Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programmaboekje 24 en 25 november

Het is weer vrijdag en dus de hoogste tijd voor het wekelijkse programmaboekje. Het kan niet anders dan weer een boeiend voetbalweekeinde worden. Geniet langs de velden!

ZATERDAG 24/11/2018

Tweede divisie

Sepa green artikelbanner
Geco artikelbanner
Voorthuijzen artikelbanner
Stadsbrouwhuis Leiden artikel

Barendrecht –  AFC

Excelsior Maassluis –  Jong FC Almere City

GVVV –  VVSB

HHC Hardenberg –  IJsselmeervogels

FC Lienden –  VV Katwijk

Rijnsburgse Boys –  SV Scheveningen

Spakenburg –  Kozakken Boys

Jong Sparta –  Koninklijke HFC

Derde divisie

ASV De Dijk –  Harkemase Boys

DVS’33 Ermelo –  ASWH

Jong FC Groningen –  VV Noordwijk

FC Lisse –  VV Eemdijk

ODIN ’59 –  VVOG

ONS Sneek –  VV DOVO

Quick Boys –  Achilles ’29

VV SJC –  HSV Hoek

SteDoCo –  Ajax

Hoofdklasse A

Achilles Veen –  FC ‘s-Gravenzande

VV Capelle –  VV Smitshoek

SV DFS Opheusden –  RKAV Volendam

SC Feyenoord –  Ter Leede

De Jodan Boys –  VV Zwaluwen V

SV Nootdorp –  Jong FC Den Bosch

VV Spijkenisse –  XerxesDZB

AVV Swift –  FC Rijnvogels

Eerste klasse A (West 1)  

FC Aalsmeer –  Victoria

AFC –  FC Breukelen

SV ARC –  WV-HEDW

BOL –  Zuidvogels

VV DHSC –  SV Argon

SV Huizen –  RODA ’46

Zwaluwen ’30 –  CSW

Tweede klasse C

CVV Berkel –  SC Monster

DoCoS –  UVS

HVC ’10 –  Voorschoten ’97

SVC ’08 –  RCL

TAVV –  SV DSO

VELO –  Soccer Boys

HVV Te Werve –  Valken ’68

Derde klasse A

Blauw Zwart –  VVSB

BSC ’68 –  DSVP

CVC Reeuwijk –  Alphia

SV DWO –  CVV Be Fair

Lugdunum –  NSV ’46

Sporting Leiden –  SV Nieuwkoop

VV Zwammerdam –  Van Nispen

Derde Klasse B (West 1)

HYS –  RKSV Pancratius

Koninklijke HFC –  vv IJmuiden

Overbos –  VVA/Spartaan

Stormvogels IJVV –  Kagia

SV United-DAVO –  SCW

VEW –  DEM

ZSGOWMS –  FC VVC

Vierde klasse A

Floreant –  Alphense Boys

SV Kickers ’69 –  V & AV Hazerswoudse Boys

VV Koudekerk –  SV Aarlanderveen

VV Meerburg –  VV SJC

Roodenburg –  Football Factory

VV Woubrugge –  LSVV ’70

SV Zevenhoven –  FC Oegstgeest

ZONDAG 25/11/2018

Hoofdklasse B

Groene Ster –  VV De Meern

IFC –  Halsteren

RKSV Minor –  Nuenen

RKAVV –  VV Baronie

UDI ’19 –  SV Meerssen

Unitas –  Leonidas

VC Vlissingen –  VV Gemert

Eerste klasse A (West 1)

DSOV –  Zeeburgia

SV Hillegom –  AFC ’34

JOS Watergraafsmeer –  Legmeervogels

LSVV –  SV NVC

FC Uitgeest –  VV AGB

RKVV Velsen –  FC Boshuizen

Zaanlandia –  SV Hoofddorp

Tweede klasse C

Altior –  RKSV DOSR

ESTO –  Stompwijk ’92

HVV –  SV ROAC

KDO –  Foreholte

HVV Laakkwartier –  GDA

RVC ’33 –  Teylingen

TAC ’90 –  VV ONA

Derde klasse A

Alphen –  SV Warmunda

SV Bernardus –  FC Aalsmeer

SV DIOS –  VV SJZ

Graaf Willem II/VAC –  Van Nispen

MMO –  Voorschoten ’97

RKDES –  ASC

SV WVC –  Sporting Leiden