Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programmaboekje competitie derde klasse A (zaterdag)

Vorige week plaatste onze redactie al de nodige informatie aangaande het competitieprogramma voor de lagere klassen. Vanaf deze week duikt onze redactie er dieper in en ons team zal alle relevante klassen binnenkort plaatsen. Te beginnen met de derde klasse A op zaterdag met de volgende competitiegenoten: Zwammerdam, Blauw Zwart (Wassenaar), VVSB (Noordwijkerhout), DSVP (Pijnacker), CVC Reeuwijk, Nieuwkoop, NSV’46 (Noorden), Be Fair (Waddinxveen), Van Nispen (De Zilk), Sporting Leiden, Lugdunum (Leiden), BSC’68 (Benthuizen), Alphia (Alphen aan den Rijn)en DWO (Zoetermeer). Handig om te bewaren of over te nemen?

22 september (speeldag 1)

Zwammerdam-Blauw Zwart, VVSB-DSVP, CVC Reeuwijk- Nieuwkoop, NSV’46-Be Fair, Van Nispen-Sporting Leiden, BSC’68-Lugdunum, Alphia-DWO.

Knijnenburg artikelbanner
Geco artikelbanner
Voorthuijzen artikelbanner
Scheffer sportprijzen artikel

29 september (speeldag 2)

Be Fair-Alphia, DSVP-Zwammerdam, Sporting Leiden-BSC’68, DWO-NSV’46, Nieuwkoop-VVSB, Blauw Zwart- Van Nispen, Lugdunum-CVC Reeuwijk.

6 oktober (speeldag 3)

Zwammerdam-Lugdunum, VVSB-Sporting Leiden, NSV’46- CVC Reeuwijk, Van Nispen-BSC’68, Alphia-Blauw Zwart, DSVP-Be Fair, Nieuwkoop-DWO.

13 oktober (speeldag 4)

CVC Reeuwijk- Zwammerdam, BSC’68- Alphia, Be Fair-VVSB, Sportling Leiden- NSV’46, DWO- DSVP, Blauw Zwart- Nieuwkoop, Lugdunum-Van Nispen.

20 oktober (speeldag 5)

Zwammerdam-Sporting Leiden, CVC Reeuwijk-BSC’68, NSV’46-Blauw Zwart, Van Nispen-DWO, Alphia-VVSB, Nieuwkoop-DSVP, Lugdunum-Be Fair.

27 oktober (speeldag 6)

VVSB-NSV’46, BSC’68-Zwammerdam, Be Fair-Nieuwkoop, DSVP-Van Nispen, Sporting Leiden-Alphia, DWO-CVC Reeuwijk, Blauw Zwart-Lugdunum.

3 november (speeldag 7)

Zwammerdam-Be Fair, CVC Reeuwijk-Sporting Leiden, NSV’46-DSVP, Van Nispen-VVSB, BSC’68-Blauw Zwart, Alphia-Nieuwkoop, Lugdunum-DWO.

17 november (speeldag 8)

VVSB-BSC’68, Be Fair-Van Nispen, DSVP-Alphia, Sporting Leiden-Lugdunum, DWO-Zwammerdam, Nieuwkoop-NSV’46, Blauw Zwart-CVC Reeuwijk.

24 november (speeldag 9)

Zwammerdam-Van Nispen, CVC Reeuwijk-Alphia, BSC’68-DSVP, Sporting Leiden-Nieuwkoop, DWO-Be Fair, Blauw Zwart-VVSB, Lugdunum-NSV’46.

1 december (speeldag 10)

VVSB-DWO, NSV’46-BSC’68, Van Nispen-CVC Reeuwijk, Alphia-Zwammerdam, Be Fair-Sporting Leiden, DSVP-Blauw Zwart, Nieuwkoop-Lugdunum.

8 december (speeldag 11)

Zwammerdam-NSV’46, CVC Reeuwijk-DSVP, Van Nispen-Alphia, BSC’68-Nieuwkoop, Sporting Leiden-DWO, Blauw Zwart-Be Fair, Lugdunum-BSC’68.

15 december (speeldag 12)

VVSB-CVC Reeuwijk, NSV’46-Van Nispen, Alphia-Lugdunum, Be Fair-BSC’68, DSVP-Sporting Leiden, DWO-Blauw Zwart, Nieuwkoop-Zwammerdam.

19 januari (speeldag 13)

Zwammerdam-VVSB, CVC Reeuwijk-Be Fair, NSV’46-Alphia, Van Nispen-Nieuwkoop, BSC’68-DWO, Blauw Zwart-Sporting Leiden, Lugdunum-DSVP.

26 januari (speeldag 14)

VVSB-Van Nispen, Be Fair-Zwammerdam, DSVP-NSV’46, Sporting Leiden-CVC Reeuwijk, DWO-Lugdunum, Nieuwkoop-Alphia, Blauw Zwart-BSC’68.

2 februari (speeldag 15)

Zwammerdam-DWO, CVC Reeuwijk-Blauw Zwart, NSV’46-Nieuwkoop, Van Nispen-Be Fair, BSC’68-VVSB, Alphia-DSVP, Lugdunum-Sporting Leiden.

9 februari (speeldag 16)

Be Fair-NSV’46, DSVP-VVSB, Sporting Leiden-Van Nispen, DWO-Alphia, Nieuwkoop- CVC Reeuwijk, Blauw Zwart-Zwammerdam, Lugdunum-BSC’68.

16 februari (speeldag 17)

Zwammerdam-DSVP, VVSB-Nieuwkoop, CVC Reeuwijk-Lugdunum, NSV’46-DWO, Van Nispen-Blauw Zwart, BSC’68-Sporting Leiden, Alphia-Be Fair.

9 maart (speeldag 18)

VVSB-Alphia, BSC’68-CVC Reeuwijk, Be Fair-Lugdunum, DSVP-Nieuwkoop, Sporting Leiden-Zwammerdam, DWO-Van Nispen, Blauw Zwart-NSV’46.

16 maart (speeldag 19)

Zwammerdam-BSC’68, CVC Reeuwijk-DWO, NSV’46-VVSB, Van Nispen-DSVP, Alphia-Sporting Leiden, Nieuwkoop-Be Fair, Lugdunum-Blauw Zwart.

23 maart (speeldag 20)

VVSB-Zwammerdam, Alphia-NSV’46, Be Fair-CVC Reeuwijk, DSVP-Lugdunum, Sporting Leiden-Blauw Zwart, DWO-BSC’68, Nieuwkoop-Van Nispen.

6 april (speeldag 21)

Zwammerdam-Nieuwkoop, CVC Reeuwijk-VVSB, Van Nispen-NSV’46, BSC’68-Be Fair, Sporting Leiden-DSVP, Blauw Zwart-DWO, Lugdunum-Alphia.

13 april (speeldag 22)

VVSB-Lugdunum, NSV’46-Zwammerdam, Alphia-Van Nispen, Be Fair-Blauw Zwart, DSVP-CVC Reeuwijk, DWO-Sporting Leiden, Nieuwkoop-BSC’68.

20 april (speeldag 23)

Zwammerdam-Alphia, CVC Reeuwijk-Van Nispen, BSC’68-NSV’46, Sporting Leiden-Be Fair, DWO-VVSB, Blauw Zwart-DSVP, Lugdunum-Nieuwkoop.

11 mei (speeldag 24)

VVSB-Blauw Zwart, NSV’46-Lugdunum, Van Nispen-Zwammerdam, Alphia-CVC Reeuwijk, Be Fair-DWO, DSVP-BSC’68, Nieuwkoop-Sporting Leiden.

18 mei (speeldag 25)

CVC Reeuwijk-NSV’46, BSC’68-Van Nispen, Be Fair-DSVP, Sporting Leiden-VVSB, DWO-Nieuwkoop, Blauw Zwart-Alphia, Lugdunum-Zwammerdam.

25 mei (speeldag 26)

Zwammerdam-CVC Reeuwijk, VVSB-BE Fair, NSV’46-Sporting Leiden, Van Nispen-Lugdunum, Alphia-BSC’68, DSVP-DWO, Nieuwkoop-Blauw Zwart.

 

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het privacy beleid Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. In ons privacy beleid staat exact wat met de gegevens gebeurt.

Sluiten