelen P1R7

18-11-2017 CSW Breukelen P1R8
18-11-2017 Forum Sport Aalsmeer P1R8
18-11-2017 Marken Vitesse Delft P1R8
18-11-2017 Volendam rkav Sportlust ’46 P1R8
18-11-2017 WV-HEDW ARC P1R8
18-11-2017 Westlandia Te Werve P1R8
18-11-2017 Zwaluwen ’30 XerxesDZB P1R8

25-11-2017 Aalsmeer ARC P2R9
25-11-2017 Breukelen Zwaluwen ’30 P2R9
25-11-2017 CSW Westlandia P2R9
25-11-2017 Sportlust ’46 WV-HEDW P2R9
25-11-2017 Te Werve Volendam rkav P2R9
25-11-2017 Vitesse Delft Forum Sport P2R9
25-11-2017 XerxesDZB Marken P2R9

2-12-2017 ARC Sportlust ’46 P2R10
2-12-2017 Forum Sport XerxesDZB P2R10
2-12-2017 Marken Te Werve P2R10
2-12-2017 Volendam rkav Breukelen P2R10
2-12-2017 WV-HEDW Aalsmeer P2R10
2-12-2017 Westlandia Vitesse Delft P2R10
2-12-2017 Zwaluwen ’30 CSW P2R10

9-12-2017 Breukelen Marken P2R11
9-12-2017 CSW Volendam rkav P2R11
9-12-2017 Sportlust ’46 Aalsmeer P2R11
9-12-2017 Te Werve Forum Sport P2R11
9-12-2017 Vitesse Delft ARC P2R11
9-12-2017 Westlandia Zwaluwen ’30 P2R11
9-12-2017 XerxesDZB WV-HEDW P2R11

16-12-2017 ARC XerxesDZB P2R12
16-12-2017 Aalsmeer Vitesse Delft P2R12
16-12-2017 Forum Sport Breukelen P2R12
16-12-2017 Marken CSW P2R12
16-12-2017 Volendam rkav Westlandia P2R12
16-12-2017 WV-HEDW Te Werve P2R12
16-12-2017 Zwaluwen ’30 Sportlust ’46 P2R12

27-1-2018 Breukelen WV-HEDW P2R13
27-1-2018 CSW Forum Sport P2R13
27-1-2018 Te Werve ARC P2R13
27-1-2018 Vitesse Delft Sportlust ’46 P2R13
27-1-2018 Volendam rkav Zwaluwen ’30 P2R13
27-1-2018 Westlandia Marken P2R13
27-1-2018 XerxesDZB Aalsmeer P2R13

3-2-2018 ARC Breukelen P2R14
3-2-2018 Aalsmeer Te Werve P2R14
3-2-2018 Forum Sport Volendam rkav P2R14
3-2-2018 Marken Zwaluwen ’30 P2R14
3-2-2018 Sportlust ’46 XerxesDZB P2R14
3-2-2018 Vitesse Delft CSW P2R14
3-2-2018 WV-HEDW Westlandia P2R14

10-2-2018 Breukelen Vitesse Delft P2R15
10-2-2018 CSW Sportlust ’46 P2R15
10-2-2018 Marken WV-HEDW P2R15
10-2-2018 Te Werve XerxesDZB P2R15
10-2-2018 Volendam rkav ARC P2R15
10-2-2018 Westlandia Aalsmeer P2R15
10-2-2018 Zwaluwen ’30 Forum Sport P2R15

17-2-2018 ARC Westlandia P2R16
17-2-2018 Aalsmeer Zwaluwen ’30 P2R16
17-2-2018 Forum Sport Marken P2R16
17-2-2018 Sportlust ’46 Breukelen P2R16
17-2-2018 Vitesse Delft Te Werve P2R16
17-2-2018 WV-HEDW Volendam rkav P2R16
17-2-2018 XerxesDZB CSW P2R16

10-3-2018 Breukelen XerxesDZB P2R17
10-3-2018 CSW Te Werve P2R17
10-3-2018 Forum Sport WV-HEDW P2R17
10-3-2018 Marken ARC P2R17
10-3-2018 Volendam rkav Aalsmeer P2R17
10-3-2018 Westlandia Sportlust ’46 P2R17
10-3-2018 Zwaluwen ’30 Vitesse Delft P2R17

17-3-2018 ARC Zwaluwen ’30 P3R18
17-3-2018 Aalsmeer Marken P3R18
17-3-2018 Sportlust ’46 Forum Sport P3R18
17-3-2018 Te Werve Breukelen P3R18
17-3-2018 Vitesse Delft Volendam rkav P3R18
17-3-2018 WV-HEDW CSW P3R18
17-3-2018 XerxesDZB Westlandia P3R18

24-3-2018 CSW Aalsmeer P3R19
24-3-2018 Forum Sport ARC P3R19
24-3-2018 Marken Sportlust ’46 P3R19
24-3-2018 Volendam rkav XerxesDZB P3R19
24-3-2018 WV-HEDW Vitesse Delft P3R19
24-3-2018 Westlandia Breukelen P3R19
24-3-2018 Zwaluwen ’30 Te Werve P3R19

31-3-2018 ARC WV-HEDW P3R20
31-3-2018 Aalsmeer Forum Sport P3R20
31-3-2018 Breukelen CSW P3R20
31-3-2018 Sportlust ’46 Volendam rkav P3R20
31-3-2018 Te Werve Westlandia P3R20
31-3-2018 Vitesse Delft Marken P3R20
31-3-2018 XerxesDZB Zwaluwen ’30 P3R20

7-4-2018 Breukelen Aalsmeer P3R21
7-4-2018 CSW ARC P3R21
7-4-2018 Te Werve Sportlust ’46 P3R21
7-4-2018 Volendam rkav Marken P3R21
7-4-2018 Westlandia Forum Sport P3R21
7-4-2018 XerxesDZB Vitesse Delft P3R21
7-4-2018 Zwaluwen ’30 WV-HEDW P3R21

14-4-2018 ARC Te Werve P3R22
14-4-2018 Aalsmeer XerxesDZB P3R22
14-4-2018 Forum Sport CSW P3R22
14-4-2018 Marken Westlandia P3R22
14-4-2018 Sportlust ’46 Vitesse Delft P3R22
14-4-2018 WV-HEDW Breukelen P3R22
14-4-2018 Zwaluwen ’30 Volendam rkav P3R22

21-4-2018 Aalsmeer WV-HEDW P3R23
21-4-2018 Breukelen Volendam rkav P3R23
21-4-2018 CSW Zwaluwen ’30 P3R23
21-4-2018 Sportlust ’46 ARC P3R23
21-4-2018 Te Werve Marken P3R23
21-4-2018 Vitesse Delft Westlandia P3R23
21-4-2018 XerxesDZB Forum Sport P3R23

12-5-2018 ARC Aalsmeer P3R24
12-5-2018 Forum Sport Vitesse Delft P3R24
12-5-2018 Marken XerxesDZB P3R24
12-5-2018 Volendam rkav Te Werve P3R24
12-5-2018 WV-HEDW Sportlust ’46 P3R24
12-5-2018 Westlandia CSW P3R24
12-5-2018 Zwaluwen ’30 Breukelen P3R24

19-5-2018 Breukelen Forum Sport P3R25
19-5-2018 CSW Marken P3R25
19-5-2018 Sportlust ’46 Zwaluwen ’30 P3R25
19-5-2018 Te Werve WV-HEDW P3R25
19-5-2018 Vitesse Delft Aalsmeer P3R25
19-5-2018 Westlandia Volendam rkav P3R25
19-5-2018 XerxesDZB ARC P3R25

26-5-2018 ARC Vitesse Delft P3R26
26-5-2018 Aalsmeer Sportlust ’46 P3R26
26-5-2018 Forum Sport Te Werve P3R26
26-5-2018 Marken Breukelen P3R26
26-5-2018 Volendam rkav CSW P3R26
26-5-2018 WV-HEDW XerxesDZB P3R26
26-5-2018 Zwaluwen ’30 Westlandia P3R26

Tweede klasse C

23-9-2017 DSO Nieuwkoop P1R1
23-9-2017 Die Haghe Voorschoten ’97 P1R1
23-9-2017 HVC ’10 DoCoS P1R1
23-9-2017 Lugdunum TAVV P1R1
23-9-2017 RCL CVC Reeuwijk P1R1
23-9-2017 SVC ’08 UVS P1R1
23-9-2017 Valken ’68 Honselersdijk P1R1

30-9-2017 CVC Reeuwijk Lugdunum P1R2
30-9-2017 DoCoS RCL P1R2
30-9-2017 Honselersdijk Die Haghe P1R2
30-9-2017 Nieuwkoop HVC ’10 P1R2
30-9-2017 TAVV DSO P1R2
30-9-2017 UVS Valken ’68 P1R2
30-9-2017 Voorschoten ’97 SVC ’08 P1R2

7-10-2017 DSO HVC ’10 P1R3
7-10-2017 Die Haghe UVS P1R3
7-10-2017 Honselersdijk Voorschoten ’97 P1R3
7-10-2017 Lugdunum DoCoS P1R3
7-10-2017 RCL Nieuwkoop P1R3
7-10-2017 SVC ’08 TAVV P1R3
7-10-2017 Valken ’68 CVC Reeuwijk P1R3

14-10-2017 CVC Reeuwijk SVC ’08 P1R4
14-10-2017 DoCoS DSO P1R4
14-10-2017 HVC ’10 RCL P1R4
14-10-2017 Nieuwkoop Lugdunum P1R4
14-10-2017 TAVV Die Haghe P1R4
14-10-2017 UVS Honselersdijk P1R4
14-10-2017 Voorschoten ’97 Valken ’68 P1R4

21-10-2017 CVC Reeuwijk DSO P1R5
21-10-2017 DoCoS Honselersdijk P1R5
21-10-2017 HVC ’10 Die Haghe P1R5
21-10-2017 Lugdunum SVC ’08 P1R5
21-10-2017 Nieuwkoop UVS P1R5
21-10-2017 RCL Valken ’68 P1R5
21-10-2017 TAVV Voorschoten ’97 P1R5

28-10-2017 DSO UVS P1R6
28-10-2017 Die Haghe Nieuwkoop P1R6
28-10-2017 Honselersdijk CVC Reeuwijk P1R6
28-10-2017 Lugdunum RCL P1R6
28-10-2017 SVC ’08 HVC ’10 P1R6
28-10-2017 Valken ’68 TAVV P1R6
28-10-2017 Voorschoten ’97 DoCoS P1R6

4-11-2017 CVC Reeuwijk Die Haghe P1R7
4-11-2017 DoCoS SVC ’08 P1R7
4-11-2017 HVC ’10 Lugdunum P1R7
4-11-2017 Nieuwkoop Valken ’68 P1R7
4-11-2017 RCL DSO P1R7
4-11-2017 TAVV Honselersdijk P1R7
4-11-2017 UVS Voorschoten ’97 P1R7

18-11-2017 DSO Lugdunum P1R8
18-11-2017 Die Haghe DoCoS P1R8
18-11-2017 Honselersdijk Nieuwkoop P1R8
18-11-2017 SVC ’08 RCL P1R8
18-11-2017 UVS TAVV P1R8
18-11-2017 Valken ’68 HVC ’10 P1R8
18-11-2017 Voorschoten ’97 CVC Reeuwijk P1R8

25-11-2017 CVC Reeuwijk TAVV P2R9
25-11-2017 DSO SVC ’08 P2R9
25-11-2017 DoCoS UVS P2R9
25-11-2017 HVC ’10 Honselersdijk P2R9
25-11-2017 Lugdunum Valken ’68 P2R9
25-11-2017 Nieuwkoop Voorschoten ’97 P2R9
25-11-2017 RCL Die Haghe P2R9

2-12-2017 Die Haghe Lugdunum P2R10
2-12-2017 Honselersdijk RCL P2R10
2-12-2017 SVC ’08 Nieuwkoop P2R10
2-12-2017 TAVV DoCoS P2R10
2-12-2017 UVS CVC Reeuwijk P2R10
2-12-2017 Valken ’68 DSO P2R10
2-12-2017 Voorschoten ’97 HVC ’10 P2R10

9-12-2017 DSO Die Haghe P2R11
9-12-2017 DoCoS CVC Reeuwijk P2R11
9-12-2017 HVC ’10 UVS P2R11
9-12-2017 Lugdunum Honselersdijk P2R11
9-12-2017 Nieuwkoop TAVV P2R11
9-12-2017 RCL Voorschoten ’97 P2R11
9-12-2017 SVC ’08 Valken ’68 P2R11

16-12-2017 CVC Reeuwijk Nieuwkoop P2R12
16-12-2017 Die Haghe SVC ’08 P2R12
16-12-2017 Honselersdijk DSO P2R12
16-12-2017 TAVV HVC ’10 P2R12
16-12-2017 UVS RCL P2R12
16-12-2017 Valken ’68 DoCoS P2R12
16-12-2017 Voorschoten ’97 Lugdunum P2R12

27-1-2018 DSO Voorschoten ’97 P2R13
27-1-2018 Die Haghe Valken ’68 P2R13
27-1-2018 HVC ’10 CVC Reeuwijk P2R13
27-1-2018 Lugdunum UVS P2R13
27-1-2018 Nieuwkoop DoCoS P2R13
27-1-2018 RCL TAVV P2R13
27-1-2018 SVC ’08 Honselersdijk P2R13

3-2-2018 CVC Reeuwijk RCL P2R14
3-2-2018 DoCoS HVC ’10 P2R14
3-2-2018 Honselersdijk Valken ’68 P2R14
3-2-2018 Nieuwkoop DSO P2R14
3-2-2018 TAVV Lugdunum P2R14
3-2-2018 UVS SVC ’08 P2R14
3-2-2018 Voorschoten ’97 Die Haghe P2R14

10-2-2018 DSO DoCoS P2R15
10-2-2018 Die Haghe TAVV P2R15
10-2-2018 Honselersdijk UVS P2R15
10-2-2018 Lugdunum Nieuwkoop P2R15
10-2-2018 RCL HVC ’10 P2R15
10-2-2018 SVC ’08 CVC Reeuwijk P2R15
10-2-2018 Valken ’68 Voorschoten ’97 P2R15

17-2-2018 CVC Reeuwijk Valken ’68 P2R16
17-2-2018 DoCoS Lugdunum P2R16
17-2-2018 HVC ’10 DSO P2R16
17-2-2018 Nieuwkoop RCL P2R16
17-2-2018 TAVV SVC ’08 P2R16
17-2-2018 UVS Die Haghe P2R16
17-2-2018 Voorschoten ’97 Honselersdijk P2R16

10-3-2018 DSO RCL P2R17
10-3-2018 Die Haghe CVC Reeuwijk P2R17
10-3-2018 Honselersdijk TAVV P2R17
10-3-2018 Lugdunum HVC ’10 P2R17
10-3-2018 SVC ’08 DoCoS P2R17
10-3-2018 Valken ’68 Nieuwkoop P2R17
10-3-2018 Voorschoten ’97 UVS P2R17

17-3-2018 CVC Reeuwijk Honselersdijk P3R18
17-3-2018 DoCoS Voorschoten ’97 P3R18
17-3-2018 HVC ’10 SVC ’08 P3R18
17-3-2018 Nieuwkoop Die Haghe P3R18
17-3-2018 RCL Lugdunum P3R18
17-3-2018 TAVV Valken ’68 P3R18
17-3-2018 UVS DSO P3R18

24-3-2018 DSO CVC Reeuwijk P3R19
24-3-2018 Die Haghe HVC ’10 P3R19
24-3-2018 Honselersdijk DoCoS P3R19
24-3-2018 SVC ’08 Lugdunum P3R19
24-3-2018 UVS Nieuwkoop P3R19
24-3-2018 Valken ’68 RCL P3R19
24-3-2018 Voorschoten ’97 TAVV P3R19

31-3-2018 CVC Reeuwijk Voorschoten ’97 P3R20
31-3-2018 DoCoS Die Haghe P3R20
31-3-2018 HVC ’10 Valken ’68 P3R20
31-3-2018 Lugdunum DSO P3R20
31-3-2018 Nieuwkoop Honselersdijk P3R20
31-3-2018 RCL SVC ’08 P3R20
31-3-2018 TAVV UVS P3R20

7-4-2018 DSO TAVV P3R21
7-4-2018 Die Haghe Honselersdijk P3R21
7-4-2018 HVC ’10 Nieuwkoop P3R21
7-4-2018 Lugdunum CVC Reeuwijk P3R21
7-4-2018 RCL DoCoS P3R21
7-4-2018 SVC ’08 Voorschoten ’97 P3R21
7-4-2018 Valken ’68 UVS P3R21

14-4-2018 CVC Reeuwijk HVC ’10 P3R22
14-4-2018 DoCoS Nieuwkoop P3R22
14-4-2018 Honselersdijk SVC ’08 P3R22
14-4-2018 TAVV RCL P3R22
14-4-2018 UVS Lugdunum P3R22
14-4-2018 Valken ’68 Die Haghe P3R22
14-4-2018 Voorschoten ’97 DSO P3R22

21-4-2018 CVC Reeuwijk UVS P3R23
21-4-2018 DSO Valken ’68 P3R23
21-4-2018 DoCoS TAVV P3R23
21-4-2018 HVC ’10 Voorschoten ’97 P3R23
21-4-2018 Lugdunum Die Haghe P3R23
21-4-2018 Nieuwkoop SVC ’08 P3R23
21-4-2018 RCL Honselersdijk P3R23

12-5-2018 Die Haghe RCL P3R24
12-5-2018 Honselersdijk HVC ’10 P3R24
12-5-2018 SVC ’08 DSO P3R24
12-5-2018 TAVV CVC Reeuwijk P3R24
12-5-2018 UVS DoCoS P3R24
12-5-2018 Valken ’68 Lugdunum P3R24
12-5-2018 Voorschoten ’97 Nieuwkoop P3R24

19-5-2018 DSO Honselersdijk P3R25
19-5-2018 DoCoS Valken ’68 P3R25
19-5-2018 HVC ’10 TAVV P3R25
19-5-2018 Lugdunum Voorschoten ’97 P3R25
19-5-2018 Nieuwkoop CVC Reeuwijk P3R25
19-5-2018 RCL UVS P3R25
19-5-2018 SVC ’08 Die Haghe P3R25

26-5-2018 CVC Reeuwijk DoCoS P3R26
26-5-2018 Die Haghe DSO P3R26
26-5-2018 Honselersdijk Lugdunum P3R26
26-5-2018 TAVV Nieuwkoop P3R26
26-5-2018 UVS HVC ’10 P3R26
26-5-2018 Valken ’68 SVC ’08 P3R26
26-5-2018 Voorschoten ’97 RCL P3R26

Derde klasse A

23-9-2017 BSC ’68 Be Fair P1R1
23-9-2017 DWO Soccer Boys P1R1
23-9-2017 Oudewater Kagia P1R1
23-9-2017 Koudekerk Blauw Zwart P1R1
23-9-2017 Leiden WDS P1R1
23-9-2017 van Nispen LSVV ’70 P1R1
23-9-2017 Zwammerdam DSVP P1R1

30-9-2017 Be Fair DWO P1R2
30-9-2017 Blauw Zwart Oudewater P1R2
30-9-2017 DSVP Leiden P1R2
30-9-2017 Kagia van Nispen P1R2
30-9-2017 LSVV ’70 Koudekerk P1R2
30-9-2017 Soccer Boys Zwammerdam P1R2
30-9-2017 WDS BSC ’68 P1R2

7-10-2017 BSC ’68 DSVP P1R3
7-10-2017 Blauw Zwart Kagia P1R3
7-10-2017 DWO WDS P1R3
7-10-2017 Oudewater LSVV ’70 P1R3
7-10-2017 Koudekerk Be Fair P1R3
7-10-2017 van Nispen Soccer Boys P1R3
7-10-2017 Zwammerdam Leiden P1R3

14-10-2017 Be Fair van Nispen P1R4
14-10-2017 DSVP DWO P1R4
14-10-2017 Kagia Koudekerk P1R4
14-10-2017 LSVV ’70 Blauw Zwart P1R4
14-10-2017 Leiden BSC ’68 P1R4
14-10-2017 Soccer Boys Oudewater P1R4
14-10-2017 WDS Zwammerdam P1R4

21-10-2017 BSC ’68 Koudekerk P1R5
21-10-2017 Be Fair Zwammerdam P1R5
21-10-2017 DSVP LSVV ’70 P1R5
21-10-2017 DWO van Nispen P1R5
21-10-2017 Leiden Oudewater P1R5
21-10-2017 Soccer Boys Kagia P1R5
21-10-2017 WDS Blauw Zwart P1R5

28-10-2017 Blauw Zwart Be Fair P1R6
28-10-2017 DWO BSC ’68 P1R6
28-10-2017 Oudewater DSVP P1R6
28-10-2017 Kagia WDS P1R6
28-10-2017 Koudekerk Soccer Boys P1R6
28-10-2017 van Nispen Leiden P1R6
28-10-2017 Zwammerdam LSVV ’70 P1R6

4-11-2017 BSC ’68 Zwammerdam P1R7
4-11-2017 Be Fair Oudewater P1R7
4-11-2017 DSVP Koudekerk P1R7
4-11-2017 LSVV ’70 Kagia P1R7
4-11-2017 Leiden DWO P1R7
4-11-2017 Soccer Boys Blauw Zwart P1R7
4-11-2017 WDS van Nispen P1R7

18-11-2017 Blauw Zwart DSVP P1R8
18-11-2017 Oudewater WDS P1R8
18-11-2017 Kagia Be Fair P1R8
18-11-2017 Koudekerk Leiden P1R8
18-11-2017 LSVV ’70 Soccer Boys P1R8
18-11-2017 van Nispen BSC ’68 P1R8
18-11-2017 Zwammerdam DWO P1R8

25-11-2017 BSC ’68 Oudewater P2R9
25-11-2017 Be Fair Soccer Boys P2R9
25-11-2017 DSVP Kagia P2R9
25-11-2017 DWO Koudekerk P2R9
25-11-2017 Leiden Blauw Zwart P2R9
25-11-2017 WDS LSVV ’70 P2R9
25-11-2017 Zwammerdam van Nispen P2R9

2-12-2017 Blauw Zwart BSC ’68 P2R10
2-12-2017 Oudewater DWO P2R10
2-12-2017 Kagia Leiden P2R10
2-12-2017 Koudekerk Zwammerdam P2R10
2-12-2017 LSVV ’70 Be Fair P2R10
2-12-2017 van Nispen DSVP P2R10
2-12-2017 Soccer Boys WDS P2R10

9-12-2017 BSC ’68 Kagia P2R11
9-12-2017 DSVP Soccer Boys P2R11
9-12-2017 DWO Blauw Zwart P2R11
9-12-2017 Leiden LSVV ’70 P2R11
9-12-2017 van Nispen Koudekerk P2R11
9-12-2017 WDS Be Fair P2R11
9-12-2017 Zwammerdam Oudewater P2R11

16-12-2017 Be Fair DSVP P2R12
16-12-2017 Blauw Zwart Zwammerdam P2R12
16-12-2017 Oudewater van Nispen P2R12
16-12-2017 Kagia DWO P2R12
16-12-2017 Koudekerk WDS P2R12
16-12-2017 LSVV ’70 BSC ’68 P2R12
16-12-2017 Soccer Boys Leiden P2R12

27-1-2018 BSC ’68 Soccer Boys P2R13
27-1-2018 DSVP WDS P2R13
27-1-2018 DWO LSVV ’70 P2R13
27-1-2018 Oudewater Koudekerk P2R13
27-1-2018 Leiden Be Fair P2R13
27-1-2018 van Nispen Blauw Zwart P2R13
27-1-2018 Zwammerdam Kagia P2R13

3-2-2018 Be Fair BSC ’68 P2R14
3-2-2018 Blauw Zwart Koudekerk P2R14
3-2-2018 DSVP Zwammerdam P2R14
3-2-2018 Kagia Oudewater P2R14
3-2-2018 LSVV ’70 van Nispen P2R14
3-2-2018 Soccer Boys DWO P2R14
3-2-2018 WDS Leiden P2R14

10-2-2018 BSC ’68 Leiden P2R15
10-2-2018 Blauw Zwart LSVV ’70 P2R15
10-2-2018 DWO DSVP P2R15
10-2-2018 Oudewater Soccer Boys P2R15
10-2-2018 Koudekerk Kagia P2R15
10-2-2018 van Nispen Be Fair P2R15
10-2-2018 Zwammerdam WDS P2R15

17-2-2018 Be Fair Koudekerk P2R16
17-2-2018 DSVP BSC ’68 P2R16
17-2-2018 Kagia Blauw Zwart P2R16
17-2-2018 LSVV ’70 Oudewater P2R16
17-2-2018 Leiden Zwammerdam P2R16
17-2-2018 Soccer Boys van Nispen P2R16
17-2-2018 WDS DWO P2R16

10-3-2018 Blauw Zwart Soccer Boys P2R17
10-3-2018 DWO Leiden P2R17
10-3-2018 Oudewater Be Fair P2R17
10-3-2018 Kagia LSVV ’70 P2R17
10-3-2018 Koudekerk DSVP P2R17
10-3-2018 van Nispen WDS P2R17
10-3-2018 Zwammerdam BSC ’68 P2R17

17-3-2018 BSC ’68 DWO P3R18
17-3-2018 Be Fair Blauw Zwart P3R18
17-3-2018 DSVP Oudewater P3R18
17-3-2018 LSVV ’70 Zwammerdam P3R18
17-3-2018 Leiden van Nispen P3R18
17-3-2018 Soccer Boys Koudekerk P3R18
17-3-2018 WDS Kagia P3R18

24-3-2018 Blauw Zwart WDS P3R19
24-3-2018 Oudewater Leiden P3R19
24-3-2018 Kagia Soccer Boys P3R19
24-3-2018 Koudekerk BSC ’68 P3R19
24-3-2018 LSVV ’70 DSVP P3R19
24-3-2018 van Nispen DWO P3R19
24-3-2018 Zwammerdam Be Fair P3R19

31-3-2018 BSC ’68 van Nispen P3R20
31-3-2018 Be Fair Kagia P3R20
31-3-2018 DSVP Blauw Zwart P3R20
31-3-2018 DWO Zwammerdam P3R20
31-3-2018 Leiden Koudekerk P3R20
31-3-2018 Soccer Boys LSVV ’70 P3R20
31-3-2018 WDS Oudewater P3R20

7-4-2018 BSC ’68 WDS P3R21
7-4-2018 DWO Be Fair P3R21
7-4-2018 Oudewater Blauw Zwart P3R21
7-4-2018 Koudekerk LSVV ’70 P3R21
7-4-2018 Leiden DSVP P3R21
7-4-2018 van Nispen Kagia P3R21
7-4-2018 Zwammerdam Soccer Boys P3R21

14-4-2018 Be Fair Leiden P3R22
14-4-2018 Blauw Zwart van Nispen P3R22
14-4-2018 Kagia Zwammerdam P3R22
14-4-2018 Koudekerk Oudewater P3R22
14-4-2018 LSVV ’70 DWO P3R22
14-4-2018 Soccer Boys BSC ’68 P3R22
14-4-2018 WDS DSVP P3R22

21-4-2018 BSC ’68 Blauw Zwart P3R23
21-4-2018 Be Fair LSVV ’70 P3R23
21-4-2018 DSVP van Nispen P3R23
21-4-2018 DWO Oudewater P3R23
21-4-2018 Leiden Kagia P3R23
21-4-2018 WDS Soccer Boys P3R23
21-4-2018 Zwammerdam Koudekerk P3R23

12-5-2018 Blauw Zwart Leiden P3R24
12-5-2018 Oudewater BSC ’68 P3R24
12-5-2018 Kagia DSVP P3R24
12-5-2018 Koudekerk DWO P3R24
12-5-2018 LSVV ’70 WDS P3R24
12-5-2018 van Nispen Zwammerdam P3R24
12-5-2018 Soccer Boys Be Fair P3R24

