Zoals elk jaar plaatst onze redactie rond deze tijd het programma van regionale clubs en concurrenten die nog ergens om spelen in de finale van de competitie. Wacht er nog een zwaar programma of is het op papier te doen? Kijk en vergelijk, de derde klasse A op zaterdag en zondag.
Zaterdag
Derde klasse A
Kagia (8e, 20-24)
Thuis: Zwammerdam (14/4), DSVP (12/5), BSC’68 (26/5)
Uit: VV Leiden (21/4), WDS (28/4), DWO (19/5)
LSVV’70 (9e, 19-23)
Thuis: DWO (14/4), Zwammerdam (5/5), WDS (12/5), VV Leiden (26/5)
Uit: Be Fair (21/4), VV Leiden (28/4), BSC’68 (u)
Koudekerk (10e, 19-22)
Thuis: Oudewater (14/4), DWO (12/5), Van Nispen (26/5)
Uit: Zwammerdam (21/4), Soccer Boys (28/4), Van Nispen (5/5), WDS (19/5)
Zwammerdam (11e, 20-21)
Thuis: Soccer Boys (7/4), Koudekerk (21/4), Blauw Zwart (19/5)
Uit: Kagia (14/4), LSVV’70 (5/5), Van Nispen (12/5), FC Oudewater (26/5)
DSVP (12e, 20-21)
Thuis: Van Nispen (21/4), FC Oudewater (5/5), Be Fair (19/5)
Uit: WDS (14/5), Kagia (12/5), Soccer Boys (26/5)
VV Leiden (13e, 20-15)
Thuis: Kagia (21/4), LSVV’70 (28/4), Soccer Boys (19/5)
Uit: Be Fair (14/4), Blauw Zwart (12/5), LSVV’70 (26/5)
WDS (14e, 20-15)
Thuis: DSVP (14/4), Soccer Boys (21/4), Kagia (28/4), Koudekerk (19/5)
Uit: BSC’68 (7/4), LSVV’70 (12/5), Be Fair (26/5)
Zondag
Derde klasse A
Stompwijk’92 (4e, 21-35)
Thuis: FC Rijnland (15/4), Warmunda (22/4), SJZ (27/5)
Uit: Bernardus (13/5), RKDES-Stompwijk’92 (20/5)
SJZ (5e, 20-30)
Thuis: RKDES (15/4), Bernardus (22/4), Nicolaas Boys (20/5)
Uit: Warmunda (13/5), Stompwijk’92 (27/5)
FC Rijnland (7e, 21-29)
Thuis: ASC (22/4), Bernardus (20/5)
Uit: Stompwijk’92 (15/4), Altior (13/5), Warmunda (27/5)
ASC (10e, 19-22)
Thuis: DIOS (15/4), Van Nispen (6/5), RKDES (13/5), WVC (27/5)
Uit: FC Rijnland (22/4), WVC (29/4), Van Nispen (20/5)
Warmunda (11e, 19-22)
Thuis: Van Nispen (15/4), Kickers’69 (29/4), DIOS (6/5), SJZ (13/5), FC Rijnland (27/5)
Uit: Stompwijk’92 (22/4), WVC (20/5)
Onze redactie stelt zich niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden.