Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programma districtsbeker regionale clubs

Rurh gold artikelbanner
Mooi artikelbanner

Komend weekend start de strijd om de districtsbeker. Voor een aantal clubs worden de duels beschouwd als oefenpot, voor anderen wordt een en ander serieuzer aangepakt. En dat kan tot mooie ontwikkelingen leiden. Immers, tweedeklasser Te Werve kwam in het voorbije seizoen tot de halve finale en lootte recent tegen…Ajax. Onderstaand het programma, waarbij onze redactie is uitgegaan van de berichtgeving vanuit de KNVB, ook voor wat betreft de aanvangstijden. Onze redactie stelt zich dus niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden. Vanaf zondag zullen er enkele verslagen volgen en uiteraard alle uitslagen en doelpuntenmakers.

Groep 1 (eerste en tweede klasse)

Poule 9: Assendelft, sc Buitenveldert, DOSR, RCL

Rabobank artikelbanner
Scheffer sportprijzen artikel
Brasserie buitenhuis
Geco artikelbanner

1 september: RCL-Assendelft (17.00), DOSR-Buitenveldert (17.00)

8 september: Buitenveldert-RCL (14.00)

9 september: Assendelft-DOSR (14.00)

15 september: Assendelft-Buitenveldert (17.00), DOSR-RCL (17.00)

Poule 13: UVS, ASV Arsenal, sv Hoofddorp, ROAC

1 september: Arsenal ASV-Hoofddorp (17.00), ROAC-UVS (17.00)

8 september: UVS-Arsenal ASV (14.30)

9 september: Hoofddorp-ROAC (14.00)

15 september: Hoofddorp-UVS (14.30), ROAC-Arsenal ASV (17.00)

Poule 14: Hillegom, Valken’68, Teylingen, Zandvoort

1 september: Zandvoort-Valken’68 (15.00)

2 september: Teylingen-Hillegom (14.00)

8 september: Valken’68- Teylingen (17.00), Hillegom-Zandvoort (17.00)

15 september: Valken’68-Hillegom (17.00), Teylingen-Zandvoort (17.00)

Poule 22: Legmeervogels, Argon, Altior, TAVV

1 september: Argon-Altior (17.00), Legmeervogels-TAVV (17.00)

8 september: TAVV-Argon (14.30)

9 september: Altior-Legmeervogels (14.00)

15 september: Argon-Legmeervogels (17.00), TAVV-Altior (17.00)

Poule 23: FC Boshuizen, DoCoS, Foreholte, Oliveo

1 september: Foreholte-DoCoS (17.00)

2 september: Oliveo- FC Boshuizen (14.00)

8 september: DoCoS-Oliveo (17.00)

9 september: FC Boshuizen-Foreholte (14.00)

15 september: FC Boshuizen-DoCoS (17.00)

16 september: Foreholte- Oliveo (14.00)

Poule 24: Forum Sport, RKDEO, Stompwijk’92, Voorschoten’97

1 september: Voorschoten’97- Forum Sport (14.30)

2 september: RKDEO-Stompwijk’92 (14.00)

8 september: Forum Sport- RKDEO (17.00), Stompwijk’92-Voorschoten’97 (17.00)

15 september: Forum Sport-Stompwijk’92 (17.00), RKDEO-Voorschoten’97 (17.00)

Poule 25: ARC, DSO, ONA, Olympia

1 september: Olympia-ARC (17.00), ONA-DSO (17.00)

8 september: DSO-Olympia (17.00), ARC-ONA (17.00)

15 september: DSO-ARC (14.30)

16 september: Olympia-ONA (14.00)

Groep 2 (derde en vierde klasse zaterdag)

Poule 1: LSVV’70, Quick Boys 2, Sporting Leiden, Wassenaar

1 september: Sporting Leiden-Quick Boys 2 (14.30)

2 september: Wassenaar-LSVV’70 (14.30)

8 september: Quick Boys 2- Wassenaar (12.00), LSVV’70- Sporting Leiden (14.00)

15 september: Quick Boys 2-LSVV’70, Wassenaar-Sporting Leiden (?)

Poule 2:  Aarlanderveen, Nieuwerkerk, Rijnstreek, Zwammerdam

1 september: Zwammerdam-Aarlanderveen (14.30), Nieuwerkerk-Rijnstreek (15.00)

8 september: Aarlanderveen-Nieuwerkerk (14.30), Rijnstreek- Zwammerdam (14.30)

15 september: Aarlanderveen- Rijnstreek (14.30), Nieuwerkerk-Zwammerdam (15.00)

Poule 10: Hazerswoudse Boys, Hillegersberg, TOGB (za), VEP

1 september: Hillegersberg-VEP (14.30), Hazerswoudse Boys- TOGB (14.30)

8 september: VEP-Hazerswoudse Boys (14.30), TOGB-Hillegersberg (17.15)

15 september: VEP-TOGB (14.30), Hazerswoudse Boys-Hillegersberg (14.30)

Poule 14:  Kagia, NSV’46, Sportief, Zevenhoven

1 september: NSV’46-Kagia (14.30), Sportief-Zevenhoven (14.30)

8 september: Zevenhoven-NSV’46 (14.30), Kagia-Sportief (14.30)

15 september: Sportief-NSV’46 (14.30), Kagia- Zevenhoven (14.30)

Poule 15: DVC, Erasmus, Meerburg, Wateringse Veld/Kranenburg

1 september: Erasmus-DVC (14.30), Wateringse Veld/Kranenburg-Meerburg (14.30)

8 september: Meerburg-Erasmus (14.30), DVC-Wateringse Veld/Kranenburg (14.30)

15 september: DVC-Meerburg (14.30), Wateringse Veld/Kranenburg- Erasmus (14.30)

Poule 17: Kickers’69, Siveo’60, Ter Leede 2, Van Nispen (za)

1 september: Van Nispen-Siveo’60 (14.30), Kickers’69-Ter Leede 2 (14.30)

8 september: Ter Leede 2- Van Nispen (10.30), Siveo’60- Kickers’69 (14.30)

15 september: Ter Leede 2- Siveo’60 (10.30), Van Nispen- Kickers’69 (14.30)

Poule 20: Blauw Zwart, HPSV, Laakkwartier, Quick Steps

1 september: Blauw Zwart- HPSV (15.00), Laakkwartier-Quick Steps (15.30)

8 september: Quick Steps-Blauw Zwart (14.30), HPSV-Laakkwartier (14.30)

15 september: Quick Steps- HPSV (14.30), Blauw Zwart- Laakkwartier (15.00)

Poule 22: BMT, Kamerik, SEV, Woubrugge

1 september: BMT-Kamerik (14.00), Woubrugge-SEV (14.30)

8 september: SEV-BMT (14.30), Kamerik-Woubrugge (14.45)

15 september: BMT-Woubrugge (14.00), SEV-Kamerik (14.30)

Poule 26: KMD, Lugdunum, Roodenburg, Semper Altius

1 september: Roodenburg-KMD (14.30)

4 september: Lugdunum-Semper Altius (20.00)

8 september: KMD-Lugdunum (14.30), Semper Altius-Roodenburg (15.00)

15 september: KMD-Semper Altius (14.30), Lugdunum-Roodenburg (15.00)

Poule 30: DUNO, FC Oegstgeest, Hagse Hout, RAS

1 september: Oegstgeest- DUNO (14.30), RAS-Haagse Hout (14.45)

8 september: DUNO-RAS, Haagse Hout- FC Oegstgeest (15.00)

15 september: RAS-FC Oegstgeest (14.45), DUNO-Haagse Hout (14.30)

Poule 32: Alphense Boys, Alphia, Rohda’76

1 september: Rohda’76-Alphia (14.30)

8 september: Alphia-Alphense Boys (14.30)

Restant programma onbekend op dit moment

Poule 36:  Rijnsburgse Boys 2, SJC, TAC’90, VVSB

1 september: SJC-TAC’90 (?), Rijnsburgse Boys 2-VVSB (11.30)

8 september: TAC’90- Rijnsburgse Boys 2 (14.30), VVSB-SJC (14.30)

15 september: SJC-Rijnsburgse Boys (?), VVSB-TAC’90 (14.30)

Poule 40: Duindorp, Football Factory, KSD, PGS/Vogel

1 september: Duindorp-PGS/Vogel (14.30), Football Factory- KSD/Marine (14.30)

8 september: KSD/Marine- Duindorp (14.30), PGS/Vogel-Football Factory (14.30)

15 september: PGS/Vogel-KSD/Marine (14.30), Football Factory-Duindorp (14.30)

Poule 41: Bodegraven, Koudekerk, RVC Celeritas, Zoetermeer

1 september: Zoetermeer-Bodegraven (14.30), RVC-Koudekerk (14.30)

8 september: Bodegraven-RVC (14.30), Koudekerk-Zoetermeer (14.30)

15 september: Bodegraven-Koudekerk (14.30), RVC-Zoetermeer (14.30)

Groep 3 (derde klasse zondag)

Poule 2: DONK, SJZ, SVH, Victoria’04

2 september: DONK-SVH (14.00), SJZ-Victoria’04 (14.00)

9 september: SVH-SJZ (14.00), Victoria’04-DONK (14.00)

16 september: DONK-SJZ (14.00), Victoria’04-SVH (14.00)

Poule 3: ODB, RKAVV 2, Taurus, Voorschoten’97

2 september: ODB-RKAVV 2 (14.00), Voorschoten’97-Taurus (14.00)

9 september: RKAVV 2-Voorschoten’97 (11.30), Taurus-ODB (14.30)

16 september: RKAVV 2- Taurus (11.30), Voorschoten’97-ODB (14.00)

Poule 4: AVV Alphen, IJsselmonde, OHVV, SV Madestein

2 september: IJsselmonde- Alphen (14.00), Madestein-OHVV (14.30)

9 september: OHVV-IJsselmonde (14.00), Alphen-Madestein (14.00)

16 september: IJsselmonde-Madestein (14.00), OHVV-Alphen (14.00)

Poule 5: HWD, REMO, Charlois (zo), Sporting Leiden (zo)

2 september: Charlois-Sporting Leiden (14.00), REMO-HWD (14.30)

9 september: Sporting Leiden-REMO (14.00), HWD-Charlois (14.30)

16 september: Charlois-REMO (14.00), HWD-Sporting Leiden (14.30)

Poule 6: ASW, Bernardus, DRL, VCS

2 september: DRL-Bernardus (14.00), VCS-ASW (14.30)

9 september: Bernardus-VCS (14.00), ASW-DRL (14.00)

16 september: Bernardus-ASW (14.00), VCS-DRL (14.30)

Poule 7:  COAL, Blijdorp, DHL, MMO

2 september: COAL-DHL (14.00), MMO-Blijdorp (14.00)

9 september: DHL-MMO (14.00), Blijdorp-COAL (14.30)

16 september: MMO-COAL (14.00), DHL-Blijdorp (14.00)

Poule 10: ASC, NOC Kralingen, Pretoria, WIK

2 september; ASC-Kralingen (14.00), Pretoria-WUK (14.30)

9 september: WIK-ASC (14.30), Kralingen-Pretoria (14.30)

16 september: Kralingen-WIK (14.30), Pretoria-ASC (14.30)

Poule 11: Quick 2, Toofan, Wanica Star, Warmunda

2 september: Quick 2- Warmunda  (11.00), Toofan-Wanica Star (14.30)

9 september: Warmunda-Toofan (14.00), Wanica Star-Quick 2 (14.30)

16 september: Quick 2-Toofan (11.00), Wanica Star-Warmunda (14.30)

Poule 12: Cabauw, HMC, Besiktas, WVC

2 september: Cabauw-HMC (14.00), WVC-Besiktas (14.00)

9 september: HMC-WVC (14.00), Besiktas-Cabauw (14.30)

16 september: Cabauw-WVC (14.00), Besiktas-HMC (14.30)

Poule 13: HDV, Steeds Hooger, Stolwijk, Van Nispen

2 september: Van Nispen-Steeds Hooger (14.00), HDV-Stolwijk (14.30)

9 september: Stolwijk-Van Nispen (14.00), Steeds Hooger-HDV (14.30)

16 september: Stolwijk-Steeds Hooger (14.00), Van Nispen-HDV (14.00)

Onze redactie stelt zich niet aansprakelijk voor eventuele foutieve aanvangstijden.

 

Rebel Horeca artikelbanner
Gerard Bol artikel

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten