Vrienden van
Leidenamateurvoetbal

Programma en uitslagen zaterdag, 2016-2017

Derde divisie

 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1IJsselmeervogels34217670743638
2FC Lisse34205965553817
3Rijnsburgse Boys341710761846222
4ASWH341771058645311
5Scheveningen34168105654486
6Jong Volendam34168105660564
7DVS '3334139124854495
8Jong Groningen341112114548462
9Harkemase Boys (*)3413714455560-5
10VVOG3412814444955-6
11Quick Boys34111013434754-7
12Capelle3411815414252-10
13ONS Sneek34101014405160-9
14Jong Almere City (*)34116173863612
15Odin '59 (*)3410618355863-5
16SteDoCo349817354669-23
17Huizen349619333857-19
18Rijnvogels3410321335578-23
DatumThuisUitUitslPer
29/04/2017ASWHCapelle4 - 1P3R32
29/04/2017DVS '33Odin '591 - 1P3R32
29/04/2017FC LisseONS Sneek1 - 1P3R32
29/04/2017Harkemase BoysScheveningen2 - 0P3R32
29/04/2017Jong GroningenIJsselmeervogels0 - 1P3R32
29/04/2017Jong VolendamRijnvogels1 - 2P3R32
29/04/2017Quick BoysJong Almere City0 - 3P3R32
29/04/2017Rijnsburgse BoysVVOG1 - 1P3R32
29/04/2017SteDoCoHuizen1 - 1P3R32
06/05/2017CapelleHarkemase Boys2 - 1P3R33
06/05/2017FC LisseDVS '333 - 0P3R33
06/05/2017HuizenQuick Boys2 - 1P3R33
06/05/2017IJsselmeervogelsJong Volendam7 - 0P3R33
06/05/2017Jong Almere CitySteDoCo5 - 0P3R33
06/05/2017ONS SneekJong Groningen3 - 5P3R33
06/05/2017RijnvogelsRijnsburgse Boys1 - 4P3R33
06/05/2017ScheveningenASWH3 - 1P3R33
06/05/2017VVOGOdin '591 - 5P3R33
13/05/2017ASWHJong Almere City3 - 2P3R34
13/05/2017DVS '33Scheveningen2 - 0P3R34
13/05/2017Harkemase BoysRijnvogels1 - 3P3R34
13/05/2017Jong GroningenFC Lisse1 - 0P3R34
13/05/2017Jong VolendamONS Sneek2 - 1P3R34
13/05/2017Odin '59Huizen2 - 4P3R34
13/05/2017Quick BoysIJsselmeervogels0 - 1P3R34
13/05/2017Rijnsburgse BoysCapelle4 - 3P3R34
13/05/2017SteDoCoVVOG2 - 0P3R34

