Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programmaboekje competitie tweede klasse C (zaterdag)

Ook dit seizoen lijkt de tweede klasse C op zaterdag weer uitermate boeiend te worden. Liefst zes regioclubs komen uit op dit niveau. Het programmaboekje is voor u opgesteld en wordt bij deze gedeeld met inbreng van de navolgende 14 clubs: HVC’10 (Hoek van Holland), Berkel, SC Monster, DSO (Zoetermeer), VELO (Wateringen), RCL (Leiderdorp), Valken’68 (Valkenburg), UVS (Leiden), Voorschoten’97, SVC’08 (Wassenaar), TAVV (Ter Aar), Te Werve (Rijswijk), Soccer Boys (Bleiswijk), DoCoS (Leiden).

22 september (speeldag 1)

HVC’10-Berkel, SC Monster-DSO, VELO-RCL, Valken’68-UVS, Voorschoten’97-SVC’08, TAVV-Te Werve, Soccer Boys-DoCoS.

Voorthuijzen artikelbanner
Rabobank artikelbanner
Brasserie buitenhuis
Geco artikelbanner

29 september (speeldag 2)

UVS-Soccer Boys, DSO-HVC’10, SVC’08-TAVV, DoCoS-Valken’68, RCL-SC Monster, Berkel-Voorschoten’97, Te Werve-VELO.

6 oktober (speeldag 3)

HVC’10-Te Werve, SC Monster-SVC’08, Valken’68-VELO, Voorschoten’97-TAVV, Soccer Boys-Berkel, DSO-UVS, RCL-DoCoS.

13 oktober (speeldag 4)

VELO-HVC’10, TAVV-Soccer Boys, UVS- SC Monster, SVC’08-Valken’68, DoCoS-DSO, Berkel-RCL, Te Werve-Voorschoten’97.

20 oktober (speeldag 5)

HVC’10-SVC’08, VELO-TAVV, Valken’68-Berkel, Voorschoten’97-DoCoS, Soccer Boys-SC Monster, RCL-DSO, Te Werve-UVS.

27 oktober (speeldag 6)

SC Monster-Valken’68, TAVV-HVC’10, UVS-RCL, DSO-Voorschoten’97, SVC’08-Soccer Boys, DoCoS-VELO, Berkel-Te Werve.

3 november (speeldag 7)

HVC’10-UVS, VELO-SVC’08, Valken’68-DSO, Voorschoten’97-SC Monster, TAVV-Berkel, Soccer Boys-RCL, Te Werve-DoCoS.

17 november (speeldag 8)

SC Monster-TAVV, UVS-Voorschoten’97, DSO-Soccer Boys, SVC’08- Te Werve, DoCoS-HVC’10, RCL-Valken’68, Berkel-VELO.

24 november (speeldag 9)

HVC’10-Voorschoten’97, VELO-Soccer Boys, TAVV-DSO, SVC’08-RCL, DoCoS-UVS, Berkel-SC Monster, Te Werve-Valken’68.

1 december (speeldag 10)

SC Monster-DoCoS, Valken’68-TAVV, Voorschoten’97-VELO, Soccer Boys-HVC’10, UVS-SVC’08, DSO-Berkel, RCL-Te Werve.

8 december (speeldag 11)

HVC’10-Valken’68, VELO-DSO, Voorschoten’97-Soccer Boys, TAVV-RCL, SVC’08-DoCoS, Berkel-UVS, Te Werve-SC Monster.

15 december (speeldag 12)

SC Monster-VELO, Valken’68-Voorschoten’97, Soccer Boys-Te Werve, UVS-TAVV, DSO-SVC’08, DoCoS-Berkel, RCL-HVC’10

19 januari (speeldag 13)

HVC’10-SC Monster, VELO-UVS, Valken’68-Soccer Boys, Voorschoten’97-RCL, TAVV-DoCoS, Berkel-SVC’08, Te Werve-DSO.

26 januari (speeldag 14)

SC Monster-Voorschoten’97, UVS-HVC’10, DSO-Valken’68, SVC’08-VELO, DoCoS-Te Werve, RCL-Soccer Boys, Berkel-TAVV.

2 februari (speeldag 15)

HVC’10-DoCoS, VELO-Berkel, Valken’68-RCL, Voorschoten’97-UVS, TAVV-SC Monster, Soccer Boys-DSO, Te Werve-SVC’08

9 februari (speeldag 16)

UVS-Valken’68, DSO-SC Monster, SVC’08-Voorschoten’97, DoCoS-Soccer Boys, RCL-VELO, Berkel-HVC’10, Te Werve-TAVV.

16 februari (speeldag 17)

HVC’10-DSO, SC Monstr-RCL, VELO-Te Werve, Valken’68-DoCoS, Voorschoten’97-Berkel, TAVV-SVC’08, Soccer Boys-UVS.

9 maart (speeldag 18)

SC Monster-Soccer Boys, TAVV-VELO, UVS-Te Werve, DSO-RCL, SVC’08-HVC’10, DoCoS-Voorschoten’97, Berkel-Valken’68.

16 maart (speeldag 19)

HVC’10-TAVV, VELO-DoCoS, Valken’68-SC Monster, Voorschoten’97-DSO, Soccer Boys-SVC’08, RCL-UVS, Te Werve-Berkel.

23 maart (speeldag 20)

SC Monster-HVC’10, Soccer Boys-Valken’68, UVS-VELO, DSO-Te Werve, SVC’08-Berkel, DoCoS-TAVV, RCL-Voorschoten’97.

6 april (speeldag 21)

HVC’10-RCL, VELO-SC Monster, Voorschoten’97-Valken’68, TAVV-UVS, SVC’08-DSO, Berkel-DoCoS, Te Werve-Soccer Boys.

13 april (speeldag 22)

SC Monster-Te Werve, Valken’68-HVC’10, Soccer Boys-Voorschoten’97, UVS-Berkel, DSO-VELO, DoCoS-SVC’08, RCL-TAVV.

20 april (speeldag 23)

HVC’10-Soccer Boys, VELO-Voorschoten’97, TAVV-Valken’68, SVC’08-UVS, DoCoS-SC Monster, Berkel-DSO, Te Werve-RCL.

11 mei (speeldag 24)

SC Monster-Berkel, Valken’68-Te Werve, Voorschoten’97-HVC’10, Soccer Boys-VELO, UVS-DoCoS, DSO-TAVV, RCL-SVC’08

18 mei (speeldag 25)

VELO-Valken’68, TAVV-Voorschoten’97, UVS-DSO, SVC’08-SC Monster, DoCoS-RCL, Berkel-Soccer Boys, Te Werve-HVC’10.

25 mei (speeldag 26)

HVC’10-VELO, SC Monster-UVS, Valken’68-SVC’08, Voorschoten’97-Te Werve, Soccer Boys-TAVV, DSO-DoCoS, RCL-Berkel.

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten