Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Resterend programma regioclubs en concurrenten per 18 april

Rurh gold artikelbanner
Vergulde vos artikelbanner

Het gaat nu snel tot half mei. De beslissingen gaan vallen. De kampioenen en degradanten worden bekend en ook komen we de komende weken te weten wie er nacompetitie mogen dan wel moeten spelen. Voor de lezer heeft de redactie alle regionale clubs die ergens voor spelen alsmede hun concurrenten op een rijtje gezet. Wekelijks volgt een aanpassing. Het gaat daarbij wel om de bij onze website aangesloten clubs en hun tegenstrevers.

DERDE DIVISIE

ODIN’59              30-31

Johlex bouw artikelbanner
Rabobank artikelbanner

Thuis:  

22 april                  Rijnsburgse Boys

13 mei                    Huizen

Uit:     

29 april                 DVS’33

6 mei                     VVOG

Jong Almere City     30-29

Thuis:   

22 april                 Jong Groningen

6 mei                     SteDoCo

Uit:    

29 april                 Quick Boys

13 mei                   ASWH

FC Rijnvogels           30-27

Thuis: 

22 april                 ASWH

6 mei                     Rijnsburgse Boys

Uit:

29 april                 Jong Volendam

13 mei                   Harkemase Boys

Huizen                 30-26

Thuis:

22 april                 Jong Volendam

6 mei                     Quick Boys

Uit:

29 april                 SteDeCo

13 mei                   Odin’59

 

EERSTE KLASSE B

Neptunus/Schiebroek    22-14

Thuis:   

22 april                 Forum Sport

13 mei                   Xerxes/DZB

Uit:

29 april                 Voorschoten’97

6 mei                     ARC

SVC’08                         22-13

Thuis:  

22 april                 Voorschoten’97

6  mei                    Brielle

Uit:   

29 april                 Delta Sport

13 mei                   ARC

Voorschoten’97               22-13

Thuis:   

29 april                Neptunus/Schiebroek

13 mei                  SC Feyenoord

Uit:     

22 april                 SVC’08

6 mei                     Vitesse Delft

 

TWEEDE KLASSE C

Te Werve                           22-51

Thuis:

22 april                 VDL

6 mei                     HVC’10

Uit:       

29 april                RCL

13 mei                  LYRA

RCL                           22-45

Thuis:  

29 april                 Te Werve

13 mei                   DSO

Uit:   

22 april                 Honselaarsdijk

6 mei                     CWO

DoCoS                                  22-41

Thuis:   

29 april                Soccer Boys

13 mei                  CWO

Uit: 

22 april                 Valken’68

6 mei                     DSO

Valken’68                           22 – 38

Thuis:   

22 april                 DoCoS

6 mei                     LYRA

Uit: 

29 april                 VDL

13 mei                   Monster

CWO                                  22-38

Thuis:

29 april:                Honselersdijk

6 mei:                     RCL

Uit:

22 april:                 UVS

13 mei:                    DoCoS

LYRA                                     22-25

Thuis:   

29 april                 UVS

13 mei                   Te Werve

Uit:

22 april                 Monster

6 mei                     VDL

UVS                                      22-22

Thuis:  

22 april                  CWO

6 mei                      VDL

Uit:       

29 april                 LYRA

13 mei                   Kethel Spaland

Honselersdijk                 22 – 21

Thuis:

22 april                 RCL

6 mei                     Kethel Spaland

Uit:

29 april                 CWO

13 mei                   HVC’10

Monster                           22-20

Thuis:   

22 april                  Lyra

13 mei                   Valken’68

Uit:  

29 april                 HVC’10

6 mei                     Soccer Boys

Soccer Boys                    22-18

Thuis:  

22 april                 Kethel Spaland

6 mei                     Monster

Uit:

29 april                  DoCoS

13 mei                    VDL

Kethel Spaland             22-15

Thuis:

29 april                    DSO

13 mei                       UVS

Uit:

22 april                     Soccer Boys

6 mei                         Honselersdijk

 

DERDE KLASSE A

Lugdunum                         22-50

Thuis:   

22 april                  LSVV’70

6 mei                      Schoonhoven

Uit:    

29 april                Nieuwkoop

13 mei                  WDS

Zwammerdam                 22-34 (doet mee voor derde periodetitel)

Thuis:   

22 april                 WDS

6 mei                     Nieuwkoop

Uit:   

29 april                Linschoten

13 mei                  LSVV’70

LSVV’70                                    22-26

Thuis:   

29 april                 Zevenhoven

13 mei                   Zwammerdam

Uit:

22 april                 Lugdunum

6 mei                     Floreant

Floreant                              22-25

Thuis:   

22 april                  Siveo’60

6 mei                      LSVV’70

Uit:  

29 april                 WDS

13 mei                   Koudekerk

 

VIERDE KLASSE A

Van Nispen                        22-56

Thuis:   

29 april                 WVC

13 mei                    VVSB

Uit:  

22 april                 Oosterheem

6 mei                     Woubrugge

Blauw Zwart                    22-56

Thuis:   

22 april                 KSD/Marine

13 mei                  WVC

Uit:   

29 april                 Oegstgeest

6 mei                     VVSB

Oegstgeest                        22-53

Thuis:   

29 april                 Blauw Zwart

13 mei                    VV Leiden

Uit:

22 april                 Wassenaar

6 mei                     Oosterheem

VV Leiden                            22-47

Thuis:  

22 april                  FC Rijnland

6 mei                      Roodenburg

Uit:      

29 april                 UDO

13 mei                   Oegstgeest

 

ZONDAG

EERSTE KLASSE  B

FC Boshuizen                          22-38

Thuis:   

30 april                 VOC

14 mei                   Alphense Boys

Uit:     

23 april                 Nieuwerkerk

7 mei                      VELO

VELO                           22-37

Thuis:

23 april                  CVV/Zwervers

7 mei                      FC Boshuizen

Uit: 

2 april                      DRL

30 april                   TAC’90

14 mei                      Poortugaal

Poortugaal                         22-32

Thuis:

30 april                 Woerden

14 mei                   VELO

Uit:

23 april                 VOC

7 mei                     Laakkwartier

TWEEDE KLASSE C

Concordia                           22-26

Thuis: 

23 april                 Meerburg

14 mei                   Groeneweg

Uit:    

30 april                 RVC’33

7 mei                     Foreholte

RKDEO                                   22-25

Thuis:

30 april                      Delft

14 mei                         DONK

Uit:

23 april                      Foreholte

7 mei                          Den Hoorn

Teylingen                           22-25

Thuis:   

30 april                 Den Hoorn

7 mei                     ROAC

Uit:   

23 april                 DONK

14 mei                    DOSR

ROAC                                   22-23

Thuis:

30 april                 Wippolder

14 mei                   Delft

Uit:

23 april                 Den Hoorn

7 mei                     Teylingen

DOSR                                    22-20

Thuis:   

30 april                  Foreholte

14 mei                    Teylingen

Uit:    

23 april                 Groeneweg

7 mei                     Delft

Meerburg                          22-19

Thuis:  

30 april                 DONK

14 mei                  Wippolder

Uit:       

23 april                 Concordia

7 mei                     Groeneweg

DERDE KLASSE A

Voorschoten’97                    22-35

Thuis:   

23 april                 MMO

7 mei                     ASC

Uit:       

30 april                 Aalsmeer

14 mei                   KDO

FC Rijnland                             22-32

Thuis:   

30 april                 Stompwijk’92

7 mei                     Aalsmeer

Uit:     

23 april                 Nicolaas Boys

14 mei                   Warmunda

SJZ                                    22-31

Thuis:  

23 april                 Warmunda

7 mei                    KDO

Uit: 

30 april                 MMO

14 mei                  Alphen

ASC                                       22-24

Thuis:   

30 april                 Alphen

14 mei                   Stompwijk’92

Uit:    

23 april                 Van Nispen

7 mei                     Voorschoten

WVC                                     22-23

Thuis:   

23 april                 Kickers’69

7 mei                     Alphen

Uit:  

30 april                 Warmunda

14 mei                   MMO

Warmunda                        22-20

Thuis:   

30 april                WVC

14 mei                  FC Rijnland

Uit:  

23 april                 SJZ

7 mei                     Van Nispen

 

Amstel radler artikelbanner
Koetshuis de burcht artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Er worden geen gegevens opgeslagen anders dan uw browsesessie binnen leidenamateurvoetbal.nl en de verzameling van gegevens voor Google analytics.

Sluiten