1ste kl

 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1's Gravenzande26166454613526
2SC Feyenoord26155650532627
3Sportlust '462612774340355
4Nootdorp26111054335314
5Brielle26126842503119
6Forum Sport2611874133258
7XerxesDZB261141137392910
8Westlandia2610793743403
9Deltasport2610793743421
10Vitesse Delft268810323441-7
11ARC267514263752-15
12SVC '08264913213254-22
13Voorschoten '97266218203969-30
14Neptunus-Sch.263815173362-29
DatumThuisUitUitslagPeriode
08/04/2017's GravenzandeNeptunus-Sch.4 - 1P3R22
08/04/2017Forum SportBrielle1 - 3P3R22
08/04/2017NootdorpXerxesDZB0 - 3P3R22
08/04/2017SVC '08SC Feyenoord1 - 5P3R22
08/04/2017Sportlust '46ARC2 - 1P3R22
08/04/2017Vitesse DelftDeltasport1 - 1P3R22
08/04/2017WestlandiaVoorschoten '976 - 2P3R22
22/04/2017's GravenzandeBrielle3 - 1P3R23
22/04/2017Neptunus-Sch.Forum Sport1 - 4P3R23
22/04/2017SC FeyenoordNootdorp2 - 1P3R23
22/04/2017SVC '08Voorschoten '972 - 2P3R23
22/04/2017Vitesse DelftSportlust '461 - 0P3R23
22/04/2017WestlandiaDeltasport2 - 1P3R23
22/04/2017XerxesDZBARC2 - 1P3R23
29/04/2017ARCVitesse Delft2 - 2P3R24
29/04/2017BrielleXerxesDZB1 - 3P3R24
29/04/2017DeltasportSVC '083 - 5P3R24
29/04/2017Forum SportSC Feyenoord1 - 0P3R24
29/04/2017Nootdorp's Gravenzande1 - 1P3R24
29/04/2017Sportlust '46Westlandia1 - 0P3R24
29/04/2017Voorschoten '97Neptunus-Sch.3 - 2P3R24
06/05/2017's GravenzandeForum Sport3 - 1P3R25
06/05/2017Neptunus-Sch.ARC0 - 2P3R25
06/05/2017SC FeyenoordXerxesDZB4 - 1P3R25
06/05/2017SVC '08Brielle4 - 2P3R25
06/05/2017Sportlust '46Deltasport1 - 3P3R25
06/05/2017Vitesse DelftVoorschoten '971 - 3P3R25
06/05/2017WestlandiaNootdorp3 - 3P3R25
13/05/2017ARCSVC '081 - 1P3R26
13/05/2017BrielleWestlandia3 - 0P3R26
13/05/2017Deltasport's Gravenzande1 - 3P3R26
13/05/2017Forum SportSportlust '461 - 0P3R26
13/05/2017NootdorpVitesse Delft2 - 1P3R26
13/05/2017Voorschoten '97SC Feyenoord1 - 5P3R26
13/05/2017XerxesDZBNeptunus-Sch.0 - 1P3R26

2de kl

 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Te Werve26185359582929
2RCL26158353562828
3Valken '6826153848582830
4DoCoS26152947514110
5DSO2613211414346-3
6CWO2611693934340
7HVC '102610793750473
8UVS2610412344546-1
9Honselersdijk269314304247-5
10VDL268612303948-9
11LYRA266911273049-19
12SC Monster266812263448-14
13Soccer Boys267415253550-15
14Kethel Spaland264319153973-34
DatumThuisUitUitslagPeriode
22/04/2017DSOHVC '101 - 2P3R23
22/04/2017HonselersdijkRCL0 - 1P3R23
22/04/2017Soccer BoysKethel Spaland4 - 3P3R23
22/04/2017SC MonsterLYRA3 - 1P3R23
22/04/2017Te WerveVDL2 - 0P3R23
22/04/2017UVSCWO2 - 0P3R23
22/04/2017Valken '68DoCoS5 - 2P3R23
29/04/2017CWOHonselersdijk0 - 5P3R24
29/04/2017DoCoSSoccer Boys4 - 1P3R24
29/04/2017HVC '10SC Monster1 - 3P3R24
29/04/2017Kethel SpalandDSO1 - 4P3R24
29/04/2017LYRAUVS0 - 3P3R24
29/04/2017RCLTe Werve1 - 1P3R24
29/04/2017VDLValken '680 - 1P3R24
06/05/2017CWORCL1 - 1P3R25
06/05/2017DSODoCoS4 - 2P3R25
06/05/2017HonselersdijkKethel Spaland3 - 2P3R25
06/05/2017Soccer BoysSC Monster4 - 0P3R25
06/05/2017Te WerveHVC '104 - 2P3R25
06/05/2017UVSVDL3 - 1P3R25
06/05/2017Valken '68LYRA2 - 2P3R25
13/05/2017DoCoSCWO1 - 0P3R26
13/05/2017HVC '10Honselersdijk1 - 4P3R26
13/05/2017Kethel SpalandUVS1 - 5P3R26
13/05/2017LYRATe Werve1 - 1P3R26
13/05/2017RCLDSO4 - 0P3R26
13/05/2017SC MonsterValken '680 - 2P3R26
13/05/2017VDLSoccer Boys1 - 1P3R26

3de kl

 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Lugdunum26168256693435
2Nieuwkoop26154749623923
3CVC Reeuwijk26153848624616
4BSC '6826146648483513
5Koudekerk26142104437325
6WDS261411143625012
7Zwammerdam26125941675314
8Schoonhoven2612410405354-1
9Perkouw2697103458517
10LSVV '70269512325160-9
11Floreant267514264054-14
12Linschoten264913214165-24
13Siveo '60264517173377-44
14Zevenhoven263419133063-33
DatumThuisUitUitslPeriode
29/04/2017KoudekerkPerkouw2 - 1P3R24
29/04/2017LSVV '70Zevenhoven3 - 2P3R24
29/04/2017LinschotenZwammerdam2 - 3P3R24
29/04/2017NieuwkoopLugdunum3 - 2P3R24
29/04/2017SchoonhovenBSC '681 - 2P3R24
29/04/2017Siveo '60CVC Reeuwijk1 - 6P3R24
29/04/2017WDSFloreant1 - 0P3R24
06/05/2017BSC '68Zevenhoven3 - 2P3R25
06/05/2017CVC ReeuwijkKoudekerk2 - 0P3R25
06/05/2017FloreantLSVV '703 - 5P3R25
06/05/2017LinschotenWDS3 - 4P3R25
06/05/2017LugdunumSchoonhoven5 - 3P3R25
06/05/2017PerkouwSiveo '603 - 3P3R25
06/05/2017ZwammerdamNieuwkoop1 - 5P3R25
13/05/2017ZevenhovenCVC Reeuwijk3 - 4P3R26
13/05/2017KoudekerkFloreant1 - 0P3R26
13/05/2017LSVV '70Zwammerdam1 - 4P3R26
13/05/2017NieuwkoopPerkouw2 - 1P3R26
13/05/2017SchoonhovenLinschoten4 - 0P3R26
13/05/2017Siveo '60BSC '681 - 2P3R26
13/05/2017WDSLugdunum4 - 3P3R26

4de kl A

 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1van Nispen262222681012873
2Blauw Zwart26222268862858
3Oegstgeest2620246212726101
4Leiden26175456782949
5Rijnland261421044755718
6Roodenburg26134943874146
7KSD-Marine2610412346576-11
8Woubrugge268513297172-1
9VVSB (*)269512294764-17
10UDO267514263865-27
11Oosterheem2664162261100-39
12Wassenaar267118224289-47
13Football Factory2635181436101-65
14WVC (*)260224-120158-138
DatumThuisUitUitslagPeriode
01/04/2017Blauw ZwartWoubrugge5 - 4P3R21
01/04/2017KSD-MarineLeiden2 - 3P3R21
01/04/2017van NispenFootball Factory5 - 0P3R21
01/04/2017OegstgeestUDO6 - 1P3R21
01/04/2017RijnlandRoodenburg2 - 3P3R21
01/04/2017VVSBWassenaar5 - 2P3R21
01/04/2017WVCOosterheem1 - 5P3R21
08/04/2017Football FactoryOegstgeest1 - 5P3R22
08/04/2017Leidenvan Nispen1 - 2P3R22
08/04/2017OosterheemVVSB2 - 2P3R22
08/04/2017RoodenburgBlauw Zwart1 - 3P3R22
08/04/2017UDOKSD-Marine3 - 4P3R22
08/04/2017WoubruggeRijnland3 - 2P3R22
15/04/2017WassenaarWVC2 - 0P3R22
22/04/2017Blauw ZwartKSD-Marine4 - 1P3R23
22/04/2017LeidenRijnland3 - 1P3R23
22/04/2017Oosterheemvan Nispen1 - 8P3R23
22/04/2017VVSBRoodenburg3 - 5P3R23
22/04/2017WassenaarOegstgeest0 - 7P3R23
22/04/2017WVCFootball Factory1 - 3P3R23
22/04/2017WoubruggeUDO1 - 3P3R23
29/04/2017KSD-MarineWoubrugge2 - 2P3R24
29/04/2017Football FactoryVVSB3 - 5P3R24
29/04/2017van NispenWVC8 - 1P3R24
29/04/2017OegstgeestBlauw Zwart0 - 1P3R24
29/04/2017RijnlandOosterheem3 - 1P3R24
29/04/2017RoodenburgWassenaar3 - 1P3R24
29/04/2017UDOLeiden1 - 2P3R24
06/05/2017LeidenRoodenburg3 - 1P3R25
06/05/2017OosterheemOegstgeest0 - 8P3R25
06/05/2017UDORijnland2 - 5P3R25
06/05/2017VVSBBlauw Zwart0 - 2P3R25
06/05/2017WassenaarFootball Factory4 - 1P3R25
06/05/2017WVCKSD-Marine1 - 3P3R25
06/05/2017Woubruggevan Nispen2 - 5P3R25
13/05/2017Blauw ZwartWVC7 - 0P3R26
13/05/2017KSD-MarineOosterheem4 - 0P3R26
13/05/2017Football FactoryUDO2 - 2P3R26
13/05/2017van NispenVVSB6 - 0P3R26
13/05/2017OegstgeestLeiden4 - 0P3R26
13/05/2017RijnlandWassenaar4 - 3P3R26
13/05/2017RoodenburgWoubrugge1 - 3P3R26

4de kl C

 TeamWGWIGLVLPUDVDTDS
1Oudewater26213266954253
2Rohda '7626157452673037
3Hazersw. Boys26154749713140
4Bergambacht2616194962575
5NSV '4626136745714427
6Sportief26133104270628
7Gouda26133104265578
8Alphia261321141574611
9Aarlanderveen267811295568-13
10Kamerik268414285462-8
11SPV '81268315274257-15
12Moerkapelle266515233771-34
13Hertha265318183476-42
14Rijnstreek261421735112-77
DatumThuisUitUitslagPeriode
29/04/2017AarlanderveenHertha2 - 2P3R24
29/04/2017BergambachtGouda6 - 5P3R24
29/04/2017Hazersw. BoysMoerkapelle1 - 2P3R24
29/04/2017OudewaterAlphia2 - 0P3R24
29/04/2017RijnstreekKamerik2 - 4P3R24
29/04/2017Rohda '76NSV '465 - 0P3R24
29/04/2017SportiefSPV '812 - 1P3R24
06/05/2017AlphiaAarlanderveen3 - 3P3R25
06/05/2017BergambachtHazersw. Boys2 - 5P3R25
06/05/2017GoudaRijnstreek6 - 2P3R25
06/05/2017HerthaOudewater2 - 8P3R25
06/05/2017KamerikSportief4 - 0P3R25
06/05/2017MoerkapelleRohda '761 - 2P3R25
06/05/2017SPV '81NSV '460 - 3P3R25
13/05/2017AarlanderveenSPV '813 - 2P3R26
13/05/2017Hazersw. BoysKamerik5 - 1P3R26
13/05/2017NSV '46Hertha4 - 1P3R26
13/05/2017OudewaterMoerkapelle1 - 0P3R26
13/05/2017RijnstreekAlphia1 - 3P3R26
13/05/2017Rohda '76Gouda3 - 1P3R26
13/05/2017SportiefBergambacht2 - 3P3R26


Door de site te blijven gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk te bieden. Als u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen. Er worden geen gegevens opgeslagen anders dan uw browsesessie binnen leidenamateurvoetbal.nl en de verzameling van gegevens voor Google analytics.

Sluiten