Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programmaboekje 17 en 18 november

Na een weekend met inhaal-en bekervoetbal is het nu voor elke ploeg weer volle bak. Ondertussen vordert de competitie al richting de winterstop en er staan dit weekend wederom erg veel boeiende duels voor de deur. In het wekelijkse programmaboekje alles op een rijtje.

Zaterdag

Tweede divisie

Rabobank artikelbanner
Voorthuijzen artikelbanner
Brasserie buitenhuis
Sepa green artikelbanner

Jong Almere City-IJsselmeervogels

AFC-HHC Hardenberg

Kon. HFC-Excelsior Maassluis

Kozakken Boys-Barendrecht

Spakenburg-Rijnsburgse Boys

FC Lienden-Jong Sparta

Katwijk-Jong Vitesse

VVSB-Scheveningen

De Treffers-GVVV

Derde divisie

Hoek-ONS Sneek

Harkemase Boys-Quick Boys

DOVO-DVS’33

FC Lisse-Jong Groningen

VVOG-SteDoCo

Eemdijk-Odin’59

ASWH-Noordwijk

Achilles’29-Ajax (am)

SJC-De Dijk

Hoofdklasse A

Volendam-Nootdorp

Smitshoek-Spijkenisse

Ter Leede-Capelle

‘s-Gravenzande-DFS

Zwaluwen-Swift

FC Rijnvogels-Jodan Boys

Xerxes/DZB-Achilles Veen

Jong Den Bosch-SC Feyenoord

Eerste klasse A (West I)

Argon-CSW

FC Aalsmeer-AFC

DHSC-Zwaluwen’30

Zuidvogels-Roda’46

Victoria-Breukelen

WV-HEDW-BOL

ARC-Huizen

Tweede klasse C

RCL-Valken’68

DoCoS-HVC’10

SVC’08-Te Werve

DSO-Soccer Boys

UVS-Voorschoten’97

SC Monster-TAVV

Berkel-VELO

Derde klasse A

Nieuwkoop-NSV’46

DWO-Zwammerdam

Sporting Leiden-Lugdunum

DSVP-Alphia

Be Fair-Van Nispen

VVSB-BSC’68

Blauw Zwart-CVC Reeuwijk

Derde klasse B (West I)

VVA/Spartaan-DEM

Stormvogels-Kon. HFC

Overbos-VEW

SCW-Pancratius

Kagia-IJmuiden

VVC-United/Davo

ZSGO/WMS-HYS

Vierde klasse A

Alphense Boys-SJC

Kickers’69-Zevenhoven

Floreant-Meerburg

Football Factory-Aarlanderveen

Hazerswoudse Boys-FC Oegstgeest

LSVV’70-Roodenburg

Woubrugge-Koudekerk

Zondag

Hoofdklasse B

Leonidas-Groene Ster

Gemert-Unitas

De Meern-RKAVV

Alphense Boys-Vlissingen

Meerssen-IFC

Baronie-Minor

Halsteren-UDI’19

Eerste klasse A (West I)

AGB-Zeeburgia

Hillegom-LSVV

Uitgeest-DSOV

FC Boshuizen-Legmeervogels

AFC’34-NVC

Hoofddorp-Velsen

Zaanlandia-JOS/Watergraafsmeer

Tweede klasse

GDA-ROAC

TAC’90-RVC’33

Laakkwartier-HVV

DOSR-Stompwijk’92

ONA-Teylingen

Foreholte-Altior

KDO-ESTO

Derde klasse A

FC Aalsmeer-Graaf Willem II VAC

Voorschoten’97-RKDES

SJZ-WVC

Sporting Leiden-AVV Alphen

Van Nispen-DIOS

Nicolaas Boys-Bernardus

ASC-MMO