Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Resterend programma regioclubs en concurrenten

Duke of Oz artikel
Rumling bouw artikel

Het gaat nu snel tot half mei. De beslissingen gaan vallen. De kampioenen en degradanten worden bekend en ook komen we de komende weken te weten wie er nacompetitie mogen dan wel moeten spelen. Voor de lezer heeft de redactie alle regionale clubs die ergens voor spelen alsmede hun concurrenten op een rijtje gezet. Wekelijks volgt een aanpassing. Het gaat daarbij wel om de bij onze website aangesloten clubs.

DERDE DIVISIE

ODIN’59              29-31

Brasserie buitenhuis
Sport2000 artikelbanner
Stadsbrouwhuis Leiden artikel
Scheffer sportprijzen artikel

Thuis:  

22 april                  Rijnsburgse Boys

13 mei                    Huizen

Uit:     

8 april                   Harkemase Boys

29 april                 DVS’33

6 mei                     VVOG

Huizen                 29-26

Thuis:

22 april                 Jong Volendam

6 mei                     Quick Boys

Uit:

8 april                   ASWH

29 april                 SteDeCo

13 mei                   Huizen

Jong Almere City     29-25

Thuis:   

22 april                 Jong Groningen

6 mei                     SteDeCo

Uit:    

8 april                   Jong Volendam

29 april                 Quick Boys

13 mei                   ASWH

FC Rijnvogels           29-25

Thuis: 

22 april                 ASWH

6 mei                     Rijnsburgse Boys

Uit:

8 april                   SteDoCo

29 april                 Jong Volendam

13 mei                   Harkemase Boys

 

EERSTE KLASSE B

Neptunus/Schiebroek    21-14

Thuis:   

22 april                 Forum Sport

13 mei                   Xerxes/DZB

Uit:

8 april                   ‘s-Gravenzande

29 april                 Voorschoten’97

6 mei                     ARC

SVC’08                         21-13

Thuis:  

8 april                   SC Feyenoord

22 april                 Voorschoten’97

6  mei                    Brielle

Uit:   

29 april                 Delta Sport

13 mei                   ARC

Voorschoten’97               21 – 13

Thuis:   

29 april                Neptunus/Schiebroek

13 mei                  SC Feyenoord

Uit:     

8 april                   Westlandia

22 april                 SVC’08

6 mei                     Vitesse Delft

 

TWEEDE KLASSE C

Te Werve                           21-48

Thuis:

8 april                   Soccer Boys

22 april                 VDL

6 mei                     HVC’10

Uit:       

29 april                RCL

13 mei                  LYRA

RCL                           21-42

Thuis:  

29 april                 Te Werve

13 mei                   DSO

Uit:   

8 april                   UVS

22 april                 Honselaarsdijk

6 mei                     CWO

Valken’68                           21 – 38

Thuis:   

22 april                 DoCoS

6 mei                     LYRA

Uit: 

8 april                   DSO

29 april                 VDL

13 mei                   Monster

DoCoS                                  21 – 38

Thuis:   

8 april                  HVC’10

29 april                Soccer Boys

13 mei                  CWO

Uit: 

22 april                 Valken’68

6 mei                     DSO

VDL                                 21-26

Thuis:   

29 april                 Valken’68

13 mei                   Soccer Boys

Uit:   

8 april                    Honselaarsdijk

22 april                  Te Werve

6 mei                      UVS

LYRA                                     21-25

Thuis:   

29 april                 UVS

13 mei                   Te Werve

Uit:

8 april                   CWO

22 april                 Monster

6 mei                     VDL

UVS                                      21-22

Thuis:  

8 april                    RCL

22 april                  CWO

6 mei                      VDL

Uit:       

29 april                 LYRA

13 mei                   Kethel Spaland

Honselaarsdijk                 21 – 21

Thuis:

8 april                   VDL

22 april                 RCL

6 mei                     Kethel Spaland

Uit:

29 april                 CWO

13 mei                   HVC’10

Monster                           21-20

Thuis:   

22 april                  Lyra

13 mei                   Valken’68

Uit:  

8 april                   Kethel Spaland

29 april                 HVC’10

6 mei                     Soccer Boys

Soccer Boys                    21-18

Thuis:  

22 april                 Kethel Spaland

6 mei                     Monster

Uit:

8 april                    Te Werve

29 april                  DoCoS

13 mei                    VDL

 

DERDE KLASSE A

Lugdunum                         21-49

Thuis:   

8 april                    CVC Reeuwijk

22 april                  LSVV’70

6 mei                      Schoonhoven

Uit:    

29 april                Nieuwkoop

13 mei                  WDS

Koudekerk                         21-38

Thuis:

29 april                 Perkouw

13 mei                   Floreant

Uit:

8 april                   Linschoten

22 april                 Zevenhoven

6 mei                     CVCReeuwijk

Zwammerdam                 21-31

Thuis:   

8 april                    Siveo’60

22 april                 WDS

6 mei                     Nieuwkoop

Uit:   

