Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Clubpagina’s

Zaterdag voetbalamateurs regio Leiden

Zaterdagclubs Plaats Website
Topklasse
Noordwijk Noordwijk www.vvnoordwijk.nl
FC Lisse Lisse www.fclisse.nl
Katwijk Katwijk www.vvkatwijk.nl
Rijnsburgse Boys Rijnsburg www.rijnsburgseboys.nl
Ter Leede Sassenheim www.terleede.nl
VVSB Noordwijkerhout www.vvsb.nl/
Hoofdklasse
Quick Boys Katwijk www.quickboys.nl
Eerste klasse
ARC Alphen aan den Rijn www.svarc.nl
FC Rijnvogels Katwijk www.fcrijnvogels.nl
Voorschoten’97 Voorschoten www.voorschoten97.nl
RCL Leiderdorp www.rcl.nl
GHC Leiden www.vv-ghc.nl
 Alphense Boys  
Tweede klasse
TAVV Ter Aar www.tavv.nl
Valken’68 Valkenburg www.valken68.nl
Derde klasse
Oegstgeest Oegstgeest www.vvoegstgeest.nl
Roodenburg Leiden www.lvroodenburg.nl
LSVV’70 Leiden www.lsvv70.nl
Kagia Lisserbroek www.kagia.nl
Koudekerk Koudekerk www.vvkoudekerk.nl
DoCoS Leiden www.docos.nl
Lugdunum Leiden www.lugdunum.nl
Vierde klasse
vv Leiden Leiden www.vvleiden.com
Woubrugge Woubrugge www.vvwoubrugge.nl
Football Factory Leiden www.footballfactory.org
Hazerswoudse Boys Hazerswoude okay www.hazerswoudseboys.nl
Warmunda Warmond www.svwarmunda.nl/
Alphia Alphen aan den Rijn www.alphia.nl
SVOW Weteringbrug www.svow.nl
VVSB Noordwijkerhout www.vvsb.nl
UVS Leiden www.uvs-leiden.nl
Leidsche Boys Leiden www.leidscheboys.nl

Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Er worden geen gegevens opgeslagen anders dan uw browsesessie binnen leidenamateurvoetbal.nl en de verzameling van gegevens voor Google analytics.

Sluiten