Programmaboekje 19 en 20 januari

Programmaboekje
Brasserie VIS artikelbanner
Vergulde vos artikelbanner

ZATERDAG 19/01/2019

Tweede divisie

Jong FC Almere City –  AFC   

Sport2000 artikelbanner
Rabobank artikelbanner
Scheffer sportprijzen artikel
Geco artikelbanner

 Excelsior Maassluis –  VV Katwijk   

 GVVV –  Kozakken Boys   

 HHC Hardenberg –  Barendrecht   

 IJsselmeervogels –  Spakenburg   

 Koninklijke HFC –  De Treffers   

 SV Scheveningen –  FC Lienden   

 Jong Sparta –  Jong Vitesse   

 VVSB –  Rijnsburgse Boys

Derde divisie

Achilles ’29 –  VVOG   

 Ajax –  FC Lisse   

 ASWH –  Jong FC Groningen   

 ASV De Dijk –  ONS Sneek   

 DVS’33 Ermelo –  VV Eemdijk   

 Harkemase Boys –  VV DOVO   

 VV Noordwijk –  VV SJC   

 Quick Boys –  HSV Hoek   

 SteDoCo –  ODIN ’59

Hoofdklasse A

VV Capelle –  XerxesDZB   

 Jong FC Den Bosch –  FC ‘s-Gravenzande   

 SV DFS Opheusden –  Achilles Veen   

 SC Feyenoord –  FC Rijnvogels   

 SV Nootdorp –  VV Spijkenisse   

 VV Smitshoek –  De Jodan Boys   

 Ter Leede –  AVV Swift   

 RKAV Volendam –  VV Zwaluwen V

Eerste klasse A (West 1)

AFC –  WV-HEDW   

 SV ARC –  VV DHSC   

 BOL –  FC Aalsmeer   

 FC Breukelen –  SV Argon   

 CSW –  RODA ’46   

 SV Huizen –  Victoria   

 Zwaluwen ’30 –  Zuidv

Tweede klasse C

CVV Berkel –  SVC ’08   

 HVC ’10 –  SC Monster   

 TAVV –  DoCoS   

 Valken ’68 –  Soccer Boys   

 VELO –  UVS   

 Voorschoten ’97 –  RCL   

 HVV Te Werve –  SV DSO

Derde klasse A

Blauw Zwart –  Sporting Leiden   

 BSC ’68 –  SV DWO   

 CVC Reeuwijk –  CVV Be Fair   

 Lugdunum –  DSVP   

 Van Nispen –  SV Nieuwkoop   

 NSV ’46 –  Alphia   

 VV Zwammerdam –  VVSB

Derde Klasse B (West 1)

DEM –  RKSV Pancratius   

 HYS –  Kagia   

 vv IJmuiden –  VVA/Spartaan   

 Koninklijke HFC –  FC VVC   

 SV United-DAVO –  Stormvogels IJVV   

 VEW –  SCW   

 ZSGOWMS –  Overbos

Vierde klasse A

VV Koudekerk –  V & AV Hazerswoudse Boys   

 VV Meerburg –  Football Factory   

 FC Oegstgeest –  Alphense Boys   

 Roodenburg –  SV Kickers ’69   

 VV SJC –  SV Aarlanderveen   

 VV Woubrugge –  Floreant BGC   

 SV Zevenhoven –  LSVV ’70

ZONDAG 20/01/2019

Hoofdklasse B

VV Baronie –  IFC   

 Leonidas –  SV Meerssen   

 VV De Meern –  VV Gemert   

 RKSV Minor –  Alphense Boys   

 Nuenen –  UDI ’19   

 RKAVV –  Halsteren   

 Unitas –  VC Vlissingen

Eerste klasse A (West 1)

DSOV –  FC Boshuizen   

 JOS Watergraafsmeer –  AFC ’34   

 LSVV –  SV Hoofddorp   

 SV NVC –  VV AGB   

 RKVV Velsen –  SV Hillegom   

 Zaanlandia –  FC Uitgeest   

 Zeeburgia –  Legmeervogels

Tweede klasse C

Altior –  TAC ’90   

 ESTO –  VV ONA   

 HVV –  RKSV DOSR   

 KDO –  HVV Laakkwartier   

 SV ROAC –  Stompwijk ’92   

 RVC ’33 –  Foreholte   

 Teylingen –  GDA

Derde klasse A

FC Aalsmeer –  SV DIOS   

 Alphen –  Voorschoten ’97   

 SV Bernardus –  RKDES   

 Nicolaas Boys –  SV WVC   

 Van Nispen –  ASC   

 Sporting Leiden –  MMO   

 SV Warmunda –  VV SJZ

If Not Now
Brasserie meelfabriek