19-5-2018 BSC ’68 LSVV ’70 P3R25
19-5-2018 DSVP Be Fair P3R25
19-5-2018 DWO Kagia P3R25
19-5-2018 Leiden Soccer Boys P3R25
19-5-2018 van Nispen Oudewater P3R25
19-5-2018 WDS Koudekerk P3R25
19-5-2018 Zwammerdam Blauw Zwart P3R25

26-5-2018 Be Fair WDS P3R26
26-5-2018 Blauw Zwart DWO P3R26
26-5-2018 Oudewater Zwammerdam P3R26
26-5-2018 Kagia BSC ’68 P3R26
26-5-2018 Koudekerk van Nispen P3R26
26-5-2018 LSVV ’70 Leiden P3R26
26-5-2018 Soccer Boys DSVP P3R26

Vierde klasse A

23-9-2017 Alphia Vrij P1R1
23-9-2017 Haagse Hout Meerburg P1R1
23-9-2017 Hazersw. Boys UDO P1R1
23-9-2017 Football Factory Wassenaar P1R1
23-9-2017 Oegstgeest VVSB P1R1
23-9-2017 Roodenburg WVC P1R1
23-9-2017 SEV KSD-Marine P1R1

30-9-2017 KSD-Marine Roodenburg P1R2
30-9-2017 Meerburg Alphia P1R2
30-9-2017 UDO SEV P1R2
30-9-2017 VVSB Haagse Hout P1R2
30-9-2017 WVC Hazersw. Boys P1R2
30-9-2017 Wassenaar Oegstgeest P1R2
30-9-2017 Vrij Football Factory P1R2

7-10-2017 Alphia Football Factory P1R3
7-10-2017 Haagse Hout Wassenaar P1R3
7-10-2017 Hazersw. Boys VVSB P1R3
7-10-2017 Oegstgeest Vrij P1R3
7-10-2017 Roodenburg Meerburg P1R3
7-10-2017 SEV WVC P1R3
7-10-2017 UDO KSD-Marine P1R3

14-10-2017 KSD-Marine Hazersw. Boys P1R4
14-10-2017 Football Factory Oegstgeest P1R4
14-10-2017 Meerburg SEV P1R4
14-10-2017 VVSB Roodenburg P1R4
14-10-2017 WVC UDO P1R4
14-10-2017 Wassenaar Alphia P1R4
14-10-2017 Vrij Haagse Hout P1R4

21-10-2017 Haagse Hout Roodenburg P1R5
21-10-2017 Football Factory SEV P1R5
21-10-2017 Meerburg KSD-Marine P1R5
21-10-2017 Oegstgeest Hazersw. Boys P1R5
21-10-2017 VVSB Alphia P1R5
21-10-2017 Wassenaar UDO P1R5
21-10-2017 Vrij WVC P1R5

28-10-2017 Alphia WVC P1R6
28-10-2017 Haagse Hout Oegstgeest P1R6
28-10-2017 Hazersw. Boys Meerburg P1R6
28-10-2017 KSD-Marine Wassenaar P1R6
28-10-2017 Roodenburg Football Factory P1R6
28-10-2017 SEV Vrij P1R6
28-10-2017 UDO VVSB P1R6

4-11-2017 Football Factory Haagse Hout P1R7
4-11-2017 Meerburg UDO P1R7
4-11-2017 Oegstgeest Alphia P1R7
4-11-2017 VVSB SEV P1R7
4-11-2017 WVC KSD-Marine P1R7
4-11-2017 Wassenaar Roodenburg P1R7
4-11-2017 Vrij Hazersw. Boys P1R7

18-11-2017 Alphia Haagse Hout P1R8
18-11-2017 Hazersw. Boys Football Factory P1R8
18-11-2017 KSD-Marine VVSB P1R8
18-11-2017 Roodenburg Oegstgeest P1R8
18-11-2017 SEV Wassenaar P1R8
18-11-2017 UDO Vrij P1R8
18-11-2017 WVC Meerburg P1R8

25-11-2017 Alphia Roodenburg P1R9
25-11-2017 Haagse Hout Hazersw. Boys P1R9
25-11-2017 Football Factory UDO P1R9
25-11-2017 Oegstgeest SEV P1R9
25-11-2017 VVSB Meerburg P1R9
25-11-2017 Wassenaar WVC P1R9
25-11-2017 Vrij KSD-Marine P1R9

2-12-2017 Hazersw. Boys Alphia P1R10
2-12-2017 KSD-Marine Football Factory P1R10
2-12-2017 Meerburg Wassenaar P1R10
2-12-2017 Roodenburg Vrij P1R10
2-12-2017 SEV Haagse Hout P1R10
2-12-2017 UDO Oegstgeest P1R10
2-12-2017 WVC VVSB P1R10

9-12-2017 Alphia SEV P1R11
9-12-2017 Haagse Hout UDO P1R11
9-12-2017 Football Factory WVC P1R11
9-12-2017 Oegstgeest KSD-Marine P1R11
9-12-2017 Roodenburg Hazersw. Boys P1R11
9-12-2017 Wassenaar VVSB P1R11
9-12-2017 Vrij Meerburg P1R11

16-12-2017 Hazersw. Boys Wassenaar P1R12
16-12-2017 KSD-Marine Haagse Hout P1R12
16-12-2017 Meerburg Football Factory P1R12
16-12-2017 SEV Roodenburg P1R12
16-12-2017 UDO Alphia P1R12
16-12-2017 VVSB Vrij P1R12
16-12-2017 WVC Oegstgeest P1R12

27-1-2018 Alphia KSD-Marine P1R13
27-1-2018 Haagse Hout WVC P1R13
27-1-2018 Football Factory VVSB P1R13
27-1-2018 Oegstgeest Meerburg P1R13
27-1-2018 Roodenburg UDO P1R13
27-1-2018 SEV Hazersw. Boys P1R13
27-1-2018 Vrij Wassenaar P1R13

3-2-2018 KSD-Marine SEV P2R14
3-2-2018 Meerburg Haagse Hout P2R14
3-2-2018 UDO Hazersw. Boys P2R14
3-2-2018 VVSB Oegstgeest P2R14
3-2-2018 WVC Roodenburg P2R14
3-2-2018 Wassenaar Football Factory P2R14
3-2-2018 Vrij Alphia P2R14

10-2-2018 Alphia Wassenaar P2R15
10-2-2018 Haagse Hout Vrij P2R15
10-2-2018 Hazersw. Boys KSD-Marine P2R15
10-2-2018 Oegstgeest Football Factory P2R15
10-2-2018 Roodenburg VVSB P2R15
10-2-2018 SEV Meerburg P2R15
10-2-2018 UDO WVC P2R15

17-2-2018 KSD-Marine UDO P2R16
17-2-2018 Football Factory Alphia P2R16
17-2-2018 Meerburg Roodenburg P2R16
17-2-2018 VVSB Hazersw. Boys P2R16
17-2-2018 WVC SEV P2R16
17-2-2018 Wassenaar Haagse Hout P2R16
17-2-2018 Vrij Oegstgeest P2R16

10-3-2018 Alphia Oegstgeest P2R17
10-3-2018 Haagse Hout Football Factory P2R17
10-3-2018 Hazersw. Boys Vrij P2R17
10-3-2018 KSD-Marine WVC P2R17
10-3-2018 Roodenburg Wassenaar P2R17
10-3-2018 SEV VVSB P2R17
10-3-2018 UDO Meerburg P2R17

17-3-2018 Football Factory Roodenburg P2R18
17-3-2018 Meerburg Hazersw. Boys P2R18
17-3-2018 Oegstgeest Haagse Hout P2R18
17-3-2018 VVSB UDO P2R18
17-3-2018 WVC Alphia P2R18
17-3-2018 Wassenaar KSD-Marine P2R18
17-3-2018 Vrij SEV P2R18

24-3-2018 Alphia VVSB P2R19
24-3-2018 Hazersw. Boys Oegstgeest P2R19
24-3-2018 KSD-Marine Meerburg P2R19
24-3-2018 Roodenburg Haagse Hout P2R19
24-3-2018 SEV Football Factory P2R19
24-3-2018 UDO Wassenaar P2R19
24-3-2018 WVC Vrij P2R19

31-3-2018 Haagse Hout Alphia P2R20
31-3-2018 Football Factory Hazersw. Boys P2R20
31-3-2018 Meerburg WVC P2R20
31-3-2018 Oegstgeest Roodenburg P2R20
31-3-2018 VVSB KSD-Marine P2R20
31-3-2018 Wassenaar SEV P2R20
31-3-2018 Vrij UDO P2R20

7-4-2018 Alphia Meerburg P2R21
7-4-2018 Haagse Hout VVSB P2R21
7-4-2018 Hazersw. Boys WVC P2R21
7-4-2018 Football Factory Vrij P2R21
7-4-2018 Oegstgeest Wassenaar P2R21
7-4-2018 Roodenburg KSD-Marine P2R21
7-4-2018 SEV UDO P2R21

14-4-2018 Hazersw. Boys SEV P2R22
14-4-2018 KSD-Marine Alphia P2R22
14-4-2018 Meerburg Oegstgeest P2R22
14-4-2018 UDO Roodenburg P2R22
14-4-2018 VVSB Football Factory P2R22
14-4-2018 WVC Haagse Hout P2R22
14-4-2018 Wassenaar Vrij P2R22

21-4-2018 Alphia Hazersw. Boys P2R23
21-4-2018 Haagse Hout SEV P2R23
21-4-2018 Football Factory KSD-Marine P2R23
21-4-2018 Oegstgeest UDO P2R23
21-4-2018 VVSB WVC P2R23
21-4-2018 Wassenaar Meerburg P2R23
21-4-2018 Vrij Roodenburg P2R23

12-5-2018 Hazersw. Boys Haagse Hout P2R24
12-5-2018 KSD-Marine Vrij P2R24
12-5-2018 Meerburg VVSB P2R24
12-5-2018 Roodenburg Alphia P2R24
12-5-2018 SEV Oegstgeest P2R24
12-5-2018 UDO Football Factory P2R24
12-5-2018 WVC Wassenaar P2R24

19-5-2018 Alphia UDO P2R25
19-5-2018 Haagse Hout KSD-Marine P2R25
19-5-2018 Football Factory Meerburg P2R25
19-5-2018 Oegstgeest WVC P2R25
19-5-2018 Roodenburg SEV P2R25
19-5-2018 Wassenaar Hazersw. Boys P2R25
19-5-2018 Vrij VVSB P2R25

26-5-2018 Hazersw. Boys Roodenburg P2R26
26-5-2018 KSD-Marine Oegstgeest P2R26
26-5-2018 Meerburg Vrij P2R26
26-5-2018 SEV Alphia P2R26
26-5-2018 UDO Haagse Hout P2R26
26-5-2018 VVSB Wassenaar P2R26
26-5-2018 WVC Football Factory P2R26

Vierde klasse C

23-9-2017 Aarlanderveen Rohda ’76 P1R1
23-9-2017 Kamerik Floreant P1R1
23-9-2017 Linschoten Sportief P1R1
23-9-2017 Moerkapelle Woubrugge P1R1
23-9-2017 NSV ’46 Siveo ’60 P1R1
23-9-2017 Rijnstreek Zevenhoven P1R1
23-9-2017 Woerden SPV ’81 P1R1

30-9-2017 Floreant Woerden P1R2
30-9-2017 Rohda ’76 Kamerik P1R2
30-9-2017 Siveo ’60 Rijnstreek P1R2
30-9-2017 Sportief Moerkapelle P1R2
30-9-2017 SPV ’81 Aarlanderveen P1R2
30-9-2017 Woubrugge NSV ’46 P1R2
30-9-2017 Zevenhoven Linschoten P1R2

7-10-2017 Aarlanderveen Zevenhoven P1R3
7-10-2017 Floreant SPV ’81 P1R3
7-10-2017 Kamerik Siveo ’60 P1R3
7-10-2017 Linschoten Moerkapelle P1R3
7-10-2017 NSV ’46 Sportief P1R3
7-10-2017 Rijnstreek Woubrugge P1R3
7-10-2017 Woerden Rohda ’76 P1R3

14-10-2017 Moerkapelle NSV ’46 P1R4
14-10-2017 Rohda ’76 Floreant P1R4
14-10-2017 Siveo ’60 Aarlanderveen P1R4
14-10-2017 Sportief Rijnstreek P1R4
14-10-2017 SPV ’81 Kamerik P1R4
14-10-2017 Woubrugge Linschoten P1R4
14-10-2017 Zevenhoven Woerden P1R4

21-10-2017 Moerkapelle Woerden P1R5
21-10-2017 NSV ’46 Kamerik P1R5
21-10-2017 Rijnstreek Aarlanderveen P1R5
21-10-2017 Siveo ’60 Linschoten P1R5
21-10-2017 Sportief Rohda ’76 P1R5
21-10-2017 Woubrugge Floreant P1R5
21-10-2017 Zevenhoven SPV ’81 P1R5

28-10-2017 Aarlanderveen Moerkapelle P1R6
28-10-2017 Floreant Siveo ’60 P1R6
28-10-2017 Kamerik Zevenhoven P1R6
28-10-2017 Linschoten Rohda ’76 P1R6
28-10-2017 Rijnstreek NSV ’46 P1R6
28-10-2017 SPV ’81 Woubrugge P1R6
28-10-2017 Woerden Sportief P1R6

4-11-2017 Moerkapelle Rijnstreek P1R7
4-11-2017 NSV ’46 Linschoten P1R7
4-11-2017 Rohda ’76 SPV ’81 P1R7
4-11-2017 Siveo ’60 Woerden P1R7
4-11-2017 Sportief Kamerik P1R7
4-11-2017 Woubrugge Aarlanderveen P1R7
4-11-2017 Zevenhoven Floreant P1R7

18-11-2017 Aarlanderveen NSV ’46 P1R8
18-11-2017 Floreant Sportief P1R8
18-11-2017 Kamerik Moerkapelle P1R8
18-11-2017 Linschoten Rijnstreek P1R8
18-11-2017 Rohda ’76 Zevenhoven P1R8
18-11-2017 SPV ’81 Siveo ’60 P1R8
18-11-2017 Woerden Woubrugge P1R8

25-11-2017 Linschoten Aarlanderveen P2R9
25-11-2017 Moerkapelle Floreant P2R9
25-11-2017 NSV ’46 Woerden P2R9
25-11-2017 Rijnstreek Kamerik P2R9
25-11-2017 Siveo ’60 Zevenhoven P2R9
25-11-2017 Sportief SPV ’81 P2R9
25-11-2017 Woubrugge Rohda ’76 P2R9

2-12-2017 Aarlanderveen Sportief P2R10
2-12-2017 Floreant NSV ’46 P2R10
2-12-2017 Kamerik Linschoten P2R10
2-12-2017 Rohda ’76 Siveo ’60 P2R10
2-12-2017 SPV ’81 Moerkapelle P2R10
2-12-2017 Woerden Rijnstreek P2R10
2-12-2017 Zevenhoven Woubrugge P2R10

9-12-2017 Aarlanderveen Kamerik P2R11
9-12-2017 Linschoten Woerden P2R11
9-12-2017 Moerkapelle Rohda ’76 P2R11
9-12-2017 NSV ’46 SPV ’81 P2R11
9-12-2017 Rijnstreek Floreant P2R11
9-12-2017 Sportief Zevenhoven P2R11
9-12-2017 Woubrugge Siveo ’60 P2R11

16-12-2017 Floreant Linschoten P2R12
16-12-2017 Kamerik Woubrugge P2R12
16-12-2017 Rohda ’76 NSV ’46 P2R12
16-12-2017 Siveo ’60 Sportief P2R12
16-12-2017 SPV ’81 Rijnstreek P2R12
16-12-2017 Woerden Aarlanderveen P2R12
16-12-2017 Zevenhoven Moerkapelle P2R12

27-1-2018 Aarlanderveen Floreant P2R13
27-1-2018 Linschoten SPV ’81 P2R13
27-1-2018 Moerkapelle Siveo ’60 P2R13
27-1-2018 NSV ’46 Zevenhoven P2R13
27-1-2018 Rijnstreek Rohda ’76 P2R13
27-1-2018 Sportief Woubrugge P2R13
27-1-2018 Woerden Kamerik P2R13

3-2-2018 Floreant Kamerik P2R14
3-2-2018 Rohda ’76 Aarlanderveen P2R14
3-2-2018 Siveo ’60 NSV ’46 P2R14
3-2-2018 Sportief Linschoten P2R14
3-2-2018 SPV ’81 Woerden P2R14
3-2-2018 Woubrugge Moerkapelle P2R14
3-2-2018 Zevenhoven Rijnstreek P2R14

10-2-2018 Aarlanderveen Siveo ’60 P2R15
10-2-2018 Floreant Rohda ’76 P2R15
10-2-2018 Kamerik SPV ’81 P2R15
10-2-2018 Linschoten Woubrugge P2R15
10-2-2018 NSV ’46 Moerkapelle P2R15
10-2-2018 Rijnstreek Sportief P2R15
10-2-2018 Woerden Zevenhoven P2R15

17-2-2018 Moerkapelle Linschoten P2R16
17-2-2018 Rohda ’76 Woerden P2R16
17-2-2018 Siveo ’60 Kamerik P2R16
17-2-2018 Sportief NSV ’46 P2R16
17-2-2018 SPV ’81 Floreant P2R16
17-2-2018 Woubrugge Rijnstreek P2R16
17-2-2018 Zevenhoven Aarlanderveen P2R16

10-3-2018 Aarlanderveen Woubrugge P2R17
10-3-2018 Floreant Zevenhoven P2R17
10-3-2018 Kamerik Sportief P2R17
10-3-2018 Linschoten NSV ’46 P2R17
10-3-2018 Rijnstreek Moerkapelle P2R17
10-3-2018 SPV ’81 Rohda ’76 P2R17
10-3-2018 Woerden Siveo ’60 P2R17

17-3-2018 Moerkapelle Aarlanderveen P3R18
17-3-2018 NSV ’46 Rijnstreek P3R18
17-3-2018 Rohda ’76 Linschoten P3R18
17-3-2018 Siveo ’60 Floreant P3R18
17-3-2018 Sportief Woerden P3R18
17-3-2018 Woubrugge SPV ’81 P3R18
17-3-2018 Zevenhoven Kamerik P3R18

24-3-2018 Aarlanderveen Rijnstreek P3R19
24-3-2018 Floreant Woubrugge P3R19
24-3-2018 Kamerik NSV ’46 P3R19
24-3-2018 Linschoten Siveo ’60 P3R19
24-3-2018 Rohda ’76 Sportief P3R19
24-3-2018 SPV ’81 Zevenhoven P3R19
24-3-2018 Woerden Moerkapelle P3R19

31-3-2018 Moerkapelle Kamerik P3R20
31-3-2018 NSV ’46 Aarlanderveen P3R20
31-3-2018 Rijnstreek Linschoten P3R20
31-3-2018 Siveo ’60 SPV ’81 P3R20
31-3-2018 Sportief Floreant P3R20
31-3-2018 Woubrugge Woerden P3R20
31-3-2018 Zevenhoven Rohda ’76 P3R20

7-4-2018 Aarlanderveen SPV ’81 P3R21
7-4-2018 Kamerik Rohda ’76 P3R21
7-4-2018 Linschoten Zevenhoven P3R21
7-4-2018 Moerkapelle Sportief P3R21
7-4-2018 NSV ’46 Woubrugge P3R21
7-4-2018 Rijnstreek Siveo ’60 P3R21
7-4-2018 Woerden Floreant P3R21

14-4-2018 Floreant Aarlanderveen P3R22
14-4-2018 Kamerik Woerden P3R22
14-4-2018 Rohda ’76 Rijnstreek P3R22
14-4-2018 Siveo ’60 Moerkapelle P3R22
14-4-2018 SPV ’81 Linschoten P3R22
14-4-2018 Woubrugge Sportief P3R22
14-4-2018 Zevenhoven NSV ’46 P3R22

21-4-2018 Linschoten Kamerik P3R23
21-4-2018 Moerkapelle SPV ’81 P3R23
21-4-2018 NSV ’46 Floreant P3R23
21-4-2018 Rijnstreek Woerden P3R23
21-4-2018 Siveo ’60 Rohda ’76 P3R23
21-4-2018 Sportief Aarlanderveen P3R23
21-4-2018 Woubrugge Zevenhoven P3R23

12-5-2018 Aarlanderveen Linschoten P3R24
12-5-2018 Floreant Moerkapelle P3R24
12-5-2018 Kamerik Rijnstreek P3R24
12-5-2018 Rohda ’76 Woubrugge P3R24
12-5-2018 SPV ’81 Sportief P3R24
12-5-2018 Woerden NSV ’46 P3R24
12-5-2018 Zevenhoven Siveo ’60 P3R24

19-5-2018 Aarlanderveen Woerden P3R25
19-5-2018 Linschoten Floreant P3R25
19-5-2018 Moerkapelle Zevenhoven P3R25
19-5-2018 NSV ’46 Rohda ’76 P3R25
19-5-2018 Rijnstreek SPV ’81 P3R25
19-5-2018 Sportief Siveo ’60 P3R25
19-5-2018 Woubrugge Kamerik P3R25

26-5-2018 Floreant Rijnstreek P3R26
26-5-2018 Kamerik Aarlanderveen P3R26
26-5-2018 Rohda ’76 Moerkapelle P3R26
26-5-2018 Siveo ’60 Woubrugge P3R26
26-5-2018 SPV ’81 NSV ’46 P3R26
26-5-2018 Woerden Linschoten P3R26
26-5-2018 Zevenhoven Sportief P3R26

Zondag

Hoofdklasse A

3-9-2017 DHC Achilles 1894 P1R1
3-9-2017 Jong Achilles ’29 Sneek P1R1
3-9-2017 Leonidas De Bataven P1R1
3-9-2017 Purmersteijn MSC P1R1
3-9-2017 RKHVV Alphense Boys P1R1
3-9-2017 SDO Hollandia P1R1
3-9-2017 SJC RKAVV P1R1
3-9-2017 vv Heerenveen Silvolde P1R1

10-9-2017 Achilles 1894 SDO P1R2
10-9-2017 Alphense Boys Jong Achilles ’29 P1R2
10-9-2017 De Bataven SJC P1R2
10-9-2017 Hollandia Leonidas P1R2
10-9-2017 MSC RKHVV P1R2
10-9-2017 RKAVV vv Heerenveen P1R2
10-9-2017 Silvolde Purmersteijn P1R2
10-9-2017 Sneek DHC P1R2

17-9-2017 De Bataven Hollandia P1R3
17-9-2017 DHC RKAVV P1R3
17-9-2017 Jong Achilles ’29 MSC P1R3
17-9-2017 Leonidas Silvolde P1R3
17-9-2017 Purmersteijn RKHVV P1R3
17-9-2017 SDO Alphense Boys P1R3
17-9-2017 SJC Sneek P1R3
17-9-2017 vv Heerenveen Achilles 1894 P1R3

24-9-2017 Achilles 1894 Jong Achilles ’29 P1R4
24-9-2017 Alphense Boys vv Heerenveen P1R4
24-9-2017 Hollandia SJC P1R4
24-9-2017 MSC DHC P1R4
24-9-2017 RKAVV De Bataven P1R4
24-9-2017 RKHVV Leonidas P1R4
24-9-2017 Silvolde SDO P1R4
24-9-2017 Sneek Purmersteijn P1R4

1-10-2017 Achilles 1894 Purmersteijn P1R5
1-10-2017 De Bataven SDO P1R5
1-10-2017 DHC Silvolde P1R5
1-10-2017 Hollandia RKHVV P1R5
1-10-2017 Jong Achilles ’29 RKAVV P1R5
1-10-2017 Leonidas MSC P1R5
1-10-2017 SJC Alphense Boys P1R5
1-10-2017 Sneek vv Heerenveen P1R5

8-10-2017 Alphense Boys Hollandia P1R6
8-10-2017 MSC De Bataven P1R6
8-10-2017 Purmersteijn Leonidas P1R6
8-10-2017 RKAVV Achilles 1894 P1R6
8-10-2017 RKHVV DHC P1R6
8-10-2017 SDO Sneek P1R6
8-10-2017 Silvolde Jong Achilles ’29 P1R6
8-10-2017 vv Heerenveen SJC P1R6

15-10-2017 Achilles 1894 MSC P1R7
15-10-2017 De Bataven Alphense Boys P1R7
15-10-2017 DHC vv Heerenveen P1R7
15-10-2017 Hollandia Purmersteijn P1R7
15-10-2017 Jong Achilles ’29 RKHVV P1R7
15-10-2017 Leonidas SDO P1R7
15-10-2017 SJC Silvolde P1R7
15-10-2017 Sneek RKAVV P1R7

22-10-2017 Alphense Boys Leonidas P1R8
22-10-2017 MSC SJC P1R8
22-10-2017 Purmersteijn Jong Achilles ’29 P1R8
22-10-2017 RKAVV Hollandia P1R8
22-10-2017 RKHVV Achilles 1894 P1R8
22-10-2017 SDO DHC P1R8
22-10-2017 Silvolde Sneek P1R8
22-10-2017 vv Heerenveen De Bataven P1R8

29-10-2017 Achilles 1894 Hollandia P1R9
29-10-2017 DHC De Bataven P1R9
29-10-2017 Jong Achilles ’29 vv Heerenveen P1R9
29-10-2017 MSC RKAVV P1R9
29-10-2017 Purmersteijn SDO P1R9
29-10-2017 RKHVV Silvolde P1R9
29-10-2017 SJC Leonidas P1R9
29-10-2017 Sneek Alphense Boys P1R9

5-11-2017 Alphense Boys Achilles 1894 P1R10
5-11-2017 De Bataven Jong Achilles ’29 P1R10
5-11-2017 Hollandia DHC P1R10
5-11-2017 Leonidas Sneek P1R10
5-11-2017 RKAVV RKHVV P1R10
5-11-2017 SDO SJC P1R10
5-11-2017 Silvolde MSC P1R10
5-11-2017 vv Heerenveen Purmersteijn P1R10

19-11-2017 Achilles 1894 De Bataven P2R11
19-11-2017 DHC SJC P2R11
19-11-2017 Jong Achilles ’29 Leonidas P2R11
19-11-2017 MSC vv Heerenveen P2R11
19-11-2017 Purmersteijn RKAVV P2R11
19-11-2017 RKHVV SDO P2R11
19-11-2017 Silvolde Alphense Boys P2R11
19-11-2017 Sneek Hollandia P2R11

26-11-2017 Alphense Boys Purmersteijn P2R12
26-11-2017 De Bataven Sneek P2R12
26-11-2017 Hollandia Jong Achilles ’29 P2R12
26-11-2017 Leonidas DHC P2R12
26-11-2017 RKAVV Silvolde P2R12
26-11-2017 SDO MSC P2R12
26-11-2017 SJC Achilles 1894 P2R12
26-11-2017 vv Heerenveen RKHVV P2R12

3-12-2017 Achilles 1894 Leonidas P2R13
3-12-2017 Jong Achilles ’29 DHC P2R13
3-12-2017 MSC Hollandia P2R13
3-12-2017 Purmersteijn SJC P2R13
3-12-2017 RKAVV Alphense Boys P2R13
3-12-2017 RKHVV Sneek P2R13
3-12-2017 Silvolde De Bataven P2R13
3-12-2017 vv Heerenveen SDO P2R13

10-12-2017 Alphense Boys MSC P2R14
10-12-2017 De Bataven RKHVV P2R14
10-12-2017 DHC Purmersteijn P2R14
10-12-2017 Hollandia Silvolde P2R14
10-12-2017 Leonidas vv Heerenveen P2R14
10-12-2017 SDO RKAVV P2R14
10-12-2017 SJC Jong Achilles ’29 P2R14
10-12-2017 Sneek Achilles 1894 P2R14

17-12-2017 Alphense Boys DHC P2R15
17-12-2017 MSC Sneek P2R15
17-12-2017 Purmersteijn De Bataven P2R15
17-12-2017 RKAVV Leonidas P2R15
17-12-2017 RKHVV SJC P2R15
17-12-2017 SDO Jong Achilles ’29 P2R15
17-12-2017 Silvolde Achilles 1894 P2R15
17-12-2017 vv Heerenveen Hollandia P2R15

21-1-2018 Achilles 1894 RKHVV P2R16
21-1-2018 De Bataven vv Heerenveen P2R16
21-1-2018 DHC SDO P2R16
21-1-2018 Hollandia RKAVV P2R16
21-1-2018 Jong Achilles ’29 Purmersteijn P2R16
21-1-2018 Leonidas Alphense Boys P2R16
21-1-2018 SJC MSC P2R16
21-1-2018 Sneek Silvolde P2R16

28-1-2018 Alphense Boys SJC P2R17
28-1-2018 MSC Leonidas P2R17
28-1-2018 Purmersteijn Achilles 1894 P2R17
28-1-2018 RKAVV Jong Achilles ’29 P2R17
28-1-2018 RKHVV Hollandia P2R17
28-1-2018 SDO De Bataven P2R17
28-1-2018 Silvolde DHC P2R17
28-1-2018 vv Heerenveen Sneek P2R17

4-2-2018 Achilles 1894 RKAVV P2R18
4-2-2018 De Bataven MSC P2R18
4-2-2018 DHC RKHVV P2R18
4-2-2018 Hollandia Alphense Boys P2R18
4-2-2018 Jong Achilles ’29 Silvolde P2R18
4-2-2018 Leonidas Purmersteijn P2R18
4-2-2018 SJC vv Heerenveen P2R18
4-2-2018 Sneek SDO P2R18

18-2-2018 DHC Sneek P2R19
18-2-2018 Jong Achilles ’29 Alphense Boys P2R19
18-2-2018 Leonidas Hollandia P2R19
18-2-2018 Purmersteijn Silvolde P2R19
18-2-2018 RKHVV MSC P2R19
18-2-2018 SDO Achilles 1894 P2R19
18-2-2018 SJC De Bataven P2R19
18-2-2018 vv Heerenveen RKAVV P2R19

25-2-2018 Achilles 1894 DHC P2R20
25-2-2018 Alphense Boys RKHVV P2R20
25-2-2018 De Bataven Leonidas P2R20
25-2-2018 Hollandia SDO P2R20
25-2-2018 MSC Purmersteijn P2R20
25-2-2018 RKAVV SJC P2R20
25-2-2018 Silvolde vv Heerenveen P2R20
25-2-2018 Sneek Jong Achilles ’29 P2R20

11-3-2018 De Bataven RKAVV P3R21
11-3-2018 DHC MSC P3R21
11-3-2018 Jong Achilles ’29 Achilles 1894 P3R21
11-3-2018 Leonidas RKHVV P3R21
11-3-2018 Purmersteijn Sneek P3R21
11-3-2018 SDO Silvolde P3R21
11-3-2018 SJC Hollandia P3R21
11-3-2018 vv Heerenveen Alphense Boys P3R21

18-3-2018 Achilles 1894 vv Heerenveen P3R22
18-3-2018 Alphense Boys SDO P3R22
18-3-2018 Hollandia De Bataven P3R22
18-3-2018 MSC Jong Achilles ’29 P3R22
18-3-2018 RKAVV DHC P3R22
18-3-2018 RKHVV Purmersteijn P3R22
18-3-2018 Silvolde Leonidas P3R22
18-3-2018 Sneek SJC P3R22

25-3-2018 Achilles 1894 Silvolde P3R23
25-3-2018 De Bataven Purmersteijn P3R23
25-3-2018 DHC Alphense Boys P3R23
25-3-2018 Hollandia vv Heerenveen P3R23
25-3-2018 Jong Achilles ’29 SDO P3R23
25-3-2018 Leonidas RKAVV P3R23
25-3-2018 SJC RKHVV P3R23
25-3-2018 Sneek MSC P3R23

1-4-2018 Alphense Boys De Bataven P3R24
1-4-2018 MSC Achilles 1894 P3R24
1-4-2018 Purmersteijn Hollandia P3R24
1-4-2018 RKAVV Sneek P3R24
1-4-2018 RKHVV Jong Achilles ’29 P3R24
1-4-2018 SDO Leonidas P3R24
1-4-2018 Silvolde SJC P3R24
1-4-2018 vv Heerenveen DHC P3R24

8-4-2018 Alphense Boys RKAVV P3R25
8-4-2018 De Bataven Silvolde P3R25
8-4-2018 DHC Jong Achilles ’29 P3R25
8-4-2018 Hollandia MSC P3R25
8-4-2018 Leonidas Achilles 1894 P3R25
8-4-2018 SDO vv Heerenveen P3R25
8-4-2018 SJC Purmersteijn P3R25
8-4-2018 Sneek RKHVV P3R25

15-4-2018 Achilles 1894 Sneek P3R26
15-4-2018 Jong Achilles ’29 SJC P3R26
15-4-2018 MSC Alphense Boys P3R26
15-4-2018 Purmersteijn DHC P3R26
15-4-2018 RKAVV SDO P3R26
15-4-2018 RKHVV De Bataven P3R26
15-4-2018 Silvolde Hollandia P3R26
15-4-2018 vv Heerenveen Leonidas P3R26

22-4-2018 Alphense Boys Silvolde P3R27
22-4-2018 De Bataven Achilles 1894 P3R27
22-4-2018 Hollandia Sneek P3R27
22-4-2018 Leonidas Jong Achilles ’29 P3R27
22-4-2018 RKAVV Purmersteijn P3R27
22-4-2018 SDO RKHVV P3R27
22-4-2018 SJC DHC P3R27
22-4-2018 vv Heerenveen MSC P3R27

13-5-2018 Achilles 1894 SJC P3R28
13-5-2018 DHC Leonidas P3R28
13-5-2018 Jong Achilles ’29 Hollandia P3R28
13-5-2018 MSC SDO P3R28
13-5-2018 Purmersteijn Alphense Boys P3R28
13-5-2018 RKHVV vv Heerenveen P3R28
13-5-2018 Silvolde RKAVV P3R28
13-5-2018 Sneek De Bataven P3R28

20-5-2018 Alphense Boys Sneek P3R29
20-5-2018 De Bataven DHC P3R29
20-5-2018 Hollandia Achilles 1894 P3R29
20-5-2018 Leonidas SJC P3R29
20-5-2018 RKAVV MSC P3R29
20-5-2018 SDO Purmersteijn P3R29
20-5-2018 Silvolde RKHVV P3R29
20-5-2018 vv Heerenveen Jong Achilles ’29 P3R29

27-5-2018 Achilles 1894 Alphense Boys P3R30
27-5-2018 DHC Hollandia P3R30
27-5-2018 Jong Achilles ’29 De Bataven P3R30
27-5-2018 MSC Silvolde P3R30
27-5-2018 Purmersteijn vv Heerenveen P3R30
27-5-2018 RKHVV RKAVV P3R30
27-5-2018 SJC SDO P3R30
27-5-2018 Sneek Leonidas P3R30

Eerste klasse B

24-9-2017 Boshuizen Poortugaal P1R1
24-9-2017 Den Hoorn Delft P1R1
24-9-2017 Kocatepe Hoogland P1R1
24-9-2017 Olympia Spartaan ’20 P1R1
24-9-2017 RVC ’33 VOC P1R1
24-9-2017 Unitas Nieuwerkerk P1R1
24-9-2017 VELO BMT P1R1

1-10-2017 BMT Den Hoorn P1R2
1-10-2017 Delft Olympia P1R2
1-10-2017 Hoogland RVC ’33 P1R2
1-10-2017 Nieuwerkerk VELO P1R2
1-10-2017 Poortugaal Kocatepe P1R2
1-10-2017 Spartaan ’20 Unitas P1R2
1-10-2017 VOC Boshuizen P1R2

8-10-2017 Boshuizen Hoogland P1R3
8-10-2017 Den Hoorn Olympia P1R3
8-10-2017 Kocatepe BMT P1R3
8-10-2017 RVC ’33 Nieuwerkerk P1R3
8-10-2017 Unitas Delft P1R3
8-10-2017 VELO Spartaan ’20 P1R3
8-10-2017 VOC Poortugaal P1R3

15-10-2017 BMT Boshuizen P1R4
15-10-2017 Delft VELO P1R4
15-10-2017 Hoogland VOC P1R4
15-10-2017 Nieuwerkerk Kocatepe P1R4
15-10-2017 Olympia Unitas P1R4
15-10-2017 Poortugaal RVC ’33 P1R4
15-10-2017 Spartaan ’20 Den Hoorn P1R4

22-10-2017 BMT Poortugaal P1R5
22-10-2017 Delft Hoogland P1R5
22-10-2017 Nieuwerkerk Den Hoorn P1R5
22-10-2017 Olympia Boshuizen P1R5
22-10-2017 Spartaan ’20 VOC P1R5
22-10-2017 Unitas RVC ’33 P1R5
22-10-2017 VELO Kocatepe P1R5

29-10-2017 Boshuizen Delft P1R6
29-10-2017 Den Hoorn Hoogland P1R6
29-10-2017 Kocatepe Olympia P1R6
29-10-2017 Poortugaal Spartaan ’20 P1R6
29-10-2017 RVC ’33 BMT P1R6
29-10-2017 VELO Unitas P1R6
29-10-2017 VOC Nieuwerkerk P1R6

5-11-2017 BMT VOC P1R7
5-11-2017 Delft RVC ’33 P1R7
5-11-2017 Hoogland Poortugaal P1R7
5-11-2017 Nieuwerkerk Boshuizen P1R7
5-11-2017 Olympia VELO P1R7
5-11-2017 Spartaan ’20 Kocatepe P1R7
5-11-2017 Unitas Den Hoorn P1R7

19-11-2017 Boshuizen Spartaan ’20 P1R8
19-11-2017 Den Hoorn VELO P1R8
19-11-2017 Hoogland BMT P1R8
19-11-2017 Kocatepe Unitas P1R8
19-11-2017 Poortugaal Nieuwerkerk P1R8
19-11-2017 RVC ’33 Olympia P1R8
19-11-2017 VOC Delft P1R8

26-11-2017 Delft Poortugaal P2R9
26-11-2017 Den Hoorn Kocatepe P2R9
26-11-2017 Nieuwerkerk BMT P2R9
26-11-2017 Olympia VOC P2R9
26-11-2017 Spartaan ’20 Hoogland P2R9
26-11-2017 Unitas Boshuizen P2R9
26-11-2017 VELO RVC ’33 P2R9

3-12-2017 BMT Spartaan ’20 P2R10
3-12-2017 Boshuizen VELO P2R10
3-12-2017 Hoogland Nieuwerkerk P2R10
3-12-2017 Kocatepe Delft P2R10
3-12-2017 Poortugaal Olympia P2R10
3-12-2017 RVC ’33 Den Hoorn P2R10
3-12-2017 VOC Unitas P2R10

10-12-2017 Delft BMT P2R11
10-12-2017 Den Hoorn Boshuizen P2R11
10-12-2017 Kocatepe RVC ’33 P2R11
10-12-2017 Olympia Hoogland P2R11
10-12-2017 Spartaan ’20 Nieuwerkerk P2R11
10-12-2017 Unitas Poortugaal P2R11
10-12-2017 VELO VOC P2R11

17-12-2017 BMT Olympia P2R12
17-12-2017 Boshuizen Kocatepe P2R12
17-12-2017 Hoogland Unitas P2R12
17-12-2017 Nieuwerkerk Delft P2R12
17-12-2017 Poortugaal VELO P2R12
17-12-2017 RVC ’33 Spartaan ’20 P2R12
17-12-2017 VOC Den Hoorn P2R12

28-1-2018 Boshuizen RVC ’33 P2R13
28-1-2018 Delft Spartaan ’20 P2R13
28-1-2018 Den Hoorn Poortugaal P2R13
28-1-2018 Kocatepe VOC P2R13
28-1-2018 Olympia Nieuwerkerk P2R13
28-1-2018 Unitas BMT P2R13
28-1-2018 VELO Hoogland P2R13

4-2-2018 BMT VELO P2R14
4-2-2018 Delft Den Hoorn P2R14
4-2-2018 Hoogland Kocatepe P2R14
4-2-2018 Nieuwerkerk Unitas P2R14
4-2-2018 Poortugaal Boshuizen P2R14
4-2-2018 Spartaan ’20 Olympia P2R14
4-2-2018 VOC RVC ’33 P2R14

11-2-2018 Boshuizen BMT P2R15
11-2-2018 Den Hoorn Spartaan ’20 P2R15
11-2-2018 Kocatepe Nieuwerkerk P2R15
11-2-2018 RVC ’33 Poortugaal P2R15
11-2-2018 Unitas Olympia P2R15
11-2-2018 VELO Delft P2R15
11-2-2018 VOC Hoogland P2R15

18-2-2018 BMT Kocatepe P2R16
18-2-2018 Delft Unitas P2R16
18-2-2018 Hoogland Boshuizen P2R16
18-2-2018 Nieuwerkerk RVC ’33 P2R16
18-2-2018 Olympia Den Hoorn P2R16
18-2-2018 Poortugaal VOC P2R16
18-2-2018 Spartaan ’20 VELO P2R16

11-3-2018 Boshuizen Nieuwerkerk P2R17
11-3-2018 Den Hoorn Unitas P2R17
11-3-2018 Kocatepe Spartaan ’20 P2R17
11-3-2018 Poortugaal Hoogland P2R17
11-3-2018 RVC ’33 Delft P2R17
11-3-2018 VELO Olympia P2R17
11-3-2018 VOC BMT P2R17

18-3-2018 BMT RVC ’33 P3R18
18-3-2018 Delft Boshuizen P3R18
18-3-2018 Hoogland Den Hoorn P3R18
18-3-2018 Nieuwerkerk VOC P3R18
18-3-2018 Olympia Kocatepe P3R18
18-3-2018 Spartaan ’20 Poortugaal P3R18
18-3-2018 Unitas VELO P3R18

25-3-2018 Boshuizen Olympia P3R19
25-3-2018 Den Hoorn Nieuwerkerk P3R19
25-3-2018 Hoogland Delft P3R19
25-3-2018 Kocatepe VELO P3R19
25-3-2018 Poortugaal BMT P3R19
25-3-2018 RVC ’33 Unitas P3R19
25-3-2018 VOC Spartaan ’20 P3R19

1-4-2018 BMT Hoogland P3R20
1-4-2018 Delft VOC P3R20
1-4-2018 Nieuwerkerk Poortugaal P3R20
1-4-2018 Olympia RVC ’33 P3R20
1-4-2018 Spartaan ’20 Boshuizen P3R20
1-4-2018 Unitas Kocatepe P3R20
1-4-2018 VELO Den Hoorn P3R20

8-4-2018 Boshuizen VOC P3R21
8-4-2018 Den Hoorn BMT P3R21
8-4-2018 Kocatepe Poortugaal P3R21
8-4-2018 Olympia Delft P3R21
8-4-2018 RVC ’33 Hoogland P3R21
8-4-2018 Unitas Spartaan ’20 P3R21
8-4-2018 VELO Nieuwerkerk P3R21

15-4-2018 BMT Unitas P3R22
15-4-2018 Hoogland VELO P3R22
15-4-2018 Nieuwerkerk Olympia P3R22
15-4-2018 Poortugaal Den Hoorn P3R22
15-4-2018 RVC ’33 Boshuizen P3R22
15-4-2018 Spartaan ’20 Delft P3R22
15-4-2018 VOC Kocatepe P3R22

22-4-2018 Delft Kocatepe P3R23
22-4-2018 Den Hoorn RVC ’33 P3R23
22-4-2018 Nieuwerkerk Hoogland P3R23
22-4-2018 Olympia Poortugaal P3R23
22-4-2018 Spartaan ’20 BMT P3R23
22-4-2018 Unitas VOC P3R23
22-4-2018 VELO Boshuizen P3R23

13-5-2018 BMT Nieuwerkerk P3R24
13-5-2018 Boshuizen Unitas P3R24
13-5-2018 Hoogland Spartaan ’20 P3R24
13-5-2018 Kocatepe Den Hoorn P3R24
13-5-2018 Poortugaal Delft P3R24
13-5-2018 RVC ’33 VELO P3R24
13-5-2018 VOC Olympia P3R24

20-5-2018 Delft Nieuwerkerk P3R25
20-5-2018 Den Hoorn VOC P3R25
20-5-2018 Kocatepe Boshuizen P3R25
20-5-2018 Olympia BMT P3R25
20-5-2018 Spartaan ’20 RVC ’33 P3R25
20-5-2018 Unitas Hoogland P3R25
20-5-2018 VELO Poortugaal P3R25

27-5-2018 BMT Delft P3R26
27-5-2018 Boshuizen Den Hoorn P3R26
27-5-2018 Hoogland Olympia P3R26
27-5-2018 Nieuwerkerk Spartaan ’20 P3R26
27-5-2018 Poortugaal Unitas P3R26
27-5-2018 RVC ’33 Kocatepe P3R26
27-5-2018 VOC VELO P3R26

Tweede klasse C

24-9-2017 DSOV Pancratius P1R1
24-9-2017 Foreholte Laakkwartier P1R1
24-9-2017 HVV DOSR P1R1
24-9-2017 KDO TAC ’90 P1R1
24-9-2017 RKDEO GDA P1R1
24-9-2017 ROAC Teylingen P1R1
24-9-2017 VUC Alphen P1R1

1-10-2017 Alphen HVV P1R2
1-10-2017 DOSR KDO P1R2
1-10-2017 GDA ROAC P1R2
1-10-2017 Laakkwartier RKDEO P1R2
1-10-2017 Pancratius Foreholte P1R2
1-10-2017 TAC ’90 VUC P1R2
1-10-2017 Teylingen DSOV P1R2

8-10-2017 Alphen DOSR P1R3
8-10-2017 DSOV GDA P1R3
8-10-2017 Foreholte Teylingen P1R3
8-10-2017 HVV TAC ’90 P1R3
8-10-2017 KDO Laakkwartier P1R3
8-10-2017 RKDEO ROAC P1R3
8-10-2017 VUC Pancratius P1R3

15-10-2017 DOSR VUC P1R4
15-10-2017 GDA Foreholte P1R4
15-10-2017 Laakkwartier HVV P1R4
15-10-2017 Pancratius KDO P1R4
15-10-2017 ROAC DSOV P1R4
15-10-2017 TAC ’90 Alphen P1R4
15-10-2017 Teylingen RKDEO P1R4

22-10-2017 DSOV VUC P1R5
22-10-2017 Foreholte KDO P1R5
22-10-2017 GDA TAC ’90 P1R5
22-10-2017 Laakkwartier DOSR P1R5
22-10-2017 Pancratius RKDEO P1R5
22-10-2017 ROAC HVV P1R5
22-10-2017 Teylingen Alphen P1R5

29-10-2017 Alphen Pancratius P1R6
29-10-2017 DOSR Teylingen P1R6
29-10-2017 Foreholte DSOV P1R6
29-10-2017 HVV GDA P1R6
29-10-2017 KDO ROAC P1R6
29-10-2017 RKDEO TAC ’90 P1R6
29-10-2017 VUC Laakkwartier P1R6

5-11-2017 DSOV RKDEO P1R7
5-11-2017 GDA VUC P1R7
5-11-2017 Laakkwartier Alphen P1R7
5-11-2017 Pancratius HVV P1R7
5-11-2017 ROAC Foreholte P1R7
5-11-2017 TAC ’90 DOSR P1R7
5-11-2017 Teylingen KDO P1R7

19-11-2017 Alphen GDA P1R8
19-11-2017 DOSR Pancratius P1R8
19-11-2017 HVV Teylingen P1R8
19-11-2017 KDO DSOV P1R8
19-11-2017 RKDEO Foreholte P1R8
19-11-2017 TAC ’90 Laakkwartier P1R8
19-11-2017 VUC ROAC P1R8

26-11-2017 DSOV HVV P2R9
26-11-2017 Foreholte VUC P2R9
26-11-2017 GDA DOSR P2R9
26-11-2017 Pancratius Laakkwartier P2R9
26-11-2017 RKDEO KDO P2R9
26-11-2017 ROAC Alphen P2R9
26-11-2017 Teylingen TAC ’90 P2R9

3-12-2017 Alphen DSOV P2R10
3-12-2017 DOSR ROAC P2R10
3-12-2017 HVV Foreholte P2R10
3-12-2017 KDO GDA P2R10
3-12-2017 Laakkwartier Teylingen P2R10
3-12-2017 TAC ’90 Pancratius P2R10
3-12-2017 VUC RKDEO P2R10

10-12-2017 DSOV DOSR P2R11
10-12-2017 Foreholte Alphen P2R11
10-12-2017 GDA Laakkwartier P2R11
10-12-2017 KDO VUC P2R11
10-12-2017 RKDEO HVV P2R11
10-12-2017 ROAC TAC ’90 P2R11
10-12-2017 Teylingen Pancratius P2R11

17-12-2017 Alphen RKDEO P2R12
17-12-2017 DOSR Foreholte P2R12
17-12-2017 HVV KDO P2R12
17-12-2017 Laakkwartier ROAC P2R12
17-12-2017 Pancratius GDA P2R12
17-12-2017 TAC ’90 DSOV P2R12
17-12-2017 VUC Teylingen P2R12

28-1-2018 DSOV Laakkwartier P2R13
28-1-2018 Foreholte TAC ’90 P2R13
28-1-2018 GDA Teylingen P2R13
28-1-2018 HVV VUC P2R13
28-1-2018 KDO Alphen P2R13
28-1-2018 RKDEO DOSR P2R13
28-1-2018 ROAC Pancratius P2R13

4-2-2018 Alphen VUC P2R14
4-2-2018 DOSR HVV P2R14
4-2-2018 GDA RKDEO P2R14
4-2-2018 Laakkwartier Foreholte P2R14
4-2-2018 Pancratius DSOV P2R14
4-2-2018 TAC ’90 KDO P2R14
4-2-2018 Teylingen ROAC P2R14

11-2-2018 Alphen TAC ’90 P2R15
11-2-2018 DSOV ROAC P2R15
11-2-2018 Foreholte GDA P2R15
11-2-2018 HVV Laakkwartier P2R15
11-2-2018 KDO Pancratius P2R15
11-2-2018 RKDEO Teylingen P2R15
11-2-2018 VUC DOSR P2R15

18-2-2018 DOSR Alphen P2R16
18-2-2018 GDA DSOV P2R16
18-2-2018 Laakkwartier KDO P2R16
18-2-2018 Pancratius VUC P2R16
18-2-2018 ROAC RKDEO P2R16
18-2-2018 TAC ’90 HVV P2R16
18-2-2018 Teylingen Foreholte P2R16

11-3-2018 Alphen Laakkwartier P2R17
11-3-2018 DOSR TAC ’90 P2R17
11-3-2018 Foreholte ROAC P2R17
11-3-2018 HVV Pancratius P2R17
11-3-2018 KDO Teylingen P2R17
11-3-2018 RKDEO DSOV P2R17
11-3-2018 VUC GDA P2R17

18-3-2018 DSOV Foreholte P3R18
18-3-2018 GDA HVV P3R18
18-3-2018 Laakkwartier VUC P3R18
18-3-2018 Pancratius Alphen P3R18
18-3-2018 ROAC KDO P3R18
18-3-2018 TAC ’90 RKDEO P3R18
18-3-2018 Teylingen DOSR P3R18

25-3-2018 Alphen Teylingen P3R19
25-3-2018 DOSR Laakkwartier P3R19
25-3-2018 HVV ROAC P3R19
25-3-2018 KDO Foreholte P3R19
25-3-2018 RKDEO Pancratius P3R19
25-3-2018 TAC ’90 GDA P3R19
25-3-2018 VUC DSOV P3R19

1-4-2018 DSOV KDO P3R20
1-4-2018 Foreholte RKDEO P3R20
1-4-2018 GDA Alphen P3R20
1-4-2018 Laakkwartier TAC ’90 P3R20
1-4-2018 Pancratius DOSR P3R20
1-4-2018 ROAC VUC P3R20
1-4-2018 Teylingen HVV P3R20

8-4-2018 DSOV Teylingen P3R21
8-4-2018 Foreholte Pancratius P3R21
8-4-2018 HVV Alphen P3R21
8-4-2018 KDO DOSR P3R21
8-4-2018 RKDEO Laakkwartier P3R21
8-4-2018 ROAC GDA P3R21
8-4-2018 VUC TAC ’90 P3R21

15-4-2018 Alphen KDO P3R22
15-4-2018 DOSR RKDEO P3R22
15-4-2018 Laakkwartier DSOV P3R22
15-4-2018 Pancratius ROAC P3R22
15-4-2018 TAC ’90 Foreholte P3R22
15-4-2018 Teylingen GDA P3R22
15-4-2018 VUC HVV P3R22

22-4-2018 DSOV Alphen P3R23
22-4-2018 Foreholte HVV P3R23
22-4-2018 GDA KDO P3R23
22-4-2018 Pancratius TAC ’90 P3R23
22-4-2018 RKDEO VUC P3R23
22-4-2018 ROAC DOSR P3R23
22-4-2018 Teylingen Laakkwartier P3R23

13-5-2018 Alphen ROAC P3R24
13-5-2018 DOSR GDA P3R24
13-5-2018 HVV DSOV P3R24
13-5-2018 KDO RKDEO P3R24
13-5-2018 Laakkwartier Pancratius P3R24
13-5-2018 TAC ’90 Teylingen P3R24
13-5-2018 VUC Foreholte P3R24

20-5-2018 DSOV TAC ’90 P3R25
20-5-2018 Foreholte DOSR P3R25
20-5-2018 GDA Pancratius P3R25
20-5-2018 KDO HVV P3R25
20-5-2018 RKDEO Alphen P3R25
20-5-2018 ROAC Laakkwartier P3R25
20-5-2018 Teylingen VUC P3R25

27-5-2018 Alphen Foreholte P3R26
27-5-2018 DOSR DSOV P3R26
27-5-2018 HVV RKDEO P3R26
27-5-2018 Laakkwartier GDA P3R26
27-5-2018 Pancratius Teylingen P3R26
27-5-2018 TAC ’90 ROAC P3R26
27-5-2018 VUC KDO P3R26

Derde klasse A

24-9-2017 DIOS RKDES P1R1
24-9-2017 Aalsmeer Warmunda P1R1
24-9-2017 Kickers ’69 ASC P1R1
24-9-2017 Nicolaas Boys Altior P1R1
24-9-2017 van Nispen Bernardus P1R1
24-9-2017 Rijnland SJZ P1R1
24-9-2017 WVC Stompwijk P1R1

1-10-2017 ASC Aalsmeer P1R2
1-10-2017 Altior Kickers ’69 P1R2
1-10-2017 Bernardus DIOS P1R2
1-10-2017 RKDES Rijnland P1R2
1-10-2017 SJZ WVC P1R2
1-10-2017 Stompwijk van Nispen P1R2
1-10-2017 Warmunda Nicolaas Boys P1R2

8-10-2017 Altior ASC P1R3
8-10-2017 DIOS Rijnland P1R3
8-10-2017 Aalsmeer Bernardus P1R3
8-10-2017 Kickers ’69 Warmunda P1R3
8-10-2017 Nicolaas Boys Stompwijk P1R3
8-10-2017 van Nispen SJZ P1R3
8-10-2017 WVC RKDES P1R3

15-10-2017 ASC Nicolaas Boys P1R4
15-10-2017 Bernardus Kickers ’69 P1R4
15-10-2017 RKDES van Nispen P1R4
15-10-2017 Rijnland WVC P1R4
15-10-2017 SJZ DIOS P1R4
15-10-2017 Stompwijk Aalsmeer P1R4
15-10-2017 Warmunda Altior P1R4

22-10-2017 Bernardus ASC P1R5
22-10-2017 van Nispen Aalsmeer P1R5
22-10-2017 RKDES Warmunda P1R5
22-10-2017 Rijnland Kickers ’69 P1R5
22-10-2017 SJZ Altior P1R5
22-10-2017 Stompwijk DIOS P1R5
22-10-2017 WVC Nicolaas Boys P1R5

29-10-2017 ASC SJZ P1R6
29-10-2017 Altior Stompwijk P1R6
29-10-2017 DIOS Warmunda P1R6
29-10-2017 Aalsmeer Rijnland P1R6
29-10-2017 Kickers ’69 RKDES P1R6
29-10-2017 Nicolaas Boys Bernardus P1R6
29-10-2017 van Nispen WVC P1R6

5-11-2017 Bernardus Altior P1R7
5-11-2017 RKDES Nicolaas Boys P1R7
5-11-2017 Rijnland van Nispen P1R7
5-11-2017 SJZ Aalsmeer P1R7
5-11-2017 Stompwijk Kickers ’69 P1R7
5-11-2017 WVC DIOS P1R7
5-11-2017 Warmunda ASC P1R7

19-11-2017 ASC Stompwijk P1R8
19-11-2017 Altior RKDES P1R8
19-11-2017 DIOS van Nispen P1R8
19-11-2017 Aalsmeer WVC P1R8
19-11-2017 Kickers ’69 SJZ P1R8
19-11-2017 Nicolaas Boys Rijnland P1R8
19-11-2017 Warmunda Bernardus P1R8

26-11-2017 DIOS Aalsmeer P2R9
26-11-2017 van Nispen Nicolaas Boys P2R9
26-11-2017 RKDES ASC P2R9
26-11-2017 Rijnland Altior P2R9
26-11-2017 SJZ Warmunda P2R9
26-11-2017 Stompwijk Bernardus P2R9
26-11-2017 WVC Kickers ’69 P2R9

3-12-2017 ASC Rijnland P2R10
3-12-2017 Altior WVC P2R10
3-12-2017 Bernardus SJZ P2R10
3-12-2017 Aalsmeer RKDES P2R10
3-12-2017 Kickers ’69 van Nispen P2R10
3-12-2017 Nicolaas Boys DIOS P2R10
3-12-2017 Warmunda Stompwijk P2R10

10-12-2017 DIOS Kickers ’69 P2R11
10-12-2017 Aalsmeer Nicolaas Boys P2R11
10-12-2017 van Nispen Altior P2R11
10-12-2017 RKDES Bernardus P2R11
10-12-2017 Rijnland Warmunda P2R11
10-12-2017 SJZ Stompwijk P2R11
10-12-2017 WVC ASC P2R11

17-12-2017 ASC van Nispen P2R12
17-12-2017 Altior DIOS P2R12
17-12-2017 Bernardus Rijnland P2R12
17-12-2017 Kickers ’69 Aalsmeer P2R12
17-12-2017 Nicolaas Boys SJZ P2R12
17-12-2017 Stompwijk RKDES P2R12
17-12-2017 Warmunda WVC P2R12

28-1-2018 DIOS ASC P2R13
28-1-2018 Aalsmeer Altior P2R13
28-1-2018 Kickers ’69 Nicolaas Boys P2R13
28-1-2018 van Nispen Warmunda P2R13
28-1-2018 RKDES SJZ P2R13
28-1-2018 Rijnland Stompwijk P2R13
28-1-2018 WVC Bernardus P2R13

4-2-2018 ASC Kickers ’69 P2R14
4-2-2018 Altior Nicolaas Boys P2R14
4-2-2018 Bernardus van Nispen P2R14
4-2-2018 RKDES DIOS P2R14
4-2-2018 SJZ Rijnland P2R14
4-2-2018 Stompwijk WVC P2R14
4-2-2018 Warmunda Aalsmeer P2R14

11-2-2018 Altior Warmunda P2R15
11-2-2018 DIOS SJZ P2R15
11-2-2018 Aalsmeer Stompwijk P2R15
11-2-2018 Kickers ’69 Bernardus P2R15
11-2-2018 Nicolaas Boys ASC P2R15
11-2-2018 van Nispen RKDES P2R15
11-2-2018 WVC Rijnland P2R15

18-2-2018 ASC Altior P2R16
18-2-2018 Bernardus Aalsmeer P2R16
18-2-2018 RKDES WVC P2R16
18-2-2018 Rijnland DIOS P2R16
18-2-2018 SJZ van Nispen P2R16
18-2-2018 Stompwijk Nicolaas Boys P2R16
18-2-2018 Warmunda Kickers ’69 P2R16

11-3-2018 ASC Warmunda P2R17
11-3-2018 Altior Bernardus P2R17
11-3-2018 DIOS WVC P2R17
11-3-2018 Aalsmeer SJZ P2R17
11-3-2018 Kickers ’69 Stompwijk P2R17
11-3-2018 Nicolaas Boys RKDES P2R17
11-3-2018 van Nispen Rijnland P2R17

18-3-2018 Bernardus Nicolaas Boys P3R18
18-3-2018 RKDES Kickers ’69 P3R18
18-3-2018 Rijnland Aalsmeer P3R18
18-3-2018 SJZ ASC P3R18
18-3-2018 Stompwijk Altior P3R18
18-3-2018 WVC van Nispen P3R18
18-3-2018 Warmunda DIOS P3R18

25-3-2018 ASC Bernardus P3R19
25-3-2018 Altior SJZ P3R19
25-3-2018 DIOS Stompwijk P3R19
25-3-2018 Aalsmeer van Nispen P3R19
25-3-2018 Kickers ’69 Rijnland P3R19
25-3-2018 Nicolaas Boys WVC P3R19
25-3-2018 Warmunda RKDES P3R19

1-4-2018 Bernardus Warmunda P3R20
1-4-2018 van Nispen DIOS P3R20
1-4-2018 RKDES Altior P3R20
1-4-2018 Rijnland Nicolaas Boys P3R20
1-4-2018 SJZ Kickers ’69 P3R20
1-4-2018 Stompwijk ASC P3R20
1-4-2018 WVC Aalsmeer P3R20

8-4-2018 DIOS Bernardus P3R21
8-4-2018 Aalsmeer ASC P3R21
8-4-2018 Kickers ’69 Altior P3R21
8-4-2018 Nicolaas Boys Warmunda P3R21
8-4-2018 van Nispen Stompwijk P3R21
8-4-2018 Rijnland RKDES P3R21
8-4-2018 WVC SJZ P3R21

15-4-2018 ASC DIOS P3R22
15-4-2018 Altior Aalsmeer P3R22
15-4-2018 Bernardus WVC P3R22
15-4-2018 Nicolaas Boys Kickers ’69 P3R22
15-4-2018 SJZ RKDES P3R22
15-4-2018 Stompwijk Rijnland P3R22
15-4-2018 Warmunda van Nispen P3R22

22-4-2018 DIOS Nicolaas Boys P3R23
22-4-2018 van Nispen Kickers ’69 P3R23
22-4-2018 RKDES Aalsmeer P3R23
22-4-2018 Rijnland ASC P3R23
22-4-2018 SJZ Bernardus P3R23
22-4-2018 Stompwijk Warmunda P3R23
22-4-2018 WVC Altior P3R23

13-5-2018 ASC RKDES P3R24
13-5-2018 Altior Rijnland P3R24
13-5-2018 Bernardus Stompwijk P3R24
13-5-2018 Aalsmeer DIOS P3R24
13-5-2018 Kickers ’69 WVC P3R24
13-5-2018 Nicolaas Boys van Nispen P3R24
13-5-2018 Warmunda SJZ P3R24

20-5-2018 DIOS Altior P3R25
20-5-2018 Aalsmeer Kickers ’69 P3R25
20-5-2018 van Nispen ASC P3R25
20-5-2018 RKDES Stompwijk P3R25
20-5-2018 Rijnland Bernardus P3R25
20-5-2018 SJZ Nicolaas Boys P3R25
20-5-2018 WVC Warmunda P3R25

27-5-2018 ASC WVC P3R26
27-5-2018 Altior van Nispen P3R26
27-5-2018 Bernardus RKDES P3R26
27-5-2018 Kickers ’69 DIOS P3R26
27-5-2018 Nicolaas Boys Aalsmeer P3R26
27-5-2018 Stompwijk SJZ P3R26
27-5-2018 Warmunda Rijnland P3R26

Derde klasse C

24-9-2017 Full Speed Gr. Willem/VAC P1R1
24-9-2017 GSC ESDO De Ster P1R1
24-9-2017 REMO ODB P1R1
24-9-2017 SVV WIK P1R1
24-9-2017 Taurus SEP P1R1
24-9-2017 Voorschoten ’97 DHL P1R1
24-9-2017 Wilhelmus VCS P1R1

1-10-2017 DHL GSC ESDO P1R2
1-10-2017 Gr. Willem/VAC Taurus P1R2
1-10-2017 ODB Voorschoten ’97 P1R2
1-10-2017 SEP SVV P1R2
1-10-2017 De Ster Wilhelmus P1R2
1-10-2017 VCS REMO P1R2
1-10-2017 WIK Full Speed P1R2

8-10-2017 Full Speed De Ster P1R3
8-10-2017 GSC ESDO ODB P1R3
8-10-2017 Gr. Willem/VAC SEP P1R3
8-10-2017 REMO Voorschoten ’97 P1R3
8-10-2017 SVV VCS P1R3
8-10-2017 Taurus WIK P1R3
8-10-2017 Wilhelmus DHL P1R3

15-10-2017 DHL REMO P1R4
15-10-2017 ODB Wilhelmus P1R4
15-10-2017 SEP Full Speed P1R4
15-10-2017 De Ster SVV P1R4
15-10-2017 VCS Taurus P1R4
15-10-2017 Voorschoten ’97 GSC ESDO P1R4
15-10-2017 WIK Gr. Willem/VAC P1R4

22-10-2017 DHL Gr. Willem/VAC P1R5
22-10-2017 GSC ESDO Full Speed P1R5
22-10-2017 ODB WIK P1R5
22-10-2017 De Ster REMO P1R5
22-10-2017 VCS SEP P1R5
22-10-2017 Voorschoten ’97 Taurus P1R5
22-10-2017 Wilhelmus SVV P1R5

29-10-2017 Full Speed VCS P1R6
29-10-2017 Gr. Willem/VAC De Ster P1R6
29-10-2017 REMO WIK P1R6
29-10-2017 SEP DHL P1R6
29-10-2017 SVV Voorschoten ’97 P1R6
29-10-2017 Taurus ODB P1R6
29-10-2017 Wilhelmus GSC ESDO P1R6

5-11-2017 DHL SVV P1R7
5-11-2017 GSC ESDO REMO P1R7
5-11-2017 ODB Full Speed P1R7
5-11-2017 De Ster Taurus P1R7
5-11-2017 VCS Gr. Willem/VAC P1R7
5-11-2017 Voorschoten ’97 Wilhelmus P1R7
5-11-2017 WIK SEP P1R7

19-11-2017 Full Speed Voorschoten ’97 P1R8
19-11-2017 Gr. Willem/VAC ODB P1R8
19-11-2017 REMO Wilhelmus P1R8
19-11-2017 SEP De Ster P1R8
19-11-2017 SVV GSC ESDO P1R8
19-11-2017 Taurus DHL P1R8
19-11-2017 WIK VCS P1R8

26-11-2017 DHL WIK P2R9
26-11-2017 GSC ESDO Taurus P2R9
26-11-2017 ODB SEP P2R9
26-11-2017 REMO SVV P2R9
26-11-2017 De Ster VCS P2R9
26-11-2017 Voorschoten ’97 Gr. Willem/VAC P2R9
26-11-2017 Wilhelmus Full Speed P2R9

3-12-2017 Full Speed REMO P2R10
3-12-2017 Gr. Willem/VAC GSC ESDO P2R10
3-12-2017 SEP Voorschoten ’97 P2R10
3-12-2017 SVV ODB P2R10
3-12-2017 Taurus Wilhelmus P2R10
3-12-2017 VCS DHL P2R10
3-12-2017 WIK De Ster P2R10

10-12-2017 DHL De Ster P2R11
10-12-2017 GSC ESDO SEP P2R11
10-12-2017 ODB VCS P2R11
10-12-2017 REMO Taurus P2R11
10-12-2017 SVV Full Speed P2R11
10-12-2017 Voorschoten ’97 WIK P2R11
10-12-2017 Wilhelmus Gr. Willem/VAC P2R11

17-12-2017 Full Speed DHL P2R12
17-12-2017 Gr. Willem/VAC REMO P2R12
17-12-2017 SEP Wilhelmus P2R12
17-12-2017 De Ster ODB P2R12
17-12-2017 Taurus SVV P2R12
17-12-2017 VCS Voorschoten ’97 P2R12
17-12-2017 WIK GSC ESDO P2R12

28-1-2018 GSC ESDO VCS P2R13
28-1-2018 ODB DHL P2R13
28-1-2018 REMO SEP P2R13
28-1-2018 SVV Gr. Willem/VAC P2R13
28-1-2018 Taurus Full Speed P2R13
28-1-2018 Voorschoten ’97 De Ster P2R13
28-1-2018 Wilhelmus WIK P2R13

4-2-2018 DHL Voorschoten ’97 P2R14
4-2-2018 Gr. Willem/VAC Full Speed P2R14
4-2-2018 ODB REMO P2R14
4-2-2018 SEP Taurus P2R14
4-2-2018 De Ster GSC ESDO P2R14
4-2-2018 VCS Wilhelmus P2R14
4-2-2018 WIK SVV P2R14

11-2-2018 Full Speed SEP P2R15
11-2-2018 GSC ESDO Voorschoten ’97 P2R15
11-2-2018 Gr. Willem/VAC WIK P2R15
11-2-2018 REMO DHL P2R15
11-2-2018 SVV De Ster P2R15
11-2-2018 Taurus VCS P2R15
11-2-2018 Wilhelmus ODB P2R15

18-2-2018 DHL Wilhelmus P2R16
18-2-2018 ODB GSC ESDO P2R16
18-2-2018 SEP Gr. Willem/VAC P2R16
18-2-2018 De Ster Full Speed P2R16
18-2-2018 VCS SVV P2R16
18-2-2018 Voorschoten ’97 REMO P2R16
18-2-2018 WIK Taurus P2R16

11-3-2018 Full Speed ODB P2R17
11-3-2018 Gr. Willem/VAC VCS P2R17
11-3-2018 REMO GSC ESDO P2R17
11-3-2018 SEP WIK P2R17
11-3-2018 SVV DHL P2R17
11-3-2018 Taurus De Ster P2R17
11-3-2018 Wilhelmus Voorschoten ’97 P2R17

18-3-2018 DHL SEP P3R18
18-3-2018 GSC ESDO Wilhelmus P3R18
18-3-2018 ODB Taurus P3R18
18-3-2018 De Ster Gr. Willem/VAC P3R18
18-3-2018 VCS Full Speed P3R18
18-3-2018 Voorschoten ’97 SVV P3R18
18-3-2018 WIK REMO P3R18

25-3-2018 Full Speed GSC ESDO P3R19
25-3-2018 Gr. Willem/VAC DHL P3R19
25-3-2018 REMO De Ster P3R19
25-3-2018 SEP VCS P3R19
25-3-2018 SVV Wilhelmus P3R19
25-3-2018 Taurus Voorschoten ’97 P3R19
25-3-2018 WIK ODB P3R19

1-4-2018 DHL Taurus P3R20
1-4-2018 GSC ESDO SVV P3R20
1-4-2018 ODB Gr. Willem/VAC P3R20
1-4-2018 De Ster SEP P3R20
1-4-2018 VCS WIK P3R20
1-4-2018 Voorschoten ’97 Full Speed P3R20
1-4-2018 Wilhelmus REMO P3R20

8-4-2018 Full Speed WIK P3R21
8-4-2018 GSC ESDO DHL P3R21
8-4-2018 REMO VCS P3R21
8-4-2018 SVV SEP P3R21
8-4-2018 Taurus Gr. Willem/VAC P3R21
8-4-2018 Voorschoten ’97 ODB P3R21
8-4-2018 Wilhelmus De Ster P3R21

15-4-2018 DHL ODB P3R22
15-4-2018 Full Speed Taurus P3R22
15-4-2018 Gr. Willem/VAC SVV P3R22
15-4-2018 SEP REMO P3R22
15-4-2018 De Ster Voorschoten ’97 P3R22
15-4-2018 VCS GSC ESDO P3R22
15-4-2018 WIK Wilhelmus P3R22

22-4-2018 DHL VCS P3R23
22-4-2018 GSC ESDO Gr. Willem/VAC P3R23
22-4-2018 ODB SVV P3R23
22-4-2018 REMO Full Speed P3R23
22-4-2018 De Ster WIK P3R23
22-4-2018 Voorschoten ’97 SEP P3R23
22-4-2018 Wilhelmus Taurus P3R23

13-5-2018 Full Speed Wilhelmus P3R24
13-5-2018 Gr. Willem/VAC Voorschoten ’97 P3R24
13-5-2018 SEP ODB P3R24
13-5-2018 SVV REMO P3R24
13-5-2018 Taurus GSC ESDO P3R24
13-5-2018 VCS De Ster P3R24
13-5-2018 WIK DHL P3R24

20-5-2018 DHL Full Speed P3R25
20-5-2018 GSC ESDO WIK P3R25
20-5-2018 ODB De Ster P3R25
20-5-2018 REMO Gr. Willem/VAC P3R25
20-5-2018 SVV Taurus P3R25
20-5-2018 Voorschoten ’97 VCS P3R25
20-5-2018 Wilhelmus SEP P3R25

27-5-2018 Full Speed SVV P3R26
27-5-2018 Gr. Willem/VAC Wilhelmus P3R26
27-5-2018 SEP GSC ESDO P3R26
27-5-2018 De Ster DHL P3R26
27-5-2018 Taurus REMO P3R26
27-5-2018 VCS ODB P3R26
27-5-2018 WIK Voorschoten ’97 P3R26

Vierde klasse A

24-9-2017 Blankenburg Roodenburg P1R1
24-9-2017 Erasmus HMSH P1R1
24-9-2017 GOL Sport Delfia P1R1
24-9-2017 HDV Wanica Star P1R1
24-9-2017 SVH Steeds Hooger P1R1
24-9-2017 Toofan HMC P1R1
24-9-2017 Madestein Houtwijk P1R1

1-10-2017 Delfia Madestein P1R2
1-10-2017 HMC HDV P1R2
1-10-2017 HMSH Toofan P1R2
1-10-2017 Houtwijk SVH P1R2
1-10-2017 Roodenburg GOL Sport P1R2
1-10-2017 Steeds Hooger Blankenburg P1R2
1-10-2017 Wanica Star Erasmus P1R2

8-10-2017 Blankenburg Houtwijk P1R3
8-10-2017 Erasmus Steeds Hooger P1R3
8-10-2017 GOL Sport Madestein P1R3
8-10-2017 HDV Roodenburg P1R3
8-10-2017 HMSH HMC P1R3
8-10-2017 SVH Delfia P1R3
8-10-2017 Toofan Wanica Star P1R3

15-10-2017 Delfia Blankenburg P1R4
15-10-2017 HMC Erasmus P1R4
15-10-2017 Houtwijk GOL Sport P1R4
15-10-2017 Roodenburg Toofan P1R4
15-10-2017 Steeds Hooger HDV P1R4
15-10-2017 Wanica Star HMSH P1R4
15-10-2017 Madestein SVH P1R4

22-10-2017 Blankenburg HDV P1R5
22-10-2017 Delfia Wanica Star P1R5
22-10-2017 Houtwijk HMSH P1R5
22-10-2017 Roodenburg HMC P1R5
22-10-2017 SVH Erasmus P1R5
22-10-2017 Steeds Hooger GOL Sport P1R5
22-10-2017 Madestein Toofan P1R5

29-10-2017 Blankenburg SVH P1R6
29-10-2017 Erasmus Roodenburg P1R6
29-10-2017 GOL Sport Wanica Star P1R6
29-10-2017 HDV Madestein P1R6
29-10-2017 HMC Houtwijk P1R6
29-10-2017 HMSH Steeds Hooger P1R6
29-10-2017 Toofan Delfia P1R6

5-11-2017 Delfia Erasmus P1R7
5-11-2017 Houtwijk HDV P1R7
5-11-2017 Roodenburg HMSH P1R7
5-11-2017 SVH GOL Sport P1R7
5-11-2017 Steeds Hooger Toofan P1R7
5-11-2017 Wanica Star HMC P1R7
5-11-2017 Madestein Blankenburg P1R7

19-11-2017 Erasmus Madestein P1R8
19-11-2017 GOL Sport Blankenburg P1R8
19-11-2017 HDV SVH P1R8
19-11-2017 HMC Steeds Hooger P1R8
19-11-2017 HMSH Delfia P1R8
19-11-2017 Toofan Houtwijk P1R8
19-11-2017 Wanica Star Roodenburg P1R8

26-11-2017 Blankenburg Erasmus P2R9
26-11-2017 Delfia HMC P2R9
26-11-2017 GOL Sport HDV P2R9
26-11-2017 Houtwijk Wanica Star P2R9
26-11-2017 SVH Toofan P2R9
26-11-2017 Steeds Hooger Roodenburg P2R9
26-11-2017 Madestein HMSH P2R9

3-12-2017 Erasmus GOL Sport P2R10
3-12-2017 HDV Delfia P2R10
3-12-2017 HMC Madestein P2R10
3-12-2017 HMSH SVH P2R10
3-12-2017 Roodenburg Houtwijk P2R10
3-12-2017 Toofan Blankenburg P2R10
3-12-2017 Wanica Star Steeds Hooger P2R10

10-12-2017 Blankenburg HMSH P2R11
10-12-2017 Delfia Roodenburg P2R11
10-12-2017 GOL Sport Toofan P2R11
10-12-2017 HDV Erasmus P2R11
10-12-2017 Houtwijk Steeds Hooger P2R11
10-12-2017 SVH HMC P2R11
10-12-2017 Madestein Wanica Star P2R11

17-12-2017 Erasmus Houtwijk P2R12
17-12-2017 HMC Blankenburg P2R12
17-12-2017 HMSH GOL Sport P2R12
17-12-2017 Roodenburg Madestein P2R12
17-12-2017 Steeds Hooger Delfia P2R12
17-12-2017 Toofan HDV P2R12
17-12-2017 Wanica Star SVH P2R12

28-1-2018 Blankenburg Wanica Star P2R13
28-1-2018 Delfia Houtwijk P2R13
28-1-2018 GOL Sport HMC P2R13
28-1-2018 HDV HMSH P2R13
28-1-2018 SVH Roodenburg P2R13
28-1-2018 Toofan Erasmus P2R13
28-1-2018 Madestein Steeds Hooger P2R13

4-2-2018 Delfia GOL Sport P2R14
4-2-2018 HMC Toofan P2R14
4-2-2018 HMSH Erasmus P2R14
4-2-2018 Houtwijk Madestein P2R14
4-2-2018 Roodenburg Blankenburg P2R14
4-2-2018 Steeds Hooger SVH P2R14
4-2-2018 Wanica Star HDV P2R14

11-2-2018 Blankenburg Delfia P2R15
11-2-2018 Erasmus HMC P2R15
11-2-2018 GOL Sport Houtwijk P2R15
11-2-2018 HDV Steeds Hooger P2R15
11-2-2018 HMSH Wanica Star P2R15
11-2-2018 SVH Madestein P2R15
11-2-2018 Toofan Roodenburg P2R15

18-2-2018 Delfia SVH P2R16
18-2-2018 HMC HMSH P2R16
18-2-2018 Houtwijk Blankenburg P2R16
18-2-2018 Roodenburg HDV P2R16
18-2-2018 Steeds Hooger Erasmus P2R16
18-2-2018 Wanica Star Toofan P2R16
18-2-2018 Madestein GOL Sport P2R16

11-3-2018 Blankenburg Madestein P2R17
11-3-2018 Erasmus Delfia P2R17
11-3-2018 GOL Sport SVH P2R17
11-3-2018 HDV Houtwijk P2R17
11-3-2018 HMC Wanica Star P2R17
11-3-2018 HMSH Roodenburg P2R17
11-3-2018 Toofan Steeds Hooger P2R17

18-3-2018 Delfia Toofan P3R18
18-3-2018 Houtwijk HMC P3R18
18-3-2018 Roodenburg Erasmus P3R18
18-3-2018 SVH Blankenburg P3R18
18-3-2018 Steeds Hooger HMSH P3R18
18-3-2018 Wanica Star GOL Sport P3R18
18-3-2018 Madestein HDV P3R18

25-3-2018 Erasmus SVH P3R19
25-3-2018 GOL Sport Steeds Hooger P3R19
25-3-2018 HDV Blankenburg P3R19
25-3-2018 HMC Roodenburg P3R19
25-3-2018 HMSH Houtwijk P3R19
25-3-2018 Toofan Madestein P3R19
25-3-2018 Wanica Star Delfia P3R19

1-4-2018 Blankenburg GOL Sport P3R20
1-4-2018 Delfia HMSH P3R20
1-4-2018 Houtwijk Toofan P3R20
1-4-2018 Roodenburg Wanica Star P3R20
1-4-2018 SVH HDV P3R20
1-4-2018 Steeds Hooger HMC P3R20
1-4-2018 Madestein Erasmus P3R20

8-4-2018 Blankenburg Steeds Hooger P3R21
8-4-2018 Erasmus Wanica Star P3R21
8-4-2018 GOL Sport Roodenburg P3R21
8-4-2018 HDV HMC P3R21
8-4-2018 SVH Houtwijk P3R21
8-4-2018 Toofan HMSH P3R21
8-4-2018 Madestein Delfia P3R21

15-4-2018 Erasmus Toofan P3R22
15-4-2018 HMC GOL Sport P3R22
15-4-2018 HMSH HDV P3R22
15-4-2018 Houtwijk Delfia P3R22
15-4-2018 Roodenburg SVH P3R22
15-4-2018 Steeds Hooger Madestein P3R22
15-4-2018 Wanica Star Blankenburg P3R22

22-4-2018 Blankenburg Toofan P3R23
22-4-2018 Delfia HDV P3R23
22-4-2018 GOL Sport Erasmus P3R23
22-4-2018 Houtwijk Roodenburg P3R23
22-4-2018 SVH HMSH P3R23
22-4-2018 Steeds Hooger Wanica Star P3R23
22-4-2018 Madestein HMC P3R23

13-5-2018 Erasmus Blankenburg P3R24
13-5-2018 HDV GOL Sport P3R24
13-5-2018 HMC Delfia P3R24
13-5-2018 HMSH Madestein P3R24
13-5-2018 Roodenburg Steeds Hooger P3R24
13-5-2018 Toofan SVH P3R24
13-5-2018 Wanica Star Houtwijk P3R24

20-5-2018 Blankenburg HMC P3R25
20-5-2018 Delfia Steeds Hooger P3R25
20-5-2018 GOL Sport HMSH P3R25
20-5-2018 HDV Toofan P3R25
20-5-2018 Houtwijk Erasmus P3R25
20-5-2018 SVH Wanica Star P3R25
20-5-2018 Madestein Roodenburg P3R25

27-5-2018 Erasmus HDV P3R26
27-5-2018 HMC SVH P3R26
27-5-2018 HMSH Blankenburg P3R26
27-5-2018 Roodenburg Delfia P3R26
27-5-2018 Steeds Hooger Houtwijk P3R26
27-5-2018 Toofan GOL Sport P3R26
27-5-2018 Wanica Star Madestein P3R26

Schema zondag 4E West I met MMO nog niet bekend.

Slingerland artikelbanner
Gerard Bol artikel

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Er worden geen gegevens opgeslagen anders dan uw browsesessie binnen leidenamateurvoetbal.nl en de verzameling van gegevens voor Google analytics.

Sluiten