29 april                Linschoten

13 mei                  LSVV’70

Perkouw                             21-29

Thuis:

8 april                   WDS

22 april                 Linschoten

6 mei                     Siveo’60

Uit:

29 april                Koudekerk

13 mei                  Nieuwkoop

Floreant                              21-25

Thuis:   

8 april                    BSC’68

22 april                  Siveo’60

6 mei                      LSVV’70

Uit:  

29 april                 WDS

13 mei                   Koudekerk

LSVV’70                                    20-23

Thuis:   

15 april                  BSC’68 (restant duel, stand 0-0)

29 april                 Zevenhoven

13 mei                   Zwammerdam

Uit:

8 april                   Schoonhoven

22 april                 Lugdunum

6 mei                     Floreant

 

VIERDE KLASSE A

Van Nispen                        21-53

Thuis:   

29 april                 WVC

13 mei                    VVSB

Uit:  

8 april                    VV Leiden

22 april                 Oosterheem

6 mei                     Woubrugge

Blauw Zwart                    20-50

Thuis:   

15 april                  FC Rijnland

22 april                 KSD/Marin

13 mei                  WVC

Uit:   

8 april                   Roodenburg

29 april                 Oegstgeest

6 mei                     VVSB

Oegstgeest                        21-50

Thuis:   

29 april                 Blauw Zwart

13 mei                    VV Leiden

Uit:

8 april                   Football Factory

22 april                 Wassenaar

6 mei                     Oosterheem

VV Leiden                            21-47

Thuis:  

8 april                    Van Nispen

22 april                  FC Rijnland

6 mei                      Roodenburg

Uit:      

29 april                 UDO

13 mei                   Oegstgeest

Roodenburg                      21-37

Thuis:  

8 april                   Blauw Zwart

29 april                 Wassenaar

13 mei                   Woubrugge

Uit:   

22 april                 VVSB

6 mei                     VV Leiden

ZONDAG

EERSTE KLASSE  B

FC Boshuizen                          21-37

Thuis:   

9 april                   Woerden

30 april                 VOC

14 mei                   Alphense Boys

Uit:     

23 april                 Nieuwerkerk

7mei                      VELO

VELO                           21-37

Thuis:

9 april                    Olympia

23 april                  CVV/Zwervers

7 mei                      FC Boshuizen

Uit: 

2 april                      DRL

30 april                   TAC’90

14 mei                      Poortugaal

Poortugaal                         21-32

Thuis:

30 april                 Woerden

14 mei                   VELO

Uit:

9 april                   Leonidas

23 april                 VOC

7 mei                     Laakkwartier

TWEEDE KLASSE C

Concordia                           21-23

Thuis: 

23 april                 Meerburg

14 mei                   Groeneweg

Uit:    

9 april                   RKDEO

30 april                 RVC’33

7 mei                     Foreholte

ROAC                                   21-23

Thuis:

30 april                 Wippolder

14 mei                   Delft

Uit:

9 april                   DONK

23 april                 Den Hoorn

7 mei                     Teylingen

Teylingen                           21-22

Thuis:   

9 april                    Meerburg

30 april                 Den Hoorn

7 mei                     ROAC

Uit:   

23 april                 DONK

14 mei                    DOSR

DOSR                                    21-19

Thuis:   

9 april                     RVC’33

30 april                  Foreholte

14 mei                    Teylingen

Uit:    

23 april                 Groeneweg

7 mei                     Delft

Meerburg                          21-19

Thuis:  

30 april                 DONK

14 mei                  Wippolder

Uit:       

9 april                   Teylingen

23 april                 Concordia

7 mei                     Groeneweg

DERDE KLASSE A

Voorschoten’97                    21-34

Thuis:   

9 april                    WVC

23 april                 MMO

7 mei                     ASC

Uit:       

30 april                 Aalsmeer

14 mei                   KDO

FC Rijnland                             20-32

Thuis:   

9 april                    KDO

30 april                 Stompwijk’92

7 mei                     Aalsmeer

Uit:     

17 april                  Kickers’69

23 april                 Nicolaas Boys

14 mei                   Warmunda

SJZ                                    21-30

Thuis:  

23 april                 Warmunda

7 mei                    KDO

Uit: 

9 april                   Van Nispen

30 april                 MMO

14 mei                  Alphen

ASC                                       21-24

Thuis:   

30 april                 Alphen

14 mei                   Stompwijk’92

Uit:    

9 april                   Warmunda

23 april                 Van Nispen

7 mei                     Voorschoten

WVC                                     21-22

Thuis:   

23 april                 Kickers’69

7 mei                    Alphen

Uit:  

9 april                   Voorschoten

30 april                 Warmunda

14 mei                  MMO

Warmunda                        21-17

Thuis:   

9 april                   ASC

30 april                WVC

14 mei                  FC Rijnland

Uit:  

23 april                 SJZ

7 mei                     Van Nispen

 

Van Marwijk artikelbanner
Slingerland artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten