Vandaag is er wederom gespeeld voor de districtsbeker. Onze redactie zette de uitslagen, regionale doelpuntenmakers en rangen en standen op een rij. Morgen zoomen we verder in op het bekergebeuren!
Groep 1
9: Buitenveldert-RCL 1-1 (Wijnalda), Assendelft-DOSR 6-1 (Mooren)
RCL 2-4, Assendelft 2-3, DOSR 2-3, Buitenveldert 2-1
13: UVS-Arsenal ASV 1-1 (Boukhidous), Hoofddorp-ROAC 1-2 (Van der Poel, Van den Bosch)
ROAC 2-6, Hoofddorp 2-3, UVS 2-1, Arsenal ASV 2-1
14: Valken’68-Teylingen 2-2 (Van Delft, Langeveld/ Zwetsloot 2), Hillegom-Zandvoort 1-3
Zandvoort 2-6, Teylingen 2-4, Valken’68 2-1, Hillegom 2-0
22: TAVV-Argon 0-4, Altior-Legmeervogels 1-0 (E. van der Weijden)
Argon 2-4, Altior 2-4, TAVV 2-3, Legmeervogels 2-0
23: DoCoS-Oliveo 2-3 (Joubij 2), FC Boshuizen-Foreholte 2-0 (Adalsmis, Sinteur)
FC Boshuizen 2-6, Oliveo 2-3, Foreholte 2-3, DoCoS 2-0
24: Stompwijk’92-Voorschoten’97 3-2, Forum Sport-RKDEO 1-2
Stompwijk’92 2-6, Voorschoten’97 2-3, RKDEO 2-3, Forum Sport 2-0
25: DSO-Olympia 2-0, ARC-ONA 10-0 (Den Horder 4, Frederik, Borsboom, Knoester, De Heij, Oversloot, Samsom)
ARC 2-3, DSO 2-3, Olympia 2-3, ONA 2-3
Groep 2
1: Quick Boys 2- Wassenaar 13-2 (Kaabouni, Barendse, Guijt 2, Steenbergen, Rog 5, Schonenberg, Van Liempt 2), LSVV’70-Sporting Leiden (za) 6-1 (Bouwman 4, Van Kessel, Van der Graaf/ Van de Berg)
Quick Boys 2 2-6, LSVV’70 2-6, Sporting Leiden (za) 2-0, Wassenaar 2-0
2: Rijnstreek-Zwammerdam 0-4 (De Groot 2, Nulle, Tim Kramer), Aarlanderveen-Nieuwerkerk 2-2
Zwammerdam 2-6, Nieuwerkerk 2-4, Aarlanderveen 2-1, Rijnstreek 2-0
10: VEP-Hazerswoudse Boys 1-3 (Martnes 2, Van Meurs), TOGB-Hillegersberg 4-2
TOGB 2-4, Hazerswoudse Boys 2-4, Hillegersberg 2-3, VEP 2-0
14: Kagia-Sportief 4-0 (Van der Schinkel 2, Hogewoning, Lamboo), Zevenhoven-NSV’46 0-5
NSV’46 2-4, Kagia 2-4, Zevenhoven 2-3, Sportief 2-0
15: DVC-Wateringse Veld/Kranenburg 0-10, Meerburg-Erasmus 5-1 (Versteden 3, Mizab, Slingerland)
Wateringse Veld/Kranenburg 2-6, Meerburg 2-3, Erasmus 2-3, DVC 2-0
17: Ter Leede 2-Van Nispen 2-1 (Tavilla, Hoogkamer/ Van der Vlugt), Siveo’60-Kickers’69 3-2 (Van Vliet, Bakker)
Ter Leede 2 2-6, Van Nispen (za) 2-3, Siveo’60 2-3, Kickers’69 2-0
20: Quick Steps-Blauw Zwart 1-1 (Buijs), HPSV-Laakkwartier 3-6
Blauw Zwart 2-4, Laakkwartier 2-4, Quick Steps 2-2, HPSV 2-0
22: SEV-BMT 5-1, Kamerik-Woubrugge 2-4 (Osthoff 2, E. Buntsma, Van der Geijn)
Woubrugge 2-6, SEV 2-3, Kamerik 2-1, BMT 2-1
26: Semper Altius-Roodenburg 2-5 (Foudal, Serray, Matoug, Bardaa, Kouskous), KMD-Lugdunum 3-2 (Verhage, Demirbas)
KMD 2-6, Roodenburg 2-3, Lugdunum 2-1, Semper Altius 2-1
30: Haagse Hout-FC Oegstgeest 0-2 (Gras, van Tulder), DUNO-RAS 2-0
FC Oegstgeest 2-4, DUNO 2-4, RAS 2-3, Haagse Hout 2-0
32: Alphia-Alphense Boys 1-1 (Buijninck/?)
Alphia 2-2, Rohda’76 1-1, Alphense Boys 1-1
36: VVSB-SJC 4-2 (Sukurica, T. van der Raadt, Warmerdam, Taskin/ Altena, Steenvoorden), TAC’90- Rijnsburgse Boys 2 1-14 (Halman 5, Magan 3, Vincent ? 2, Jelmer ?, Duiker, Floris ?, Kenzo?)
Rijnsburgse Boys 2 2-6, VVSB 2-3, TAC’90 2-3, SJC 2-0
40: PGS/Vogel-Football Factory 0-1 (Drewes), KSD-Duindorp 2-3
Duindorp 2-6, Football Factory 1-3, KSD 1-0, PGS/Vogel 2-0
41: Koudekerk-Zoetermeer 2-3 (de Groot 2), Bodegraven-RVC/Celeritas 4-2
Zoetermeer 2-6, RVC/Celeritas 2-3, Bodegraven 2-3, Koudekerk 2-0
Groep 3
2: SVH-SJZ 1-3 (Griffioen, Vermeeren, Van Klink), Victoria’04-DONK 0-11
DONK 2-6, SJZ 2-6, SVH 2-0, Victoria’04 2-0
3: RKAVV 2-Voorschoten’97 (zo) 1-0, Taurus-ODB 2-5
ODB 2-6, Voorschoten’97 2-3, RKAVV 2-3, Taurus 2-0
4: OHVV-IJsselmonde 3-6, AVV Alphen- Madestein 5-3 (Van Leeuwen 3, De Lange 2)
IJsselmonde 2-6, AVV Alphen 2-3, OHVV 2-3, Madestein 2-0
5: Sporting Leiden-REMO 3-2 (Mink, D.Maaskant, Ligtvoet), HWD-Charlois 1-1
Charlois 2-4, Sporting Leiden 2-3, HWD 2-2, REMO 2-1
6: Bernardus-VCS 1-0 (gestaakt, Yagoubi), ASW-DRL onbekend
VCS 1-3, Bernardus 1-3, DRL 1-0, ASW 1-0
7: DHL-MMO 2-0, Blijdorp-COAL 2-1
COAL 2-3, Blijdorp 2-3, MMO 2-3, DHL 2-3
10: WIK-ASC 0-8 (Schouten 3, Van Zandwijk 2, Hoogkamer 2, Fernane), Kralingen-Pretoria 9-3
ASC 2-6, Kralingen 2-3, Pretoria 1-0, WIK 1-0
11: Warmunda-Toofan 5-3 (El Kourami 2, Kortekaas, Bakari, Peker), Wanica Star-Quick 2 onbekend
Quick 2 1-3, Warmunda 2-3, Toofan 1-0, Wanica Star 0-0
12: HMC-WVC 0-7 (Weenink 2, Rietbroek, Van Klink, Vermeer, Cozijn 2), Besiktas-Cabauw 6-1
WVC 2-6, Besiktas 2-3, HMC 2-3, Cabauw 2-0
Steeds Hooger-HDV 0-2, Stolwijk-Van Nispen (zo) onbekend
HDV 2-6, Steeds Hooger 2-3, Van Nispen 1-0, Stolwijk 1-0