Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Uitslagenbord districtsbeker 10 en 11 november

Rurh gold artikelbanner
Mooi artikelbanner

Onze redactie verzamelde alle uitslagen en regionale doelpuntenmakers van de eerste knock-out fase van de districtsbeker West 2. Van gisteren werd een en ander al geplaatst, nu ook van de ontmoetingen op zondag.

Zaterdag 10 november

Woubrugge – BZC/Zuiderpark 2-8 (Buntsma, Rolfes)
Spijkenisse – HVC’10 7-2
Kethel/Spaland za. – sv Poortugaal (di 13/11)
Antibarbari – Heinenoord 1-3
‘s Gravendeel – Nieuwenhoorn 2-2
OVV – SVS 1-3
FC Oegstgeest – CVC Reeuwijk 4-1
NSVV – Blauw Zwart 2-0
Be Fair – ROAC 2-1 (Star)
CION – Leonidas za. 1-7
Nieuwkoop – Sportlust’46 0-4
Zuidland – DSVP 4-0
Smitshoek – Barendrecht 2 2-3
SCO’63 – Houtwijk za. 3-1
FC Oudewater – FC ‘s Gravenzande 3-3, Grav. wns
Capelle – Brielle 4-0
FC Boshuizen – Zwartewaal 8-0 (Sinteur 2, Safi 2, Pisas 2, Seghrouchni, Nomen)
XerxesDZB za. – Football Factory. 9-1 (De Jong)
Vredenburch – Sparta (am) 0-2
Nieuwerkerk – Rhoon 2-2
FC Maense – Berkel 3-5
Hazerswoudse Boys – Honselersdijk 3-3, H’dijk wns (Van Haastrecht, Martens, Meertens)
DBGC – Slikkerveer 4-4, DBGC wns.
SC Feyenoord – RKAVV 3-0

Stadsbrouwhuis Leiden artikel
Rabobank artikelbanner
Scheffer sportprijzen artikel
Sport2000 artikelbanner

FC Zoetermeer za. – Hillegersberg 0-8
Westlandia za. – Wilhelmus zo. 1-1
Dilettant za. – Leonidas zo. 4-5

Bernardus-Quick Boys 2 0-9 (Rog 3, Coorn 2, Van der Plas, Gassama, Kaabouni, Arikan)
TAC’90 zo. – MVV’27 5-1
Den Hoorn – Wateringse Veld/Kranenburg 0-1
Meeuwenplaat – SDV
VUC – Jodan Boys 1-3
Te Werve – NSV’46 4-1
Voorschoten’97 za. – Quick (H) 2 0-1
OLIVEO zo. – Floreant za. 3-2
SEP – Nootdorp 1-3
VFC za. – Rijnsburgse Boys 2 7-1
Stompwijk’92 – Ter Leede 2 0-4 (Tavilla, Schut, Gillissen, Loeliger)
FC Rijnvogels – Charlois zo. (di 13/11)

Zondag 11 november

SJZ zo. – Wippolder 0-2
HDV-DOSR 0-3 (Mooren, Hoogenboom, Fennes)
WVC zo. – COAL 2-3
Teylingen – Alphense Boys zo. 3-5 (J.Zwetsloot 2, M. van der Vlugt/ Duah, Krop, Ouwendijk, Nouwens, Martins)

Vrijgeloot

De volgende clubs zijn vrijgeloot en hebben zich dus al geplaatst voor de volgende ronde: ARC za. – ASC – BVCB – Neptunus/Schiebroek za. – Charlois za. – De Jonge Spartaan – Maasdijk – Schipluiden – Spirit – TAVV – Ter Leede 1 – VELO zo. – VVOR – Voorschoten’97 zo. en Zwaluwen Vlaardingen.

Slingerland artikelbanner
Van Marwijk artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten