Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programmaboekje 19 en 20 mei

Geco artikelbanner
Drankenhandelleiden artikelbanner

Zoals elke vrijdag ook nu weer het programmaboekje met wedstrijden die nog slechts voor de eer worden gespeeld, maar veelal zijn het ontmoetingen waar juist nog veel op het spel staat. We gaan weer volop genieten!

ZATERDAG 19/05/2018

Tweede divisie

Knijnenburg artikelbanner
Sport2000 artikelbanner
Rabobank artikelbanner
Scheffer sportprijzen artikel

AFC-Kozakken Boys

De Treffers-Excelsior M.

HHC-FC Lisse

IJsselmeervogels-Achilles ’29

Jong Sparta R-De Dijk

Katwijk-Kon. HFC

Lienden-Barendrecht

Rijnsburgse Boys-GVVV

VVSB-TEC

Derde divisie

ACV-DVS ’33

ASWH-Magreb ’90

DOVO-Jong Groningen

ONS Sneek-Spakenburg

Spijkenisse-Scheveningen

VVOG-Harkemase Boys

Jong Almere City-ODIN ’59

Jong FC Twente-Quick Boys

Jong Volendam-Capelle

Hoofdklasse A

Achilles Veen-Noordwijk

Argon-SteDoCo

FC Rijnvogels-Nootdorp

Jodan Boy-’s Gravenzande

RVVH-Ter Leede

Smitshoek-AFC

Swift-Hoek

Zwaluwen-Rijsoord

Eerste klasse A (West 1)  

Breukelen-Forum Sport

CSW-Marken

Sportlust ’46-Zwaluwen ’30

Te Werve-WV-HEDW

Vitesse Delft-Aalsmeer

Westlandia-Volendam rkav

XerxesDZB-ARC

Tweede klasse C

DSO-Honselersdijk

DoCoS-Valken ’68

HVC ’10-TAVV

Lugdunum-Voorschoten ’97

Nieuwkoop-CVC Reeuwijk

RCL-UVS

SVC ’08-Die Haghe

Derde klasse A

BSC ’68-LSVV ’70

DSVP-Be Fair

DWO-Kagia

Leiden-Soccer Boys

van Nispen-FC Oudewater

WDS-Koudekerk

Zwammerdam-Blauw Zwart

Vierde klasse A

Alphia-UDO

Haagse Hout-KSD-Marine

Football Factory-Meerburg

Oegstgeest-WVC

Roodenburg-SEV

Vierde klasse C

Aarlanderveen-Woerden

Linschoten-Floreant

Moerkapelle-Zevenhoven

NSV ’46-Rohda ’76

De Rijnstreek-SPV ’81

Sportief-Siveo ’60

Woubrugge-Kamerik

ZONDAG 20/05/2018

Hoofdklasse A

Alphense Boys-Sneek

De Bataven-DHC

Hollandia-Achilles 1894

Leonidas-SJC

RKAVV-MSC

SDO-Purmersteijn

Silvolde-RKHVV

vv Heerenveen-Jong Achilles ’29

Eerste klasse B

Delft-Nieuwerkerk

Den Hoorn-VOC

Olympia-BMT

Spartaan ’20-RVC ’33

Unitas-Hoogland

VELO-Poortugaal

Tweede klasse C

DSOV-TAC ’90

Foreholte-DOSR

GDA-Pancratius

KDO-HVV

RKDEO-Alphen

ROAC-Laakkwartier

Teylingen-VUC

Derde klasse A

DIOS-Altior

Aalsmeer-Kickers ’69

van Nispen-ASC

RKDES-Stompwijk

Rijnland-Bernardus

SJZ-Nicolaas Boys

WVC-Warmunda

Derde klasse B

DHL-Full Speed

GSC-ESDO WIK

ODB-De Ster

REMO-Gr. Willem/VAC

SVV-Taurus

Voorschoten ’97-VCS

Wilhelmus-SEP

Vierde klasse A

Blankenburg-HMC

HDV-Toofan

Houtwijk-Erasmus

SVH-Wanica Star

Vierde klasse E (West 1)

BSM-Waterloo

DIO-Onze Gezellen

MMO-DSS

NFC-Terrasvogels

RCH-DSK

Zwanenburg-HBC

Koetshuis de burcht artikelbanner
REM artikelbanner