Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programma districtsbeker 8 en 9 september

Komend weekend wordt de tweede speeldag afgewerkt in de groepsfase van de districtsbeker. Vanavond komen al wel Stompwijk’92 en Voorschoten’97 (za) tegen elkaar uit. Onze redactie zette een en ander weer even op een rijtje. Uiteraard zullen er na deze speelronde weer enkele verslagen worden geplaatst en alle uitslagen en regionale doelpuntenmakers.

Groep 1 (eerste en tweede klasse)

9: RCL-Assendelft 3-2 (Wijnalda 2, Van Gent), DOSR-Buitenveldert 3-1 (Van der Meer, Van Diemen, Mooren)

Knijnenburg artikelbanner
Scheffer sportprijzen artikel
Voorthuijzen artikelbanner
Stadsbrouwhuis Leiden artikel

8 september: Buitenveldert-RCL (14.00)

9 september: Assendelft-DOSR (14.00)

15 september: Assendelft-Buitenveldert (17.00), DOSR-RCL (17.00)

 

13: Arsenal ASV-Hoofddorp 0-4, ROAC-UVS 1-0 (Van den Bosch)

8 september: UVS-Arsenal ASV (14.30)

9 september: Hoofddorp-ROAC (14.00)

15 september: Hoofddorp-UVS (14.30), ROAC-Arsenal ASV (17.00)

 

14: Zandvoort-Valken’68 5-2 ( Van Delft, De Best), Teylingen-Hillegom 1-0 (Dofferhof)

8 september: Valken’68- Teylingen (14.00), Hillegom-Zandvoort (17.00)

15 september: Valken’68-Hillegom (14.30), Teylingen-Zandvoort (17.00)

 

22: Argon-Altior 1-1 (Heikoop), Legmeervogels-TAVV 0-1 (Verwoerd)

8 september: TAVV-Argon (14.30)

9 september: Altior-Legmeervogels (14.00)

15 september: Argon-Legmeervogels (17.00), TAVV-Altior (17.00)

 

23: Foreholte-DoCoS 2-1 (Guijt, Van Vliet/ De Roode), Oliveo- FC Boshuizen 1-2 ((Boutachecourt, Mpuisa)

8 september: DoCoS-Oliveo (17.00)

9 september: FC Boshuizen-Foreholte (14.00)

15 september: FC Boshuizen-DoCoS (17.00)

16 september: Foreholte- Oliveo (14.00)

 

24: Voorschoten’97- Forum Sport 1-0 (Constancia), RKDEO-Stompwijk’92 1-3 (Ammerlaan, Van der Linden, Luiten)

6 september: Stompwijk’92-Voorschoten’97 (20.00)

8 september: Forum Sport- RKDEO (17.00)

15 september: Forum Sport-Stompwijk’92 (17.00), RKDEO-Voorschoten’97 (17.00)

 

25: Olympia-ARC 2-1 (Frederik), ONA-DSO 1-0

8 september: DSO-Olympia (17.00), ARC-ONA (17.00)

15 september: DSO-ARC (14.30)

16 september: Olympia-ONA (14.00)

 

Groep 2 (derde en vierde klasse zaterdag)

1: Sporting Leiden-Quick Boys 2 1-3 (Lammers), Wassenaar-LSVV’70 1-10 (Bouwmans 3, Van Kessel 2, Bardaa, Gloerich, Jansen 2, Casteel)

8 september: Quick Boys 2- Wassenaar (12.00), LSVV’70- Sporting Leiden (14.00)

15 september: Quick Boys 2-LSVV’70, Wassenaar-Sporting Leiden (15.00)

 

2: Zwammerdam-Aarlanderveen 3-1, Nieuwerkerk-Rijnstreek (4/9)

8 september: Aarlanderveen-Nieuwerkerk (14.30), Rijnstreek- Zwammerdam (14.30)

15 september: Aarlanderveen- Rijnstreek (14.30), Nieuwerkerk-Zwammerdam (15.00)

 

10: Hillegersberg-VEP 3-1, Hazerswoudse Boys- TOGB 2-2 (Meijer, Nieuwhof)

8 september: VEP-Hazerswoudse Boys (14.30), TOGB-Hillegersberg (17.15)

15 september: VEP-TOGB (14.30), Hazerswoudse Boys-Hillegersberg (14.30)

 

14: NSV’46-Kagia 2-2 (Van der Schinkel, Verdegaal) , Sportief-Zevenhoven 1-2

8 september: Zevenhoven-NSV’46 (14.30), Kagia-Sportief (14.30)

15 september: Sportief-NSV’46 (14.30), Kagia- Zevenhoven (14.30)

 

15: Erasmus-DVC 8-2, Wateringse Veld/Kranenburg-Meerburg 6-1 (Mizab)

8 september: Meerburg-Erasmus (14.30), DVC-Wateringse Veld/Kranenburg (14.30)

15 september: DVC-Meerburg (14.30), Wateringse Veld/Kranenburg- Erasmus (14.30)

 

17: Van Nispen-Siveo’60 4-0 (Cornelissens 2, Van der Vlugt, Van Winsen), Kickers’69-Ter Leede 2 0-5 (Tavilla 3, Van der Zon 2)

8 september: Ter Leede 2- Van Nispen (10.30), Siveo’60- Kickers’69 (14.30)

15 september: Ter Leede 2- Siveo’60 (10.30), Van Nispen- Kickers’69 (14.30)

 

20: Blauw Zwart- HPSV 8-1 (Koziel 3, De Koning, Hooijmans 2, Assaban 2), Laakkwartier-Quick Steps 2-2

8 september: Quick Steps-Blauw Zwart (14.30), HPSV-Laakkwartier (14.30)

15 september: Quick Steps- HPSV (14.30), Blauw Zwart- Laakkwartier (15.00)

 

22: BMT-Kamerik 1-1, Woubrugge-SEV 7-1 (Hu 4, Hoogenboom 2, Veltman)

8 september: SEV-BMT (14.30), Kamerik-Woubrugge (14.45)

15 september: BMT-Woubrugge (14.00), SEV-Kamerik (14.30)

 

26: Roodenburg-KMD 0-2, Lugdunum-Semper Altius 1-1 (Isitir)

8 september: KMD-Lugdunum (14.30), Semper Altius-Roodenburg (15.00)

15 september: KMD-Semper Altius (14.30), Lugdunum-Roodenburg (15.00)

 

30: Oegstgeest- DUNO 1-1 (Apcar), RAS-Haagse Hout 4-0

8 september: DUNO-RAS, Haagse Hout- FC Oegstgeest (15.00)

15 september: RAS-FC Oegstgeest (14.45), DUNO-Haagse Hout (14.30)

 

32: Rohda’76-Alphia 2-2 (Van Oosterum, Buijnink)

8 september: Alphia-Alphense Boys (14.30)

 

36: SJC-TAC’90 1-3 (Broekhof), Rijnsburgse Boys 2-VVSB 3-2 (Sukurica, Warmerdam)

8 september: TAC’90- Rijnsburgse Boys 2 (14.30), VVSB-SJC (14.30)

40: Duindorp-PGS/Vogel 3-0, Football Factory- KSD/Marine (11/9)

8 september: PGS/Vogel-Football Factory (14.30), KSD/Marine-Duindorp

41: Zoetermeer-Bodegraven 4-0, RVC Celeritas-Koudekerk 4-2 (Wildschut, Van Rijswijk)

8 september: Koudekerk-Zoetermeer (14.30), Bodegraven- RVC Celeritas

 

Groep 3 (derde klasse zondag)

2: DONK-SVH 2-1, SJZ-Victoria’04 2-0 (Hoogbruin, De Goede)

9 september: SVH-SJZ (14.00), Victoria’04-DONK (14.00)

16 september: DONK-SJZ (14.00), Victoria’04-SVH (14.00)

 

3: Voorschoten’97-Taurus 4-0 (Van den Berg 2, Gertsen, Hilders)

9 september: RKAVV 2-Voorschoten’97 (11.30), Taurus-ODB (14.30)

16 september: RKAVV 2- Taurus (11.30), Voorschoten’97-ODB (14.00)

 

4: IJsselmonde- Alphen 4-1 (Van Leeuwen), Madestein-OHVV 1-2

9 september: OHVV-IJsselmonde (14.00), Alphen-Madestein (14.00)

16 september: IJsselmonde-Madestein (14.00), OHVV-Alphen (14.00)

 

5: Charlois-Sporting Leiden 1-0, REMO-HWD 0-0

9 september: Sporting Leiden-REMO (14.00), HWD-Charlois (14.30)

16 september: Charlois-REMO (14.00), HWD-Sporting Leiden (14.30)

 

6: DRL-Bernardus 3-5 (Moors, Rosdorff, Schinagl, Yagoubi, Goudkuil) , VCS-ASW 4-2

9 september: Bernardus-VCS (14.00), ASW-DRL (14.00)

16 september: Bernardus-ASW (14.00), VCS-DRL (14.30)

 

7: COAL-DHL 3-0, MMO-Blijdorp 2-1 (Van Tol 2)

9 september: DHL-MMO (14.00), Blijdorp-COAL (14.30)

16 september: MMO-COAL (14.00), DHL-Blijdorp (14.00)

 

10: ASC-Kralingen 5-2 (Rutte, Buijze 2, Hoogkamer, Schouten), Pretoria-WIK afgelast

9 september: WIK-ASC (14.30), Kralingen-Pretoria (14.30)

16 september: Kralingen-WIK (14.30), Pretoria-ASC (14.30)

 

11: Quick 2- Warmunda 5-0

9 september: Warmunda-Toofan (14.00), Wanica Star-Quick 2 (14.30)

16 september: Quick 2-Toofan (11.00), Wanica Star-Warmunda (14.30)

 

12: WVC-Besiktas 3-2 (Van Klink 2, Weenink)

9 september: HMC-WVC (14.00), Besiktas-Cabauw (14.30)

16 september: Cabauw-WVC (14.00), Besiktas-HMC (14.30)

 

13: Van Nispen-Steeds Hooger 1-2, HDV-Stolwijk 4-1

9 september: Steeds Hooger-HDV (14.30), Stolwijk-Van Nispen (14.00)

16 september: Stolwijk-Steeds Hooger (14.00), Van Nispen-HDV (14.00)

Onze redactie stelt zich niet aansprakelijk voor eventuele onjuistheden.