Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Spelerscarrousel per 16 juni

Rurh gold artikelbanner
Rumling bouw artikel

Gisteren was de laatste dag van de overschrijvingen. De voorbije weken publiceerde onze redactie al regelmatig een tussenstand. Hieronder het overzicht van hetgeen ons team door kreeg via de clubs tot en met zaterdagochtend 9 uur. Onze redactie stelt zich niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden. Mochten er toch onverhoopt onjuistheden in staan gelieve dit dan door te geven aan het vermelde emailadres. Een verversing zal dan z.s.m. plaatsvinden. Van een aantal clubs ontving onze redactie geen of beknopte informatie. Blijft staan; dit is de meest compleet gepubliceerde lijst uit de regio.

Informatie kan per mail worden verstuurd naar: redactie@leidenamateurvoetbal.nl.

Selecties 2018-2019

Voorthuijzen artikelbanner
Sport2000 artikelbanner
Scheffer sportprijzen artikel
Geco artikelbanner

 

Alphense Boys (zondag)

Blijft: Raychelo Fecunda, Thijs Hoogenboom, Pepijn Kooij, Arjan Ouwendijk, Milan Stiphout, Patrick Krop, Tim van der Linden, Cristian Cabrera Ortega, Bas van Zoest.

Gekomen: Younes Emaangoun (Nootdorp), Kenneth Duah (Quick Boys), Jeremy Agyemang (Leonidas), Nicklas Blesgraaf (FC Twente),  Mike Bavelaar, Justin de Feijter, Wessel Meiring, Ramon Aronius (allen eigen jeugd), Lilhinho Martins (FC Aalsmeer), Boris Zanoli (AFC’34)

Vertrokken: Djazz Manusama, Evert Bauman, Michael Amoafo (allen gestopt), Lorenzo van de Berg, Ian Quak (beide Be Fair), Sven van Lunteren (CSW), Nathan Spaan (De Meern), Jari van Veen (Alphense Boys, za), Yassin Atyi (Alphense Boys, za)

Alphense Boys (zaterdag)

Gekomen: Jari van Veen (Alphense Boys, zo), Yassin Amtyi (Alphense Boys, zo), Angelo Roosberg (Koudekerk), Sander Weijman (Koudekerk), Sven Tourné (Woubrugge), Ronald Roosberg (SVC’08), Sontjie Roosberg (HBS), Dylan Kooistra (Kon.HFC), Ruben Rietdijk (Aalsmeer), Casper Koreman (Lugdunum), Donovan Oliveira (Lugdunum), Mickey Tromp (RCL), Jozsef Boerefijn (Bodegraven), Sahr Kabuta (De Ster), Damian Hoogendoorn (HBS), Jesse Boateng (Madestein), Otman Mouhyieddine (Te Werve), Rick Antoni, Delano Kip en Saas el Boutaybi (allen clubloos), John Cuvelier (trainer, FC Lisse JO19-1)

Alphia

Gekomen: Daniël Buijninck (ARC), Pascal Hellingerwerf (Rohda’76)

Vertrokken: Mansour el Bernichi (AVV Alphen)

Altior

Gekomen: Tim Heikoop (ARC), Tom van der Weijden, Stan Janssen, Stijn van der Meer, Luuk den Haan, Chris den Haan (eigen jeugd), Thijs Noordsij

Vertrokken: Toon van der Hoorn, Daan Oostdam, Robert Klomp (lager elftal), Mika Valentijn (Zevenhoven)

ARC

Blijft: Aaron Balk, Huib Oversloot, Neal Arnoldus, Kenno Kleijn, Davey Grimmelius, Daan van Leeuwen, Derek Prins, Melvin Huiskamp, Stefan den Horder, Robin de Heij, Thomas Lamberts, Youri Duisterhof.

Gekomen: Lionel Frederik (Jos/Watergraafsmeer), Killian Bouwhuis (eigen jeugd), Jeroen Borsboom (Noordwijk), Richard Bakker (Voorschoten’97), Yannick Otto (TAVV), Cas Knoester (Sportlust’46), Luca Jansen, Coen de Groot, Tom Reyneveld en Boas Vet (eigen jeugd).

Vertrokken: Machiel van Maarseveen (stopt), Daniël Buynink (Alphia)

ASC

Gekomen: Satya de Boer, Fabian Wamel, Cas Bolink, Rutger Hoogkamer (allen UDO), Ahmed Fernane (avv Alphen), Kluuk Walenkamp (geen club), Ousama Abed (Voorschoten’97), Ruben van Aggelen (eigen jeugd), Sterre Kramers (eigen jeugd)

Vertrokken: Glenn van Nierop (SJZ), Aziz Mouchih (Roodenburg), Laurent Coopmans (stopt)

AVV Alphen

Gekomen: Mansour El Bernichi (Alphia), Daniel van Leeuwen (Zwammerdam), Kevin Ruiter (Zwammerdam), Gianny Leonicia (Alphense Boys), Louis Zwiers (TAVV), Matz Pont (ARC), Fahad al Badri (Bodegraven), Yassine Yagoubi (ARC),

Vertrokken: Aatif el Bouny (Argon)), Ahmed Fernane (ASC), Bram Egberts (Aarlanderveen), Marwan Fennich (Argon), Guido Hogeweg (Bernardus), Chris Moors (Bernardus), Omed Latifi (Lugdunum), Jorn Smits (gestopt), Mounier el Bouny (gestopt)

Bernardus

Gekomen: Mohammed Yagoubi (AVV Alphen), Gerrit Paling (Alphia), Guido Hogeweg (AVV Alphen), Robert Paling (AVV Alphen), Rabi El Bouny (clubloos), Christiaan Moors (AVV Alphen)

Vertrokken: Alex Iliopoulos (Voorschoten’97 (za)

Blauw Zwart

Gekomen: Maxim Buijs, Xander Vredenbregt, Max Meijer (allen eigen jeugd), Koen van Schie, Justin van Lochem, Luke Verburg (allen Wassenaar), Tom van de IJssel (SV De Meer A’dam), Azar Ghennem (HVV), Delon Tatem (Haagse Hout), Olivier de Jong (Voorschoten’97)

Vertrokken: Bas Conradi (ODB), Arthur Schiebroek (gestopt), Danny Munier (lager elftal RKAVV)

DoCoS

Blijft: Chris van Empel, Enno van Wieringen, Joris van Harmelen, Jorrit Bouwmans, Joshua Overvliet, Kars Bisschop, Lars de Ridder, Michael van Voorthuijzen, Mitchel Klein, Mitchel van Abswoude, Pieter Maat, Rick Siere, Rowin Peet, Simon Joubij, Sven Ravensbergen, Thomas Goebel, Tijn van Meegen

Gekomen: Adam Atif (Lugdunum), Nick van Wingerden (UVS), Ronnie de Roode (Noordwijk), Sean Armitage (FC Boshuizen), Bilial Karasahin (Lugdunum), Sandjai Gajadin (Lugdunum), Luc Quelhorst (lager elftal), Jeroen Boogmans (UVS), Ron de Roode (trainer), Joop Tegelaar (assistent-trainer)

Vertrokken: Danny Maaskant ( Sporting Leiden), Tim Gonlag (stopt), Steven Knijnenburg (stopt), Nils Slingerland (Meerburg), Nico van der Salm (geen club)

DOSR

Gekomen: Jasper van den Haven (Bernardus)

Vertrokken: Mike van Vliet (Noordwijk), Reno van Heiningen (FC Rijnvogels), Jeroen Disseldorp (MMO), Julian Dobbe (Noordwijk), Bram Reijnders (lager elftal), Jacko Kats (lager elftal)

FC Boshuizen

Blijft: Rick Arnoldus, Sjad Navabi, Stiven Pretel Castillo, Sjoerd Winkelman, Jesper Neuteboom, Sohrab Safi

Gekomen: Younes Seghrouchni (Meerburg), Calvin Dreesde (Katwijk), Jean-Marc Antersijn (TEC), Tommy Sinteur (RCL), Redouan Boutachekourt (Alphense Boys), Rick van Gils (Oosterheem)

Vertrokken: Mitchell Zandbergen (FC Rijnvogels), Joey Zandbergen (Valken’68), Mo Matooug (Lugdunum), Sepehr Safi (Teylingen), Mehmet Güngör (Quick), Brayan Caicedo Mosquera (Ter Leede), Giovanni Cairo (onbekend), Sean Armitage (Docos), Gellano Fortes Lopes (onbekend), Hakan Bayram (SJC), Baris Akdil (onbekend)

FC Lisse

Gekomen: Jelle Hopman (FC Uitgeest), Mark de Loor (Katwijk), Leroy Oehlers (Hercules), Roy Pistoor (De Dijk), Oussama Siali (Ter Leede), David Verweij (SJC)

Vertrokken: Robert van Boxel (Zwanenburg), Björn Haggerty (FC Oss), Brian van der Werff (OFC), Sean den Hoed (Swift), Hanne Hagary (Jos/Watergraafsmeer), Martin van Eeuwijk (Quick Boys), Roel de Goede (stopt)

FC Rijnvogels

Blijft: Kevin Wijmer, Jeffrey Verkerk, Ricardo de Vlugt, Robbin van Dijk, Ryan Lugtigheid, Luuk Slegt, Lesley Kluivers, Joey Lauhouh, Jaap van Duijn, Romano van der Stoep.

Gekomen: Arie van der Niet (RCL), Niek Ossevoort (Rijnsburgse Boys), Max van Steen (Quick Boys), Dirk-Jan van den Oever (Rijnsburgse Boys), Jan de Bruin (Quick Boys), Arie de Vreugd (Quick Boys), Roy van Leeuwen (Rijnsburgse Boys), Reno van Heiningen (DOSR), Mitchell Zandbergen (FC Boshuizen), Sammy Zandbergen (Quick Boys), Diederick Hoogerwaard (Noordwijk)

Vertrokken: Joost Leonard (per direct gestopt), Ivailo Staal (QuickBoys), Wesley de Ruiter (stopt), Oliver Rifai (SV Zandvoort), Mart Spierdijk (UVS), Wouter Soomer (HBC), Jim Havenaar( Xerxes/DZB), Donaldo Sanchez Silva (VVGZ), Pieter van der Breggen (stopt), Ryan Lugtigheid (n.n.b.)

FC Oegstgeest

Gekomen: Bas Nieuwenburg (UVS), Marnix Franken (UDO), Lars van Bommel (Valken’68), Vincent Solleveld (Warmunda), Thijmen Kruider (Ter Leede), Peter Messemaker (FC Rijnvogels), Tim Bakker (UVS), Martijn Theunissen (Ter Leede), Thijs Smallenbroek (eigen jeugd)

Vertrokken van vv Oegstgeest: Lex Heemskerk (stopt), Lucas van der Meij (stopt), Robin Noort (lager elftal, Valken’68), Mark Tetteroo (lager elftal), Ozan Demirbas (Lugdunum), Roy Elkerbout (RCL), Jurgen Bouwman (LSVV’70)

Football Factory

Gekomen: Samuel Drewes (HVV), Errin Tijssens, Phaedon den Broeder, Nikolaus Kelnreiter, Sam Dallo, William Goedbloed (allen HVV Football Factory), Hendrik Koopman (Drienerlo)

Vertrokken: Francisco Corte Real (Roodenburg)

Foreholte

Blijft: Sten Admiraal, Oscar Arroyo, Toni Arroyo, Casper Brabander, Rick Brabander, Gido Drewes, Joost van Dam, Jelle Geerlings, Wessel Gozeling, Christian Guijt, Matthijs Guijt, Jelle Kraakman, Wouter Nolles, Patrick Roukema, Ralph Schiebroek, Mink Schinkelshoek, Pim Spreeuw, Lukas Wiering, Tjeerd van der Zwaan.

Gekomen: Frank Bloemheuvel (trainer), Jelle Veenvliet (SJC), William van Vliet (UVS), Marouane El Idrissi (UVS)

Vertrokken: Marcel IJzendoorn (FC Boshuizen), Rick Grondel (stopt), Niels van der Salm (nog niet bekend), Bas Jongbloed (stopt), Tom Bleiswijk (stopt)

Hazerswoudse Boys

Gekomen: geen

Vertrokken: Jeffrey Kastelein (lager elftal), Rens Louwers (lager elftal), Yon de Jong (lager elftal), Ruud Plaisier (gestopt)

Hillegom

Gekomen: Stefan Teeken (trainer, VVSB), Jeroen Dedel (SJC), Niels van Veen (Ter Leede), Donovan Partosoebroto (SV Hoofddorp)

Vertrokken: Arend Jan Kranenburg (trainer), Rahim Gök (onbekend), Tom ten Have (stopt), Peter van Leeuwen (overige senioren)

Kagia

Blijft: Joey van Beelen, Tom Hoejenbos, Sander Hogervorst, Roy Hogewoning, Jesper Imanse, Rens Lamboo, Dirk Jan Ligtenberg, Glenn Lobbezoo, Luuk van Paridon, Kevin Robelus, Tijs van der Schinkel, Timo Sluijmer, Stefan Tibboel, Pascal Timmermans, Dorus van der Voort

Gekomen: Rene Ras (Hoofdtrainer), Joost Meiland (v.v. Hillegom), Rik Verdegaal (FC Lisse), Alain van Kesteren (FC Lisse)

Vertrokken: Anton Wijsman (trainr, n.n.b.), Mats Warmerdam (VVSB za), Ajay Malhi (VVC)

Katwijk

Gekomen: Jan-Willem Tesselaar (FC Utrecht), Bart Sinteur (FC Utrecht), Jordy Hilterman (FC Volendam), Matthias van Beelen (Valken’68), Joey Jongman (Barendrecht)

Vertrokken: Sabir Achefay (Noordwijk), Mark de Loor (FC Lisse), Stefan Plat (Volendam), Frank Tervoert (Rijnsburgse Boys)

Kickers ’69

Gekomen: Thomas van Veen (Aarlanderveen), Jordy de Wit, Jordy Groen, Marco Tent, Michiel Hogervorst, Paul Strijbis, Ricardo Buskermolen, Rick Semp, Roy de Rijk, Bart Beuk, Danny Möllers, Danny van der Pouw Kraan, Erik Verkerk, Joshua van den Hoek, Kevin Möllers, Menno Rietdijk, Vincent Lieve, Wilfred van Iperen (allen overige senioren), Luke Overdevest, Mike van Beekveld, Sven Pol (allen eigen jeugd), Floris van der Voort, Damy Vianen (beiden geen club)

Vertrokken: Freek Verhaar (overige senioren)

Koudekerk

Gekomen: Sander Schmand (Zwammerdam), Kenan Cetinkaya (ARC), Rick van Tol (ARC), Davey Roelofs (ARC), Tobias Hakkaart (eigen jeugd)

Vertrokken: Michael Kneulman (Woubrugge), Kevin Veltman (Woubrugge), Rik Vogels (Alphense Boys, lager elftal), Angelo Roosberg en Sander Weijman (Alphense Boys, za), Richard van Heijningen en Jeroen Koot (lager elftal), Frits Rademaker (gestopt)

LSVV’70

Gekomen: Jip Vissers (Zeerobben), Jurgen Bouwman (VV Oegstgeest), Jaimy van der Meer (lager elftal)

Vertrokken: Sander Mulder (Denemarken)

Lugdunum

Blijft: Tim de Cler, Arash Latifi, Houssin Bezzai, Martijn van Leeuwen, Nabil Atif, Soufiane Boukhidous

Gekomen: Amgad el Ouath (RCL), Mika Aalbers (UNO), Jeffrey Loozen (Montfoort), Mo Matoug (FC Boshuizen), Ozan Demirbas (Oegstgeest), Brian Thong (Football Factory), Brian Verhage (FC Rijnland), Leroy de Haas (FC Rijnland), Mo Camara (UNO), Achmed Faridi Blazques (Voorschoten’97, za), Marouan Boukhidous (UVS), Tom Dijkhuizen (Valken’68), Omad Latifi (AVV Alphen)

Vertrokken: Adam Atif (DoCoS), Sergio Vrede (Voorschoten’97), Kevin Wassenaar (trainer Sporting Leiden zo), Mo Berdai (Sporting Leiden), Henk Brandt (Sporting Leiden), Tobias Schaafstra (sv Loosduinen), Ozan Isitir (stopt), Cem Isitir (stopt), Mo Elhamami (Roodenburg), Abdel El Baroudi (Roodenburg), Casper Koreman (Alphense Boys, za)

Meerburg

Gekomen: Nils Slingerland (Docos), Richard Versteden (VUC), Aymen Mizab (Roodenburg, za), Erik van der Pot (geen club), Denny Scheurwater (?), Daniel Fleuren (Roodenburg, za), Calvin Rijsdam, Ali Abbach, Joost Smit, Steve Rajan en Tomas van Hooff (allen eigen jeugd)

Vertrokken: Younes Seghrougni (FC Boshuizen), Ali Barokzay (RCL), Daan van der Zwaan (UVS), Feike Voorbij (RCL), Gijs de Leede (club in Utrecht), Jeroen Verboon, Michael Holleman, Niels van Velzen, Daan van Sabben (allen gestopt)

MMO

Gekomen: Jeroen Disseldorp (MMO), Pieter Elstgeest (ROAC)

Vertrokken:

Noordwijk

Gekomen: Sabir Achefay (Katwijk), Julian Dobbe en Mike van Vliet (DOSR), Tom Felten (Voorschoten’97), Marcley Manuela (Nootdorp), Dylan Rietveld (NSV’46), Dennis van Rijn (Zwaluwen), Shavinio Sint Jogo (Ter Leede), Noah Libbenga (Alphense Boys), Raies Roshanali (AZ), Ruben Binnendijk, Timo Gordijn, Finn Hogenhuis, Lars Hulsebosch, Tom Jonker, Michael Stefan, Teun Zethof (allen eigen jeugd)

Vertrokken: Mustafa Amezrine (Spijkenisse), Jeroen Borsboom (ARC),Ruperto Dorothea (Spijkenisse), Sonny ten Hoope (VVSB), Diederick Hoogerwaard (FC Rijnvogels), Jim van der Krogt (Ter Leede), Raymond Manuputty (onbekend), Lars Warmerhoven (Van Nispen)

Quick Boys

Gekomen: Raymond Baten (De Dijk), Martin van Eeuwijk (FC Lisse), Paul van der Helm (HBS Craeyenhout), Marc de Kruijs (Ter Leede), Cem Sahin (VELO,zo), Ivailo Staal (FC Rijnvogels), Bert Steltenpool (Spakenburg), Kay Tejan (Jong Volendam), Chima Bosman (Ajax am, za), Jeffrey Ket (Lommel)

Vertrokken: Yordi Teijsse (AFC), Anthony Bentem (Spijkenisse), Hamza Boukhari (RKAVV), Jan de Bruin (FC Rijnvogels), Delano a Cohen (Barendrecht), Jesse Driebergen (FC Rijnvogels), Jim Gilissen (Ter Leede), Yassie Hamdani (Spijkenisse), Philippe den Hartog (Capelle), Reda Lazic (GVVV), Madjer Lukoki (onbekend), Max van Steen (FC Rijnvogels), Sammy Zandbergen (FC Rijnvogels), Arie de Vreugd (FC Rijnvogels)

RCL

Blijft: Andrew Bontje, Gideon de Lange, Nick van Bemmel, Sander Blijleven, Michael Schouten, Sem Overduin, Thom Wijnalda, Melvin van Gent, Leroy van Westrienen, Robin Brasker, Mitchell de Kroon, Remy Libbenga, Ewoud Kroneman, Mark van der Tak, Youri de Boer, Max Glasbeek, Koen Hillebrand, Michel de Jong, Saman Al Kuhaili, Michel van Laar, Levy Overduin, Booy de Ridder, Thijs Rutgers, Glenn Sloos, Max Jousma

Gekomen: Mike Slottje (TAVV), Feike Voorbij (Meerburg), Tolga Karpuz (UVS), Kai Vijlbrief (Voorschoten’97,za), Charley Windhorst (Nootdorp), Ali Barokzay (Meerburg), Harvey Johnson (Alphense Boys), Roy Elkerbout (VV Oegstgeest), Wesley Schreuder (VV Leiden)

Vertrokken: Arie van der Niet (FC Rijnvogels), Isi Adima (UVS), Thaimu Daramy (Rijnsburgse Boys), Reinaldo Nagtegeller (stopt, wordt assistent-trainer van hoofdtrainer bij 1), Amgad el Ouath (Lugdunum), Tommy Sinteur (FC Boshuizen), Mickey Tromp (Alphense Boys, za)

Rijnsburgse Boys

Gekomen: Edo Knol (Telstar), Bram Ros (HBS), Jeroen Spruijt (Westlandia), Frank Tervoert (Katwijk)

Vertrokken: Marciano Aalders (ASD Futsal Cornedo), Roy van Leeuwen (FC Rijnvogels), Giovialli Serbony (Westlandia), Niek Ossevoort (FC Rijnvogels), Dirk Jan van den Oever (FC Rijnvogels)

ROAC

Gekomen: geen

Vertrokken: Pieter Elsgeest (MMO)

Roodenburg (za)

Gekomen: Mo Elhamami (Lugdunum), Abdel El Baroudi (Lugdunum), Francisco Corte Real (Football Factory), Abdul Farhane (geen club), Amine Maatoug (Meerburg), Aziz Mouchih (ASC), Walid Belkhir (RCL), Mark Ghattas (GOL Sport), Raphael Boon (Football Factory), Umitcan Bayram (Voorschoten’97, jeugd), Amel Bouziane (RCL). Mohammed Foudal (UVS), Imrane Taib (DoCoS), Yahya Dkhissi (UNO), Fouad Mkadmi (FC Boshuizen), Khalid Makkor, Oussama Mbarki, Annas Bouchnafa (waren gestopt), Oussama Belaidi, Abdelhaq Bouchnafa, NAsser Essaoui, Hicham Rahmaoui, Moustapha Amghar, Annas Kouskous, Mohammed Bouchnafa, Youssef Bardaa, Souhail Mkadmi (allen Roodenburg, zo)

Vertrokken: Jeroen van Hooidonk (VV Leiden), Jeffrey van der Pompe (Sporting Leiden,zo), Aymen Mizab (Meerburg), Daniel Fleuren (Meerburg), Leroy Brooks (Sporting Leiden)

SJC (derde divisie)

Blijft: Stef van der Zalm, Jordy Groot, Abbas al Tamimy, Juriaan van Duijn, Raymond van Heijningen, Stan Ruigrok, Mike Oude Veldhuis, Joep Kokkelkoren, Tom Duindam, Tom Broekhuizen, Kevin Schelvis, Benji Broekhof, Roy Haasnoot, Mark Turk, Jelle van Went, Tim de Bruin.

Gekomen: Melvin van Stijn (Ter Leede), Hakan Bayram (FC Boshuizen), Bas Beijersbergen (Ter Leede), Björn Haggerty (FC Lisse), Luuk Zonneveld (Van Nispen (zon.), Nagier Bonevacia (RVVH), Mike van Toor (GDA), Youssef El Baouchi (Westlandia), Demir Strjil (Katwijk), Mauro Kloppert (RVVH), Wessel van der Linde (Quick Boys), Jacques Drakpé (geen club), Trency Kapata (Smitshoek), Aaron Koeman (Noordwijk)

Vertrokken: Mike Verhoek (stopt), Jeroen Dedel (sv Hillegom), Timo Ruigrok (VVSB), Jelle Veenvliet (Foreholte), David Verweij (FC Lisse), Marvin Sloos (UVS), Benji Broekhof (stopt), Dandy Steenvoorden (stopt)

SJC (vierde klasse)

Gekomen: Kenneth Plug (Noordwijk), Sven Vinkeles (VV Leiden), Mike Verhoek, Dandy Steenvoorden, Robin Meeuwenoord, Jeffrey den Elzen, Steve Taskin, Robin Otten, Stijn Dahler, Joeri Brinkman, Frank Steenvoorden, Bart Zonneveld, Sten Goosen, Selim Vilasaku, Kevin Barkel, Jan Altena, Sander van der Klugt, Benji Broekhof, Marc Steenvoorden, Danny Schelvis, Jan de Ridder (allen uit geledingen SJC)

SJZ

Blijft: Niels van Diemen, Marc van der Velde, Sjoerd Hulsbos, Roy Versteegen, Guus de Goede, Dave Plooij, Corné Berg, Stefan  Sleijser, Mitchell Hensing, Peter Wansink, Hans Coret, Daniël Coret, Tommy van Klink, Mark Jan Vermeeren, Daan Hoogbruin, Marc Griffioen

Gekomen: Glenn van Nierop (ASC), Arjeareau Kook (SJZ overige senioren), Danny Pieterse, Floris Holt (SJZ jeugd), Ricardo Rietkerken (SJZ jeugd)

Vertrokken:

Sporting Leiden (za)

Blijft: Andy van der Meulen, Raymond Meijers, Jeroen van Egmond, Roman Donders, Angelo van Heusden, Sietse Fokkema, Wesley Schreuder, Kevin te Hennepe, Peter Hamelink, Joeri Devilee, Yannick van der Meel, Erik Bakker, Vincent Donders, Kujtim Gashi.

Gekomen: Jeroen van Hooidonk (Roodenburg,za), Fenno Wade (FC Boshuizen), Colin Oudenaarden (FC Rijnland), Guy van Ginkel (FC Boshuizen), Fenno Blikman (FC Boshuizen), Renaldo van den Berg, Zakaria Bardaa (Haagse Hout)

Vertrokken: Sven Vinkeles, Koos de Haas (Sporting Leiden, zo), Danny Sjaardema (gestopt), Wesley Schreuder (RCL), Mitchel Hage (tijdelijk gestopt)

Sporting Leiden (zo)

Blijft: Wim de Bolster, Jeffrey Smeele, Jordy Heemskerk, Justin Maaskant, Koos Habraken, Ronald Mink, Danny Kromwijk, Boudewijn Kamphues

Gekomen: Danny Maaskant (DoCoS), Kenneth Maaskant (UVS), Thom Ligtvoet (UVS), Kevin Wassenaar (Lugdunum, trainer), Mo Berdai (Lugdunum), Henk Brandt (Lugdunum), Jeffrey van der Pompe (Roodenburg), Mike Siebert, Nick van der Reijden (Die Haghe)

Vertrokken: Leroy de Haas (tussentijds), Ed Kluivers (trainer, ARC), Jeffrey van Dijk (Leidsche Boys), Pablo Luiten, Daaf Mink, Rob van Noort, Peter Bleijenberg (allen lager elftal), Leonardo Ramirez (Voorschoten’97)

Stompwijk’92

Gekomen: geen

Vertrokken: geen

TAVV

Gekomen: Donny van der Neut (Zwammerdam)

Vertrokken: Yannick Otto (ARC), Dieter Vreeken (stopt), Stefan Rijsdam (Be Fair), Mike Slottje (RCL)

Ter Leede

Gekomen: Robert Steemers (Scheveningen), Luca Schut en Elroy Tuur (EDO), Jordy Petronia (Argon), Floris Mulder (Eemdijk), Jim van der Krogt (Noordwijk), Jim Gillissen (Quick Boys), Michael Bekkers (Rijsoord), Brayan Caicedo Mosquera (FC Boshuizen), Tomas Tavilla (FC Lisse)

Vertrokken: Ronnie Verplancke (Voorschoten’97), Jesse Dingjan (Swift), Kevin Driessen (UVS), Marc de Kruijs (Quick Boys), László Sándor (onbekend), Oussama Siali (FC Lisse), Shavinio Sint Jago (Noordwijk), Melvin van Stijn (SJC), Jordy Vierbergen (Zwanenburg)

Teylingen

Blijft: Bob van der Vlugt, Daan Heemskerk, Dennis van den Nouland, Jaap Zwetsloot, Jelle Vooijs, Lasse van Wijk, Mark van der Vlugt, Miroslav Acimovic, Niels Langeveld, Pascal de Ridder,Raymond Dolieslager, Wessel Zonjee

Gekomen: Melle de Louw, Colin Dofferhof, Niels Rodenburg (alle 3 van Ter Leede)   Sepher Safi (van FC Boshuizen), Omar Mansour Bakker (was gestopt), Mark Kharboutli (AFC), Max Witteman, Nick Abels en Job Kniest (allen eigen jeugd)

Vertrokken: Dirk Zwetsloot (TSVV Merlijn, Tilburg), Joost Verwer (Van Nispen), George Hulsbosch, Melvin van der Krogt, Tom van der Vluft, Vicent Jongen (gestopt of lager elftal)

UVS

Blijft: Youssef Ait-el-Houssi , Ayoub El Houari , Thom de Vries,  Achraf Boy (JO19-1), Senne van Oostenrijk (JO19-1), Jeffrey van Kempen (JO19-1), Lionel Lo Fo Wong (JO19-1), Mo Foudal (JO19-1), Niels van der Burg, Justin Bekkering, Bas Smit, Nick Scheurwater, Sem Plezier, Thomas van Rest, Berend Verdoes, Marcello Walcott, Axel Pison, Arie Salah, Bart van der Weijden, Lars Verlaan en Ruben Leugering.

Gekomen: Mart Spierdijk (FC Rijnvogels), Isi Adima (RCL), Kevin Driessen (Ter Leede), Daan van der Zwaan (Meerburg), Koen Verlooij (Rijnsburgse Boys), Marvin Sloos (SJC).

Naar vriendenteam UVS: Mark Martens, Vincent de Vrind, Mark Teske , Joeri Onderwater , Evert van Rest , Marino Steenstra Toussaint , Thom Ligtvoet, Youri van der Berg, Danny de Groot.

Vertrokken: Nick van Wingerden (DoCoS), Jeroen Boogmans (DoCoS), Kenneth Maaskant (Sporting Leiden), Bas Nieuwenburg (FC Oegstgeest), William van Vliet (Foreholte), Tolga Karpuz (RCL), Thom Ligtvoet (Sporting Leiden, zo), Marouane El Idrissi (Foreholte)

Valken’68

Blijft: Jaber Ahkriff, Matthias van Beelen, Jaco van der Bent, Peter de Best, Sven Boonstoppel, Robert van Delft, Thom Dijkhuizen, Sander van Duijn, Arjan Haasnoot, Niels Hogewoning, Gerald ten Hove, Bart Imthorn, Chris de Lange, Max Lobel, Matthijs de Mooij, Stephan de Mooij, Erwin van der Nagel, Jaap van der Plas, Rode Redel, John van Rijn, Timo Schaap, Dick van der Toorn, Jari de Vries.

Gekomen: Kevin Moerli (Deltasport), Joey Zandbergen (FC Boshuizen), Jeroen Oskam (Katwijk)

Vertrokken: Bauke Bleiswijk, Danny Boere, Phinney Disseldorp, Lennart van der Ham, Jasper van Klaveren, Ardy Vooijs (n.n.b.), Lars van Bommel (Oegstgeest), Kevin Sip (Quick Boys), Stefan van der Plas (Quick Boys)

Van Nispen (za)

Gekomen: Lars Warmenhoven, Floris-Jan Hinnen (beiden VV Noordwijk)

Vertrokken: Niels Bosma (gestopt), Lars Hogenhuis (VV Noordwijk, overige senioren)

Van Nispen (zon.)

Gekomen: Roy Schulpzand (trainer, SJC O-19), Max Oostenrijk (geen club)

Vertrokken: Rene Ras (trainer, Kagia), Luuk Zonneveld (SJC), Nick van Westerop (stopt)

Voorschoten’97 (za)

Blijft: Alex Reijnierse, Alexander Meyers, Bart Vonk, Bas van den Berg, Benjamin Beumer, Djiri Michel, Donovan Valies, Dylan Victory, Hamza Apyadin, Hamza Chicki, Ilias Absalem, Ilias Bahri, Jasper Moll, Jeffrey Abspoel, Jessin Kharbouch, Jordy Manuputty, Justin Tuit, Justin van Dijk, Kai Vijlbrief, Kevin Koek, Lesley van Hemert, Marcel Quax, Martijn Hogenboom, Maurice Fransen, Nathan Broughton, Nick Guijt, Patrick Vergeer, Peer van Paasen, Robbert Vonk, Robin Diets, Ruben Nijman, Sem Simonis, Shemiel Constancia, Stan Rijsbergen, Stephan van der Niet, Thom de Koning, Tim Koning, Victor Quax, Yannick Lampo

Gekomen: Alex Iliopoulos (Bernardus), Ronnie Verplancke (Ter Leede), Ian Baggerman (Forum Sport), Qualid Maatoug (Katwijk), Matthijs de Jong Forum Sport), Sergio Vrede (Lugdunum), Justin van Look (Vitesse Delft), Jesper Kloeke (Voorschoten’97, zo)

Vertrokken: Richard Bakker (ARC), Kai Vijlbrief (RCL), Oussama Abed, Maurice Fransen, Rivelino Reemnet, Jessin Kharbouch

Voorschoten’97 (zo)

Gekomen:

Vertrokken: Jesper Kloeke (Voorschoten’97, za)

VVSB (tweede divisie)

Gekomen: Timo Ruigrok (SJC), Lulinho Martins (Aalsmeer), Sonny ten Hoope (Noordwijk), Arno Dijkstra (FC Rijnvogels), Patrick Batist (Westlandia, zo), Danny Bakker (FC Dordrecht)

Vertrokken: Pieter Koopman (Zuidvogels), Vladmir Jozic (stopt), Niels van Pelt (HBS), Marvijn Wijks (onbekend)

VVSB (derde klasse)

Gekomen: Tim Warmerdam, Jelle Homan, Berhang Sartib, Joris Aartman, Lars van Wieringen, Rick van de Berg, Bob Visser, Joost Bierhuizen, Kaj Warmerdam (allen eigen jeugd), Joost Bekkers, Ardy de Jong, Jordy Aartman, Roy van den Bosch, Ralf van der Raadt (allen lagere senioren), Mats Warmerdam (Kagia), Robbert van Arkel (ass. trainer zaterdag 1)

Vertrokken: Andy Otte (wordt trainer zaterdag 2)

Warmunda

Blijft: Brian van Noort, Jasper Kortekaas, Koen Mastenmaker, Luuk Holverda, Nick Arnst, Sjoerd van der Voort, Roy Koomen, Bilal el Kourami,  Hamza Harmouch

Gekomen: Necmettin Imac (AGB), Özkan Özmen, Emre Peker (AGB), Ouassim Bakiri (Noordwijk), Roek Bruines (geen club), Rob Burley (geen club), Joran Kret (Teylingen).

Vertrokken: Vincent Solleveld (FC Oegstgeest)

WVC

Gekomen: Stijn Rietbroek, Joppe Huigsloot, Michael van der Zwet, Danny Kliffen en Paco Romero Fuster (allen WVC, za)

Vertrokken: Sander Gelmers en Lars Daams (gestopt)

Woubrugge

Gekomen: Michael Kneulman (Koudekerk)

Vertrokken: Sven Tourné  (Alphense Boys, za)

Zwammerdam

Gekomen: Tim Kramer (eigen jeugd), Jordy L’Amie (ARC), Rogillio Swaaleb (ONA), Martijn Bakker (VV Bodegraven)

Vertrokken: Donny van der Neut (TAVV), Sander Schmand (Koudekerk), Daniel van Leeuwen (AVV Alphen)Clubs die komen te vervallen ten opzichte van het afgelopen seizoen: VV Oegstgeest, UDO, FC Rijnland, VV Leiden, WVC (za), Roodenburg (zo)

Clubs die nieuw zijn in dit overzicht t.o.v. afgelopen seizoen: FC Oegstgeest, Sporting Leiden za, Sporting Leiden zo, SJC (za), Alphense Boys (za)

 

REM artikelbanner
Johlex bouw artikelbanner

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten