Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programmaboekje weekend 3 en 4 november

Ook de tweede voetbalmaand zit er al weer op. Komend weekend wordt gestart met de zevende speelronde in de lagere klassen. In de hogere regionen is men al verder. Langzamerhand komt er meer duidelijkheid in de diverse standen. Zoals elke week ook nu het programmaboekje van de tweede divisie tot en met de derde klasse op zondag.

 ZATERDAG 03/11/2018

 Tweede divisie

Sepa green artikelbanner
Stadsbrouwhuis Leiden artikel
Voorthuijzen artikelbanner
Brasserie buitenhuis

Barendrecht –  FC Lienden

Excelsior Maassluis –  VVSB

GVVV –  VV Katwijk

HHC Hardenberg –  De Treffers

IJsselmeervogels –  Kozakken Boys

Rijnsburgse Boys –  AFC

SV Scheveningen –  Koninklijke HFC

Jong Sparta –  Jong FC Almere City

Jong Vitesse –  Spakenburg

 Derde divisie

Ajax –  VV Eemdijk

ASV De Dijk –  Achilles ’29

DVS’33 Ermelo –  HSV Hoek

Jong FC Groningen –  VVOG

VV Noordwijk –  Harkemase Boys

ODIN ’59 –  VV SJC

ONS Sneek –  FC Lisse

Quick Boys –  ASWH

SteDoCo –  VV DOVO

 Hoofdklasse A

Achilles Veen –  Ter Leede

VV Capelle –  SC Feyenoord

De Jodan Boys –  FC ‘s-Gravenzande

SV Nootdorp –  SV DFS Opheusden

VV Spijkenisse –  AVV Swift

RKAV Volendam –  Jong FC Den Bosch

XerxesDZB –  VV Smitshoek

VV Zwaluwen V –  FC Rijnvogels

 Eerste klasse A (West 1)  

AFC –  Victoria

BOL –  SV ARC

FC Breukelen –  WV-HEDW

CSW –  Zuidvogels

SV Huizen –  VV DHSC

RODA ’46 –  SV Argon

Zwaluwen ’30 –  FC Aalsmeer

 Tweede klasse C

HVC ’10 –  UVS

Soccer Boys –  RCL

TAVV –  CVV Berkel

Valken ’68 –  SV DSO

VELO –  SVC ’08

Voorschoten ’97 –  SC Monster

HVV Te Werve –  DoCoS

 Derde klasse A

Alphia –  SV Nieuwkoop

BSC ’68 –  Blauw Zwart

CVC Reeuwijk –  Sporting Leiden

Lugdunum –  SV DWO

Van Nispen –  VVSB

NSV ’46 –  DSVP

VV Zwammerdam –  CVV Be Fair

 Derde Klasse B (West 1)

DEM –  SCW

HYS –  Overbos

vv IJmuiden –  FC VVC

Koninklijke HFC –  Kagia

RKSV Pancratius –  VVA/Spartaan

SV United-DAVO –  ZSGOWMS

VEW –  Stormvogels IJVV

 Vierde klasse A

SV Aarlanderveen –  Alphense Boys

VV Koudekerk –  Floreant BGC

VV Meerburg –  SV Kickers ’69

FC Oegstgeest –  LSVV ’70

Roodenburg –  VV Woubrugge

VV SJC –  Football Factory

SV Zevenhoven –  V & AV Hazerswoudse

 ZONDAG 04/11/2018

 Hoofdklasse B

Alphense Boys –  Nuenen

Groene Ster –  Unitas

Leonidas –  VV De Meern

SV Meerssen –  Halsteren

RKSV Minor –  RKAVV

SVA Papendorp –  IFC

UDI ’19 –  VV Gemert

VC Vlissingen –  VV Baronie

 Eerste klasse A (West 1)

DSOV –  SV Hillegom

JOS Watergraafsmeer –  FC Uitgeest

Legmeervogels –  VV AGB

LSVV –  AFC ’34

SV NVC –  SV Hoofddorp

RKVV Velsen –  Zaanlandia

Zeeburgia –  FC Boshuiz

T weede klasse C

Altior –  KDO

ESTO –  HVV Laakkwartier

HVV –  TAC ’90

SV ROAC –  RKSV DOSR

RVC ’33 –  VV ONA

Stompwijk ’92 –  GDA

Teylingen –  Foreholte

 Derde klasse A

ASC –  Voorschoten ’97

SV DIOS –  MMO

Graaf Willem II/VAC –  SV Bernardus

RKDES –  Sporting Leiden

VV SJZ –  Van Nispen

SV Warmunda –  Nicolaas Boys

SV WVC –  FC Aalsmeer