Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Uitslagen, standen en doelpuntenmakers districtsbeker 15 en 16 september

Brasserie Park
Mooi artikelbanner

Gisteren is de laatste ronde van de groepsfase in de dsitrictsbeker afgewerkt. Vandaag stonden er nog duels op het programma in groep 3. Net zoals in de voorbije speelronden heeft onze redactie alles weer op een rijtje gezet. Later meer informatie over de resultaten van vandaag en een terugblik op de verrichtingen van de diverse regioclubs.

Groep 1 (eerste en tweede klasse)

Poule 9: 

Knijnenburg artikelbanner
Rabobank artikelbanner
Stadsbrouwhuis Leiden artikel
Brasserie buitenhuis

Assendelft-Buitenveldert 5-3, DOSR-RCL 4-0 (Van der Meer, Mooren 3)

Assendelft 3-7, DOSR 3-7, RCL 3-4, Buitenveldert 3-1

Poule 13:

Hoofddorp-UVS 3-1 (Van der Weijden), ROAC-Arsenal ASV 0-1

Hoofddorp 3-6, ROAC 3-6, Arsenal ASV 3-4, UVS 3-1

Poule 14:

Valken’68-Hillegom 5-5 (Kurbegovic 2, Van Delft, Haasnoot, Kalee), Teylingen-Zandvoort 2-3 (Van Wijk 2)

Zandvoort 3-9, Teylingen 3-4, Valken’68 3-2, Hillegom 3-1

Poule 22:

Argon-Legmeervogels gestaakt vanwege ernstige blessure, TAVV-Altior 2-0 (Drost, Dijkstra)

TAVV 3-6, Argon 2-4, Altior 3-4, Legmeervogels 2-0

Poule 23:

FC Boshuizen-DoCoS 3-0 (Dreesde, Adsalmis 2)

16 september: Foreholte- Oliveo 2-3 (Geerlings, Guyt)

FC Boshuizen 3-9, Oliveo 3-6, Foreholte 3-3, DoCoS 3-0

Poule 24:

Forum Sport-Stompwijk’92 2-0, RKDEO-Voorschoten’97 1-3 (Iliopoulos, Verplancke, Van Paasen)

Voorschoten’97 3-6, Stompwijk’92 3-6, Forum Sport 3-3, RKDEO 3-3

Poule 25:

DSO-ARC 0-2 (Frederik, den Horder), Olympia- ONA 1-3

ARC 3-6, ONA 3-6, DSO 3-3, Olympia 3-3

Groep 2 (derde en vierde klasse zaterdag)

Poule 1:

Quick Boys 2-LSVV’70 5-1 (Guijt, Yassin Kaabouni 2, Arikan, Rog/Stjepanovic), Wassenaar-Sporting Leiden 0-4 (Bakker 2, Lammers, Boot)

Quick Boys 2 3-9, LSVV’70 3-6, Sporting Leiden 3-3, Wassenaar 3-0

Poule 2: 

Nieuwerkerk-Zwammerdam 5-0

Nieuwerkerk 3-7, Zwammerdam 3-6. Aarlanderveen 2-1, Rijnstreek 2-0

Poule 10:

VEP-TOGB 2-0, Hazerswoudse Boys-Hillegersberg 4-3 (Martens 2, De Ruiter, Moerland)

Hazerswoudse Boys 3-7, TOGB 3-4, Hillegersberg 3-3, VEP 3-3

Poule 14: 

Sportief-NSV’46 1-6, Kagia- Zevenhoven 3-2 (Verdegaal, Van der Schinkel 2)

NSV’46 3-7, Kagia 3-7, Zevenhoven 3-3, Sportief 3-0

Poule 15:

DVC-Meerburg 1-4 (Mizab, Slingerland, Van der Voort, Loos), Wateringse Veld/Kranenburg- Erasmus 4-1

Wateringse Veld/Kranenburg 3-9, Meerburg 3-6, Erasmus 3-3, DVC 3-0

Poule 17:

Ter Leede 2- Siveo’60 4-3 (Schut, Gillisen, Hoekstra 2), Van Nispen- Kickers’69 3-1

Ter Leede 2 3-9, Van Nispen 3-6, Siveo’60 3-3, Kickers’69 3-0

Poule 20:

Quick Steps- HPSV 10-3, Blauw Zwart- Laakkwartier 6-1 (Koziel 2, Lagerberg 2, Theil, Hendriksen)

Blauw Zwart 3-7, Quick Steps 3-5, Laakkwartier 3-4, HPSV 3-0

Poule 22:

BMT-Woubrugge 2-2 (Hu 2), SEV-Kamerik 6-1

Woubrugge 3-7, SEV 3-6, BMT 3-2, Kamerik 3-1

Poule 26:

KMD-Semper Altius 2-0, Lugdunum-Roodenburg 0-0

KMD 3-9, Roodenburg 3-4, Lugdunum 3-2, Semper Altius 3-1

Poule 30:

RAS-FC Oegstgeest 0-7 (Van Vliet, Nieuwenburg, Van Tulder, Bayram, Den Hollander, Bormans 2), DUNO-Haagse Hout 3-0

FC Oegstgeest 3-7, DUNO 3-7, RAS 3-3, Haagse Hout 3-0

Poule 32:

15 september: Alphense Boys-Rohda’76 1-0

Alphense Boys 2-4, Alphia 2-2, Rohda’76 2-1

Poule 36: 

15 september: SJC-Rijnsburgse Boys 1-2 (RBB: Magan, Tel), VVSB-TAC’90 1-1 (Sukurica)

Rijnsburge Boys 2 3-9, VVSB 3-4, Tac’90 3-4, SJC 3-0

Poule 40:

15 september: PGS/Vogel-KSD/Marine 2-3, Football Factory-Duindorp 2-0 (Drewes, Person)

Football Factory 3-9, Duindorp 3-6, KSD/Marine 3-3, PGS/Vogel 3-0

Poule 41:

15 september: Bodegraven-Koudekerk 0-4 (Van Heerdt 3, De Groot), RVC-Zoetermeer 2-1

Zoetermeer 3-6, RVC 3-6, Koudekerk 3-3, Bodegraven 3-3

 

Groep 3 (derde klasse zondag)

Poule 2:

DONK-SJZ 1-2 (Sleijser, Vermeeren), Victoria’04-SVH 1-5

SJZ 3-9, DONK 3-6, SVH 3-3, Victoria’04 3-0

Poule 3:

RKAVV 2- Taurus 1-0, Voorschoten’97-ODB 2-1 (Van Veen, Nikic)

Voorschoten’97 3-6, ODB 3-6, RKAVV 2 3-6, Taurus 3-0

Poule 4:

IJsselmonde-Madestein 7-1, OHVV-Alphen 1-4 (De Lange, Van Leeuwen, El Bernichi)

IJsselmonde 3-9, AVV Alphen 3-6, OHVV 3-3, Madestein 3-0

Poule 5:

Charlois-REMO 4-1, HWD-Sporting Leiden 0-6  (Yazici 4, Hermans 2)

Charlois 3-7, Sporting Leiden 3-6, HDW 3-2, REMO 3-1

Poule 6:

Bernardus-ASW 1-2, VCS-DRL gestaakt

VCS 1-3, Bernardus 2-3, DRL 2-3, ASW 3-3

Poule 7: 

MMO-COAL 1-3 (Van de Hoorn), DHL-Blijdorp 1-1

COAL 3-6, Bijdorp 3-4, DHL 3-4, MMO 3-3

Poule 10:

Kralingen-WIK 2-2, ASC-Pretoria 6-0 (Schouten 4, Zandwijk, Van Leeuwen)

ASC 3-9, Kralingen 3-4, WIK 3-4, Pretoria 3-0

Poule 11:

Quick 2-Toofan 4-0, Wanica Star-Warmunda 2-2 (Bakari, Imac)

Quick 2 3-9, Warmunda 3-4, Toofan 3-3, Wanica Star 3-2

Poule 12:

Cabauw-WVC 0-6 (Van Klink 2, Weenink 2, Rietbroek, Verdel), Besiktas-HMC 2-2

WVC 3-9, Besiktas 3-4 HMC 3-4, Cabauw 3-0

Poule 13:

Stolwijk-Steeds Hooger 2-1, Van Nispen-HDV 3-2 (Van der Geest, Zonneveld, Vleugel)

HDV 3-6, Van Nispen 3-4, Stolwijk 3-4, Steeds Hooger 3-3

 

 

REM artikelbanner
Slingerland artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten