Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programmaboekje competitie vierde klasse A (zaterdag)

Drankenhandelleiden artikelbanner
Mooi artikelbanner

Vorige week plaatste onze redactie al de nodige informatie aangaande het competitieprogramma voor de lagere klassen. Vanaf deze week duikt onze redactie er dieper in en ons team zal alle relevante klassen binnenkort plaatsen. Nu aan de orde de vierde klasse A op zaterdag met de volgende competitiegenoten: Zevenhoven, Woubrugge, LSVV’70 (Leiden), Football Factory (Leiden), Koudekerk, Alphense Boys (Alphen aan den Rijn), SJC (Noordwijk), Hazerswoudse Boys (Hazerswoude Dorp), FC Oegstgeest, Floreant (Boskoop), Roodenburg (Leiden), Meerburg (Zoeterwoude-Rijndijk), Aarlanderveen en Kickers’69 (Leimuiden). Handig om te bewaren of over te nemen?

22 september (speeldag 1)

Zevenhoven-Woubrugge, LSVV’70-Football Factory, Koudekerk-Alphense Boys, SJC-Hazerswoudse Boys, FC Oegstgeest-Floreant, Roodenburg-Meerburg, Aarlanderveen-Kickers’69.

Geco artikelbanner
Stadsbrouwhuis Leiden artikel
Knijnenburg artikelbanner
Scheffer sportprijzen artikel

29 september (speeldag 2)

Hazerswoudse Boys-Aarlanderveen, Football Factory-Zevenhoven, Floreant-Roodenburg, Kickers’69-SJC, Alphense Boys-LSVV’70, Woubrugge-FC Oegstgeest, Meerburg-Koudekerk.

6 oktober (speeldag 3)

Zevenhoven-Meerburg, LSVV’70-Floreant, SJC-Koudekerk, FC Oegstgeest-Roodenburg, Aarlanderveen-Woubrugge, Football Factory-Hazerswoudse Boys, Alphense Boys-Kickers’69.

13 oktober (speeldag 4)

Koudekerk-Zevenhoven, Roodenburg-Aarlanderveen, Hazerswoudse Boys-LSVV’70, Floreant-SJC, Kickers’69-Football Factory, Woubrugge-Alphense Boys, Meerburg-FC Oegstgeest.

20 oktober (speeldag 5)

Zevenhoven-Floreant, Koudekerk-Roodenburg, SJC-Woubrugge, FC Oegstgeest-Kickers’69, Aarlanderveen-LSVV’70, Alphense Boys-Football Factory, Meerburg-Hazerswoudse Boys.

27 oktober (speeldag 6)

LSVV’70-SJC, Roodenburg-Zevenhoven, Hazerswoudse Boys-Alphense Boys, Football Factory-FC Oegstgeest, Floreant-Aarlanderveen, Kickers’69-Koudekerk, Woubrugge-Meerburg.

3 november (speeldag 7)

Zevenhoven-Hazerswoudse Boys, Koudekerk-Floreant, SJC-Football Factory, FC Oegstgeest-LSVV’70, Roodenburg-Woubrugge, Aarlanderveen-Alphense Boys, Meerburg-Kickers’69.

17 november (speeldag 8)

LSVV’70-Roodenburg, Hazerswoudse Boys-FC Oegstgeest, Football Factory-Aarlanderveen, Floreant-Meerburg, Kickers’69-Zevenhoven, Alphense Boys-SJC, Woubrugge-Koudekerk.

24 november (speeldag 9)

Zevenhoven-FC Oegstgeest, Koudekerk-Aarlanderveen, Roodenburg-Football Factory, Floreant-Alphense Boys, Kickers’69-Hazerswoudse Boys, Woubrugge-LSVV’70, Meerburg-SJC.

1 december (speeldag 10)

LSVV’70-Kickers’69, SJC-Roodenburg, FC Oegstgeest-Koudekerk, Aarlanderveen-Zevenhoven, Hazerswoudse Boys-Floreant, Football Factory-Woubrugge, Alphense Boys-Meerburg.

8 december (speeldag 11)

Zevenhoven-SJC, Koudekerk-Football Factory, FC Oegstgeest-Aarlanderveen, Roodenburg-Alphense Boys, Floreant-Kickers’69, Woubrugge-Hazerswoudse Boys, Meerburg-LSVV’70.

15 december (speeldag 12)

LSVV’70-Koudekerk, SJC-FC Oegstgeest, Aarlanderveen-Meerburg, Hazerswoudse Boys-Roodenburg, Football Factory-Floreant, Kickers’69-Woubrugge, Alphense Boys-Zevenhoven.

19 januari (speeldag 13)

Zevenhoven-LSVV’70, Koudekerk-Hazerswoudse Boys, SJC-Aarlanderveen, FC Oegstgeest-Alphense Boys, Roodenburg-Kickers’69, Woubrugge-Floreant, Meerburg-Football Factory.

26 januari (speeldag 14)

LSVV’70-Oegstgeest, Hazerswoudse Boys-Zevenhoven, Football Factory-SJC, Floreant-Koudekerk, Kickers’69-Meerburg, Alphense Boys-Aarlanderveen, Woubrugge-Roodenburg.

2 februari (speeldag 15)

Zevenhoven-Kickers’69, Koudekerk-Woubrugge, SJC-Alphense Boys, FC Oegstgeest-Hazerswoudse Boys, Roodenburg-LSVV’70, Aarlanderveen-Football Factory, Meerburg-Floreant.

9 februari (speeldag 16)

Hazerswoudse Boys-SJC, Football Factory-LSVV’70, Floreant-FC Oegstgeest, Kickers’69-Aarlanderveen, Alphense Boys-Koudekerk, Woubrugge-Zevenhoven, Meerburg-Roodenburg.

16 februari (speeldag 17)

Zevenhoven-Football Factory, LSVV’70-Alphense Boys, Koudekerk-Meerburg, SJC-Kickers’69, FC Oegstgeest-Woubrugge, Roodenburg-Floreant, Aarlanderveen-Hazerswoudse Boys.

9 maart (speeldag 18)

Floreant-Zevenhoven, Roodenburg-Koudekerk, Woubrugge-SJC, Kickers’69-FC Oegstgeest, LSVV’70-Aarlanderveen, Football Factory-Alphense Boys, Hazerswoudse Boys-Meerburg.

16 maart (speeldag 19)

Zevenhoven-Roodenburg, Koudekerk-Kickers’69, SJC-LSVV’70, FC Oegstgeest-Football Factory, Aarlanderveen-Floreant, Alphense Boys-Hazerswoudse Boys, Meerburg-Woubrugge.

23 maart (speeldag 20)

LSVV’70-Zevenhoven, Aarlanderveen-SJC, Hazerswoudse Boys-Koudekerk, Football Factory-Meerburg, Floreant-Woubrugge, Kickers’69-Roodenburg, Alphense Boys-FC Oegstgeest.

6 april (speeldag 21)

Zevenhoven-Alphense Boys, Koudekerk-LSVV’70, FC Oegstgeest-SJC, Roodenburg-Hazerswoudse Boys, Floreant-Football Factory, Woubrugge-Kickers’69, Meerburg-Aarlanderveen.

13 april (speeldag 22)

LSVV’70-Meerburg, SJC-Zevenhoven, Aarlanderveen-FC Oegstgeest, Hazerswoudse Boys-Woubrugge, Football Factory-Koudekerk, Kickers’69-Floreant, Alphense Boys-Roodenburg.

20 april (speeldag 23)

Zevenhoven-Aarlanderveen, Koudekerk-FC Oegstgeest, Roodenburg-SJC, Floreant-Hazerswoudse Boys, Kickers’69-LSVV’70, Woubrugge-Football Factory, Meerburg-Alphense Boys.

11 mei (speeldag 24)

LSVV’70-Woubrugge, SJC-Meerburg, FC Oegstgeest-Zevenhoven, Aarlanderveen-Koudekerk, Hazerswoudse Boys-Kickers’69, Football Factory-Roodenburg, Alphense Boys-Floreant.

18 mei (speeldag 25)

Koudekerk-SJC, Roodenburg-FC Oegstgeest, Hazerswoudse Boys-Football Factory, Floreant-LSVV’70, Kickers’69-Alphense Boys, Woubrugge-Aarlanderveen, Meerburg-Zevenhoven.

25 mei (speeldag 26)

Zevenhoven-Koudekerk, LSVV’70-Hazerswoudse Boys, SJC-Floreant, FC Oegstgeest-Meerburg, Aarlanderveen-Roodenburg, Football Factory-Kickers’69, Alphense Boys-Woubrugge.

 

Johlex bouw artikelbanner
REM artikelbanner